Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Květen 2013

Mostové jeřáby a vrátky na dálkové ovládání

Celý život jsem pracoval ve velké firmě, vyrábějící průmyslové stroje, u mostového jeřábu.  Jak o tom ale lidi už několik let mluví, je krize a míst ve firmách ubývá. Byl jsem tedy nucen opustit pracoviště. Už jsem ani nedoufal, ale snad to bylo seslané přímo z nebe, přijali mě jinam. To ale není ta věc, o kterou se chci s vámi podělit. Chtěl bych vám tady ve stručnosti říct, co jsem zde objevil za skvělé zlepšováky. Poprvé v životě jsem se totiž setkal s jeřábem na dálkové ovládání s dotykovým displejem. Bylo to pro mě překvapivé. Dokonce mi bylo řečeno, že existují i vrátky s elektronickými systémy!

Samozřejmě, už jsem o tom něco slyšel a četl, ale ještě nikdy jsem se nesetkal s portálovým jeřábem, co by se za ním nemuselo pobíhat. Byl jsem poučen, všechno jsem si bezpečně vyzkoušel a chvíli nadával na nesmyslnost takovéhoto složitého vynálezu, ale hned druhý den, kdy už jsem si na odlišné ovládání zvykl, jsem si uvědomil spoustu možností, které tato technika přináší. Je to vážně super!

Člověk může klidně stát v hale na jednom místě (pokud dobře vidí) a jeřáb se sám pomocí příkazů, které jsou mu posílány elektronicky, pohybuje. Já si můžu v klídku přejít tou nejkratší a nejpohodlnější cestou bez dobíhání kabelu, který se všude zamotává a je akorát k vzteku. Ovládání je opravdu snadné, člověk rychle pochopí, kde kliknout, aby se hák začal pohybovat směrem k zemi. Potom na něj s několika dalšími lidmi bezpečně připojíme řetěz a už se těžký náklad začíná zdvihat.

Řekl jsem si, že se musím trošku informovat i o těch lanových navijácích. Ano, je to velice zajímavá věc. Jak jistě všichni dobře vědí, používají se hlavně na stavbách nebo při opravách na domech. Řemeslník dole naloží náklad a ten je vytažen nahoru (např. na střechu), zde ho další lidé vyloží a můžou s ním pracovat. Ovšem modernizace, která se týká dálkového ovládání, je velmi užitečná. Do teď totiž musel stát jeden muž dole a ovládat vrátek ovladačem, který ho neustále předurčoval k bytí v naprosté blízkosti. Hrozilo také přeštípnutí, a pak zdlouhavá výměna kabelu. Teď dole tento člověk vůbec nemusí být. Muži, kteří nahoře vykládají náklad, dostanou do ruky ovladač a v klidu zvládají ovládat lanový kladkostroj sami. Ještě tato technologická zařízení nejsou tak známá, ale fandím jim, aby prorazila. V Česku jsou nyní k dostání hlavně výrobky firmy Camac a Geda.

Zajímal jsem se, jak je to s instalací dálkového ovládání u jeřábů a opravami těchto přístrojů. Bylo mi řečeno, že velké poruchy jsou vzácné. Když však posledně se zařízením problémy byl, vedení zkontaktovalo firmu Pireos, která tu už dřív prováděla servis. Trvalo necelý den, než tři specialisté z této firmy problém odhalili a vyřešili. Pracovali, dokud nebylo všechno zase v pořádku, žádné zbytečné průtahy, žádné placení za nic. Jeden z nich tady prý byl po nějaké době ještě znovu – někdo od nás nechal ovládání na nevhodném místě a displej se záhadně rozbil -, „Pireosák“provedl rychlou výměnu a bylo po starostech.

Jsem moc rád, že jsem se dostal právě sem, pracuji v poměrně těžkých podmínkách a už taky nejsem nejmladší. Takto mám práci maximálně možně ulehčenou. Doufám, že budu mít to štěstí zůstat tu až do důchodu, ale v dnešní nejisté době člověk nikdy nemůže vědět, nezbývá než věřit.

Investujte do komerčních nemovitostí ještě dnes

V posledních letech se čím dál více lidí zajímá o možnosti investování, ale jak se správě rozhodnout? V tuto dobu je možné si vybrat z široké palety investičních příležitostí, mezi typické investice patří akcie, dluhopisy, komodity, a nemovitosti. Právě investování do komerčních nemovitostí se v současné době ukazuje jako stále výhodnější volba. Společnost Amigal Group nabízí semináře, kde se můžete blíže seznámit možností investování do komerční nemovitosti, jejími výhodami a přednostmi.

Vzhledem k současnému útlumu realitního trhu je ideální doba pro investice do nemovitostí – ceny nemovitostí klesly a úrokové sazby jsou nízké. Investice ochrání vaše peníze před inflací a je vhodná i pro méně zkušeného investora.

Obvyklou volbou v rámci nemovitostí jsou byty. Ale je to skutečně ta nejvhodnější volba? Jedním z velkých problémů bytů jsou střídající se nájemníci, kteří nemusí být vždy slušní. Navíc návratnost investice do bytu se pohybuje v rozmezí 20-25 let. Na rozdíl od bytu návratnost komerčních nemovitostí je až o polovinu kratší, nájemníci jsou stabilnější. Nově díky legislativní změně si už nemusíte kupovat celou komerční nemovitost, ale můžete odkoupit pouze část objektu (např. podlaží). Pilotní projekt kanceláře Holešovice vám může nabídnout výběr ze 6 podlaží se ziskovostí až 9 % a s využitím finanční páky až 21 %, vyšší výnosnost než u jiných druhů nemovitostí (byty, pozemky, atp.) a také nízké riziko poklesu hodnoty investice. Pokud byste nesehnali vhodného nájemce, společnost Amigal Group nabízí garantované nájemné po dobu až jednoho roku.

Víte, kam nejlépe investovat peníze? Do kanceláří!

Hledáte zajímavé možnosti investování, ale nemůžete se rozhodnout? Současný finanční trh nabízí širokou škálu nejrůznějších investičních příležitostí. Mezi typické investice patří akcie, dluhopisy, komodity, umění a nemovitosti. Ale kdo si mezi tímto umí správně vybrat? Společnost Amigal Group nabízí semináře, kde se můžete blíže seznámit možností investování do komerční nemovitosti, která se v současné době ukazuje jako jedna z nejlepších voleb.

V této době, kdy nás postihla ekonomická krize a ceny realit jsou na velmi nízké úrovni, je ideální doba pro vložení peněz do nemovitostí. Investice do nemovitostí je dlouhodobou záležitostí, která ochrání vaše peníze před inflací a je vhodná i pro méně zkušeného investora.

