Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Červen 2014

Udělejte si radost

Už dlouhou dobu přemýšlíte nad tím, jak byste si mohli zkrášlit domov či jak proměnit svou poličku v něco krásného a přece praktického? Milujete historii a také historické nádobí, takže byste si rádi zakoupili nějaké , které by se na takové poličce skvěle vyjímalo a dokázalo ovlivnit interiér vašeho bytu či domu? Pak se můžete obrátit na nás, protože naše historické sklo je přesně tím, co hledáte! Nabízíme krásné sklenice či džbány s kovovými držáky, připomínající hada, který se kolem skla ovíjí a mnoho dalšího, jako jsou například číše nejrůznějších tvarů a ozdob, které vás jistě osloví. Udělat radost sobě nebo někomu dalšímu, to je to nejhezčí, co člověk může udělat. Pokud se vám tedy tento styl líbí, neváhejte a nahlédněte do našeho širokého sortimentu, ve kterém objevíte nádherné repliky například z doby Francké říše či si můžete zakoupit krásnou vikingskou sklenici, kterou vám budou všichni závidět. Navíc naše ceny jsou skutečně přijatelné, takže pokud máte zájem, určitě si u nás objednejte, protože nemůžete prohloupit! Ať už se podíváte do nabídky na kterýkoli prvek, kterýkoli produkt, vše jsou precizně zpracované repliky nádob z některého období historie. U každého produktu uvidíte popis, ve kterém najdete ze které doby replika je a také její přesnější popis. Prohlédněte si náš internetový portál, protože právě tam naleznete vše potřebné a jistě budete spokojeni, až si nakoupíte nějaké pěkné číše či poháry pěkné číše či poháry a doma si z nich poklidně vypijete svůj nápoj.

Luxusní erotické masáže v Praze

Relaxace, uspokojení bez rizika, diskrétně a příjemné chvíle s krásnou mladou a nahou dívkou? Ano, je to možné v erotickém masážním salónu Angels v Praze. Nabízíme jedinečné erotické masáže inspirované z celého světa. Erotická masáž pro muže začíná sprchou s masérkou, relaxační masáží, při které je masérka nahá. Masíruje Vás svým celým tělem včetně ňadry a zadečkem. Jsou dovolené vzájemné dotyky a uspokojování. Dostatečný čas masérka věnuje intimním partiím a speciální masáži penisu, která vede k vyvrcholení. Další velmi žádanou masáží je nuru masáž. Je při ni použit speciální nuru gel. Je extrémně kluzký a umožní příjemného klouzání těl. Při této masáži vás masérka masíruje svým tělem. Nově jako jediný erotický salon nabízíme erotickou mýdlovou masáž. Místo oleje masérka použije speciální mýdlovou pěnu. Velmi příjemné a zároveň prospěšné pro vaši pokožku.

Dům pro seniory

Často se říká, že by člověk chtěl prožít důstojné a klidné stáří. Obvykle je ale takové staří plné osamělosti bez špetky akce a aktivit. Chtěli byste tento přístup změnit? I stáří může být plné aktivit a činností, které dělají člověka člověkem! Dům pro seniory – Svět pro seniory – je toho důkazem. Nabízíme seniorům speciální péči, jež je založena na osobním přístupu a respektování přání a potřeb klientů.

Filozofie domu pro seniory
Svět pro seniory přistupuje ke všem klientům individuálně a maximálně se snaží o vytvoření domácího prostředí. Denní program a aktivity jsou v našem domě pro seniory vždy přizpůsobovány potřebám a přáním klientům. Pro klienty jsou pravidelně připravovány volnočasové aktivity, které jsou založené na relaxačních a pohybových programech. Dům pro seniory – Svět pro seniory – zajišťuje klientům zdravotní péči a pečovatelské služby na té nejvyšší úrovni.

Kde najdete náš dům pro seniory?
Dům pro seniory – Svět pro seniory – se nachází v obci Krabčice nedaleko Roudnice nad Labem. K dispozici máme dům s kapacitou až 20 osob. Ubytování spojené se službami je u nás možné jak dlouhodobé, tak přechodné. Zaujal Vás náš domov pro seniory a zajímají Vás podmínky pro přijetí? Nahlédněte na naše webové stránky svetproseniory.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

Kdykoliv nás také můžete v našem Světě pro seniory navštívit!

