Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Prosinec 2015

Zásnubní a snubní prsteny se již nenosí?

Žijeme v době, kdy upadá potřeba vzít se, mít děti a tvořit rodinu až do konce života. Dnes už neznamená, že se každý pár vezme, protože každý si rád nechává jistotu, že bude moci nakonec v tichosti odejít, aniž by to způsobilo nepříjemné situace u rozvodu. Pravdou je, že většina manželství končí rozvodem, což mi přijde velmi smutné. Páry už neumějí mezi sebou řešit problémy, a tak to raději celé utnou.

Copak už dnes mladé dámy netouží po krásné svatbě jako v pohádkách? Zásnuby, při kterých se jim zatají dech a na okamžik se zastaví celý svět? Proč raději páry přemýšlí tak, že se nemohou vzít, protože by se pak museli rozvádět? Musím si neustále klást tyto otázky, které mě na dnešním uspěchaném a přehnaně moderním světě velmi zneklidňují. Mám pocit, že veškerá tradice vymizela.

Možná je to dětinské, ale představuji si, že si muž klekne, pronese onu větu a navlékne mi na levý prsteníček zlatý kroužek v podobě překrásného zásnubního prstenu. Nevím, možná je to jen klišé z romantických filmů, ale myslím, že takhle by to správně mělo být. Měl by to být okamžik, který způsobí nenadálý příliv emocí na obou stranách. Okamžik, který nám při vzpomínce na něj vykouzlí úsměv na rtech i po dvaceti letech. Tyto stejné pocity si pak představuji i u samotného obřadu, kdy si páry vzájemně navléknou snubní prsteny a poprvé se políbí. Nezapomínejte na tradice, které spojovaly dvojice už v dávných dobách. Pokud máte protějšek, bez kterého nemůžete žít, vsaďte vše na jednu kartu a stvrďte Vaši lásku.

Ladislav Kouřil – zlatník
Havlenova 6
639 00 Brno
www.snubni-prsteny-lk.cz

Jak vybrat okna do Vašeho domu?

Kdo by věřil, že vybírání oken bude takový zdlouhavý proces? Je to asi kvůli tomu množství nejrůznějších oken, které jsou dnes na trhu k dostání. Člověk aby trávil celé dny vybíráním těch jediných správných oken do svého obydlí. Nejlepší volbou je asi zajít si do nějaké specializované prodejny a poprosit přímo o radu odborníka, protože každý druh se liší svými možnostmi využití, výhodami a nevýhodami.

Například taková dřevěná okna se dále rozdělují na eurookna a kastlová okna. Hlavní rozdíl je v tom, že eurookna jsou vyrobena ekologicky, nezávadnými technologiemi, chrání tudíž naše životní prostředí. Kastlová okna jsou využívána zejména pro design ve starých domech a budovách. Obě možnosti se ale shodnou ve výborných izolačních vlastnostech, které uspokojí i náročného zákazníka s těmi nejvyššími požadavky. Navíc dřevo, jak známo, je jedním z nejoblíbenějších materiálů, ze kterých dnes lidé vybírají. Takže v konečném důsledku je to nejspíše varianta vhodná téměř pro každého.

A co třeba hliníková okna? Ta jsou také často využívanou možností, zejména díky své dlouhé životnosti. Ovšem tento druh se často využívá v komerčních budovách nebo nákupních střediscích s velkými okny, neboť hliník je také velmi dobře odolný vůči poškození. Jsou dokonce k dostání v mnoha barvách.

Záleží to asi na každém z nás, na našem vkusu, představách a požadavcích. Měli bychom ale výběru věnovat dostatečný čas, abychom zvolili možnost, která nám zajistí následnou spokojenost. V Brně jsou k dostání dřevěná i hliníková okna u společnosti Rakus, která samozřejmě nabízí i jiné druhy, mezi kterými můžete vybírat.

Oknocentrum Rakus, s.r.o

Podpěrova 6

621 00 Brno – Medlánky

Sídlo firmy snadno a rychle

Každé podnikání je spojeno s řadou povinností, se kterými se každá firma musí potýkat. Zejména v začátcích jsou některé věci vždy složitější a podnikatel si musí položit řadu otázek, na které si musí umět tím nejlepším způsobem odpovědět. Každá perspektivní firma by měla mít své reprezentativní prostory, do kterých bude moci zvát klienty, obchodní partnery a tak dále, jenže to se může stát velkým problémem, pokud podnikatel nemá žádné takové prostory k dispozici. Dále by měla mít svou kancelář, ve které bude moci přijímat poštu, vyřizovat ji a podobně.