Většina lidí, když už se rozhodně pro investici do nemovitostí, zvolí byt. Ale je to opravdu ta nejvýhodnější volba? Velkou nevýhodou bytů je jejich dlouhá návratnost v rozmezí 20-25 let, což je 2x delší než u komerčních nemovitostí. Navíc se nájemníci v bytech často střídají, což s sebou obvykle nese určité riziko poškozování. Oproti tomu v komerčních nemovitostech máte obvykle stálejší nájemníky, v jejichž vlastním zájmu je udržovat prostory v dobré úrovni. Nově si díky legislativní změně si už nemusíte kupovat celou komerční nemovitost, ale můžete odkoupit pouze část objektu (např. podlaží). Projekt kanceláře Holešovice vám nabízí až 9 % ziskovost a s využitím finanční páky až 21 %, vyšší výnosnost než u jiných druhů nemovitostí (byty, pozemky, atp.) a také nízké riziko poklesu hodnoty investice. Pro zamezení potíží s nalezením prvního vhodného nájemníka společnost Amigal Group navíc nabízí garantované nájemné po dobu až jednoho roku.

Dokonalý šálek kávy

Čerstvá káva, plná chuti a aroma zdobená sametovou pěnou. Ať už si ji vychutnáváte výjimečně v kavárně, nebo denně v pohodlí domova, vždy by měla být kvalitní a správně připravená. Víte, co všechno předchází výbornému šálku kávy a co se nachází v tom vašem?

Osobitá chuť a aroma kávy jsou jedny z hlavních důvodů, proč kávu pijeme. Opravdu lahodná káva, kterou si vychutnáváme v kvalitních kavárnách, nebo kterou můžeme zakoupit ve specializovaných prodejnách, nabízí tu nejlepší chuť – protože jen čerstvá káva vám přináší to správné aroma. V prvé řadě jde samozřejmě o druh kávy, který je použit. Dva nejznámější druhy kávy jsou Robusta – méně kvalitní odrůda a Arabica – kvalitní odrůda, náročnější na pěstování. Svou typickou chuť káva získává i díky půdě, ve které je pěstována, kupříkladu kostarická káva mívá chuť po oříšcích, odrůdy z Brazílie se vyznačují chutí čokolády a ovoce.  Jednu z výborných čerstvých brazilských káv můžete zakoupit například v e-shopu kavárny San Pietro.

Možná Vás to překvapí, ale praženou kávu lze nazývat čerstvou zhruba jeden týden od upražení. Z tohoto důvodu je pro skladování kávy používáno unikátní balení s jednostranným ventilkem, které kávu udrží čerstvou i několik měsíců, ale zároveň umožňuje úniku oxidu uhličitého. Namleta by však měla být až bezprostředně před přípravou, jen tak můžete docílit 100% plné chuti a aroma. Zkuste někdy ochutnat, co znamená čerstvá káva a porovnejte si chuť s kávou, kterou běžně pijete. I jako naprostý laik poznáte rozdíl. Káva urazí dlouhou cestu nejen ve vzdálenosti, ale i vzhledem ke všem krokům, které předcházejí její přípravě. Od pěstování, po sklizeň, skladování, pražení až po mletí kávy existuje spousta faktorů, které mohou neblaze a zásadně ovlivnit výslednou chuť šálku kávy.

Samotná příprava kávy je záležitostí mnoha malých detailů, začínající hned u výběru kávy či vody, kterou použijete. Umění přípravy vyžaduje spoustu trpělivosti, ale připravit kávu jako v kavárně se může naučit každý milovník kávy i v pohodlí domova. Jak si doma správně připravit například výborné espresso vám poradí na stránkách www.sanpietro.cz. Na stránkách naleznete také e-shop, ze kterého si můžete objednat nejen kávu, ale i ostatní příslušenství. K objednání je káva pro domácnosti i firmy, které zde mohou zakoupit výhodné balíčky obsahující balení kávy, cukr, sušenky a originální hrníčky.

Pití kvalitní kávy nemusí být sváteční záležitostí – s kávou San Pietro si můžete vychutnat šálek kvalitního nápoje každý den a i v pohodlí domova. Jestliže se chystáte na samý východ naší republiky, můžete kavárnu San Pietro v Českém Těšíně navštívit osobně a kávu ochutnat v příjemné atmosféře podniku.

zdarmabazar

On-line inzerce Zdarma BAZAR

Inzerce zdarma pro všechny, zvýhodněná inzerce pro registrované: inzerce s 6 foty a odkazem na web.

Nacházíte se: ZdarmaBAZAR.cz

Poslední přidané inzeráty

Skoncujte s Vašimi dluhy i pro Podnikatele.

Trápí Vás dluhy? Nmůžete spát? Zavolejte nám a najdeme společně řešení Vaší situace. Konzultace je zdarma.

Cena v KČ: 1, Praha

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

Fitness classic

Rubriky

Vítejte

 

Nejnovější příspěvky

 

 

