Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Červenec 2015

Moderní obrazy na stěnu – xobrazy.cz

Moderní obrazy (alternativně Moderní obrazy do bytu, Moderní obrazy na zeď, Designové obrazy do bytu, Obrazy na stěnu)

Vybavujete si právě nový byt či dům a nevíte, jaké obrazy zvolit? Obrazy na zeď mohou mít spoustu různých velikostí a tvarů a v neposlední řadě mohou být vyrobeny z mnoha materiálů. Rozlišujeme obrazy na plátně, skleněné obrazy, obrazy ručně malované a spoustu dalších různých typů. Právě obrazy na plátně si v poslední době získaly mnoho příznivců, protože působí reprezentativním dojmem a ceny těchto obrazů jsou příznivé. Není potřeba utrácet desítky tisíc za obrazy, když stejně dobré řešení je možné získat za zlomek ceny.

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně existují ve formě ručně malovaných obrazů, které jsou nejvhodnější pro příznivce precizní ruční práce. Jedny z nejčastějších mezi malovanými obrazy jsou obrazy malované akrylovými barvami. Tyto ručně malované obrazy byly co do zájmu zákazníků předstiženy obrazy tištěnými na plátně.  Obrazy tištěné na plátně jsou vyrobeny tiskem na plátno, které je následně přetaženo přes dřevěný rám. Takové obrazy je možné pořídit jako jednodílné obrazy v libovolné velikosti a nebo ve formě vícedílných obrazů. Vícedílné obrazy jsou složeny z více dílů, které jsou zavěšeny pouze několik málo centimetrů od sebe a vytváří dohromady na zdi nádherné umělecké dílo.

Skleněné obrazy (alternativně Obrazy ze skla)

V případě, že máte moderní domácnost plnou lesku, doporučujeme zvolit některý ze skleněných obrazů. Skleněné obrazy se lesknou více, než obrazy tištěné na plátně a zapadají tak do mnohých moderních interiérů více. Skleněné obrazy je možné sehnat v mnoha podobách a formách a ne každý by určitě působil výjimečným dojmem. Na www.xobrazy.cz naleznete skleněné obrazy, které jsou vyráběny tiskem na sklo. Již žádné potištěné papíry za sklem přichycené kovovými packami, již žádné viditelné dřevotřískové okraje skleněných obrazů! Tisk na skleněnou tabuli zajistí, že již není potřeba žádné rušivé úchyty po stranách. Skleněný obraz je pečlivě zabroušen po stranách a již stačí na zadní potištěnou stranu umístit speciální úchyt a obraz zavěsit. Mezi 9000 motivy si vybere zcela každý, je možné si zvolit svou vlastní velikost a navíc ve stejném motivů jsou sehnání také skleněné obrazy, které Vaši kuchyň či jídelnu dovedou k dokonalosti.

Dálkový ovladač – jak si ho vybrat, aby správně fungoval?

Dálkové ovladače jsou dnes součásti našich každodenních životů. Bereme je jako samozřejmost a tak nás ani nemusí napadnout, že jejich výběr může být problém. Nový dálkový ovladač potřebujeme v podstatě jen z několika důvodů:

 • Dálkový ovladač se zničil – Častým případem bývá např. rozkousání ovladače našim psím miláčkem, pád ovladače, poletí vodou, kávou či jinou tekutinou :-)
 • Tlačítka ovladače přestaly fungovat – Častým používáním dálkového ovládání se může stát, že tlačítka na ovladači přestanou reagovat na stisk. Potom je potřeba oprava např. výměnou vodivých plošek pod tlačítky ovaldače, případně zakoupením nového ovladače.
 • Koupili jste si nový přístroj a ovladač nebyl součástí balení – Pokud si např. koupíte televizor, DVD nebo satelit v bazaru, může se Vám stát, že dálkový ovladač nebude součásti nákupu tohoto zařízení. Bude proto potřeba najít dálkový ovladač a koupit si ho ve specializovaném e-shopu.
 • Máte doma mnoho přístrojů a chcete používat pouze jeden ovladač – V takovém případě se Vám může hodit univerzální dálkový ovladač, který dokáže ovládat několik zařízení najednou. Nevýhodou univerzálů ale je, že se musí někdy složitě nastavovat a v jejich databázi nebývají všechny modely všech značek. Především nové televizory, DVD přehrávače či satelity nebývají součástí starších univerzálů. Tento problém řeší speciální programovatelné ovladače, které jsou od prodejce nastaveny přesně pro vaše přístroje (např. 4 zařízení – TV / DVD / SAT / AUX).