Proto se dnes zaměřuji na tzv. virtuální kanceláře a poskytování sídel. Existují totiž společnosti, jež Vám umožní zapsat si u nich sídlo firmy a vytvoří Vám u nich korespondenční adresu, do které Vám bude chodit veškerá firemní pošta. Následně Vám bude odesláno e-mailové avízo o přijaté poště a Vy si ji budete moci vyřídit.

V podstatě se jedná o službu, jejíž náplní je pronajmutí adresy. Firem poskytujících tyto služby je stále více a více, stejně jako lidí, jež je využívají. Je to novodobý trend, který se stává stále více populární. V Brně Vám sídlo firmy nebo také virtuální kancelář může poskytnout firma Brnooffice, která kromě pronajmutí adresy poskytuje také zasedací místnosti pro konference, školení, přednášky a tak dále. Je to tedy skvělá možnost, jak moci podnikat bez vlastního sídla a prostor, bez kterých se velké společnosti neobejdou. Je to jednoduchý způsob, jak se vyhnout nákladům, které byste museli vynaložit na skutečnou kancelář a zároveň způsob, jak získat prestižní adresu pro svou společnost.

BRNOOFFICE s.r.o.
Králova 279/9
616 00 Brno-Žabovřesky
Česká republika
www.brnooffice.cz

Jak na účetnictví?

Účetnictví je povinné, zdali jste právnická osoba nebo fyzická osob, jejíž roční obrat přesáhl 25 miliónů korun českých. Oproti daňové evidenci je podvojné účetnictví o něco těžší záležitostí, se kterou si většinou podnikatelé, kteří k němu přecházejí, neumí vůbec poradit. Zahrnuje totiž více činností a povinností, než na které byli zvyklí, proto většina těchto podnikatelů musí urychleně sehnat pracovní sílu v podobě schopné účetní, která se o celou tuto věc postará sama.

Někdy ale může být těžké sehnat někoho zodpovědného, dostatečně vzdělaného a především velmi narychlo. Proto dnes většina lidí řeší tuto situaci najmutím účetní firmy, která se tohoto úkolu zhostí. Je to jednoduchý způsob, jak si zajistit kvalitní a spolehlivé služby, než pořádat výběrová řízení a vybírat na tento post nejvhodnějšího kandidáta.

Vaším úkolem pak bude už jenom dodávat potřebné doklady a podklady firmě, která je zapracuje do účetnictví. Velkou výhodou může být také to, že tyto firmy můžete využívat i na jiné činnosti, než pouze vedení podvojného účetnictví. Většina z nich totiž poskytuje i řadu jiných služeb, jako třeba zastupování při jednání s úřady a finančními institucemi nebo například různá poradenství ohledně investic a podobně.

Některé z nich nabízí také možnost účastnit se na školeních na různá témata v oblasti ekonomické problematiky, což může být také velmi přínosné. Tyto firmy zažívají v dnešní době obrovský nárůst, neboť jejich služby jsou opravdu výhodné pro většinu společností a podnikatelů. Jenom v Brně nalezneme na vedení účetnictví nespočet firem, ze kterých si můžeme vybírat na základě jejich nabízených služeb či referencí od jejich klientů.

Daňová kancelář, s.r.o.
Šumavská 31
602 00 Brno
www.danovakancelar.cz

Úklidové služby v Brně

Uklízení není zrovna populární činnost, které by se lidé chtěli oddávat vícekrát týdně. Ona je totiž tahle práce namáhavější, než si ve skutečnosti uvědomujeme. Někteří lidé to také mohou vnímat jako takový sport, kterému se nelze vyhnout, a obvykle se tomuto „sportu“ věnujeme celý víkend, neboť v týdnu nemáme na nic takového čas. Ono to běžné poklízení ještě není nic tak hrozného, stačí setřít prach, podlahy a vysát. Horší je například úklid po nějakých stavebních pracích, což také každý z nás určitě zažil více než jedenkrát. Dnes je ale už úplně jiná doba a na vše si už můžeme najmout firmy, které za nás odvedou jakoukoliv práci, právě i třeba neoblíbené uklízení. Je to obrovská výhoda pro lidi, kteří jsou velmi pracovně vytížení a mohou si dovolit platit za úklidové služby.

