Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Květen 2014

Najděte opravdový luxus na lux-bags.cz!

 

Internetový e-shop lux-bags.cz je místem, kde naleznete vše pro váš vysoce elegantní styl! Na našich stránkách nabízíme mimořádně kvalitní dámské kabelky od prvotřídních italských značek. Italské kabelky jsou ve světě známé svým nadčasovým vzhledem, ženskostí a velkou dávkou skutečné elegance. Zpracování italských kabelek vás zajisté nadchne a ze široké nabídky různých velikostí, vzorů i barev, si zajisté vybere každá žena!

Do každé správné kabelky patří bezesporu elegantní peněženka. V našem e-shopu si proto můžete vybrat kvalitní kožené peněženky, které mají perfektní vzhled, jsou skvěle zpracované a pohodně se vám do nich vejdou mince, bankovky i platební karty. Naše dámské kožené peněženky vás okouzlí svými originálními vzory i barvami!

Nejlepší ozdobou každé ženy je bezesporu šperk. U nás naleznete skvělý výběr šperků od luxusních značek Swarovski a Preciosa. Kromě jedinečných náušnic, náhrdelníků nebo náramků vás mohou zaujmout i luxusní peraSwarovski elements-Crystal, které vás skvěle doplní například ve vašem zaměstnání. Pera Swarovski mají vyměnitelnou náplň, což zajisté velice oceníte! S jedinečnými doplňky z lux-bags.cz si budete vždy připadat výjimečně, luxusně a neobyčejně žensky!

Milujeme letní šátky!

Vlastně my milujeme šátky obecně, jako takové!

Jarní šátky/ šály nás zdobí a zároveň ochrání před svěžím jarním vánkem.

Letní šátek/šála skvěle okoření top nebo tričko a večer poslouží jen přehozený/á přes naše ramena.

Podzimní šátek/ šála skvěle doplní celkový vzhled a dodá našemu kabátku šmrnc.

V zimě nás zachraňují hned několikrát, hřejí a chrání naše zimou prokřehlé tělo, svou barvou, vzorem rozbijí monotónnost zimních bund a kabátů a svému okolí dávají signál, že nositel nebo nositelka i v zimě dbají na svůj vzhled.

Častá otázka v našich obchodech bývá jak se šátky nebo šály mají či mohou nosit.

Možností je nepřeberně, od volně přehozené, přes klasické jednoduché až po složité uzly a tvary, neustále se vyvíjí nové a nové možnosti jak si šátek nebo šálu na krk navázat a rafinovaně ozdobit a doplnit náš celkový vzhled.

Jsme tu pro Vás a chceme, abyste odcházeli spokojené, proto Vám rádi poradíme jak na to.

Postupně uvedeme více možností a návodů jak nosit šátek nebo šálu. Včetně módních trendů na letošní rok. Se šátkem či šálou si před zrcadlem můžeme hrát hodiny a sami můžeme najít svůj oblíbený způsob jak je uvázat.

Neexistuje žádný specifický způsob pro jednotlivá roční období, proto Vám nic nebrání svůj oblíbený způsob užívat klidně celý rok.

Šátky se dají různě kombinovat, není výjimkou splést dva šátky dohromady, kombinovat vzorovanou šálku s jednobarevnou, je to jen a jen na Vás.

Nosit můžete vzorované šátky, které jsou rozhodně velmi oblíbené. Škále barev se meze nekladou a ke každému oblečení se dá najít ten pravý a vhodný. Letos budou stále in zvířecí vzory stejně jako puntíky a květy.

Kombinovat můžete i se vzory na oblečení. K pruhovanému tričku se dokonale hodí květovaný vzor a naopak, puntíky s proužky stále letí a klasika v podobě jedno či dvoubarevných šátků s jemným lemem udělají jejich nositelce nedocenitelnou službu.

Šátky nošené ke košilím patří mezi velmi oblíbenou kombinaci v řadách pracujících žen a často pomohou vyčarovat z nenápadného kostýmu naprosto okouzlující a elegantní model, ve kterém se jeho majitelka cítí uvolněně a šik.