RSS Nejnovější příspěvky

 • Tipy na spalování tuků- mimo posilovnu !
  Mužské a ženské svaly jsou rozdílné. Postavu obou pohlaví ale rýsují především svaly. Když žena cvičí, spalují se tukové zásoby, pokud cvičí intenzivně, nabírá se svalová hmota, která pomáhá ve spalování dalších tukových zásob. Na ciferníku váhy se nemusí objevit úbytek hmotnosti, protože jste přibrali svaly. Takže i beze změny (nebo i s přibráním hmotnosti) […]
 • Reportáž – foto a video ze soustředění naturálních kulturistů v Hoštce 5/2013
  O víkendu probělha akce-soustředění naturálních kulturistů a fitnesek. Více o reportáži zde foto a video zůčastnilo se více než 50 účastníků, kteří spolu cvičily a pozovaly. Foto ze soustředení naturalních kulturistů Hoštka Další fotogalerie ze soustředění naturálních kulturistů z Hoštky 2díl   Rozdělení účastníků soustředění naturálů v Hoštce! Rekordní účas […]
 • Jarní soustředění naturálních kultistů a fitness v Hoštce 2013- kdo tam bude?
  Protože se na jarní soustředění naturálů v Hoštce přihlásil i nezvykle vysoký počet děvčat, rozhodli jsme se posílit tým trenérů, který se jim bude věnovat. Kromě předem ohlášených trenérů (Jindra Šípková, Tomáš Procházka, Jan Caha, Erik Tóth) se v pátek odpoledne a sobotu dopoledne ujme našich současných i budoucích závodnic Šárka Dědková, jedna z nejúspěšn […]
 • Nové příspěvky – naturální kulturistika
  Aminostar MMČR 2013 – kompletní propozice     „PROTI DOPINGU A DROGÁM!“ P R O P O Z I C E N A S O U T Ě Ž AMINOSTAR MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR 2013 v naturální kulturistice a fitness, nominační soutěž na INBA World Championship 2013 Hlavní organizátor: Česká společnost pro naturální sport o.s. (ČSNS) Termín […]
 • Přehled jednotlivých kategorií, které mohou být vyhlášeny na soutěžích ČSNS o.s. 2013
  Přehled jednotlivých kategorií, které mohou být vyhlášeny na soutěžích ČSNS o.s. FITNESS DĚTÍ: pouze volná sestava !!! kategorie 8 – 11 let kategorie 12 – 15 let Kategorie dětí obsahuje pouze volný program, jehož délka by měla být v rozsahu 1.30 – 1.45 min. Měla by obsahovat prvky silové, flexibilní a akrobatické. Sestava by měla […]
 • Rozdělení kategorií fitness: Fitness classic, Fitness bikini, Fitness model, Fitness figura,Ms. Physique
    Fitness Classic-Ženy I. část volná sestava – délka 1.30 – 1.45 min. (50% bodů) II. část hodnocení postavy ve dvojdílných plavkách (40% bodů) III. část promenáda ve společenských šatech (10% bodů) FITNESS CLASSIC I. kolo: promenáda v libovolných společenských šatech II. kolo: volná sestava – hodnotí se: 1. showmanship s celkovým uměleckým dojmem 2. […]
 • Náštěva v Uherském Hradišti – sokole
  Náštěva v Uherském Hradišti – sokole kde probíhal sobotní trénink gymnastiky a příprava na soutěž. Podminky oproti Brněnské Akrobacii jsou značně omezené, ale to není důvod k tréninku. S holkama byla veliká sranda a vymýšlely nějaké zajímavé gymnastické prvky zde video […]
 • jak na salto, jak na strečink, jak se spráně rozehřát
  Jak se správně rozehřát tělo před sportovním výkonnem, jak navodit správnou provozní teplotu?    Doporučuji každopádně minimálně tak 5-10minut, sám to většinou provozuji až se mě minimálně orosí čelo, každopádně je lepší více než méně, předcházíme třeba nějakému svalovému zranění a podobně. zahřátí před tréninkem Základní trénink nejen pro      začátečníky J […]
 • Strečink-HAMSTRINGY – svaly zadní strany stehna
  Strečink-HAMSTRINGY – svaly zadní strany stehna   V sedu na zemi pokrčte jednu dolní končetinu v koleně tak, aby se její chodidlo zevnitř dotýkalo druhého stehna. Vnější strana stehna a lýtka by měla být celou plochou na podložce. Uvolněte se, vydechněte, nepokrčujte propnuté koleno a snažte se k němu předklonit. Ve stoji pomalu přednožte a […]
 • Strečink- Svaly přední strany stehen
  Strečink- Svaly přední strany stehen Vstoje ( pro lepší udržení stability se jednou rukou opřete o zed) pokrčte jednu dolní končetinu v koleně taky, aby pata směřovala k hýždím. Druhou stojnou končetinu nepatrně pokrčte v koleně. Uvolněte se , vydechněte a vlnou rukou uchopte nárt zvednuté nohy. Nadechněte se a pomalu přitahujte patu k hýždím. […]
 • Strečink- Ohybače kyčlí a hýžďové svaly
  Strečink- Ohybače kyčlí a hýžďové svaly Lehněte si na záda na kraj stolu nebo lůžka tak, aby bérce obou v kolenou pokrčených dolních končetin visely dolů. Nadechněte se a zvedněte jedno koleno k hrudníku. Nadechněte se a oběma rukama přitáhněte koleno k bradě. Druhý bérec zůstává v dolní poloze. V lehu na zádech překřižte dolní […]
 • Strečink- svaly paží a zápěstí
  Strečink- svaly paží a zápěstí Biceps-dvojhlavý sval pažní Vsedě u stolu pokrčte paži v lokti do pravého úhlu a loket opřete o desku stolu. Druhou rukou uchopte zápěstí pokrčené paže. Vydechněte, druhou rukou natahujte prokrčenou paži přes odpor bicepsu. V natažení chvíli setrvejte a poté uvolněte . Postavte se zády do otevřených dveří. Zapažte a […]
 • Strečink-Bércové svaly
  Strečink-Bércové svaly Vsedě na zemi pokrčte dolní končetinu v koleně tak, aby se její chodidlo dotýkalo druhého stehna. Vnější strana stehna a lýtka by se měla celou plochou dotýkat země. Uvolněte se , s výdechem uchopte bližší rukou vnější kotník a pomalu tlačte chodidlo směrem k zemi. Pokud nedosáhnete rukou až na kotník přitahujte nárty […]
 • Strečink-Achilova šlacha a lýtkové svalstvo
  Strečink-Achilova šlacha a lýtkové svalstvo Lehněte si na záda, jednu dolní končetinu opřete celou plochou chodidla o podložku a pokčte v koleně. Druhou, nataženou dolní končetinu zvedněte, uchopte pod kolenem a špičku chodidla lehce přitahujte k obličeji. Ze vzporu ležmo ( to je výchozí poloha pro kliky) posouvejte ruce směrem k nohám až nohy, hýždě […]
 • Strečink-ADDUKTORY – svaly vnitřní strany stehna
  Strečink-ADDUKTORY – svaly vnitřní strany stehna Sedněte si zády ke zdi, hýždě se opírají o stěnu.Roznožte a pokrčte kolena tak, aby se chodidla navzájem dotýkala.Rukama uchopte chodidla nebo kotníky a přitáhněte je co nejblíže k tříslům. Lokty položte na vnitřní stranu stehen nebo na kolena.Uvoněte se, vydechněte a tlačte kolena k zemi. Ve stoji přednoženém […]

Rubriky

 

Stránky

Pojem co je fitness dnes už všichni dobře známe, Zumba

 

Fitness je určitý styl života. Dalo by se říci, že člověk žije sportem. Nejen že pravidelně navštěvuje fitness centrum, ale celkově sportuje, dodržuje zásady …

Anurex – léčba hemeroidů

Anurex – léčba hemeroidů

Anurex - léčba hemeroidů
Kliknutím zvětšíte
Cena: 999,00.- Kč
Dostupnost: Na skladě
Model: Anurex – léčba hemeroidů
Výrobce: bigdoc
Průměrné hodnocení: Nehodnoceno

Anurex – léčba hemeroidů

Účinný prostředek proti hemeroidům. Ulevuje od bolesti, zánětu, pálení, svědění a krvácení hemeroidů.

 

ANUREX je celosvětově patentovaný zdravotnický prostředek, který vyřeší váš problém s hemeroidy. Ulevuje od bolesti, zánětu, pálení, svědění a krvácení hemeroidů.

Jedná se o moderní a velmi účinný způsob léčby hemeroidů založený na “kryoterapii hemeroidů” (léčba mrazem), a to přímo v místě postižené oblasti, uvnitř análního otvoru. Léčbu můžete aplikovat doma, bez přítomnosti lékaře. Jedná se o zcela bezpečnou, hypoalergenní léčbu bez vedlejších účinků.

