Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Duben 2012

Seznamka

Internetová seznamka která je přístupná komukoli s možností vytváření profilů včetně jejich úprav a možnost skrytě komunikovat pouze s některými lidmi. Nutná jednoduchá registrace. Zadávate pouze minimálně údajů s možností nahrát a pojmenovat fotografie. Můžete se seznamovat s muži a ženami, seniory i mladými návštěvníky. Po registraci a vyplnění požadovaných údajů je uživatel do seznamky ihned přihlášen. Proč jsou v poslední době seznamky tak populární? Za vše může dnešní uspěchaná doba, možnosti cestovat poznávat nové lidi a to může vést k častému krachu vztahů.

Příprava na tvorbu webových stánek

V dnešní době je na internetu asi každá firma a živnostník, který ví, že být na internetu je klíčová záležitost. Počet pravidelných uživatelů v České republice neustále stoupá a to má za následek, že konkurence je čím dál větší.

Pokud chcete uspět na internetu a být před vaší konkurencí potřebujete mít a neustále spravovat kvalitní webové stránky. Aktuální obsah a kvalita webu je jeden z hlavních, který vás může dostat mnohem víš před vaší konkurencí. Tvorba webových stránek je obor, který se skládá z několika dílčích oborů, které se musí dobře spojit, pokud chcete uspět na internetu. V dnešní době najdete mnoho firem, které nabízí tvorbu webových stránek a eshopů, ale ne všechny tyto firmy, tvoří webové stránky podle moderních standardů.

Je velmi důležité si vybrat firmu, která přesně ví, co dělá. Cena za webové stránky, by neměla být rozhodující, protože to jé investice, která se vám musí několikanásobně vrátit a pokud budete hledat nejnižší cenu, je dost pravděpodobné, že vaše nové webové stránky za nízkou cenu, nebudou mít pro vás smysl, protože vám nepřivedou, žádné zákazníky.

Příprava na tvorbu webových stránek

Příprava projektu je velmi důležitá a mnoho lidí si tento fakt neuvědomuje dost důrazně, ale pravda je ta, že pokud podceníme samotnou přípravu tvorby webových stránek, může se stát, že veškerá činnost a vývoj nového webu nebude správně nasměrovaná na svůj cíl. Právě určení reálného cílu webu je jeden z bodů příprav, dále to jsou analýzy konkurence a vyhodnocení plusů a mínusů webových prezentací jiných firem. Na základě těchto analýz můžeme, lepe nastavit celou prezentaci, ve které musíme využít mínusů naší konkurence.

Pokud hledáte firmu na tvorbu webových stránek, můžete se obrátit na eNEXT, zdarma Vám poradíme jak se připravit na tvorbu webových stránek čí eshopů a hlavně jakých chyb se vyvarovat, tak abyste měli na internetu úspěch. Pamatujte na to, že pokud dobře vystartujete, nebudete muset hledat jinou firmu na tvorbu webových stránek.

Začněte jíst zdravě

Zdravá strava a výživa je velmi důležitou součástí našeho života. Pokud chceme dobře vypadat i se dobře cítit, je pro nás náš jídelníček velmi důležitý. Zdraví životní styl se stal v dnešní době velmi moderním. Každý člověk si začíná uvědomovat, že kvalitní výživa nám jen prospívá a napomáhá nám žit naplno.

I přesto, že je zdraví životní styl velmi populární, jsou lidé, kterým se stále nedaří tyto zásady dodržovat. Proto je zde výživové poradenství, které každému s tímto problémem poradí. Pokud je Vám tento problém blízký, přijďte si nechat navrhnout program přímo Vám na míru, který Vám pomůže na cestě zdravého životního stylu shodit přebytečné kilogramy, zbavit se stresu a získat zdravé, vitální a energií nabité tělo. Získáte tím nejen návod jak získat vytouženou postavu a zdraví ale můžete také využít nabídky asistence při cvičení.