V naší nabídce se objevují i nové druhy šál. Jedná se o oboustranné šály, které se pro svou kreativitu jistě stanou také velmi oblíbené.

A ještě jeden typ.

Nebojte se kombinovat šátky s různými dalšími doplňky, jako jsou různé korále nebo vhodná bižuterie. Když si dáte trochu práce s doladěním, sami budete se svou prací nad míru spokojené.

Nejshopik

Rád bych vám představil jeden z českých eshopů , který se zaobírá především na techniku. Vzhled internetových stránek je velice jednoduchý a přehledný.Na eshopu nejshopik.cz naleznete chytré telefony, tablety, notebooky,led tv,tepelná čerpadla, autodoplňky a mnoho dalšího.

Pokud si chcete koupit tablet, tak na eshopu naleznete návod, jak si vybrat tablet například podle operačního systému. Při výběru tabletu byste měli koukat na:

  • Úhlopříčku dotykového displeje v palicích, nejčastější verze 7″ palců a 10″ palců.
  • Aby byl displej kvalitní musí se jednat o kapacitní, né rezistentní, který je již přežitek.
  • Operační systém- na výběr jsou aktuálně tři operační systémy:  Microsoft Windows, Apple iOS a Google Android.
  • Procesor a RAM:  Pro hladký chod systému by měl mít tablet minimálně dvou jádrový procesor a 1GB ram.
  • Pokud chcete s tabletem volat přes komunikační programy vyberte si tablet nejen se zadní kamerou, ale i přední pro video hovory.

Při výběru mobilu se koukejte na:

  • Kvalitu zpracování, aby se nejednalo  nekvalitní plast
  • Úhlopříčku displeje, tak aby vám vyhovovala a displej nebyl moc velký, či malý.
  • Operační systém: Windows Phone, Android, iOS
  • Procesor a RAM: minimálně dvou jádrový a 512MB RAM
  • Koukejte také na výdrž baterie, aby se mobil hned nevybil.

Výběr notebooku je o něco složitější, tam je nejdříve třeba si ujasnit, zda notebook bude většinu času doma na stole, či ho budeme každou chvíli někam nosit. Dále, jaký bude mít notebook využití jestli pouze pro prohlížení internetu a tvorbu dokumentů, nebo pro tvorbu grafiky a videí, či na hraní. Od toho se odvíjejí požadované parametry notebooku, aby dokázal tyto vaše nároky splnit.

Všechny tyto produkty můžete zakoupit na stránkách www.nejshopik.cz. Jako dárek mají  pro každého 20 zákazníka  připravený tablet 7″, nebo dotykový telefon.

Optimalizace internetových stránek

Seo optimalizace webu Zlín pro vyhledávače neboli Search Engine Optimization (SEO) je umění dostat webovou stránku na přední pozice ve vyhledávačích, kde ji uživatel může snadno najít. Proč platit za reklamu na internetu, když daleko efektivněji lze získat přístupy na stránky pomocí vyhledávačů. Pokud se jedná o internetový obchod lze pomocí SEO zvýšit obrat firmy. To je také jeden z cílů této knihy, dokázat, že SEO funguje a vyplatí se. Seo optimalizaci webu Zlín chápu j ako neplacenou část Search engine marketing (SEM). Tato kniha je určena pro všechny, které tato oblast zajímá, zvláště pak pro tvůrce webových stránek.

Výjimečné oslavy v hotelu Rakovec

Hotel Rakovec vám nabízí skvělé zázemí pro pořádání rodinných oslav, jako jsou například narozeniny nebo promoce.

Na celé organizaci vaší oslavy se s námi můžete dopředu domluvit. V případě vašeho zájmu vám obstaráme zábavný program, živou či reprodukovanou hudbu, nebo DJ. Obrátit se také na nás můžete s výzdobou či s netradičním menu, které si přejete na svém stole mít.

Rodinné oslavy v hotelu Rakovec patří mezi nezapomenutelné. Příjemné prostředí hotelu a vstřícný personál vás zajisté nadchne.