 

 

léčba hemeroidů

 

Proč používat Anurex?

 • okamžitá pomoc při hemeroidech
 • úleva již za 8 – 10 minut!
 • zbavuje bolesti, svědění a pálení
 • zastavuje krvácení a otoky tkáně
 • vědecky prokázána 95% účinnost!
 • 100% přírodní způsob léčby
 • unikátní a velmi šetrná metoda
 • bez vedlejších účinků (vhodné i pro těhotné ženy, starší osoby, alergiky)
 • nezpůsobuje žádné alergické reakce
 • diskrétní domácí léčba

 

léčba hemeroidůANUREX způsobuje rekuperaci struktur hemeroidů a tím vede k úplnému zaléčení postižené tkáně. Může se používat dlouhodobě a bez omezení všude tam, kde jiné konvenční způsoby léčby nemohou být použity, nebo jednoduše nepřinášejí požadované účinky.

ANUREX je jediným produktem kryoterapie hemeroidů”, uznávaným tradiční medicínou, u kterého klinické zkoušky potvrdily jeho vysokou vysokou 95% účinnost! Tyto vědecké studie proběhly v USA, Kanadě, Španělsku a Německu.

 

Léčba hemeroidů aplikátorem ANUREX je přitom ekonomická, neboť se jedná o zdravotnický prostředek “opakované použitelnosti” s jednorázovou investicí a nevyžaduje již další výdaje v podobě tablet, mastí a čípků, které mají často omezenou účinnost a někdy i nežádoucí vedlejší účinky.

ANUREX byl schválen nejvyšším americkým kontrolním úřadem FDA a v Evropské unii obdržel evropský certifikát CE podle přílohy VII směrnice ER o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS.

Hemeroidy již nemusí být vaší noční můrou, ANUREX rychle, diskrétně a bezpečně pomohl už milionům lidí na celém světě…

OBSAH BALENÍ

1x ANUREX aplikátor

1x lubrigační gel

 

NÁŠ TIP

Po vyjmutí aplikátoru z mrazničky na něj naneste lubrikační gel, který je součástí balení, a následně jemně zaveďte do řitního otvoru, přímo na postižené místo. Jednotlivá aplikace trvá cca 8 – 10 minut, přičemž úleva se dostavuje téměř okamžitě!

bigdoc
Řadit podle:
Akupunkturní pero
Akupunkturní pero
Akupunkturní pero
1 386,00.- Kč  
Back Magic - Bederní protahovač
Back Magic – Bederní protahovač
Back Magic – Bederní protahovač
799,00.- Kč  
Bělící proužky na zuby
Bělící proužky na zuby
Bělící proužky na zuby
599,00.- Kč  
Breast Angel - přístroj na vyšetření prsu
Breast Angel – přístroj na vyšetření prsu
Breast Angel – přístroj na vyšetření prsu
2 499,00.- Kč  
Dreamate hodinky pro klidný spánek
Dreamate hodinky pro klidný spánek
Dreamate hodinky pro klidný spánek
899,00.- Kč  
Magnetické náplasti na hubnutí (10 ks)
Magnetické náplasti na hubnutí (10 ks)
Magnetické náplasti na hubnutí (10 ks)
110,00.- Kč  
Masážní lávové kameny - dárková sada
Masážní lávové kameny – dárková sada
Masážní lávové kameny – dárková sada
512,00.- Kč  
Masážní náplasti proti vráskám
Masážní náplasti proti vráskám
Masážní náplasti proti vráskám
999,00.- Kč  
Laserový odstraňovač chloupků
Laserový odstraňovač chloupků
Laserový odstraňovač chloupků
3 899,00.- Kč  
NECK SLIMMER - pomůcka na odstranění dvojité brady
NECK SLIMMER – pomůcka na odstranění dvojité brady
NECK SLIMMER – pomůcka na odstranění dvojité brady
480,00.- Kč  
Nosní kroužek proti chrápání
Nosní kroužek proti chrápání
Nosní kroužek proti chrápání
114,00.- Kč  
Žehlička na pleť proti vráskám
Žehlička na pleť proti vráskám
Žehlička na pleť proti vráskám
2 599,00.- Kč  
Elektrický přístroj na čištění uší
Elektrický přístroj na čištění uší
Elektrický přístroj na čištění uší
699,00.- Kč  
Karta redukující škodliviny v cigaretách
Karta redukující škodliviny v cigaretách
Karta redukující škodliviny v cigaretách
1 499,00.- Kč  
Přístroj na zvětšení prsou
Přístroj na zvětšení prsou
Přístroj na zvětšení prsou
2 800,00.- Kč  
Anurex - léčba hemeroidů
Anurex – léčba hemeroidů
Anurex – léčba hemeroidů
999,00.- Kč  
Ultrazvukový přístroj na odstranění vrásek a akné
Ultrazvukový přístroj na odstranění vrásek a akné
Ultrazvukový přístroj na odstranění vrásek a akné
1 499,00.- Kč  