Jaký je mezi jednotlivými ovladači rozdíl?

Dnes je k dispozici mnoho možností, jak ovládat přístroje v domácnosti. Můžeme sáhnout po originálním ovladači vyrobeným naší značkou přístroje, nebo si vybrat levnější náhradu ovladače, která má stejné funkce jako originál.

 Originální ovladače:

 • Jsou vyráběny stejným výrobcem jako samotný přístroj (většinou v číně)
 • Vždy budou na 100% fungovat a vypadat stejně jako originální ovladač přiložený k novému přístroji
 • Musíte dohledat, který model ovladače je potřeba k vašemu přístroji – pokud zvolíte správně, nemusí se ovladač nijak párovat ani nastavovat pro ovládání vašeho přístroje (po vložení baterií bude ihned fungovat).
 • Zpracování dálkového ovladače je kvalitní a zaručuje dlouholetou funkčnost
 • Cena bývá vyšší z důvodu značky a kvality zpracování
 • Např. Originální dálkové ovladače Sony

 

 

Repliky dálkových ovladačů (náhradní ovladače)

 • Jsou vyráběny různými výrobci v různé kvalitě (většinou v číně)
 • Budou fungovat i vypadat na 100% stejně jako originální ovladač
 • Musíte dohledat, který model ovladače je potřeba k vašemu přístroji – pokud zvolíte správně, nemusí se ovladač nijak párovat ani nastavovat pro ovládání vašeho přístroje (po vložení baterií bude ihned fungovat).
 • Zpracování bývá různé, proto je potřeba vybírat u ověřených a specializovaných prodejců, kteří mají své repliky ovladačů dlouhodobě ověřené a otestované. Jedině tak může být zaručená dlouholetá a bezproblémová funkčnost.
 • Cena je nižší než u originálních ovladačů - neplatíte za drahou značku, ale máte 100% funkční ovladač
 • Např. Dálkové ovladače Panasonic

 

Univerzální dálkové ovladače

 • Jsou vyráběny různými výrobci v různé kvalitě (většinou v číně)
 • Funkčnost nemusí být 100% vzhled je jiný než u originálních ovladačů - záleží jak dokážete „spárovat“ ovladač s vašim přístrojem. Pokud není uveden přesný model vašeho přístroje v seznamu kódů, musí se kód hledat zdlouhavě ručně, dokud nezačne ovladač přístroj ovládat. Ani tak ale není zaručeno, že budou fungovat všechny funkce z původního ovladače.
 • Nemusíte přesně dohledávat, který ovladač bude fungovat na Váš model přístroje. Stačí si vybrat např. univerzální ovladač pro LG, případně univerzál, který má v seznamu kódů uvedenu vaši značku i model přístroje.
 • Cena je různá - existují univerzální ovladače za tisíce korun, ale také za 100 Kč. Proto se dobře informujte, zda nabízený univerzál umí ovládat všechny přístroje, pro které ho chcete použít. Vyhnete se tak zbytečnému utrácení peněz.