Jak ušetřit na účetnictví

ŘÁDNÉ VEDENÍ ÚČETNICTVÍ NENÍ JEDNODUCHÁ DISCIPLÍNA A NÁKLADY S NÍM SPOJENÉ NEJSOU ZROVNA MALÉ. V DNEŠNÍ DOBĚ SE KAŽDÁ FIRMA SNAŽÍ SNIŽOVAT NÁKLADY A JEDNOU Z MOŽNOSTÍ JE ŠETŘIT PRÁVĚ NA ÚČETNICTVÍ.

To je ale špatná volba, protože dobrá účetní firma vám dokáže ušetřit mnohem více, a to tím, že nejen perfektně odvede svou práci, ale hlavně dokáže i poradit a pomoci s různými úlevami na daních, na kterých se dají ušetřit opravdu velké částky.

Někteří podnikatelé si dnes své daně vedou sami, ale tento trend sebou nese velká rizika. Podnikatel, který se naplno věnuje pouze své práci, se najednou musí zabývat i účetnictvím, které je profesně i časově náročné. Ukrajuje si tak čas na svou práci a co je nejdůležitější, nemá znalosti ani čas na sledování nových zákonů, legislativních změn, daných pravidel jednotlivých úřadů a termínů individuálních daní (silniční, z příjmu, DPH, z nemovitosti apod.). Proto pak takový podnikatel dělá v účetnictví chyby, a čas, který vynaloží na správu svých daní, by mohl věnovat svému podnikání.

Kvalitní a spolehlivá účetní firma vám šetří nejen čas a náklady, ale zamezí i chybám a případným nedostatkům ve vedení účetnictví a zároveň vám dokáže ušetřit na dani. A kde všude se dá ušetřit?

Můžete například ušetřit na skutečných výdajích a paušálních nákladech, na vedení mezd a vedení účtů, kdy můžete uplatnit nákladové položky podnikatelského účtu do svých výdajů, můžete také ušetřit na ročním zúčtování záloh na daň z příjmů atd. Těch možností je opravdu mnoho. Často se také zapomíná na možnost využití různých slev na dani a odčitatelných položek, jako jsou např. životní pojištění, penzijní připojištění, hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření, dary, vzdělávání, odborové příspěvky atd.

A kde můžete ušetřit?

 

- Využijte paušálních výdajů

Výhodné je pokud máte příjmy z podnikání a nemáte téměř žádné náklady. Tyto paušální výdaje jsou buď 30%, 40%, 60% nebo 80% podle oboru, ve kterém podnikáte. Někdy je také výhodnější použít paušál i v případě, že nákladů je trochu více, než stanovený paušál, ale je k nim velké množství paragonů (paragony jsou na malé částky) a zpracování těchto dokladů by zabralo hodně času a Vás by účetní služby vyšly mnohem dráž, než zpracování daňového přiznání paušálem.

 

- Optimalizujte základ daně daňovou evidencí

V tomto případě je velmi důležité posouzení daňovým poradcem, co je pro živnostníka výhodnější jestli uplatnění paušálu, nebo naopak vedení daňové evidence, protože při uplatnění paušálních výdajů si živnostník nemůže uplatnit v daňovém přiznání slevu na manželku a slevu na děti.

 

- Uplatněte všechny slevy, daňové zvýhodnění a nezdanitelné částky

Spousta živnostníků a podnikatelů ani neví, že si ve svém daňovém přiznání může uplatnit nějaké slevy, při konzultaci s daňovým poradcem, případně s  účetní se o všech těchto možnostech dozví. (sleva na děti, sleva na studium, možnost odečtení úroků z úvěrů na bydlení atd.)

 

- Snižte základ uplatněním daňové ztráty

Daňový základ se může snížit vykázanou ztrátou minulých let. Musí jít ale o vykázanou daňovou ztrátu. Daňová ztráta se může použít na snížení základu daně následujících 5 let po vykázání. Odborník Vám poradí, kdy je pro Vás výhodnější použít odpočet ztráty a kdy je výhodnější použít slevy na děti, případně si nechat vyplatit bonus na děti.

 

- Využijte vyšších daňových odpisů

Existují rovnoměrné a zrychlené daňové odpisy. Podnikatel (živnostník) se může rozhodnout, které odpisy chce použít. U každého nově nakoupeného hmotného majetku je možnost uplatnit jak zrychlené tak rovnoměrné odpisy. Není nutné u všeho majetku uplatňovat odpisy stejně. Podmínkou je, že způsob odpisování se nesmí měnit.

