Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Prosinec 2014

Tepelné čerpadlo – tepelný zdroj budoucnosti

Budoucnost ve vytápění a ohřevu teplé vody představují pro  své nesporné výhody tepelná čerpadla. Jeho využitím získáte několika násobně efektivnější tepelný zdroj, než jsou konvenční tepelné zdroje. Stanete se méně závislými na dodavatelích energií.

Srovnáme-li efektivitu klasického kotle, kdy vždy za jednu odebranou kWh získáme méně jak 1 kWh tepla a tepelného čerpadla, kdy za jednu odebranou kWh energie získáme až 5 kWh tepla.

Navíc výhodná sazba tepelného čerpadla D56 (22 hodin nízký tarif) na spotřebovanou elektrickou energii v celé domácnosti řadí tepelná čerpadla na první místo v úspoře nákladů. V okolních státech využívají tohoto výhodného způsobu topení již několik desítek let. Vytápění tepelnými čerpadly získává stále větší oblibu i v České republice. Svědčí o tom stoupající počet instalací tepelných čerpadel, především tepelných čerpadel vzduch voda. K tomuto faktu u nás značnou měrou přispěl nástup špičkové technologie spirálových kompresorů „SCROLL“, nových druhů chladiv a pro tepelná čerpadla vzduch voda velice příznivé klimatické podmínky České republiky.

Vysoký uživatelský komfort, nízké provozní náklady a šetrnost k životnímu prostředí – to jsou hlavní důvody proč se rozhodnout pro tepelné čerpadlo. Nezbývá než zvolit, jaký systém tepelného čerpadla bude ten nejlepší. Samozřejmě, každý má své výhody i nevýhody a při výběru tepelného čerpadla záleží na konkrétní představě i technických podmínkách domu a pozemku.

 

Tepelné čerpadlo

Proč tepelné čerpadlo?

Známe celou řadu tepelných zdrojů, které můžeme použít pro vytápění našeho domu či jiné budovy, nebo jimi ohřívat vodu. Například kotle na tuhá paliva, s relativně levným provozem. Baví nás ale stále ještě pravidelně přikládat, vynášet popel, skládat uhlí a připravovat dřevo na další sezónu? Můžeme raději zvolit kotel na zemní plyn a elektřinu, který nemusíte obsluhovat? Jeho provoz je ale díky stále rostoucím cenám primárních energií draze zaplaceným komfortem. Aby jsme ušetřili, uvažujeme o slunečních kolektorech, které využívají obnovitelnou energii. Co když ale celou zimu slunce nezasvítí?

Všechny přednosti a výhody se skrývají v jediném tepelném zdroji a tím je TEPELNÉ ČERPADLO.

Levný provoz

Tepelné čerpadlo je moderní a velmi efektivní zdroj tepla. Pro svůj provoz využívá přírodní teplo, které si zdarma půjčuje z Vašeho okolí a vrací jej zpět prostřednictvím tepelné ztráty vytápěného objektu. Pořízení kvalitního tepelného čerpadla je tedy správným krokem k úsporám energie a tím i úsporám ve Vaší peněžence. Jediné, co zaplatíte, je elektrická energie potřebná pro jeho provoz.

Vysoký uživatelský komfort

Tepelné čerpadlo zvládne s minimálními náklady a bez problému vytápět Váš dům právě tak, jak je s ohledem na klimatické podmínky potřeba, celoročně ohřívat teplou užitkovou vodu nebo vodu v bazénu. To vše bez námahy, zcela automaticky a nezávisle na Vaší přítomnosti. Pořízením tepelného čerpadla ušetříte spoustu času, který pak můžete věnovat své rodině, práci nebo zábavě. Váš čas má také svou cenu!

Šetrnost k životnímu prostředí

Tepelné čerpadlo je velmi šetrné k prostředí, ve kterém žijeme, protože jej nezatěžuje zplodinami hoření a jinými škodlivými látkami. Také z hlediska obnovitelných zdrojů energie je tepelné čerpadlo důmyslnou technologií, která funguje stabilně a spolehlivě, i když slunce nesvítí a vítr nefouká nebo naopak. Tepelné čerpadlo je ideálním zdrojem tepla pro každého, kdo chce šetřit a není mu lhostejné naše životní prostředí.