Zdravé papriky

Papriky jsou velice oblíbenou potravinou a to zejména u nás a v Bulharsku či Rumunsku, kde se jedná takřka o národní pochutinu. Papriky jsou chutné, zdravé a dobře se hodící do všech možných jídel.

 

Papriky mají svůj původ na ostrově Haiti, odkud je přivezl do Evropy Kryštof Kolumbus. Nepocházejí tedy z Rumunska ani Bulharska, jak si hodně lidí myslí. Semena si dlouho uchovávají svou klíčivost a z toho důvodu se paprika velice rychle rozšířila. Nejčastěji můžeme papriku najít v orientální kuchyni, kde je ceněná pro svou pálivost a specifickou chuť i barevnost. Paprik existuje velké množství odrůd. Třeba jen těch sladkých jsou desítky. Liší se svou barvou, velikostí i pálivostí. Paprice se velice dobře daří v Evropě. V poslední době jsou největšími vývozci sladkých odrůd paprik Bulharsko, Maďarsko a Rumunsko. Na Balkánském poloostrově přijali zkrátka papriku za svou a udělali z ní národní pochoutku. Koncem19. století byla vyšlechtěna veliká spousta různých odrůd, které se staly skvělým vývozním artiklem. Nejvíce odrůd vyváží Španělsko, Portugalsko, Bulharsko, Maďarsko, Turecko, Chile, Mexiko, Spojené státy a Kanada.

 

V paprikách bychom mohli najít široké spektrum různých vitaminů a minerálů. Papriky jsou nesmírně bohaté na vitamin C, ale také na betakaroten. Ovšem betakarotenu obsahuje nejvíce paprika červená a v závěsu paprika oranžová. Stačí jeden šálek papriky a pokryjete svou denní dávku vitamin C. U červené papriky pak také provitaminu A. V paprice je také obsažen enzym askorbináza, díky kterému se vitamin C nerozkládá tak snadno jako v jiné zelenině. To znamená, že i když papriku vaříme nebo ohříváme, vitaminu C téměř neubývá. Nemusíte se tedy nutně omezovat pouze na syrovou papriku v zeleninových salátech, ale dopřát si i vařená papriková jídla. Paprika obsahuje dále vitamin P neboli rutin, který chrání naše tělo před kornatěním tepen, zpevňuje cévy, žíly a působí preventivně proti hemeroidy. 100 g papriky navíc obsahuje pouhých 27 kcal, což z ní dělá skutečně dietní potravinu. Papriky ale obsahují i vitaminy skupiny B, vitamin E, vápník, hořčík, fosfor, draslík, síru, železo, měď a mangan. Paprika působí zásadotvorně a obsahuje určité procento bílkovin.

 

Pánské kožené tašky za skvělé ceny

Kvalitní pánskou koženou tašku zajisté ocení každý muž! Naše pánské kožené tašky jsou velice praktické a vhodného pro každou příležitost. Jedinečný design, zpracování a kvalita materiálu zajišťuje nadčasovost a vysokou životnost tašek. Této investice proto nebudete rozhodě litovat.

Do pánské kožené tašky si můžete uschovat všechny osobní věci a mít je tak neustále při sobě, ať již cestujete do zaměstnání anebo trávíte volný čas. Tašky mají zapínání na zip, takže se nebudete muset bát, že se vám z nich něco vysype.

Pánské kožené tašky jsou navíc opatřeny praktickými přihrádkami na zip, díky kterým do nich můžete uschovat váš mobilní telefon či jiné drobné předměty. Díky tomu nebudete mít v tašce nepořádek a vždy v ní všechno přehledně najdete.

Bazén modrá, exotika bledne

Spláchněte do vody ve vašem bazénu horkou letní slevu 20 % na veškerou bazénovou chemii Vodnář a cestu do modravých dálek můžete klidně zrušit. Tak modrou, křišťálově průzračnou a chladivou vodu, v jaké se budete moci koupat doma v bazénu, stejně nikde ve světě nenajdete.