smart labs

Smart Labs

Řadit podle:
    Crea - Trona 240cps
Crea – Trona 240cps
Crea – Trona 240cps
790,00.- Kč  
Chow protein 2kg
Chow protein 2kg
Chow protein 2kg
1 040,00.- Kč  
CFM PROTEIN
CFM PROTEIN
CFM izolát protein 908g
640,00.- Kč  
5 z 5 hvězdiček!
CFM izolát protein 3kg 80%
CFM izolát protein 3kg 80%
CFM izolát protein 3kg 80%
1 650,00.- Kč  
Micellar Casein 2kg
Micellar Casein 2kg
Micellar Casein 2kg
1 090,00.- Kč  
Micellar Casein 908g
Micellar Casein 908g
Micellar Casein 908g
590,00.- Kč  
Hydro Traditional 2kg
Hydro Traditional 2kg
Hydro Traditional 2kg
1 340,00.- Kč  
Hydro Traditional 908g
Hydro Traditional 908g
Hydro Traditional 908g
690,00.- Kč  
Quad Core 2kg
Quad Core 2kg
Quad Core 2kg
999,00.- Kč  
tasty protein 2.3kg 75%
tasty protein 2.3kg 75%
tasty protein 2.3kg 75%
1 180,00.- Kč  
tasty protein 750g
tasty protein 750g
tasty protein 750g
550,00.- Kč  
Fusion gainer 4kg 28%
Fusion gainer 4kg 28%
Fusion gainer 4kg 28%
1 090,00.- Kč  
maltodextrine 5kg
maltodextrine 5kg
maltodextrine 5kg
439,00.- Kč  
Maltodextrine 1kg
Maltodextrine 1kg
Maltodextrine 1kg
129,00.- Kč  
 BCAA - 220cps
BCAA – 220cps
BCAA – 220cps
379,00.- Kč  
Oat snack 3kg
Oat snack 3kg
Oat snack 3kg
1 080,00.- Kč  
Oat snack 908g
Oat snack 908g
Oat snack 908g
390,00.- Kč  
Caffeine 200mg 50cps
Caffeine 200mg 50cps
Caffeine 200mg 50cps
99,00.- Kč  
3x Smartlabs BCAA Hardcore 220 cps + 1 balení ZDARMA
3x Smartlabs BCAA Hardcore 220 cps + 1 balení ZDARMA
3x Smartlabs BCAA Hardcore 220 cps + 1 balení ZDARMA
1 137,00.- Kč  
Balíček na léto-2 balení Synefrinu, 2 balení kofeinu a 2 balení BCAA. Ideální kombinace do diety na léto!
Balíček na léto-2 balení Synefrinu, 2 balení kofeinu a 2 balení BCAA. Ideální kombinace do diety na léto!
Balíček na léto
999,00.- Kč  
Dvě balení Quad Core 2kg + Creapure 500g ZDARMA
Dvě balení Quad Core 2kg + Creapure 500g ZDARMA
Dvě balení Quad Core 2kg + Creapure 500g ZDARMA
2 180,00.- Kč  
Dvě balení Smartlabs Hydro protein 2kg
Dvě balení Smartlabs Hydro protein 2kg
Dvě balení Smartlabs Hydro protein 2kg
2 144,00.- Kč  
L-leucin - anabolická přísada do jídla
L-leucin – anabolická přísada do jídla
L-leucin – anabolická přísada do jídla
500,00.- Kč  
Smartlabs Crea-Trona® 240cps + Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1
Smartlabs Crea-Trona® 240cps + Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1
Smartlabs Crea-Trona® 240cps + Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1
890,00.- Kč  
Smartlabs Quad Core 2kg + Oat snack 3kg
Smartlabs Quad Core 2kg + Oat snack 3kg
Smartlabs Quad Core 2kg + Oat snack 3kg
1 628,00.- Kč  
creatine monohydrate - CREAPURE 500g
creatine monohydrate – CREAPURE 500g
creatine monohydrate – CREAPURE 500g
480,00.- Kč  
5 z 5 hvězdiček!
Fusion Gainer 4,5kg
Fusion Gainer 4,5kg
Fusion Gainer 4,5kg
990,00.- Kč  
Fusion Gainer 1kg
Fusion Gainer 1kg
Fusion Gainer 1kg
290,00.- Kč  
Dvě balení Smartlabs Creapure 500g + synephrine ZDARMA
Dvě balení Smartlabs Creapure 500g + synephrine ZDARMA
Dvě balení Smartlabs Creapure 500g + synephrine ZDARMA
960,00.- Kč  
SMARTLABS FUSION GAINER 15%
SMARTLABS FUSION GAINER 15%
SMARTLABS FUSION GAINER 15% 1kg
290,00.- Kč  

články rychlesnadno

Nejnovější příspěvky

Archiv článků

 

MB900439269

Vtipy na každý den

 

Přijďte se pobavit na tradiční web obsahující spoustu výborných vtipů. … Každý den pro vás hledáme ty nejlpší vtipy a rozšiřujeme naši databázi.

 

 

Nejlepší vtipy

 

Nejlepší vtipy – spasitel V televizi, při vědomostní soutěži se ptá moderátor soutěžící: „Otázka z náboženství: Jak se jmenuje křesťanský spasitel a jak se jmenují

 

Nejlepší vtipy na každý den

 

Nejlepší vtipy o cikánech, blondýnkách, mužích a další výborné vtipy. Nejlepší vtipy téměř o všem na každý den.

 

Vtipy či ftipy, nejlepší vtipy jsou legrace a sranda

 

Bavte se s našimi vtipy. Čeká na vás sranda, humor, vtipy a zábava, vybrali jsme pro vás ty nejlepší vtipy, vtipná videa a vtipné obrázky.

n ty nejlepší vtipy o sexu, o mužích a ženách, o Pepíčkovi, o blondýnách, o policajtech, o cikánech a další. … Sdílej nejlepší vtipy pro své přátele:

jste navštívili naše stránky. Účelem webu je vás dobře pobavit a rozesmát. Máme pro vás přes 2000 vtipů. Jsou to textové vtipy, vtipné obrázky a vtipná videa.

Nejlepší vtipy

 

Nejlepší vtipy o mužích … vtipy o …

 

Nejlepší vtipy o mužích, ženách, policajtech, blondýnkách a mnohem mnohem víc. Navštivte naši stránku a pobavte se zdarma

 

Za nejlepší vtip co jsem slyšel já považuji: Kral má 3 dcery Konvalenku, Fialenku a Cihlenka Jednoho dne se Konvalenka pta: Otce proc se jmenuji zrovna …

 

nejlepší vtipy z internetu – vtipy o cikánech …

 

Že to nené vtipné? Ano ale je to užitečné a reklama je nutná pro provoz portálu. Pokud plastová okna nepotřebujete, prostě reklamu přeskočte. Vtipů je tu dost.

 

 

Vtipy – nejlepší vtipy, citáty a vtipné obrázky, Vysmátej.cz

 

Vtipy – nejlepší vtipy, citáty, vtipné obrázky a vtipná videa pro Vaše pobavení. Tisíce těch nejlepších vtipů, citátů a stovky vtipných obrázků a videí na každý den

Sacharidy využitelné ve sportu

May 30, 2013 | Author | Edit

1) Dextróza DE-100,

2) Fruktóza,

3) Maltodextrin DE-15,

5283

 

 

 

 

 

 

4) Maltodextrin DE-6,

5) Palatinosa

Jednička Dextróza je nejjednodušší sacharid s nejkratší molekulární vazbou. Nejkratší vazbu nemusí trávící systém štěpit, a proto je hned v krvi a hned použitelná jako efektivní energie.

Takto můžeme pokračovat až ke čtyřce, která má nejsložitější vazby škrobů ( polymery škrobu ) a ty vyžadují delší trávení v tenkém střevě. Energie je to dostupná tedy až později.

 

 

 

DE = dextrózový ekvivalent. Ten znamená kolik % ze 100% je právě nejjednodušších cukrů (Dextrózy). Zbytek do sta %, jsou složitější cukry.

 

 

 

Čím vyšší DE, tím vyšší sladivost. Krátké vazby cukrů jsou sladší. Od jedničky tedy nejsladší až po čtverku, která není vůbec sladká.

Hustota: čím vyšší DE, tím méně zahušťuje. Čím blíže ke čtyřce s nejnižším DE, tím větší schopnost vytvářet hustou hmotu, krém, až gel.

Bod tuhnutí: vysoké DE snižuje bod tuhnutí roztoku. Pokud tedy používáte bidon v extrémních teplotních podmínkách, nezamrzne tak snadno, pokud v něm bude Dextróza.