Nezávislost na monopolních dodavatelích energií

Pořízením tepelného čerpadla se zbavíte závislosti na dodávkách zemního plynu ze zahraničí a získáte zdroj tepla s několikanásobně vyšší účinností. Budete celkově mnohem méně závislí na monopolních dodavatelích primárních energií. Jediná levná energie je v dnešní době totiž ta, kterou si od nich nekoupíte!

Jak vybrat ten správný kotel?

Dosluhuje Vám Váš starý kotel na tuhá paliva a rozhodujete se jaký kotel je ten správný pro náhradu Vašeho původního zdroje? Nabídka na trhu je dnes opravdu obrovská a je poměrně těžké se v ní orientovat. Tento článek by Vám měl pomoci při výběru toho správného kotle přesně pro Vás.

Palivo: Čím tedy budeme v našem novém kotli topit? Tady je potřebné zvážit jaké jsou v našem regionu nejdostupnější paliva. Ekologicky nejvhodnější je bezesporu peleta, ale vývoj ceny tohoto paliva jeho širšímu použití příliš nepomáhá. Jedničkou mezi palivy je stále hnědé uhlí, které je nejlevnější a nejdostupnější zvláště v hnědouhelných oblastech jako je ústecký kraj.

Výrobce: S kotli na trhu v české republice se opravdu roztrhl pytel. Naprostá většina kotlů jsou v současné době dovezené  z Polska. Polsko je opravdu kotelnickou velmocí a polští výrobci jsou atraktivní jak cenou, tak sortimentem. Rozhodně je však nutné zvážit, jaký daný kotel skutečně je, jaká je jeho konstrukce, kdo mi ho odborně namontuje a uvede do provozu, kdo drží záruku a jaké je servisní zázemí. Kotel je přeci jen průmyslový výrobek a poruchy se mohou vyskytnout. Dále je dobré zvážit pro jaká paliva je kotel primárně určen a jestli bude efektivně pracovat s místními zdroji. Například polské kotle jsou v naprosté většině konstruované pro tak zvaný ekohrášek – což je černé uhlí, ale většina kotlů u nás jede na hnědý ořech2. Dalším důležitým kritériem je rozhodně emisní třída ve které kotel pracuje a také potřebná certifikace. Jako nejlepší řešení se jeví výběr kotle nějakého z renomovaných českých či německých výrobců s dobrým servisním zázemím. Takové kotle mají vysoký kvalitativní standard, jsou certifikovány pro provoz u nás a většinou zařazeny v dotačních programech.

Cena: Cena kotle by neměla být rozhodně nejdůležitějším parametrem při výběru kotle. Kvalitní kotel stojí o něco více, ale je to investice na dlouhá léta a kvalita se Vám rozhodně vyplatí. Je potřeba si uvědomit, že např. kvalitní regulace, která je srdcem i mozkem kotle tvoří čtvrtinu ceny kotle. V případě tepelné techniky platí dvojnásob rčení: „nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.

Dodavatel: Kotel máme vybraný a nyní nám nezbývá, než ho někde koupit. Jako nejpohodlnější se zdá nákup na internetu – produkty Vám prodejce dopraví až domů a cena bývá v e-schopech nejlepší. Ale pozor! Je nutné si uvědomit, že kotel potřebuje průběžný servis, občas je potřeba dokoupit nějaký náhradní díl, v nejhorším případě řešíme kompletní reklamaci. Co ze svým kotlem budeme v takovém případě dělat? Daleko lepší je kotel koupit od dobré montážní firmy, která kotel dodá a sama ho namontuje a uvede do provozu. Po celou dobu životnosti kotle Vám poskytuje potřebný kvalifikovaný servis, drží skladem základní náhradní díly a zároveň drží záruku.

Montáž: Co se týče samotné montáže, je rozhodně nejvhodnější svěřit tento úkol odborné firmě. Ta zváží a probere s Vámi zapojení kotle, systém ve kterém bude kotel pracovat. Kotel nainstaluje a uvede do provozu. Zároveň Vám poskytne odborné školení k obsluze kotle a bude to ona, která Vám v počátcích provozu bude pomáhat s vyladěním kotle. Zároveň by Vám montážní firma měla poskytovat záruční i pozáruční servis. Standardem je servisní zásah do 24 hodin. Dbejte na to, aby montážní firma měla potřebné certifikáty, živnostenské oprávnění atd.