 

Jen si to představte: zatímco ostatní, vyčerpaní vedrem, se unaveně plouží po rozpálených ulicích k přeplněnému veřejnému koupališti, vy se líně rozvalujete na lehátku ve stínu košaté jabloně a vaše paní o pár metrů dál na slunci svědomitě chytá bronz. Mírný větřík nestíhá chladit vaše rozpálená těla, takže každou chvíli si skočíte zaplavat do bazénu. Neuvěřitelná slast! Ostatně vaše děti se ráchají ve vodě od rána do večera, výskají, křičí, cákají po sobě, a jsou to ty nejšťastnější bytosti pod (žhnoucím) sluncem. A vy se těšíte, že tahle rodinná idyla na zahradě u bazénu letos vydrží nejméně do září!

 

Všechny návštěvy vám koupání ve vlastním bazénu závidí. Samozřejmě jim rádi dovolíte, aby se také svlažili. Jenže oni se pak večer obléknou a odejdou domů, ale vy? Ne, ne, ještě nejdete zapálit gril. V uších vám zní tiché volání: „Haló, haló, já jsem tady!“ To váš bazén volá po troše vaší pozornosti. Doteď sloužil vám, teď sám potřebuje péči. Jakou přesně? Zeptejte se Vodnáře, rád vám poradí.

 

Nalijme si čisté vody, radí Vodnář

Starostí s letním provozem bazénu je sice možná víc, než se domnívají ti, kteří ho k dispozici nemají a myslí si, že do něj stačí na jaře vodu napustit a na podzim ji zas vypustit. Ale žádný strach, zas tak náročné to není, navíc máte-li při ruce bazénovou chemii Vodnář. Nač rozhodně nesmíte zapomenout?

 

1. Nepodceňujte výběr dezinfekce. Co se ošetření vody v bazénu týče, máte na výběr tři možnosti, přičemž každá má svá pro a proti. Upřímně řečeno, cenově nejzajímavější stále zůstává chlorová chemie, jejíž dezinfekční a oxidační účinek zůstává nepřekonatelný. Máte v rodině alergika? Pak sáhněte po ošetřující řadě bez obsahu chlóru. Sice je malinko dražší, ale osoby citlivé na chlór tuto úpravu velmi ocení. Obáváte-li se pálení očí a podrážděné kůže, nejspíš zvolíte kyslíkovou bazénovou chemii.

Užitečným pomocníkem při rozhodování je chytrá kalkulačka, kterou najdete na našich stránkách www.bazenovachemie.cz/nase-kalkulacka/. Prozradí vám, na kolik vás péče o bazénovou vodu při použití té které varianty přijde.

 

2. Pravidelně měřte hodnotu pH. Ideální hodnota pH při použití chlorové a bezchlorové dezinfekce je 7,2 – 7,6, u kyslíkové pak 7,0 – 7,4. Přesvědčte se ideálně jednou týdně, že ph vody ve vašem bazénu je v normě. Je to důležité, protože při vyšších hodnotách riskujete zakalenou vodu, snížený účinek dezinfelce a také její zbytečně velkou spotřebu, zápach chloru a podráždění očí a kůže. Při nižších hodnotách naopak hrozí rezivění kovových dílů bazénu, vyblednutí barev plastu a fólií a opět podráždění očí a kůže. K udržení optimálního pH vám Vodnář doporučuje přípravky pH minus nebo pH plus.