Ani firmy, školy a veškeré jiné budovy by se už neobešli bez firem, jež jim provedou profesionální a důkladný úklid. Je to vlastně velmi pohodlný a jednoduchý způsob, jak si zajistit čistotu a pořádek ve všech požadovaných prostorech. Většinou se tyto práce rozdělují na tři typy, na práce, které jsou prováděny každý den, každý týden, nebo každý měsíc. Záleží pak pouze na Vás, co je nejvýhodnější.

V Brně se můžeme obrátit na firmu CLARUS PROFI, která poskytuje mnoho služeb, jako jsou úklidy brněnských, ale i mimobrněnských kanceláří a komerčních prostor, škol a spousty dalších. Pro společnosti je to skvělé řešen. Zajistit si spolehlivou firmu, která odvede práci za ně a ještě k tomu kvalitně a naprosto ekologicky.

CLARUS PROFI, spol. s r.o.
Šumavská 524/31
602 00 Brno
www.clarus.cz

Avokádo plné vitaminů

Spolu s olivami je avokádo ovocem nejbohatším na tuky. Kyselina olejová je v avokádu, stejně jako v olivovém oleji, nejvíce zastoupená mastná kyselina. Fosfolipidy jsou tuky, které ve své molekule obsahují fosfor a plní velmi důležité funkce v nervové soustavě. Volné mastné kyseliny, kterých je v avokádu jen velmi malé množství, dávají ovoci typické aroma.

 

Z výše uvedených údajů vyplývá, že avokádo obsahuje tuky vysoké biologické hodnoty, které jsou převážně nenasycené a stejně jako v případě ostatních rostlinných potravin neobsahují cholesterol. Avokádo je též mimořádně bohaté na proteiny a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny.

 

Jelikož čerstvé avokádo obsahuje 2 mg na 100 g ekvivalentu alfa-tokoferolu, je nejbohatším druhem ovoce na obsah vitaminu E. Po této stránce se mu nevyrovná žádný ze živočišných produktů. Z rostlinných potravin mají větší obsah vitaminu E jen olejnaté ořechy, pšeničné klíčky a olivy. Tento důležitý vitamin nejenže podporuje reprodukční soustavu, ale jako antioxidant chrání i před rakovinou a stárnutím buněk.

 

Avokádo a banány jsou nejbohatší na obsah vitaminu B6. Avokádo má z celé ovocné říše nejvyšší obsah železa. Je to jeden z nejvýživnějších druhů ovoce, jaké existují. Výjimečné vlastnosti, lahodná chuť a všestranné kuchyňské využití vysvětlují jeho důležitou úlohu ve stravě předkolumbovských obyvatel Ameriky, kteří ho používali namísto masa. Avokádo je i velmi bohaté na vlákninu (5 %). Pro svoji nutriční hodnotu a terapeutické vlastnosti patří k nejvíce ceněným druhům ovoce.

 

Rodinné domy pro spokojený život

Rodinný dům je sen snad každého. Velký pozemek, na kterém stojí dům se zahradou a bazénem, jehož voda se třpytí, kam jen oko dohlédne. Mít takové bydlení by bylo prostě úžasné. Bylo by to skvělé místo pro život, pro vyrůstání děti a klidné dny. Ovšem nejen, že je výstavba rodinného domku drahá záležitost, ale také je s prostorným obydlím mnoho starostí.

Nicméně žijeme v době, kdy si můžeme dopřát téměř vše a i postavení vlastního domu už není nedosažitelným cílem. Na trhu je velké množství firem, které nám postaví dům snů přímo na míru a také velmi rychle. Dokonce se přizpůsobí našim finančním možnostem. V posledních letech se staly velkým fenoménem takzvané nízkoenergetické nebo pasivní rodinné domy. Jejich největší předností je samozřejmě to, že jejich tepelné ztráty jsou tak nízké, že ušetříte nemalé peníze za vytápění. U starších domů jsou ztráty zase tak vysoké, že se neustále odrážejí na částkách, které musíme za teplo platit. Takové problémy samozřejmě s těmito druhy novostaveb nemusíte vůbec řešit. Z peněz, které poté ušetříte, můžete věnovat Vašim koníčkům, dětem, nebo do dalšího vybavení domu.