 

Programovatelné dálkové ovladače

 • Jsou vyráběny různými výrobci ve vyšší kvalitě něž repliky ovladačů (většinou v číně)
 • Funkčnost je 100% jako u originálních ovladačů nebo replik, vzhled je jiný
 • Nemusíte dohledávat, který ovladač bude fungovat pro Váš přístroj. To za Vás udělá prodejce. Stačí mu k tomu vědět jakou máte značku přístroje a jaký model (označení modelu najdete na zadní straně přístroje, na štítku). Do programovatelného ovladače si můžete nechat nahrát až 4 zařízení, takže bude fungovat jako univerzální ovladač. 
 • Cena je cca. stejná jako u náhradních ovladačů - cenově jsou na tom tyto ovladače stejné jako repliky ovladačů, takže ušetříte, budete mít ovladač se 100% funkcemi a nebudete muset nastavovat ovladač - příjde Vám již naprogramovaný až pro 4 přístroje.

 

 

 

Jak postupovat při výběru ovladače?

Pokud už tedy víme, zda chceme mít doma originální ovladač, levnější náhradní ovaldač, univerzál nebo naprogramovaný ovladač, můžeme přejít k hledání podle značky a modelu.

Jak už bylo řečeno, u programovatelných ovladačů máme vše jednodušší. Stačí prodejci zaslat seznam max. 4 modelů a značek přístrojů, které máme a o víc se nestaráme. Prodejce nám napíše, zda všechny přístroje jdou nebo nejdou naprogramvoat do jednoho ovladače. Pokud ano, máte vystaráno. Stačí čekat na balíček od dopravce :-)

 

Pokud si z nějakého důvodu nejsme jisti a chceme raději originální ovladač nebo repliku, která má stejný vzhled jako originální ovladač, budeme muset chvilku vyhledávat. První podmínkou je značka. Musíme vědět jakou značku televizoru, přehrávače nebo satelitu vlastníme. Značka je většinou uvedena na přední straně přístroje (např. SONY? Panasonic, Sencor, LG, ShowBox, Mascom a podobně).

Dalším krytériem pro správný výběr ovladače je model přístroje (typ, označení, jak chcete). Tento model je někdy uváděn na přední straně přístroje, pod značkou, nebo vždy na zadní straně, na bílém či černém štítku. Jedná se o označení tvořeného většinou několika písmeny a číslici (s pomlčkou nebo bez). To záleží na výrobci. Býva před tímto označením uvedeno také slovo „Model“. Některé přídklady modelů přístrojů: 22LH2000, KDL-32W705C, PS43F4500AW a podobně. Model bývá uveden také v návodu k přístroji (manuálu), který byl součástí balení.

Pokud máte originální ovladač k vašemu přístroji, můžete vyhledávat vhodný ovladač také podle modelu ovladače. Model ovladače bývá uveden na přední straně ovladače, případně na zadní straně nebo pod krytem baterií. Označení originálního ovladače může být např.: AA59-00743A, Sony RM-ED011, LG AKB69680403 a podobně.

Pokud si ani přesto nevíte rady s výběrem dálkového ovládání kontaktuje specializované prodejce, kteří dálkové ovladače nabízí desítky let.

Navštivte např. eshop www.emerx.cz. Pan Emerx Vám rád poradí a najde vhodný dálkový ovladač pro každý přístroj :-)

 

Kuchyňské doplňky a výbava pro mytí nádobí

Domácnosti jsou odlišné. Jejich obyvatelé jsou odlišní. Ať už barvou vlasů, tvarem očí, vyznávaným náboženstvím anebo přístupem k životu. Jsou určité znaky, které jsou lidem společné. Mezi ně patří i to, že každý chce bydlet v hezkém prostředí, mít krásnou ložnici, pohodlnou sedací soupravu a praktickou kuchyň s nerezovým dřezem. Vybavování domácnosti se stalo dnes velmi oblíbenou činností, a to především u dam, pokud jde o doplňky do domácnosti. V případě ale, že se jedná o koupelnu a netřeba vybrat věci a vybavení i po technické stránce, je třeba podpory mužů. Zejména v případě kuchyně a výběru dřezů se spodní montáží.