Za tým Enco-tepelná technika přeji všem uživatelům šťastnou ruku při výběru kotle a mnoho spokojených let jeho provozu.

Tatry – oblast dovolené na horách

apartmán

apartmán Tania

Hořství Nízké Tatry, turistická atrakce Liptovské oblasti Slovenska, jsou u jižního okraje Liptova. Výškově dominantním vrchem je Ďumbier s výškou 2043 m.n.m. Je položen na ústředním hřbenu, s turistickým chodníkem a poskytuje dobrý výhled na hořství Tater. Pro masivy Nízkých Tater jsou nevšední různích bočních možních hřebenovek, pod jejichž se nacházejí taky vážně hluboké doliny. Zvláště severní hřbety a údolí zaujmou pestrostí povrchových obrazců. Spatříte tady úžasné kaňony, propasti, jeskyně, skalní věže…
Sedlový prostor Čertovica dělí hory Nízké Tatry do dvou dílů – západní ďumbiersku a východní kráľovohoľskú. Přibližně tři čtvrtiny země pokrývá lesní porast, nejdříve od smíšené flory dolních území až po vysokohorskou zelen a pásmo kleče, po něž jestvují alpinské hole. Nízkotatranská flóra je neobyčejně bohatá a různá. Vyrůstá tu plesnivec alpínský, poniklec bílý, hořec tečkovaný, prvosenka minimální a mnoho jiných. Druhovými varianty je uznáváno i spoločenství živočichů. Tato oblast se stala domovem pro vzácné typy hmyzu, malých zvířat, ptactva, velkých zvířat i divě žijících šelem. V horských oblastech žije dost spousta jelení zvěře, v menším počtu srnčí a zvěř divočáka. Ze šelem v zastoupení je medvěd hnědý, vlk dravý anebo též rys ostrovid. v alpinské oblasti můžeme vidět pro tuto oblast typické horské druhy živočichů – svišť horský a kamzík horský. Hory Nízké Tatry byly v roce 1978 prohlášeny za Národní park. Více o Tatrách rovněž na webové stránce ubytování Slovensko. Tady máte na výběr z množství informací o ubytování v lokalitách Slovenska. Hlavní reklama je soustředěna na apartmán Tania v Nízkych Tatrách. Okolí je popsáno taky výše.

Proč PR ?

Public relations (PR) jsou techniky, prostřednictvím kterých firma buduje vztah s veřejností.

 

Proč PR ?

PR je marketingovým nástrojem, jehož úkolem je vylepšovat obraz firmy včetně jejích produktů a služeb v očích všech zainteresovaných – tedy všech, kteří přicházejí do styku s firmou (zákazníci, obchodní partneři, dodavatelé, zaměstnanci, rodiny zaměstnanců, obyvatelé v okolí apod.).

Mezi základní úlohy PR patří zlepšování dobré image firmy, doplňování reklamních a marketingových aktivit a tím podpora prodeje, zlepšování reputace firmy i managementu, odvracení útoků na firmu, zvyšování motivace zaměstnanců a působení na státní správu.

Proč PR ?

Přestože reklama i PR působí na širokou veřejnost, rozdíly jsou na první pohled patrné. Úkolem reklamy jsou krátkodobé cíle – zejména prodej konkrétního zboží či služby (reklama působí jednostranně). PR se soustředí na dlouhodobé cíle jako je image, komunikace a vztahy s cílovými skupinami (PR působí oboustranně).

Mezi základní nástroje PR patří především tiskové zprávy, články, tiskové konference, ale také firemní akce, meetingy, newslettery, kde se referuje o úspěších a dění ve firmě atd.

PR není cesta k rychlému bohatství, ale dlouhodobý systematický proces, který je více užitečný než výdělečný.

Pro úspěšné řešení PR jsou důležité dobré vztahy s novináři a schopnost komunikovat s médii, a to i v situacích pro firmu nepříznivých.

Proč PR ?