Neznamená to tedy, že s pořízením rodinného domu veškeré náklady pouze stoupají, ale je to naopak. Navíc tím, že snížíte náklady spojené s vytápěním, ulehčujete přírodě, ke které se ne vždycky chováme šetrně a s ohledem, takže alespoň takto můžeme přispět ke zlepšování životního prostředí. Takže pokud jste doteď vážně přemýšleli o výstavbě nového bydlení a mysleli jste si, že Vám to nepřinese nic tak pozitivního, už neváhejte a zlepšete svůj život díky pasivním domům nebo nízkoenergetickým rodinným domům.

EcoDomy s.r.o.
M. Horákové 1954/7
602 00 Brno

www.ecodomy.cz

Kamery Lamax: kamery pro každého řidiče

Hitem poslední doby všude jsou kamery. Nemáme ovšem na mysli kamery o velikosti a váhy cihly, ale malé, praktické a hlavně vysoce výkonné kamery, které na první pohled přejdete pohledem, ale to by byla velká chyba. Kamery Lamax jsou ukázkovým příkladem vysoce kvalitních kamer za sympatické ceny. Pokud se o nich chcete dozvědět mnohem více, můžete tak učinit na adrese lamax-electronics.com.

Autokamera Lamax

Také jste už na svých cestách autem zažili zajímavé a nečekané události, kdy vás mrzelo, že nebyly zdokumentovány? Přesně pro vás bude kamera Lamax Drive C5 Dual. Jedná se o duální kameru, s naprosto perfektním řešením pro každého řidiče, který chce zaznamenat děj na svých cestách. Díky této kameře budete mít uchovaný videozáznam, který může posléze soužit například jako důkaz pro pojišťovnu. Kamera Lamax Drive C5 Dual připnete ve svém autě pomocí přiložených úchytu ke zpětnému zrcátku, díky tomu, že vypadá, jako běžné zpětné zrcátko ji s klidným svědomím můžete nechat v autě, aniž by lákala zloděje. Velkou výhodou je, že přebírá funkci zrcátka a bez problémů dokáže monitorovat i situaci, která se děje za autem. Samozřejmostí je také rozsáhlé množství využití.

Překvapení od Lamaxu

Velkým překvapením v každém ohledu jsou kamery Lamax DRIVE C7, která ukládá záznam z vašich cest autem ve vysokém rozlišení. Nechybí jí kvalitní noční natáčení, či parkovací mód. Naprostou samozřejmostí je snadné ovládání, jednoduché instalování, G-Senzor a také detekce pohybu. Ať se vám na vašich cestách stane cokoliv, vždy to budete mít kvalitně zaznamenáno ve Full HD 1080p rozlišení při 30-ti snímcích za jednu sekundu. Díky ostrému zobrazení vám na videu vyniknou veškeré detaily. Velmi praktický je i parkovací mód, který vydrží bez nabíjení až 24 hodin, po kterých bude vaše vozidlo střeženo.

 

Předokenní rolety – ochránce Vašeho soukromí

Přemýšlíte o nových roletách do Vašeho domu? Pro mě jako pro naprostého laika je velmi těžké vybrat si správnou stínicí techniku pro svůj dům, neboť dnes je na výběr takové množství, že se v tom člověk někdy až ztrácí. A jelikož si nemyslím, že rolety a žaluzie jsou něco, co neměníme každý rok, musíme být v jejich výběru obzvlášť obezřetní, protože budou zdobit okna našeho domu třeba i několik desítek let, než budeme vybírat zase nové.

Nejdříve bychom si asi měli dát do kupy kritéria, podle kterých budeme rolety vybírat. Pro někoho je důležitá cena, jiný dá zase přednost vzhledu a kvalitě. Tak jaké požadavky bychom tedy vlastně měli mít? Nejspíše to celé záleží na náročnosti kupujícího. Pro nejvíce vybíravé jedince jsou nejvýhodnější volbou předokenní rolety, které splňují nejrůznější podmínky. Jsou například úplným spojením izolace a ochrany Vašeho soukromí. Díky jejich izolačním vlastnostem skvěle chrání před únikem tepla ven, a co se týče zmiňovaného soukromí, můžete jít v noci s klidnou hlavou spát, neboť tyto rolety Vás chrání i před vloupáním, což je obrovskou výhodou, pokud třeba bydlíte v místech, kde toto nebezpečí hrozí.