Přijďte vybrat a nebudete litovat

Zvolit pro naši kuchyň perfektně padnoucí vybavení po estetické a technické stránce není záležitost, která by byla vyřešena na první dobrou. Porot je třeba mít jasnou vizi, na co vlastně budeme dřezy používat. Najít kompromis mezi kvalitou a cenou, tedy sehnat kvalitní levné dřezy je problematika, která zabere nejedno odpoledne. Vyzkoušejte e-shop levnedrezy.cz, kde si vybere opravdu každý. Zde vám bude nabídnuto takové množství sortimentu, že nebude vědět, který si koupit dříve. Věřte, že je opravdu z čeho vybírat, a ť už jde o keramické dřezy, dřezy se spodní montáží nebo drtiče odpadu.

Vyzkoušejte granitový dřez

V e-shopu levnedrezy.cz je přehledný popis veškerých možností, které jsou k mání. Typ dřezu, který se těší velké oblibě, je dřez granitový, které se hodí do velkých kuchyní i do minikuchyněk. Granitový dřez je v dnešní době jedním z nejoblíbenějších dřezů vůbec. Jde o sortiment vyrobený z velmi odolného materiálu, který je velmi snadno udržovatelný, což ocení především ženy. Pokud je tento typ dřezu doplněn o správný drtič odpadu, je kuchyň perfektně prakticky vybavena a připravena k přípravě lahodných pokrmů a následnému bezproblémovému umývání nádobí.

Založení nové s.r.o. i vyřízení virtuálního sídla firmy

Virtuální kancelář neboli virtuální sídlo, je moderní službou pro neméně moderní podnikatele. Poskytnutí virtuálního sídla firmy je 100 % legální a v souladu s platnými zákony České republiky. Pokud pro své podnikání klasickou kancelář nepotřebujete, jste často na cestách nebo jednoduše nemáte dostatek prostředků na klasický pronájem kancelářských prostor, pak je tato služba určena právě vám. Ovšem výše jmenované přednosti nejsou jedinými výhodami virtuálního sídla firmy. Na následujících řádcích vám prozradíme, proč se stále více podnikatelů a živnostníků uchyluje právě k této variantě.

Virtuální kancelář a její výhody

Výhody virtuálních kanceláří se ještě násobí pro začínající podnikatele, kteří mohou starosti se založením s.r.o. přenechat Profi-kanceláři, jež se postará o osobní konzultaci a umožní vám váš podnikatelský projekt zrealizovat ve velmi krátkém čase. Pokud se navíc rozhodnete využít i služeb v podobě virtuálních kanceláří, tak dostanete slevu na sídlo společnosti, jež jsme si už vysvětlili výše. Této lákavé nabídky už využily stovky nově založených s.r.o., takže se ničeho nebojte – systém už je zákazníky výborně prověřený.

Veškeré detaily založení můžete vyřešit osobně při konzultaci, jisté však je, že do dvou týdnů budete mít svoje nové podnikání plně k dispozici – pokud ale opravdu spěcháte, tak můžete využít varianty tzv. ready-made firmy, která už byla dopředu založena, ale nevykonávala jakoukoliv činnost. Vy tak do rukou dostanete již funkční a ošetřené podnikání, jež začne fungovat prakticky už v den zakoupení.

Sídlo firmy v Praze vás možná nijak nezaráží, ale vězte, že jen samotná lokalita hraje ve váš prospěch. Jednoduše řečeno – společnosti, které mají sídlo firmy v centru Prahy působí důvěryhodně jak na klienty, tak na úřady, které vás nebudou zatěžovat častými kontrolami. Ty jsou v ostatních lokalitách vcelku standardní záležitostí, a představují dodatečnou finanční i časovou zátěž na podnikatele.