 

3. Sledujte tvrdost vody. Tento údaj se dozvíte od dodavatele, vodu ze studně si musíte nechat změřit sami. K průběžnému měření tvrdosti vody, kterou byste měli kontrolovat jednou měsíčně, můžete použít tester z Vodnářovy nabídky. Je to důležité, protože přesáhne-li tvrdost vody v bazénu hodnotu 18°N, přestane dezinfekce působit a může vzniknout zákal a usazeniny. Pro změkčení vody se doporučuje přípravek Maskovač tvrdosti.
4. Nedovolte řasám usadit se. Pokud jste toho názoru, že jediná řasa, která může plavat ve vašem bazénu, je řasa některého z rodinných příslušníků, dejte si pozor na ty přírodní. Při péči o bazénovou vodu totiž dokážou pěkně pozlobit. Vodnář vám radí použít nepěnivý přípravek Na řasy ve formě roztoku, který působí proti tvorbě a růstu řas a také jako projasňovač vody. Zároveň vás dokáže ušetří nepříjemných pachů, sníží spotřebu chloru a zanášení filtrů.

 

5. Odstraňujte nečistoty vločkovačem. Ne, vločkování opravdu nemá nic společného se zimou ani se sněhem. Jde o to, že zatímco hrubší nečistoty v bazénu zachytí filtr nebo síťka, s mikroskopickými nečistotami (například zbytky opalovacího krému) si skvěle poradí vločkovač. Působením přípravků Vločka super i Vločka klasik se nečistoty shluknou do vloček a usadí se na dně bazénu, odkud je už lze snadno vysát. Podle míry znečištění Vodnář případně doporučuje používat preventivně mírně vločkující tablety Jiskra, které se postupně rozpouštějí a projasňují vodu.

Jak se prima vykoupat a ušetřit?

Sečteno a podtrženo, chcete-li si celé léto užívat skvělého osvěžení v čisté, blankytně modré vodě, věnujte jednou až dvakrát týdně potřebný čas údržbě bazénu. Jde o to: vysát nečistoty ze dna a ty z hladiny odstranit síťkou. Změřit a upravit hodnotu pH bazénové vody. Zkontrolovat míru dezinfekce a doplnit podle potřeby. Opět upravit pH. Jednou týdně propláchnout filtr.

Nezapomeňte, že pravidelná a důkladná péče šetří náklady na bazénovou chemii. A Vodnářova aktuální slevová nabídka se snaží o totéž. Koupat se s Vodnářem znamená koupat se v dobré společnosti, vždyť modrá je přece dobrá!

Betonové podlahy se strojním hlazením, kvalita do vašeho domu

Betonové podlahy se strojním hlazením, kvalita do vašeho domu

Betonové podlahy jsou nejvíce používaným typem hrubých podlah v bytech, rodinných domech i průmyslových objektech. Betonové povrchy realizované strojně, ze suché betonové směsi, šetří čas, a výsledek je kvalitní a přesný. Díky strojnímu hlazení je povrch hladký, rovný, a odpadají nepřesnosti a nerovnosti způsobené lidským faktorem. Kvalita a výhodná cena, to jsou podlahy z betonu.

Jednoduché a výhodné řešení podlah

Strojně hlazený betonový povrch podlahy přináší rychlost, rovnost povrchu a příznivou cenu. Cena je nižší než u anhydritových podlah. Ovšem když se provede betonová podlaha správně, je kvalita a rovnost srovnatelná. Strojně hlazené podlahy nepotřebují k přípravě tolik vody. Náklady na jejich realizaci nejsou nijak přehnaně vysoké. Urychlí celkové provedení stavby a její realizaci. Za jeden den se může zrealizovat až 150 metrů čtverečních plochy.

Poradíme Vám, jak zhubnout

Potřebujete zhubnout, ale nevíte jak začít? Chcete poradit, jak rychle a účinně zhubnout bez drastických diet a zbytečného hladovění? Máte problémy s nadváhou a nevíte, jak se jich zbavit? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete na našich webových stránkách, zaměřených na otázku Jak zhubnout? Přinášíme Vám veškeré základní informace týkající se hubnutí, zdravého stravování, pitného režimu, diet, cvičení a posilování a dalších věcí, které s hubnutím souvisejí. Pokud chcete vědět, jak zhubnout, navštivte naše webové stránky a dozvíte se vše potřebné. Poradíme Vám, jak změnit jídelníček, při jakých sportech nejlépe zhubnete nebo jak zhubnout co nejrychleji.