Řešení PR na požadované úrovni je pro mnohé firmy svépomocí nereálné. Zejména středním a menším firmám se vyplatí spolupráce s profesionální PR agenturou. Mezi zkušené agentury, které poskytují komplexní marketingové služby včetně PR patří společnost LTstudio, s.r.o.

Kontakt:

LT studio, s.r.o.
Ing. Lenka Tetourová
Kubelíkova 40, 130 00 Praha 3
IČO 2411 9555 DIČ CZ 2411 9555
info@LTstudio.cz 606 568 392
www.LTstudio.cz

Jsem normální, nebo jsem blázen?

Jako klinický psycholog a psychoterapeut se setkávám s tím, že se někteří klienti a pacienti ptají, zda jsou normální a nebo jsou blázni, když zažívají „takové“ pocity či chování a děje se jim „to a to“. Někdy se jedná o řečnickou otázku v legraci, ale někdy to může být vážná starost a obava. Na tuto otázku se dá reagovat různě podle situace, podle klienta a podle způsobu práce či aktuální role. Psycholog či psychologický poradce může reagovat přímo a věcně, na úrovni informací. Může např. říci, že „toto“ je běžné, zažívá „to“ mnoho lidí a patří „to“ k lidské existenci. Psychoterapeut to může také říci, ale může také pracovat s pochybností samotnou, či se vztahovou situací. O čem je pochybnost klienta, proč  by neměl být normální, s kým se srovnává, odkdy to takhle cítí a co se změnilo, či zda se takhle cítí celý život? To znamená, že nevezme otázku jen jako dotaz k zodpovězení či uklidnění klienta, ale jako zdroj zkoumání jeho pochybností o sobě, srovnávání se s domnělou normou a očekáváním lidí, apod. V jiné situaci je lékař, psychiatr či klinický psycholog v roli diagnostika, když podávají se snahou o objektivitu informace o pacientově stavu na základě znalostí, zkušeností či diagnostických  metod a v jiné situaci je psychoterapeut, když s klientem zpracovává jeho pochybnosti, vnitřní konflikty a změny v prožívání. V terapii jde především o vztah a přístup klienta k sobě samému a proto je důležitější se zabývat samotnou pochybností, hledáním vlastní vnitřní normy a akceptace sebe jako individuality, než posuzovat co je normální a co ne. U každého může být pochybnost obsažená v otázce o vlastní normalitě také trochu o něčem jiném, což je důležité prozkoumat a oslovit.

Blíží se zima, nejlepší čas pořídit si mobilní klimatizaci!

Z nadpisu může čtenář snadno nabýt dojmu, že jsme se zbláznili. V zimě si kupovat klimatizaci? A mobilní? Co to je za nesmysl? Vážení čtenáři, ba naopak, skutečně je to nejlepší příležitost k nákupu mobilní klimatizace. Jakto? V létě, kdy se všichni doma nebo v kanceláři vaříme vedrem, zatouží po klimatizaci mnozí z nás. To ovšem moc dobře vědí chytří obchodníci a dobře toho využívají. Ceny klimatizací se vždy vymrští doslova až k nebesům a zákazníkům se jen protáčejí oči hrůzou z cenovek. V zimě je tomu ale naopak, obchodníci se snaží vyprázdnit sklady, aby mohli naskladnit zboží, po kterém je v zimě poptávka. A tak se pořádají výprodeje a ceny mobilní klimatizace jdou pěkně dolů. Je to tedy ideální období pro nákup těchto zařízení za rozumnější ceny. Připravte se na horké léto už nyní. Kupte si mobilní klimatizaci za akční cenu!

Dárky budou opět dražší

Vánoce se kvapem blíží, už je to znát v obchodech, které pořádají nejrůznější výprodeje, aby se zbavili nepotřebného zboží a sklady pak mohli naplnit trendy zboží, po kterém bude na Vánoce největší poptávka. A jak to tak bývá, dárky opět podraží. A letos radikálně. Proč? Je to dáno vývojem politické situace na světě, vlivem sankcí, krize a vysokým kurzem dolaru. Vánoce se tedy pěkně prodraží. Kde ale vzít peníze na dárky? Vždyť Vánoce jsou jen jednou do roka, člověk by si je měl užít a pokud chybí jen pár tisíc, tak by byla škoda, aby byly Vánoce na blátě a bez dárků. Banka vám ale jen pár tisíc nepůjčí a pokud ano, tak budete půjčku vyřizovat hodně dlouho a schválení se do Vánoc ani nemusíte dočkat. A otravovat s žádostí o půjčku kamarády? Nikdy!