 

 

 

Inzulínová odezva podle výše GI sacharidu: To znamená, jak mohutné vyplavení Inzulínu vyvolá konzumace vybraného sacharidu. 1) Dextróza, protože je nejjednodušší a nejdříve v krvi, má největší Inzulínovou odezvu. Vysoká přítomnost Inzulínu dovoluje buňkám (mimo mozkových buněk, ty jsou nezávislé) vysokou konzumaci cukru, který proudí krví. Bez přítomnosti Inzulínu, by buňky krevní cukr nemohly použít a spalovat pro svalovou práci.

Nevýhodou příliš prudké Inzulínové reakce je, že svaly mohou doslova požrat během kratičké chvíle všechen krevní cukr a pak jsme energeticky na dně. Došla šťáva, došla síla.

 

 

 

Oproti hroznovému cukru ( Dextróze ) je Maltodextrin tvořen více molekulami Dextrózy, jejichž vazby se z velké části štěpí až v tenkém střevě. Výhodou takovéto Maltodextrózy, neboli Maltodextrinu je velmi rychlá vstřebatelnost odpovídající dextrózovému ekvivalentu Maltodextrinu a další pozvolné uvolňování složitějšího cukru do krve. Maltodextrinem lze takto elegantně vyřešit základní nevýhodu monosacharidu Dextrózy. Dextróza je velmi rychle v krvi jako krevní Glukóza, na což organismus reaguje zvýšeným využíváním cukru jako přednostního paliva. Výhradně takto získaná krevní Glukóza se však skoro okamžitě vyčerpá. Následuje totální útlum, krize. Jedinou výhodou je tedy nejrychlejší možný způsob jak dostat cukr do krve. Dextróza je jinak nevýhodná k doplňování glykogenu. Díky nejrychlejší absorpci tíhne spíše k vytváření tukových zásob. Rozkolísáním Inzulínu vyvolává chuť na jídlo. Maltodextrinem se problému vyhneme, protože procentuelní část odpovídající dextrózovému ekvivalentu je strávena okamžitě, a zbytek následuje s krátkým odstupem.Je tedy stálý přísun cukrů.

 

 

 

M A L T O D E X T R I N Y

PRODUKTY ENZYMOVÉ HYDROLÝZY ŠKROBŮ

 

Maltodextrin

 

Léčebná výživa – pro pacienty s oslabeným organismem v důsledku nemoci, vyšetřovacích nebo lékařských zákroků, pro pacienty, kteří nemohou nebo nesmí přijímat potřebnou dávku živin v normální stravě.

 

 

 

Sportovní výživa – pro sportovce, kteří jsou v zátěžovém tréninku a potřebují rychle a šetrně doplnit ztrátu energie pro obnovení nebo udržení výkonu.

 

 

 

Výživa pro těžce pracující – kteří v důsledku namáhavého fyzické pracovního zatížení potřebují obnovit ztrátu energie a to buď pravidelně nebo jednorázově, např. pracující v hutnictví, hornictví, stavebnictví, ale také hasiči, vojáci, záchranáři apod.

 

 

Maltodextrin DE-6 Vám naproti tomu může cukry dodávat po dlouhé hodiny maratonského závodu. Ovšem postupně a stejně tak postupná je Inzulínová odezva. Inzulín se Vám nesplaší, nedostanete nenadálý hlad ani Vás lidově “nesekne”. DE-6 je jedinečný pro obnovení glykogenu. Z tohoto Maltodextrinu se dají také po domácku vyrábět gely. Kvalitní Maltodextrin ( vyroben z kukuřičného škrobu ) je téměř bez chuti, nenese zápach ani texturu po bramborovém škrobu, sladivost prakticky žádná. Oproti škrobům v běžné stravě je Maltodextrin specializovaný právě optimální strukturou jednoduchých, dvojných, trojných a poly cukrů. Nabízí účinnější vstřebatelnost než třeba tukové pečivo, včasnější nástup regeneračních procesů a stálou dostupnost energie.

 

 

Maltodextrin je polysacharid pro sportovní výživu:

 

* polysacharidy Maltodextrinu vyrovnávají energetický příjem a Maltodextriny slouží v PTN

 

* Maltodextrinový komplex složených cukrů mění vlastnosti tréninkového nápoje k lepšímu

 

* Maltodextrin nepůsobí zažívací nesnášenlivost, Maltodextrin je vhodný pro každého

 

* Maltodextrin není sladký a potlačuje hlad

* Maltodextriny mají urychlenou vstřebatelnost energie

 

* okamžitá rozpustnost Maltodextrinu díky aglomerovaným částicím

 

 

Maltodextrin a) sprint a posilování. Maltodextrin zde slouží v PTN.

 

Maltodextrín b) vytrvalostní sporty.

 

- průběžně dodává energii

- pomáhá efektivně využívat tuky

 

Maltodextrin je tvořen polymery Dextrózy. Výhodou Maltodextrinu je velmi rychlá vstřebatelnost 15 % obsahu Maltodextrinu a následné pozvolné uvolňování zbytku Maltodextrinu do krve. Maltodextrinem lze takto elegantně vyřešit základní nevýhodu Dextrózy.

 

- Kvalitní Maltodextrin je téměř bez chuti.

 

- Kvalitní Maltodextrin se rychle rozpouští, nenese zápach ani texturu po bramborovém škrobu.

 

- Sladivost Maltodextrinu žádná.

Maltodextrin nabízí účinnější vstřebatelnost, včasnější nástup regenerace a stálou dostupnost energie oproti přílohám. Maltodextrin dokáže velmi výrazně zlepšit výkon sportovce. Je-li Maltodextrin přidán do nápoje, zabraňuje těžkému žaludku. Polymery Maltodextrinu lze nápoj mnohem více “naládovat”. Použití Maltodextrinu je skutečně široké a podle způsobu aplikace se hodí pro všechny typy sportů.

Maltodextrin je oligosacharid, známý jako výhodný zdroj energie pro sportovce. Vzniká spojením pěti molekul glukózy – jednoduchého cukru sloužícího jako hlavní zdroj energie pro lidské tělo.

 

Lze z něj vyrábět energetické nápoje přidáním do vody nebo mléka. V těle se maltodextrin štěpí na molekuly glukózy dodávající energii.

 

Registrační číslo CAS maltodextrinu je 9050-36-6, obchodní název Maltrin.