Marketingový průzkum

Marketingový průzkum poskytuje informace o situaci na trhu – zejména o zákaznících či o konkurenci. Jedná se o základní informace pomáhající marketingovým pracovníkům reagovat na marketingové příležitosti či nebezpečí.

 

Při zjišťování informací o potenciálních zákaznících lze využít celou řadu technik a informačních zdrojů. Správný marketingový průzkum umožní segmentaci trhu.

Při marketingovém průzkumu hledáme odpovědi zejména na otázky následujícího typu. Bude o nabízený produkt zájem? Jakým způsobem oslovit potenciální zákazníky? Jaký je potenciál odbytu? Jaké jsou konkurenční produkty? Jaká cena bude pro zákazníky únosná? Jakou zvolit formu prodeje? Jakou strategii prodeje zvolila konkurence? A na řadu dalších otázek, které zefektivní marketing a umožní prodej nabízených produktů v takovém rozsahu, aby bylo dosaženo plánovaných cílů.

Trh je neustále v pohybu. Ať už se jedná o chování a požadavky zákazníků nebo o chování konkurence na trhu.

Znát trh a požadavky zákazníků znamená vědět, kam cílit reklamu a jakou zvolit prodejní strategii.

Bez pravidelného a správně naplánovaného marketingového průzkumu, z něhož vychází marketingové cíle a marketingový harmonogram, není možné obchod řízeně a úspěšně rozvíjet.

Marketing je neustále se rozvíjející proces, jehož nedílnou součástí je i marketingový průzkum.

Jak efektivně provést marketingový průzkum, který splní požadovaná očekávání poradí nebo zrealizuje zkušená marketingová agentura. Mezi nejzkušenější marketingové agentury s dlouholetou praxí a referencemi určitě patří společnost ANERI s.r.o. z Liberce.

 

http://www.aneri.cz/cs/marketing/marketingove-pruzkumy/

http://www.aneri.cz/cs/aktualne/

http://www.aneri.cz/cs/aktualne/marketingovy-pruzkum/

Rekonstrukce domu spojená se zateplením

Zejména zvyšující se ceny energií nutí majitele starších domů k jejich rekonstrukci. Pokud se majitel starší budovy rozhodne pro rekonstrukci, mělo by její součástí určitě být i celkové zateplení budovy.

 

Termovizním měřením lze velice snadno odhalit místa s největším únikem tepla. Zateplením fasády a střechy a výměnou oken dochází nejen k úsporám za energie, ale zvyšuje se i komfort bydlení. O způsobu zateplení je určitě vhodné se poradit s odborníkem. Ten poradí nejen s výběrem vhodných materiálů, ale i se způsobem zateplení. Při posouzení stávajícího stavu mnohdy doporučí i zateplení stropů či podlah. Eliminací úniků tepla lze významně snížit náklady na provoz domu, ať už se jedná o rodinný dům, bytový či administrativní dům nebo výrobní prostory.

Díky správnému zateplení se odstraní veškeré tepelné mosty a zabrání se tak kondenzování vodních par na studených stěnách či stropech. Právě v těchto místech, kde kondenzují vodní páry, se tvoří zdraví nebezpečné plísně.

Pro kontrolu správností provedení zateplení lze opět využít termovizní analýzu. Ta odhalí nekvalitně odvedenou práci a detekuje stavebně – konstrukční vady.

Rekonstrukce domu spojená se je nejen finančně náročná záležitost, ale pro laika i náročná. Pokud se vlastník domu rozhodne pro jeho rekonstrukci se zateplením, měl by se obrátit na odborníky. Ti doporučí nejvhodnější způsob, zpracují projekt a cenovou nabídku. Mezi zkušené firmy zabývajícími se rekonstrukcemi a zateplováním domů patří společnost Stav Agency z Liberce. Odborní pracovníci společnosti Stav Agency s.r.o. nejen poradí s realizací, ale v případě zájmu zajistí i kompletní přípravné úkony i stavební práce spojené s rekonstrukcí a zateplením na klíč.