Nebankovní půjčky pomohou

Naštěstí jsou tu nebankovní půjčky! Například známá a ověřená online půjčka na účet ihned a bez papírování vás nikdy nezklame. O co jde? Jde vlastně o online půjčku, kterou vyřídíte pohodlně přes internet a pomocí SMS potvrzovacích zpráv. Stačí jenom na webu vyplnit jednoduchý formulář a do pár minut vám přijde potvrzující SMS zpráva. Proto se Ferratum půjčce také přezdívá SMS půjčka ihned. Ferratum pujcka se totiž schválí SMS zprávou prakticky ihned nebo do pár minut. A na účet vám přijde také velmi rychle. SMS půjčka je blesková půjčka, která vám pomůže velmi rychle sehnat peníze na dárky.

Mast na hemeroidy

Hemeroidy jsou dnes jedním z nejrozšířenějších postižení lidí na světě. Jde doslova o civilizační chorobu. Mnohé odborné studie uvádějí, že postihují až 50% lidí starších 40 let. O co vlastně jde? Hemeroidy jsou vlastně uzlíky žil ustící v oblasti konečníku. Někdy vyhřeznou tato žilnatá uskupení až ven z konečníku. Rozeznáváme tedy vnitřní a vnější hemeroidy. Jedná se o bolestivé a velmi nepříjemné onemocnění, které je mnohdy v neléčených případech doprovázeno i krvácením a hnisáním otevřených ran. Co hemeroidy způsobuje? Hemeroidy jsou následkem našeho životního stylu. Vznikají především u osob se sedavým zaměstnáním, hektickým způsobem života a u lidí, kteří se stravují ne zrovna zdravě. Mnohdy se také hemeroidy objevují u silových sportovců. Jak se hemeroidů zbavit? V první řadě je důležitá změna životosprávy. Musíte prostě změnit svůj životní styl, jinak se budou hemeroidy stále a stále vracet.

Stačí málo a hemeroidy zmizí

Stačí přitom málo, místo toho, abyste jeli výtahem, tak si schody vyjděte, místo jízdy autobusem běžte do práce pěšky. A pak přichází na řadu změna jídelníčku. Zapomeňte na fastfoody a půlnoční svačinky. Potřebujete vyváženou stavu, více vlákniny a hlavně musíte jíst pravidelně. Pokud tohle všechno splníte, tak spolehlivě zamezíte tvorbě nových hemeroidů a zvětšování stávajících. A jak se tedy zbavit stávajících? Buďto chirurgicky u lékaře a nebo pomocí masti na hemeroidy. Mast na hemeroidy je spolehlivým lékem na tuto nemoc, pomáhá ulevit od bolesti a od svrbění a postupně také pomáhá hemeroidy odstranit. Mast na hemeroidy je vhodná pro ty, kteří se stydí navštívit lékaře a nebo se u nich hemeroidy teprve začaly projevovat a nejsou zatím v pokročilém stádiu. Mast na hemeroidy je tedy účinným spoluhráčem v boji proti hemeroidům.

The Mountain trička

Vánoce pomalu ale jistě klepou na dveře a tak mnozí z nás přemýšlejí nad tím, co nadělí svým kamarádům a blízkým pod stromeček. Opakuje se to stále dokola, každý rok. Brouzdáte internetem a přemýšlíte a přemýšlíte a nápady stále nepřichází. Nějakou blbinku, aby to moc nestálo a přitom to udělalo radost. Ale co? Všechno už mají. DVD s filmem? Na ten se podívají a DVD poputuje do koše. Tak co tedy koupit, aby to dotyčnému připomínalo vás, aby to využil a aby to potěšilo? Kupte tričko! Ale jaké? Jak se trefit dotyčnému do vkusu? Jednoduše, kupte prostě nějaké šílené tričko. Trička The mountain jsou dostatečně šílená, přitom neurazí ale naopak potěší a můžete se spolehnout, že obdarovaný je bude nosit. Co to vlastně tričko The mountain je? The mountain trička jsou trika s roztodivnými potisky, nejčastěji jsou motivem potisků zvířata a to psi, kočky ale i jiní domácí mazlíčci. Nechybí však ani brnivé motivy se zombie. Zkrátka, vybere si prostě každý. Má vaše kamarádka ráda koně? Kupte jí tričko s koněm. Miluje váš bratr svého pitbulla? Pak si přijde také na své. The mountain trička pamatují na všechny.