U zařizování koupelny dbejme na praktickou i estetickou stránku

U zařizování koupelny dbejme na praktickou i estetickou stránku

V koupelně bychom se měli cítit pohodlně a měla by se nám líbit, estetická stránka zařízení koupelny je velmi důležitá. V koupelně se zkrášlujeme, a proto by i ona měla vypadat co nejkrásněji a evokovat v nás příjemné pocity. Pokud se vám líbí vzhled historických domů, které mívaly šmrnc a vypracované detaily, poohlédněte se po koupelnovém nábytku a zařízení právě v tomto duchu. Dnes už to není žádný problém. Velký výběr nábytku, sanity i koupelnových doplňků, a to i ve stylu retro, najdete v koupelnách Sapho.

Hygiena úst

Hygiena úst

Ústní hygiena je velmi důležitá. Dentální hygiena Praha se zaměřuje na celkovou hygienu Vašich úst. Při potřebě též bezbolestně odstraní zubní kámen a poradí Vám, jak na to, aby se nevytvářel další. Poradí Vám, jaké dentální pomůcky využívat, jaký kartáček je ten nejvhodnější a jaké pasty jsou ty pravé. Vše v příjemném prostředí a v klidu.

Cíle společnosti Zaki Design

Cíle společnosti Zaki Design

Cílem společnosti, ostatně jako téměř každé, je spokojený zákazník. A to ve všech směrech bytového designu návrhu interiérů. Je pro nás odměnou, pokud při předávání hotového projektu, vidíme na tváři klienta spokojenost a často až dojatost z toho, že po probdělých nocích, nekonečných hodinách práce, vybírání dekorativních doplňků, adekvátně investovaných financích a nemalých nervech, je dílo dokonáno, a to díky bytovému designu návrhu interiérů Praha. Vyzkoušejte služby společnosti Zaki Design a uvidíte, že i vy se k nám budete vždy rádi vracet.

Obytné vozy vždy v top stavu

Obytné vozy vždy v top stavu

Půjčovna karavanů Praha svůj vozový park pravidelně kontroluje, servisuje a obměňuje. Vždy získáte vozidlo v top stavu a nemusíte se bát zbytečných poruch a problémů z nedbalosti. Na palubě nechybí ani mapy a atlasy pro zjednodušení orientace na cestách. Můžete si nechat dokonce zajistit i zásoby jídla na cestu.

Provoz aut na LPG je bezpečný

Provoz aut na LPG je bezpečný

LPG je daleko bezpečnější, než nafta nebo benzin. Nevěříte? Po odborné montáži lpg je výbuch prakticky nemožný. Plynové lpg nádrže jsou konstruovány podle přísných norem a procházejí náročnou tlakovou zkouškou. V případě nárazu dojde k okamžitému uzavření přívodu plynu díky vybavení multiventilem s tepelnou i tlakovou pojistkou. Pokud vás zajímají lpg přestavby, o bezpečnost se tedy bát nemusíte. Ani vjezd do podzemních garáží už dnes není tak striktně omezován a jsou místa, kam se svým autem vjet do podzemí můžete.

Krásné zuby

Krásné zuby

Abyste měli krásné zuby, je proto potřeba něco udělat. Stomatologie Praha nabízí služby ústní hygieny. Dentální hygiena Praha patří mezi velmi často vyhledávané služby. Mít krásné, bílé a především zdravé zuby je přáním všech. Zubař Praha informuje pacienty o všech možnostech správné dentální hygieny. Teoreticky vysvětlí a prakticky se svými pacienty nacvičí správné čištění zubů. To vše je důležité pro udržení svého a hlavně zdravého chrupu. Přeci nechcete mít brzy náhradní chrup.