 

http://www.stav-agency.cz/zateplovani/zateplovani-budov

http://www.stav-agency.cz/clanky

http://www.stav-agency.cz/clanky/rekonstrukce-domu-spojena-se-zateplenim

Bezpečnostní obuv s lehkou konstrukcí

Vývoj bezpečnostní obuvi určují požadavky na použití pro danou oblast, technické inovace, ergonomické a zdravotní aspekty a módní trendy.

 

Ochranná pracovní obuv je určena především k ochraně. Nejedná se však pouze o prevenci před úrazy, ale také o snížení nepohodlí, které může vést k únavě, poklesu výkonnosti či postupnému poškození zdraví. Snížená koncentrace zapříčiněná nepohodlím zvyšuje riziko nehod. Ergonomický design a konstrukce bezpečnostní obuvi je proto klíčovým aspektem, pokud jde o komfort nošení a přispívá tak k prevenci a ochraně zdraví.

Bezpečnostní obuv značky uvex maximálně chrání lidské tělo a podporuje přirozený individuální pohyb. Ergonomický lehký design v kombinaci s moderními materiály nabízí dokonalou rovnováhu mezi ochranou a pohodlím. Díky novým technologiím se podařilo snížit hmotnost obuvi oproti předešlým lehkým modelům uvex. Dvouvrstvá PU podrážka a komfortní stélka v přední části chodidla i paty chrání pohybový aparát před případnými nárazy. Trvalé pohodlí je založeno na individuální přizpůsobivosti obuvi každému tvaru nohy. Lehké nekovové anatomicky tvarované uvex xenova špičky bot zaručují volný prostor pro prsty a zabraňují vzniku tepelných mostů.

Prodyšnost a klima komfort obuvi zajišťují moderní materiály climazone a odnímatelné regulační stélky.

Pracovní bezpečnostní obuv uvex zahrnuje pánské i dámské modely bot i sandálů různých atraktivních vzorů a barev ve všech třídách ochrany ve velikostech 35 až 52.

Dodavatelem ochranné pracovní obuvi uvex a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

 

http://www.uvex-safety.cz/cz/produkty/ochranna-obuv/vyhody-produktu/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/clanky/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/clanky/bezpecnostni-obuv-s-lehkou-konstrukci/

Proč se návštěvníci rádi vrací do Františkových Lázní?

Krásné prostředí, klid, příjemná atmosféra, relaxace, perfektní lázeňské služby, přírodní léčebné bohatství a řada dalších důvodů přiměje velké množství návštěvníků Františkových Lázní, aby se na toto místo opakovaně vraceli.

 

Lázeňských a ubytovacích služeb využívá vysoké procento zahraničních návštěvníků, a to nejen ze sousedního Německa. Velké množství hostů přijíždí ze států bývalého Sovětského svazu i z ostatních evropských států. Stále častěji lze mezi hosty potkat i mimoevropské cizince – zejména z arabských zemí.

Mezi návštěvníky je řada hostů, kteří se do Františkových Lázní vrací opakovaně. Tito hosté si již uvědomili, že pobyt ve Františkových Lázních přispívá k jejich zdraví zejména při léčebných a relaxačních pobytech. Hosté nemusí mít ani obavy, že by se ve Františkových Lázních při opakovaném pobytu nudili. Bohatý kulturní program a možnost sportovního vyžití přímo ve městě a krásné okolí s bohatými přírodními památkami je ideálním prostředím i pro vysoce aktivní a náročné hosty.

Mezi místa, kam se hosté rádi vrací, patří Lázeňský hotel Pyramida. Důvodů je hned několik – velké množství nabízených lázeňských a wellness procedur, odbornost lázeňských pracovníků i příjemné vystupování veškerého personálu hotelu, ubytování v krásných pokojích nového moderního hotelu, vynikající strava a bohatý program. Každý návštěvník Lázeňského hotelu Pyramida ve Františkových Lázních si v bohaté nabídce služeb může vybrat program a ostatní služby přesně podle svých představ.

 

http://www.hotel-pyramida.cz/frantiskovy-lazne

http://www.hotel-pyramida.cz/pr-clanky

http://www.hotel-pyramida.cz/proc-se-navstevnici-radi-vraci-do-frantiskovych-lazni

Deratizace

Deratizace je proces likvidace nebezpečných hlodavců – zejména potkanů, krys a myší. Provádí se za účelem ochrany lidského zdraví a bránění ekonomickým škodám.