 

Stupeň polymerace (DP) v % zastoupení:

 

DP1

 

 

1,1

 

DP2

 

 

4

 

DP3

 

 

7,4

 

DP4

 

 

5

 

DP5

 

 

4,8

 

DP6

 

 

8,4

 

DP7

 

 

9,6

 

DP8

 

 

4,6

 

DP9

 

 

3,5

 

>DP9

 

 

51,6

 

 

 

 

 

DE 15 g/100g

 

Profil sacharidů:

Glukóza 1% z obsahu

Maltóza 4% z obsahu

Trisacharidy 7 % z obsahu

Polysacharidy 88% z obsahu

 

 

 

tento: Maltodextrin není vyroben z geneticky modifikovaných organismů. Maltodextrin je přirozeně bezlepkový a splňuje podmínky pro dětskou výživu.

 

 

Použití nachází nejen v energizačních nápojích pro atletiku a kulturistiku, ale i v po-tréninkových regeneračních nápojích ( nízkoproteinové / vysokosacharidové i vysokoproteinové / nízkosacharidové ). Použití Maltodextrinu je skutečně široké a podle způsobu aplikace se hodí pro všechny typy sportů.

 

 

 

Jednoduché pravidlo: Čím delší pohybová aktivita, tím jsou vhodnější delší cukry. Pro speciální použití je vhodné kombinovat (např. Dextrózu a Maltodextrinem DE-15)

 

 

 

Pozn. Cukr v kuchyni je dosti jednoduchý di-sacharid, ale nevhodný. Přesné složení tohoto cukru je Dextróza a Fruktóza navázané 1:1

 

 

 

Fruktóza je výjimka všeho co zde bylo napsáno: 1) Fruktóza nemá Inzulínovou odezvu 2) je extrémně sladká – nejsladší ze všech vyjmenovaných sacharidů 3) nejlépe se z ní tloustne 4) ve vysokých dávkách je projímavá.

 

 

 

Palatinosa je disacharid podobně jako Sacharóza, jedná se však přesněji o Isomaltulózu. Pokud sledujete inzulinovou resistenci a dbáte na příjem jídla s nízkým GI ( glykemický index ), zároveň však potřebujete přijmout energii a zregenerovat, je pro vás Palatinosa to pravé. Palatinosa má GI jen 32 což je na škále glykemického indexu velmi malá hodnota. Až v trávicím ústrojí střeva se Palatinosa plně využívá jako Glukóza a Fruktóza. Palatinosa je tedy disacharid.

 

sladivost Palatinosy je přibližně jako u hroznového cukru, tedy poloviční než Sacharosa (cukr krystal)

kalorická hodnota Isomaltulosy – Palatinosa je shodná s cukerm krystal

Isomaltulosa – Palatinosa nezvyšuje inzulínovou rezistenci (důležité pro vytrvalce, kteří si hlídají vysoký metabolismus tuků)

ke snížení inzulínové rezistence ( tj. zvýšení citlivosti na Inzulín) pomáhá půst od jednoduchých sacharidů s vysokým GI

Palatinosa s GI 32 kontrolovaně uvolňuje energii a předchází návalům hladu

4 až 5x delší doba vstřebávání díky silnější vazbě Glukosy a Fruktosy oproti běžnému cukru Sacharose

Palatinosa se nerozkládá již v ústech

nepůsobí na vznik zubního kazu

 

Rozpustná vláknina Inulín je zvláštní kapitolou: Jedná se o Oligofruktózu. Tedy ovocný cukr s nejdelšími vazbami cukrů. Delšími než, má kterýkoliv ze zde popisovaných sacharidů. Tyto vazby jsou tak dlouhé, že je člověk nedokáže strávit a efektivně využít jako energii. Proto je Inulín nízkokalorický. Tyto dlouhé cukerné vazby jsou schopny štěpit pouze zdravé střevní bakterie, tzv. střevní microflora a teprve až 25% takto naštěpených cukrů je lidský organismus schopen vstřebat z tenkého střeva.

 

Glutamin a kulturistika (jiné sporty)

Suplementy na sílu II: beta-alanin, citrulin

Anabolika bez předpisu

Sacharidy a gainery

Proteinové tyčinky-megatest

Vitamín B12

Co je to kreatin?

Bulharský Tribulus

Tribulus Terrestris – sex a svaly

HMB – síla a svalová hmota v jednom

KÁVA,KOFEIN- využití ve sportu

: micelární kasein,

·  Palatinosa – užitelčný sacharid?

Sacharidy a gainery

 

Řadit podle:
maltodextrine 5kg
maltodextrine 5kg
439,00.- Kč  
Maltodextrine 1kg
Maltodextrine 1kg
129,00.- Kč  
Oat snack 3kg
Oat snack 3kg
1 080,00.- Kč  
Oat snack 908g
Oat snack 908g
390,00.- Kč  
SMARTLABS FUSION GAINER 15%
SMARTLABS FUSION GAINER 15% 1kg
290,00.- Kč  
SMARTLABS FUSION GAINER 15% 4,5kg
SMARTLABS FUSION GAINER 15% 4,5kg
990,00.- Kč  
Maltodextrin 1,5Kg | Maltodextrine
Maltodextrin 1,5Kg | Maltodextrine

články kulturistika

Naturální kulturistika bez dopingu

břicho

 

 

 

 

 

Nejnovější příspěvky

Archiv článků

Články,které doporučujem 

 

e :10 tipů, které opravdu fungují na hubnutí

Zařazení aerobního tréninku do cvičebního plánu

Naturální kulturistika-přítomnost bolesti při cvičení

Naturální kulturistika, fitness-počet sérií a počet opakování

Naturální kulturistika-Záměrné navazování katabolizace a anabolizace

Naturální kulturistika-fitness:Výživa v období rýsovacího tréninku

Naturální kulturistika-Evidence kulturistického tréninku

Naturální kulturistika- domácí proteinová tyčinka

KÁVA,KOFEIN- využití ve sportu

Alkohol, svaly a fitness

REKLAMA

 

Starší články naturální kulturistiky:

AKCE:

 

2010 Soustředění naturálních kulturistů – reportáž, Soustředění naturálních kulturistů – reportáž (Den 1.)

Soustředění naturálních kulturistů -
reportáž (Den 2.)
, Soustředění naturálních kulturistů – reportáž (Den 3.)

Mistrovství EVROPY 2010 INBA Itálie
foto

ANATOMIE: Bolesti zad část 1 Bolesti zad (II. část) , Bolesti zad část3, Otoky nohou

Typy svalů – rychlá a pomalá svalová vlákna

Kosterní svaly – anatomie ,
Nervový systém – anatomie,

Svaly, šlachy, kosti a pohyb – anatomie

Metabolismus – anatomie

U dvou slepiček

Elektronický obchod UDvouSlepicek.cz má ve svém sortimentu produkty pro všechny, kteří chtějí oživit svou domácnost pěkným doplňkem a zpříjemnit tak atmosféru svého domova. Odstraňte jednotvárnost vašeho obydlí a vytvořte z něj krásné místo vašeho života.