Průběh naší budoucí spolupráce při výběru a zabudování oken

Průběh naší budoucí spolupráce při výběru a zabudování oken

Je dobré vědět hned na začátku, jak bude spolupráce s plastovými okny Jindřichův Hradec, Jihlava či Žďár nad Sázavou probíhat. Proto vám přinášíme podrobné informace, abyste si hned na začátku jako náš zákazník udělali obrázek. Určitě je dobré mít na paměti, že spolupráce má několik fází. Tým odborníků na základě poptávky svého zákazníka vypracuje nabídku, které je klientovi zaslána či poskytnuta k náhledu při osobní schůzce. Pokud tomu nic nebrání a obě strany jsou spokojené, je možné přejít k podpisu smlouvy o dílo. Okna jsou zadána do výrobního procesu, a jakmile jsou připravena, začne tým odborníků s montováním oken u vás doma. Ať už si vyberete okna plastová či hliníková okna Brno nebo Praha, není se čeho obávat, naši pracovníci jsou šetrní a šikovní a vždy si po sobě místo patřičně uklidí, takže se nemusíte bát vzniklého nepořádku. Po dokončení práce náš další odborník klientovi předá hotové dílo a také s tím související informace, jak o okna pečovat a jaká pravidla, vzhledem k údržbě a životnosti oken, dodržovat.

Modelace problémových partií

Modelace problémových partií

Plastická chirurgie Plzeň nabízí profesionální a šetrnou péči každému, kdo se rád o sebe stará a hledá odborníka, se kterým si bude rozumět a bude mu důvěřovat. Především důvěra je při provádění plastických zákroků velmi důležitá a také je jednou z podmínek spolupráce klienta a lékaře. Problémové partie máme každý jinde, každého trápí něco jiného, ale plastika Plzeň vyřeší každý problém, který bude klienty a pacienty trápit. Je třeba přijít, svěřit se s problémem a spolupráce a práce na plastice břicha Plzeň může začít a není třeba se bát neúspěchu.

Rozdíl u LPG poznáte pouze v úspoře peněz

Rozdíl poznáte pouze v úspoře peněz

Udává se sice, že vozidlo ztratí při přestavbě na LPG cca 5% výkonu motoru, ale při běžné jízdě to opravdu nepoznáte. Vše záleží na nastavení systému, na tom, jaké palivo natankujete a v jakém stavu je motor vozidla. Díky moderním vstřikovačům LPG, zakoupeným v dobrých a seriozních LPG eshopech žádný rozdíl mezi LPG a benzinem nepoznáte. Pokud však má vaše vozidlo na benzín problém nebo jeho chod je nepravidelný, je lepší odstranit závady na motoru ještě před montáží LPG systému, protože jinak se závady budou projevovat i při jízdě na plyn.

V současnosti je na v České republice široká síť LPG a dá se říci, že natankujete skoro všude. Některé čerpací stanice jsou otevřeny i nonstop. U nás, ale i v zahraničí, mají čerpací stanice na LPG zaškolenou obsluhu.

Nebojte se poradit – volte optimální řešení

Nebojte se poradit – volte optimální řešení

V každém případě vám vzduchotechnika Praha zajistí přepravu vzduchu v interiéru a jeho úpravu. Je to velmi důležité nejen pro váš rekreační objekt, ale i pro vaše trvalé bydliště a prakticky veškeré komerční prostory. A nejde jen o klimatizaci, ale i o jednotky s teplovodním elektrickým obvodem, jako jsou například tepelná čerpadla vzduch voda Toshiba nebo tepelná čerpadla vzduch voda Sinclair. Zvyšte komfort svého bydlení co nejdříve!

Móda vás musí bavit!

Móda vás musí bavit!

Jestli chcete dámy zazářit, zkuste třeba triko s komiksem, proužky nebo nějakou vaší oblíbenou postavičkou. Vklouzněte do bot na podpatku, ozdobte ruce náramky a věřte, že to, co se vám na první pohled zdálo nekombinovatelné, vám dodá neuvěřitelný šmrnc a tolik populární nádech rošťačky.

Pořiďte si s partnerem džínové lacláče, doplňte je džínovou bundu dámskou a pánskou džínovou bundu, obujte tenisky a vyražte na nákupy, do lesa nebo třeba na procházku se psem.