 

- Vytvořte rezervu na opravu majetku atd.

Zákon o rezervách umožňuje, aby majitel hmotného majetku za určitých podmínek tvořil rezervu na opravu tohoto majetku. To znamená, že do nákladů (výdajů) se dají opravy majetku dříve, než proběhnou a tím se sníží daňový základ.

Článek připravila ing. Helena Komersová – Vilikusová, účetnictví Bilance.

http://www.bilance-ucetnictvi.cz/

Prezentace Vaší firmy na internetových stránkách

Připravíme Vám komplexní grafický manuál. Firemní  identita je souhrn prvků, kterými se Vaše firma prezentuje navenek. Tyto prvky by ideálně měly být úzce graficky propojené, aby se Vaše firma prezentovala jednotně. Do toho spadá nejen grafický návrh internetových stránek Zlín, příp. logotyp, ale zejména soubor pravidel určujících užití grafických prvků ve firemních tiskovinách (vizitky, dokumenty, obálky, desky) a reklamě (např. letáky, prospekty, katalogy či inzerce). Podobně jako u loga jsou tyto pravidla shrnuta v grafickém manuálu, který definuje jak přesnou podobu logotypu, jeho varianty a pravidla užití, ale i firemní barvy, firemní písma a další grafické prvky. Pomocí těchto kroků je pak zajištěna stylová
jednota všech tiskovin, internetových stránek Zlín a jiných vizuálních dokumentů, kterými se firma prezentuje navenek i uvnitř.

Koupelnové doplňky

Zaslouží si i Vaše koupelna svoji nezaměnitelnou atmosféru? Snadno a vkusně ji můžete vytvořit s originálními a praktickými koupelnovými doplňky, které Vám přinášíme ve svém e-shopu firma To či to. Stačí se podívat na tocito.cz a vybírat mezi originálními háčky na ručníky, koši na špinavé prádlo nebo věšáky, který připomínají větve. Koupelnové doplňky můžete navíc u To či to pořizovat za skutečně atraktivní ceny!

Styl koupelnových doplňků

Každý koupelnový doplněk od firmy To či to je jedinečný a maximálně propracovaný do každičkého detailu. Doplňky i další sortiment Vám nabízíme jak od prověřených českých výrobců, nebo renomovaných zahraničních dodavatelů. S omyvatelností a případnou údržbou koupelnových doplňků si nemusíte dělat žádné starosti, je totiž velmi jednoduché. V případě, že nevíte, jakým dárkem obdarovat své blízké, stylové doplňky do koupelny se přímo nabízí!

Koupelnové doplňky se zárukou kvality

Koupelnové doplňky jsou u To či to se zárukou kvality a dlouhé životnosti. Produkty si v našem internetovém obchodě můžete seřadit podle ceny, výrobců nebo například názvu. Rádi nakupujete ve slevách a akcích? Pak je tocito.cz tím pravým místem pro Vás! Akční nabídky a zlevněné zboží pro Vás pravidelně připravuje a aktualizujeme. Pokud máte ohledně koupelnových doplňků nějaké dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Koupelnové doplňky skvěle zapadnou i do Vaší koupelny!

Luxusní kabelky, které berou dech

 

Hledáte opravdu luxusní kabelky, které jsou kvalitní a mají styl? Potom navštivte internetový e-shop lux- bags.cz, kde naleznete široký výběr kabelek pro různé příležitosti!

Vybírat můžete z kabelek ušitých z té nejkvalitnější kůže, které vás nadchnou svým detailním zpracováním a mimořádnou kvalitou. Nabízíme také kabelky z textilu nebo z velmi kvalitních imitací kůže. Zaujme vás jistě také skvělý výběr různých tvarů kabelek, vzorů i barev. Dámské kožené kabelky jsou navíc opatřeny praktickými kapsičkami na mobil nebo na jiné drobnosti. Díky tomu v nich budete moci mít všechny osobní věci vždy přehledně schované.