Rádi byste měli unikátní bytový textil, bytové doplňky, bytové dekorace? Není problém! Specializovaný obchod s bytovým textilem, UDvouSlepicek.cz nabízí vše, pro Vaše pohodlí a nastolení příjemné atmosféry Vašeho domova. Přehozy na postele, povlaky na polštáře, ale i kuchyňské zástěry, podnosy a tácy. Obchod UDvouSlepicek.cz nabízí krásné a kvalitní přehozy na postele, a to jak na jednolůžko s rozměry 180 cm x 260 cm, tak i na dvoulůžko o rozměrech 230 cm x 260 cm. K tomu nabízí také povlak na polštář značky Clayre Eef o rozměrech 50 x 50 cm. Vše je vyrobeno z kvalitního materiálu a ze 100% bavlny. Žádné náhražky a umělá vlákna, pouze kvalitní materiál, co se hodí do Vašeho domova. Pořiďte si i elegantní přehoz na postel Clayre Eef na dvoulůžko 230 x 260 cm, ve fialové barevné kombinaci. Ohromte svou návštěvu velikonočním doplňkem ve tvaru zajíčka v košíčku nebo srdce na zavěšení. Do kuchyně se jistě hodí kuchyňská rukavice s ptáčkem, podložka pod hrnec Early Bird kulatá utěrka, bavlněný ubrus, ošatka, bavlněné ubrousky, tác z melaminu nebo papírové ubrousky. Vše z kolekce Early Bird.

Pokud jste vyznavatelem provinčního stylu, pak je obchod UDvouSlepicek.cz tou správnou volbou. Zkrášlit si nemusíte pouze svůj dům, ve kterém žijete, ale například i chatu nebo rezidenci, kterou navštěvujete během určité části roku. Krásný a stylový design si určitě zamilujete a návrat do minulých dob bude příjemným zpestřením Vašeho života.

Pronájem E-shopu

Pronájem vlastního e-shopu za 499Kč

Toužíte po vlastním e-shopu? Můžete ho získat snadno a rychle na http://pronajem-e-shopu.com.Díky pronájmu získáváte výhodu, jste s námi stále v kontaktu a také je Váš e-shop zcela individuální s originální grafikou. Vždy jsme velmi ochotni eshop přesně upravit tak, aby to Vám i zákazníkovi co nejvíce vyhovovalo. Většina korekcí vás nemusí stát ani korunu navíc. Pokud budou provedeny větší zásahy s klientem vždy konzultujeme cenovou náročnost.

Proč zvolit zrovna náš eshop za 499?

 • Kvalitní a rychlá technická podpora.
 • Export produktů na zbožové servery.
 • Není stanovená žádná minimální doba pronájmu. Můžete skončit kdykoliv.
 • Účtování pronájmu může probíhat měsíčně nebo na zvolené období.
 • Originální a profesionální grafika s vlastním logem.

Uvažovali jste o tom, že byste si pořídili firemní e-shop? Možná vás odrazují už počáteční překážky internetového podnikání (jak vlastně začít? jak e-shop zařídit? budu to zvládat?).  Eshop za 499 se specializuje na pronájem originálních, profesionálních a cenově dostupných e-shopů, díky kterému se můžete směle pustit do podnikání téměř hned. Výhody našeho řešení spočívají ve snadné správě, kvalitní technické podpoře, širokým možnostem exportu zboží na zbožové servery, originální a profesionální grafice. Pokud jsme Vás zaujali navštivte naší stránku http://pronajem-e-shopu.com.

Bakalářky od nepišto!

Chcete se spolehnout při zpracovávání bakalářské práce na odborníkovi? V tom případě hledáte právě nás, protože jsme sestavili tým autorů, který se specializuje na dodávání kvalitních podkladů, které Vám pomůžou s vypracováním bakalářské práce.

Pro všechny, kteří stojí o naší pomoc, jsme připravili systém, který po objednání podkladů umožňuje zákazníkovi komunikovat přímo s autorem. Autor je zákazníkovi přiřazován na základě své specializace. Komunikace probíhá zcela anonymně pomocí on-line chatu v klientské sekci, do které se dostanete v rámci webu. Poté si můžete s autorem vyměňovat dokumenty a komunikovat. Díky tomu máte zpracování svých podkladů zcela pod Vaší kontrolou.

Systém je zcela jednoduchý a vyladěn na základě častých dotazů a připomínek klientů. Od nich získáváme pravidelně připomínky, které by mohly vylepšit náš web. Na všechny práce dáváme v rámci ceny záruku a také Vám provedeme veškeré požadované korektury textů, za originalitu textů ručíme také. Na trhu jsme již 7 let, díky tomu máme hodně zkušeností a nemusíte se tak obávat o svůj čas ani prostředky, které jistě nepřijdou nazmar. Naše služby využilo do dnešního dne stovky klientů, tak buďte další!

Fotoročenky

Dospívání je to nejúžasnější období života a většinu z tohoto času strávíme chozením do školy. Škola je místo, kde potkáváme nové kamarády, získáváme nové zážitky a učíme se novým věcem. Je to taky čas, který bychom rádi zaznamenali, až se zpětně budeme ohlížet na doby, kdy jsme se každým dnem měnili do podoby, v jaké jsme nyní dospěli. Vytvořte si památku na školní roky a jiné úspěchy s naší fotoročenkou.

Fotoročenka zaznamenává úspěchy, zážitky, momenty a určitý čas ve Vašem životě. Fotíte rádi Vaše děti a jejich kamarády? Fotografujete školní a sportovní akce Vašich dětí? Sestavte jim s TiskProRadost.cz vzpomínkovou fotoročenku! Fotoročenka připomene školu, ve které se tolik nového naučili, spolužáky se kterými toho tolik prožili, učitele, které měli tak rády. Složte jim úžasné momenty do fotoročenky ve stylu fotosešitu, aby mohli na svá léta vzpomínat, až se jim postýská v dospělosti, kdy budou vychovávat zase oni své děti. Mimo fotoročenky nabízíme i startovní čísla. Startovní číslo je hezká památka na závod nebo sportovní akci, které se Vaše dítě zúčastnilo. Budou se pak cítit jako dospělí závodníci. Startovní čísla tiskneme už od počtu 20 kusů. Podobu startovních čísla sestavíte jednoduše pomocí programu AlbumMaker, který nabízí různé druhy šablon, pro usnadnění práce. Formát startovního čísla je 20 x 14 cm. Použit je speciální materiál „stadion“, který využíváme k výrobě startovních čísel pro atletické mistrovské závody. Ke startovním číslům dostanete i špendlíky na jeho upevnění.

Udělejte svým dětem radost startovním číslem, nebo uchovejte jejich zážitky pomocí fotoročenky. Oboje jistě ocení a Vám to zabere minimum času díky skvělému programu AlbumMaker a jeho šablonám, které si můžete dodatečně upravit přesně, jak potřebujete. TiskProRadost.cz Vám s obojím ochotně pomůže.