 

Veškeré činnosti deratizace se musí provádět v souladu s metodickými pokyny ministerstva zdravotnictví plně respektující zákony o ochraně zvířat a životního prostředí v souladu s požadavky legislativy Evropské unie a v souladu se zásadami HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Hlodavci, zvláště myši, potkani a krysy jsou výjimečně přizpůsobivá zvířata a jsou schopná se rychle adaptovat jakémukoliv prostředí. To je důvod, proč můžeme najít tyto hlodavce prakticky ve všech koutech zeměkoule. Toto rozšíření po celé zeměkouli není způsobeno jen jejich odolností a přizpůsobivostí, ale tato zvířata jsou schopna se extrémně rychle a hodně množit.

Jídelníček těchto hlodavců je velice rozmanitý a zahrnuje širokou škálu rostlinných a živočišných potravin, stejně jako různé odpadky a zbytky. Myši, potkani a krysy zničí velkou část světových zásob potravin buď jejich přímým zkonzumováním nebo druhotně jejich znečištěním výkaly, bakteriemi a plísněmi. Další vážné škody tito hlodavci způsobují ohlodáváním různých kabelů.

Hlodavci mohou být přenašeči mnoha velmi nakažlivých chorob – např.: dýmějový mor, Weilova žloutenka, Lymská nemoc, borelióza, tyfus, kulhavka slintavka, vzteklina apod. Počet onemocnění, které mohou být přeneseny na člověka je kolem třiceti. Z tohoto pohledu je nutné vést efektivní a nekompromisní boj proti těmto škodlivým hlodavcům.

Vzhledem k nebezpečí souvisejícímu s přemnožením hlodavců je nutné provádět monitoring výskytu hlodavců a včasnou odbornou deratizaci. Určitě se vyplatí využít služeb a profesionálních zkušeností odborné deratizační firmy. Odborné znalosti a bohaté zkušenosti takovéto firmy jsou zárukou vysoké úspěšnosti deratizačních zákroků. Mezi zkušené deratizační firmy s odbornou certifikací patří společnost de Wolf GROUP s.r.o. z Chebu.

 

http://www.dewolf.cz/cs/sluzba-ddd/

http://www.dewolf.cz/cs/marketing-a-media/

http://www.dewolf.cz/cs/marketing-a-media/deratizace-likvidace-nebezpecnych-hlodavcu/

 

Erotické masáže Praha

Zažili jste už erotickou masáž s krásnou mladou masérkou? Podělím se vámi o mé zkušenost z návštěvy erotického salonu ANGELS.

Jak tato erotická masáž probíhá?

Nejdříve se musíte objednat. Je zde více způsobů, telefonicky, smskou nebo nově online rezervací. Já si oblíbil online rezervaci. Zvolím si masérku, datum a automaticky mi vyskočí volné časy. Pak už jen vyplnit nick, telefon a email. Vždy proběhne telefonické ověření. Objednání je většinou možné z minuty na minutu. Masérek je salonu dostatek a jen zřídka se mi stane, že je obsazeno a musí se objednat na později.

Vše je diskrétní a masážní salon je v neoznačeném studiu. Už při příchodu se vás ujme objednaná masérka a po celo dobu se o vás stará. Přivítání je vždy s úsměvem a konverzace na prolomení ledu. Zavede vás do salonku, kde vysvětlí postup a navrhne koupel. Pokud máte zájem, do sprchy jde masérka s vámi. Doporučuji pro navození atmosféry.

Po sprše odcházíte opět do salonku s futonem a voňavých svíček a s relaxační hudbou pro podbarvení zážitku. Ulehnete na břicho a masérka zcela nahá začíná masírovat. Od chodidel po celém těle vám masíruje lehkou relaxační masáží. Využívá k masáži celé tělo včetně ňader a zadečku.