Na stránkách lux-bags.cz najdete kromě jedinečných dámských kabelek také pánské kožené tašky, které ocení každý muž. Pánské tašky jsou ušité z velmi kvalitní kůže, jsou prostorné, mají různé velikosti a působí velice elegantně. Vybírat můžete také ze zajímavých barevných odstínů, které perfektně sednou ke každému modernímu muži. 

Jarní nálada na dopravním trhu

Dopravní barometr TimoCom si udržuje i v prvním čtvrtletí stoupající tendenci

Düsseldorf 10.4.2014 – S pověstnou přesností švýcarských hodinek padal v posledních letech dopravní barometr TimoCom na přelomu roku vždy o třináct procentních bodů. Ani letošní leden nebyl výjimkou, přesto lze začátek roku 2014 jednoznačně považovat za úspěšný. Poměr nákladů a volných vozů 40:60 je totiž stále výrazně lepší, než tomu bylo na začátku čtvrtletí 2012 a 2013.

Leden se nesl ve znamení velkého napětí a očekávání. Rok 2013 skončil s 54% podílem nákladů na evropském dopravním trhu, a otázka tedy zněla: Bude se dopravní barometr TimoCom chovat stejně jako v minulých letech a spadne znovu o třináct procentních bodů? To by znamenalo, že trh do nového roku vstoupí s podílem nákladů vyšším než 40 %, což je pro celé odvětví jasný signál zlepšení. „V konečném výsledku činil lednový podíl přeprav 41 %,“ říká Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom. „To je v tomto měsíci o pět procentních bodů více, než byla hodnota v roce 2013 (36:64).“

Bouřlivý březen
Únor tohoto roku byl s poměrem nákladů a volných vozů 30:70 přibližně na stejné úrovni jako v letech 2012 (32:68) a 2013 (29:71). Pokles přepravních nabídek však znamenal pouze klid před bouří. V březnu dopravní barometr TimoCom ukázal, že dlouho očekávaná změna na evropském dopravním trhu je konečně tady. Podíl nákladů doslova vyletěl o celých devatenáct procentních bodů, poměr tedy činil 49:51. Podobně prudký nárůst nemá přitom v posledních pěti letech obdoby. „Podíl nákladů v březnu vystřelil raketovou rychlostí. Těžko si představit jasnější signál pro příchod jara. Nejen tento měsíc, ale celé první čtvrtletí 2014 vykazuje v porovnání se dvěma uplynulými lety dobré výsledky. Důvodem by mohla být mírná zima, díky které nedošlo k propadům ve výrobě a podíl nákladů celkově stoupl,“ shrnuje Frings.

S jarem přijdou přepravní nabídky
Pro odvětví dopravy a logistiky bylo první čtvrtletí roku 2014 úspěšné, napomohla tomu mírná zima a převážně teplé dny. A tento příznivý trend bude pokračovat. Také nadcházející týdny budou udržovat dopravní barometr TimoCom v pohybu. Marcel Frings se do budoucnosti dívá s optimismem: „Na základě uplynulých měsíců předpokládáme, že druhé čtvrtletí bude charakterizováno intenzivním nárůstem přeprav. Vycházíme z toho, že již v průběhu dubna prolomí podíl nákladů na evropském dopravním trhu 50% hranici. V následujících třech měsících tedy budou volné vozy nedostatkovým zbožím a dobře udělá ten, kdo se s předstihem připraví a již nyní si zajistí dostatek kapacit.“

 

Více informací o TimoCom a dopravním barometru naleznete na www.timocom.cz.

Náklady internetové reklamy

Místo celostránkové reklamy v časopisu stačí reklamní banner v hlavičce webu nebo krátký textový inzerát. Některé formy internetové reklamy Zlín vás vyjdou na 1 Kč nebo i méně za skutečného zájemce o vaši nabídku a kdykoli můžete
reagovat. Internetová reklama Zlín se začne zobrazovat ihned po spuštění kampaně. Podle aktuálních výsledků ji můžete kdykoli upravit, nebo zastavit. Žádná jiná forma reklamy není tak pružná.