Brokolice jako superpotravina

V roce 1992 prohlásil prezident George Bush odvážně: „Jsem prezidentem Spojených států a nejím brokolici.“ Mezi odborníky na výživu zavládlo zděšení. Nakonec však brokolice zvítězila. Následkem prezidentova prohlášení se veřejnost začala o brokolici zajímat a seznámila se s jejími zdravotními účinky. Právě v tom roce oznámil vědec z univerzity Johnse Hopkinse objev nové látky v brokolici, která ve sledované skupině nejen snížila výskyt nádorů o 60%, ale také velikost již vyskytujících se nádorů o 75%. V USA nyní brokolice patří k nejprodávanější zelenině.

 

Brokolice a ostatní křížová (košťálová) zelenina významně přispívá k prevenci proti rakovině. Pouze tato skutečnost opravňuje řadit brokolici k superpotravinám. Navíc zvyšuje imunitu, snižuje výskyt katarakty, podporuje srdečně-cévní činnost a kosti a brání poškození plodu. V brokolici se nachází velké množství živin při nízkém kalorickém obsahu. Z 10 druhů zeleniny mezi Američany nejoblíbenějších se v brokolici vyskytuje nejvíce polyfenolů, pouze řepa a červená cibule obsahuje více polyfenolů na porci.

 

Brokolice obsahuje:

  • Sulforafan
  • Indoly
  • Kyselinu listovou
  • Vlákninu
  • Vápník
  • Vitamin C
  • Betakaroten
  • Lutein/zeaxantin
  • Vitamin K

 

Brokolice a rakovina

Rakovina se v těle vyvíjí dlouhodobě, začíná poruchami na buněčné úrovni a končí za 10 až 20 let diagnózou rakoviny. Vědci se stále usilovněji snaží najít léčbu této zákeřné nemoci – v USA po srdečních nemocech druhou nejčastější příčinu smrti – ale mnozí z nich zjistili, že rakovině lze snadněji zabránit než ji léčit.

Výživa nám poskytuje nejvhodnější možnost, jak se chránit před rakovinou. Je známo, že západní strava hraje důležitou roli v rozvoji rakoviny, a v 30% případů této nemoci se na vzniku nádoru podílí nesprávná výživa. Rozsáhlé klinické studie poprvé poukázaly na protirakovinný účinek brokolice a další košťálové zeleniny. V jedné desetileté studii, publikované Harvardským ústavem veřejného zdraví, se u 47 909 mužů prokázalo nižší riziko rakoviny močového měchýře v souvislosti s konzumací košťálové zeleniny. Nejsilnější účinek má brokolice a zelí. Tyto výsledky se prokázaly v mnoha dalších studiích. V roce 1982 americký National Research Council on Diet, Nutrition and Cancer vyhlásil, že existuje dostatečný epidemiologický důkaz pro snížení rizika rakoviny při konzumaci košťálové zeleniny. Nedávná metaanalýza 87 kontrolovaných studií potvrdila předchozí závěr. Riziko rakoviny výrazně snižuje pouhých 10 g košťálové zeleniny. Konzumace brokolice a dalších druhů košťálové zeleniny působí preventivně. V jedné studii se při konzumaci 2 porcí košťálové zeleniny denně snížilo riziko některých druhů rakoviny o 50%. Z košťálové zeleniny působí protirakovinně nejúčinněji zelí, brokolice a růžičková kapusta.

 

Čerpáno z knihy Superpotraviny, Pratt a Matthewsová

Školení sociálních sítí

Firemní Facebook je velice zajímavý marketingový kanál, který Vám dokáže poměrně snadno získat nové zákazníky a zvýšit poptávku po Vašich službách či produktech.