Druhá fáze masáže probíhá po otočení na záda. Opět masáž po celém těle včetně intimních partií. Masáži penisu je kladena obzvlášť péče. Nejedná se o klasické nahoru a dolu, ale o opravdovou masáž penisu. Ta vás přivede do neuvěřitelné extáze. Vyvrcholení však masáž nekončí. Masérka stále jemnými doteky udržuje atmosféru. Postupně masáž končí.

Možnost společné sprchy je samozřejmostí. Po celou dobu máte možnost občerstvení z minibaru. Prostředí je velmi vkusné a designové. Nejedná se o žádné červené stěny s doplněním čajových svíček jako při rituálním obřadu. Naopak se cítíte jako v luxusním hotelu.

Erotická masáž v podáni salonu Angels je famózní. Vyčnívá z řady „zoufalých“ salónů, které vlastní bývalé masérky. Jsou zde dodržovány nejpřísnější pravidla a maximální pro zákaznický přístup. Je zde cítit i pohodová atmosféra z modelek, které jsou zde evidentně spokojené.

Až budete mít chuť se odreagovat a uvolnit, erotická masáž je to nejlepší. Tělo se uvolní masáží, vy vypustíte páru masáží penisu. Pokocháte se pohledem na krásnou masérku masérku, které se můžete povrchově dotýkat.

Masážní salon Angels najdete na www.angelsmasaze.cz

Jak se nezbláznit ze svatby?

Možná ještě nemáte stanoven ani termín ale adrenalin vám už pořádně proudí žilami při pomyšlení na velký den D. Je před vámi tolik plánování, přemýšlení, organizování … a snění! Jak si svatbu užít a nezbláznit se z toho? Jste skutečně tou nevěstou ze špatných vtipů, která svými svatebními přípravami ztrpčuje život celému svému okolí? Nevíte si vybrat žádné svatební šaty, protože skutečně, ale skutečně žádné nesplňují vaše představy? Jediný datum svatby, který by vám vyhovoval jak ten nejromantičtější není k dispozici a ani ta bílá barva není tak zářivá jako ve vašich představách? Věříme, že se nenecháte odradit při přípravách skutečně ničím, možná však nejde ani tak o vaše představy dokonalé svatby a tlak vychází z vašeho okolí. Vždyť i vaše budoucí tchyně má velmi konkrétní představy jak by měla vypadat svatba jejího milovaného syna, i vaše rodina si k tomu chce říct své. A ještě třeba vyhovět tetě Martě z třetího kolena! Seznam nespokojených a zúčastněných je nekonečný, stejně jako jejich požadavky. Mýtus dokonalé svatby Nenechte si zničit život a hlavně vztah s partnerem zničit pouze pro svatbu. Jistě se na ni oba těšíte, a tak při jejím plánování myslete nejen na naplnění svých představ, ale i těch partnerových. Vyjasněte si s ním, zda se chce podílet na svatebních přípravách, nebo mu svěříte jen část organizování. Nezapomínejte, že svatební plánování a přípravy nejsou závodem, jejichž koncem je svatba. I když je svatební den vrcholem, je to vlastně absolutní začátek vašeho nového života a neměl by se začínat stresem a nervozitou.

 

 

Pokud vás svatební přípravy a plánování nenaplňují příjemnými pocity, zkuste objevit příčinu. Nutí vás někdo do věcí, které se vám příčí? Jistě se snažíte nepohnevať si celou rodinu pokud se vaše představy liší, tentokrát však zkuste říct na rovinu, že je to váš velký den a bude to podle vás. Možná se budete cítit příjemnější, pokud si nebudete představovat bombastickou svatbu, kterou si možná ani finančně nemůžete dovolit a přijmete trochu skromnější realitu. Dokonalost? Nezapomínejte, nikdy nic není úplně dokonalé, a ani svatba taková zřejmě nebude. Dokonalá úžasná svatba není ani zdaleka zárukou, že takové bude i vaše manželství a že vám vydrží až do toho pověstného dne, kdy vás rozdělí až smrt. Takže si znovu zkuste s partnerem projít priority a možná se ukáže, že svatební den sám o sobě není ani zdaleka tak důležitý jako to, co přijde po něm!