Zároveň tento druh rolet potěší i ty, kteří si potrpí na designová provedení a podobně, protože jsou k dostání v mnoha různých barvách a jejich kombinací. V Brně můžete nalézt předokenní rolety a žaluzie u společnosti Alumix, která Vám zajistí jejich dodávku, montáž a zlepší Vaši úroveň bydlení a pocit bezpečí před neočekávanými a nepříznivými vlivy z vnějšího okolí, které mohou nastat téměř kdykoliv.

Alumix s.r.o. – hliníkové systémy
Michael Paravicini
Křížkovského 300/33
603 00 Brno

www.alumix.cz

Zvolit udírnu nebo krb s možností uzení?

Zvolit udírnu nebo krb s možností uzení?

Buď si můžete pořídit krb s přídatnou funkcí zauzení, nebo existují přímo zahradní udírny za dostupné ceny. Nezaberou ani moc místa a navíc jsou praktické. Získáte výjimečně chutné maso, ryby, sýry nebo drůbež, bez chemických látek, jaké se do uzených potravin běžně přidávají. Kvalitativně a chuťově se s těmi z klasických obchodů nemohou srovnávat. Navíc obsluha takové udírny je pohodlná a jednoduchá. Můžete dobře sledovat tah hoření v topeništi i regulovat teplotu. Kapacitu si můžete zvolit různou. K topení využijete tvrdé dřevo pocházející z listnatých stromů. Zahradní grilování a uzení je zkrátka skvělou činností nejen v teplých měsících roku. S kvalitní pergolou či jiným zastřešením vás nezaskočí ani nepřízeň počasí.

Příjemné zahradní grilování s grily, krby a udírnami

Příjemné zahradní grilování s grily, krby a udírnami

Chcete si pořídit kvalitní zahradní krb nebo gril? Pak vsaďte na ruční poctivou výrobu a ty nejlepší materiály. Firma Zahradní krby Věříš má pro vás velmi rozmanitou nabídku těchto výrobků i příslušenství k nim. Vybrat si můžete z různých variant a typů, a uvidíte, že najdete ideální právě na vaši zahradu. Díky široké paletě barev a povrchových úprav se tyto zahradní krby vyjímají dobře v různém prostředí. Navíc jsou materiály velmi odolné vůči nepříznivým vlivům i žáru. Navíc malosériová výroba umožňuje provést i určité individuální úpravy dle přání. Objednejte si zahradní grily, krby a udírny online nebo zkuste vzorkovou prodejnu. Zde si na vlastní oči prohlédnete poctivou ruční práci a odborníci vám mohou poradit s koupí.

Grily mnoha funkcí

Moderní a víceúčelové zahradní grily umožňují topit nejen dřevěným uhlím, ale také dřevem. Snadno se s nimi manipuluje, mají dobrou odolnost a stabilitu. Odolají i začátečnickým pokusům, pokud jste ještě nikdy negrilovali. Nemusíte se bát, že byste práci s nimi nezvládli. Grilování bude hračka. Vybavit se můžete i různým příslušenstvím a chytrými pomocníky, jako jsou grilovací špízy a šavle, vidličky, háčky na ryby, zadní topeniště, zdroje a motorky a mnoho dalšího. Skvělým doplňkem je také žulový pečící kámen, který umožní tak trochu jiné grilování než klasicky na roštech. Zde se nemusíte bát vysušení, maso a další pokrmy zůstávají šťavnaté.

Stylové dárkové předměty na míru

Podnikat v dnešní době není zrovna procházka růžovou zahradou a je jedno, v jaké konkrétní sféře se pohybujete. Konkurence je nemilosrdná a zákazníci čím dál více vybíravější. Pokud si chcete udržet co nejvíce obchodních kontaktů, je potřeba se vrýt co nejvíce do paměti. Kromě férového jednání nejsou rozhodně na škodu ani reklamní předměty na míru, kterými můžete obdarovávat své obchodní partnery, či zákazníky. Pokud vašemu businessu stále chybí reklamní předměty, můžete si je pořídit u specializované firmy, kterou najdete na adrese lanyardy.cz.