VN pojistky

Naše společnost se zabývá prodejem kvalitních vysokonapěťových pojistek. Veškeré zboží, které nabízíme, pochází od společnosti ABB, která je jednou z nejznámějších a největších firem v tomto oboru. Vn pojistky od ABB máme na skladě v několika typech – vybrat si u nás můžete pojistky vnitřního provedení, pojistky venkovního provedení nebo tavné pojistky a díly venkovního provedení. Zabýváme se i prodejem špičkových vysokonapěťových pojistek určených pro kolejová vozidla. Všechny vysokonapěťové pojistky v našem e-shopu splňují veškeré normy a standardy a můžete si tak být jistí jejich stoprocentní kvalitou. Patříme mezi přední české dodavatele a můžeme Vám nabídnout nejlepší výběr za výhodné ceny. 

Rozvrh prací hodinového manžela

Některé práce je možné si naplánovat dopředu, například vymalování, vytapetování, montáž a demontáž nábytku, posekání trávníku, umytí oken apod. Ovšem u některých to není možné, kdy se nám například ucpe odpad, je špatné těsnění a protéká nám voda. S hodinovým manželem je možné se domluvit i na práci o víkendu či v případě nenadálé situace ještě týž den (odpoledne, večer), pokud zrovna nemá zakázku, nebo není někde mimo město. Hodinový manžel povětšinou nemá pevnou pracovní dobu od – do, na rozdíl od většiny řemeslníků. Samozřejmě však nemůžeme očekávat, pokud bychom mu zavolali třeba po osmé večer, že by ještě za námi ten samý den přijel. Vše však záleží na domluvě, přístupu a vzájemné komunikaci.

Apartment buildings for sale Prague

Are you considering selling an apartment house and looking for a professional partner who would guide you through this process? Feel free to contact certified real estate agent Happy House Rentals Ltd. The company has in their portfolio complete real estate services – from sales through leasing, to property management. Managing all the processes with apartment buildings for sale Prague will be with us much easier.

Sales of apartment buildings

Sale of apartment house is a profitable investment for sure. Our experienced real estate agents will help you to find a buyer for your apartment buildings for sale Prague. Alternatively you can advertise your apartment building for sale on our website happyhouserentals.com /en/. What is also available to you, that is our legal, mortgage and financial services. We look forward to working with you and hope you will be satisfied with our real estate services.

Sales of apartment buildings from A to Z

Looking for the fullest and updated offer of apartment buildings for sale Prague? Happy House Rentals Ltd. can be the right choice for you because they are able to provide you full service from A to Z. Some of the apartment buildings for sale arehidden to public and are offered via different private channels. Do you have any question regarding the sale of apartment buildings? Do not hesitate to contact us anytime or just visit our website happyhouserentals.com /en/!

Lité podlahy

Spěcháte s dokončením přestavby či stavby nového bytu a chcete mít krásnou a vyrovnanou podlahu? Pokud ano, je tu firma Lité podlahy Josef Černý.

Již letos slavíme 20 let působení na trhu. Zhotovujeme podlahy za pomocí vlastního čerpadla. Provádíme anhydritové samonivelační a cementové podlahy, dále izolace, rekonstrukce a opravy bytů, rodinných domů, koupelen a komerčních prostor. Zaručujeme inženýrskou činnost ve stavebnictví i stavební a technický dozor.

Pracujeme s širokým výběrem produktů, jejichž výsledkem je samonivelační podlaha. Je to směs anhydritového pojiva, plniv a hygienicky nezávadných příměsí, které zlepšují zpracovatelnost. Rozdíl s běžným cementovým potěrem je v tom, že cementový potěr se zpracovává v zavadlém stavu (vlhká zemina). Avšak samonivelační litá podlaha vykazuje řídkou až tekoucí směs.

Tým provádějící tyto úpravy podlah je tvořen dvanácti kvalitně vyškolených pracovníků, kteří jsou schopni za jeden týden zhotovit více jak 5000m2 litých podlah. Na konkrétní přestavbu nebo úpravu zhotovujeme konkrétní a individuální řešení.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Centrum služeb – Lité podlahy
www.centrum-sluzeb.cz
+420 608 102 103
+420 739 034 340
pokorny@centrum-sluzeb.cz