Pomocí facebookové stránky můžete navíc velice snadno komunikovat se zákazníky, realizovat soutěže, propagovat novinky či upozorňovat na slevy a akce. Důležité ovšem je, aby měly Vaše příspěvky nejen informativní, ale také zajímavý obsah, kterému by neměl chybět odkaz na Vaše webové stránky a poutavá fotografie.

Více informací o tom, jak spravovat firemní Facebook se dozvíte na školení sociálních sítí, kde se mimo jiné také dozvíte jak používat kampaně na Facebooku či jak zaujmout cílenou skupinu uživatelů Facebooku. Přínosné informace také získáte o tom, jak aktualizovat Váš firemní profil, jak získat fanoušky na Faceboooku či kdy je na Facebooku nejvíce lidí.

Omalovánky nikdy nezklamou

Omalovánky nikdy nezklamou

Menší děti doslova milují omalovánky, které je učí poznávat všechny krásné barvy a rozvíjí jejich další smysly. Dítka si při té zábavě ani neuvědomí, že vlastně pracují a učí se. Na portálu Dětský web si můžete takovou omalovánku jednoduše vytisknout. K dispozici ale budete mít další výukové materiály pro děti a programy, které promění učení v dokonalý zábavný zážitek, ve hru.

Zelené a černé tabule

Zelené a černé tabule

Pro psaní křídami, ať už bílými nebo barevnými, jsou určeny zelené a černé tabule na zed. Jsou tradiční pro použití ve školách. Pokud je domů pořídíte dětem, bude to pro ně užitečný nácvik a ve škole nebudou mít takovou trému. Černá verze je elegantnější. Hodí se třeba k prezentaci restaurace a nabídky denního menu. Uvidíte, že vás budu tyto speciální tabule bavit. Na internetu je můžete pořídit za velmi výhodné ceny. Pokud si objednáte větší balení, třeba pro firmu nebo školu, je cena ještě příznivější. K dispozici je i sada, obsahující všechny tři barvy.

Stavební výtahy

Potřebujete pomoc na stavbě? Stavební výtahy, pracovní plošiny, vrátky, dopravník betonu? Na nás se můžete v tomto směru spolehnout, nejen že Vám všechno, co je pro rekonstrukci nebo novostavbu potřeba, ochotně zapůjčíme – ale zároveň zajistíme i montáž a provoz. Prostě vše v jednom, za jednotnou cenu, která Vám navíc ani zdaleka nevyprázdní kasu!

Půjčení výtahů za rozumnou cenu

Ušetřete finance výhodným pronájmem strojů, dejte na naše profesionální schopnosti. Zaručujeme férové jednání, vstřícnost a cenné rady, pokud je budete potřebovat. Potřebujete jen opravit hůře přístupnou fasádu větší budovy? Nebo rekonstruovat půdu, dopravit někam beton, osadit skla? Jsme tu pro Vás plně k dispozici, stačí se jen ozvat.

Zavedená a solidní společnost s mnohaletou historií

Stavební výtahy a pracovní plošiny ze Stros Sedlčany jsou osvědčenou kvalitou, která nezklame a dokáže se více než vyrovnat západním standardům. České stavebnictví není rozhodně nijak špatnou vizitkou našeho průmyslu! Naše společnost působí na tuzemském trhu již od roku 1991, má za sebou tedy dlouholetou tradici, jíž se nemůže dnes pochlubit jen tak někdo. V Brně jsme zavedenou společností, jejíž služby využívají jak jednotlivci, tak i větší firmy, máme za sebou celou řadu referencí, které Vám na požádání klidně ukážeme. Opravovali jsme i poměrně známé stavby v našem regionu, stačí nahlédnout do naší fotogalerie a možná budete překvapeni, co vše jsme za ta léta obsáhli.

Při dlouhodobé spolupráci vám můžeme nabídnout zajímavé slevy

Budeme rádi i za dlouhodobou spolupráci, v takovém případě Vám můžeme poskytnout zajímavou slevu. Stejně tak nabízíme i klasické sezonní slevy, například můžete hodně ušetřit při pronájmu našeho vybavení během jarních měsíců. Pokud váháte, co je vlastně vše potřeba pro Vaši stavbu, nechte si odborně poradit – jsme tu přeci pro Vás! Žádné starosti, zajistíme velmi rádi veškerý potřebný servis.