Dárkové předměty s nápadem

Také by se u vás na pracovním stole našlo nespočet tužek jako reklamních předmětů, přívěsků pro klíče, či klíčenek? Pravděpodobně už ani nevíte, od jaké firmy či společnosti je máte. Pokud tedy nechcete, aby i vaše firma skončila v zapomnění, budete potřebovat reklamní předměty s nápadem. Silikonový náramek s potiskem je jednou z mnoha možností. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších reklamních předmětů za posledních 10 let a to nejen díky své ceně, ale také díky množství nejrůznějších variant, které můžete mít na míru, aby vystihovali přesně to, co sami chcete.

Plechové krabičky

Designová plechová krabička je další z oblíbených reklamních předmětů a to nejen protože lze kompletně dle vašeho přání potisknout, ale dokonce mohou mít nejrůznější tvary. Velkou výhodou plechových krabiček je také to, že jej mohou zákazníci či obchodní partneři dlouho nadále používat díky kvalitě materiálu a pevnosti. Plechové krabičky jsou používány jako obalový materiál. Ovšem jak asi tušíte, nejedná se jen tak o obyčejný obal. Jejich funkce je z 90 % efektem pro zvýšení hodnoty vašeho produktu, kterému chcete dopřát kvalitní obal. Veškeré krabičky jsou vyráběny v luxusním designu a prvotřídní kvalitě.

Pokud chcete i vy posunout své podnikání o třídu výš, je lanyardy skvělou volbou. Ostatně přesvědčit se o tom můžete právě teď, na již zmíněné adrese lanyardyc.cz.

 

 

 

 

Rauty a svatby

Rauty a svatby

Hlavní působností cateringu Hradec Králové jsou svatby a rauty. V roce 2001 se začínalo s menšími akcemi, dnes už s přehledem firma zorganizuje akce o stovkách lidí. Asi nejžádanější jsou rauty pro firemní akce a plesy, dále jsou to rauty pro svatby a kompletní zařizování svateb. Necháte-li se obsloužit týmem profesionálů, užijete si zábavu se vším všudy. Těšit se můžete na jídlo a pití vysoké kvality, zajímavý program, krásnou výzdobu a také na příjemnou obsluhu, která přesně ví, co právě potřebujete.

Catering Pardubice a Hradec Králové pro akce na úrovni

Catering Pardubice a Hradec Králové pro akce na úrovni

Všichni, kteří pořádají akci, ať už větší nebo menší, se potýkají se zařizováním občerstvení. Někdy se vyplatí zaplatiti si cateringovou společnost, která se vám o jídlo a pití postará. Navíc služby cateringu sahají ještě mnohem dále. Můžete se těšit na pěknou výzdobu, milou obsluhu, úklid po akci a také doprovodný program, pokud o něj stojíte. To vše vám catering Pardubice je schopný zajistit. Působí v oblasti Pardubic, Hradce králové a problémem není ani Praha. Těšit se můžete na skvělou úroveň a příznivé ceny. Profesionálové si poradí i s větší společností nebo různými zvláštními požadavky. Nikdo z hostů nebude strádat a vše se dá individuálně přizpůsobit. Firma zvládá s přehledem i rauty pro společenské akce a svatby o velkém rozsahu.

Rauty pro svatby, večírky a oslavy

Catering Hradec Králové a Pardubice zajistí občerstvení a rauty pro svatby, rodinné oslavy, srazy, plesy, koncerty. Velmi častý je raut pro firemní večírek nebo zajištění svateb na klíč s kompletním občerstvením pro celý den. Nemusíte se bát mít zvláštní požadavky, ty jsou naopak žádoucí. Jelikož je každá událost jedinečná, mělo by být originální i občerstvení a výzdoba místa. Samozřejmostí je vždy vysoká kvalita, estetika, čerstvé suroviny a milá obsluha. Cílem je zachování standardu za všech okolností.

Luxusní bydlení od Green Motion s.r.o.

Moderní a luxusní rodinné domy na www.greenmotion.cz , zpracujeme veškeré individuální požadavky klientů, kontaktujte náš prodejní tým a nebojte se nám říci všechna vaše přání ohledně moderního bydlení a vybavení domu.