Výživové poradenství Vám pomůže změnit Vás život, budete se cítit lépe, vypadat lépe a budete plni pozitivní energie. Zdravá strava, přiměřené cvičení, plnohodnotný spánek a dostatečná a aktivní relaxace umožňují užívat si radostí, které nám vitální tělo a veselá mysl přinášejí. Neváhejte a objednejte se do našeho salonu ještě dnes. Zdraví je přeci to nejdůležitější co máme.

V dnešní době se velice zaměřuje na to, jaké oblečení nosíte. Ať jste ve škole, na pracovním pohovoru v budoucí práci, či jen někde ve městě, stále na vás zírají oči, co že to vlastně máte na sobě. Máte rádi hezké oblečení, ale značková kusy se vám zdají příliš drahé? Nebydlíte zrovna ve velikém městě, kde jsou veliké obchoďáky nacpané oblečením nebo jen prostě nemáte čas, ani chuť lítat po různých obchodech, za účelem koupit něco na sebe, ale ne od jedné značky?

Je tu pro vás jednoduché řešení. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu, za zajímavé ceny, kde nakoupíte dámské, pánské i dětské oblečení, obuv a jiné doplňky, jako jsou například čepice, kabelky nebo pásky. Na Oblecete-se.cz nakoupíte poctivé, kvalitní, ale také úplně nové zboží předních značek, jako je například Nike, Adidas, řvoucí Puma či roztomilý zajíček PlayBoy se slevou až 70%.

Kategorie na webových stránkách jsou přehledně rozdělené, takže lehce najdete přesně to, co potřebujete. Najdete tam také tabulku velikostí, pokud vám dělají problémy přepočty míry z UK na EU. V internetovém obchodě je možné platit bankovním převodem nebo si také můžete nechat poslat zboží na dobírku. Tímto si můžete odlehčit čas od courání po městě s domněnkou, že na vás nic nemají.

Čokoládové hody pro Vaši krásu

Cítíte se někdy rozlámaná, unavená a taková celkově bez života? Pokud ano, tak jste to právě vy, kdo by si zasloužil trochu rozmazlit své tělo a uvolnit mysl a ponořit se do kouzla masáže. Příjemné doteky na těle pomáhají odstraňovat napětí v těle a jsou jako balzám pro duši. Odstraní se únava a dochází k regeneraci organismu.

Velmi oblíbenou masáží je čokoládová masáž. Možná je to právě díky čokoládě, jejíž vůni a chuť miluje každý. Čokoládová procedura patří mezi exklusivní tělové kúry a působí na všechny smysly těla. Zpomaluje proces stárnutí a omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Dokáže Vám také navodit pocit štěstí po celém těle. Pokud hledáte něco pro štíhlou postavu, je čokoládová masáž pro Vás to pravé.

Čokoládová masáž Praha na Vás čeká v salónu Aeditus, který se nachází ve stylových prostorech krásného secesního domu na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Zde na vás čekají jen kvalitní služby a vyškolený personál, který se o Vás náležitě postará.

Čokoládová masáž Vám zase navrátí ztracenou krásu. Zpevní Vaší pokožku, zpomalí proces stárnutí a zbaví Vaše tělo celulitidy. Dopřejte si čokoládové hody, při kterých neztloustnete.

Zdravotní masáže, které Vás zbaví nepříjemných bolestí

Fyzioterapie, nebo také zdravotní masáže jsou pro člověka velmi důležité. Každý už určitě mnohokrát zažil bolesti zad, kloubů, nebo svalů. Příčin proč se tomu takto děje může být mnoho. Někdy se jedná čistě o svalovou záležitost, kdy dochází k bolestivému svalovému spasmu, nebo k hypertonu, kdy je zvýšené svalové napětí. Další příčinou bolesti může být kloubní blokáda, ke které dochází nejčastěji mezi jednotlivými obratli.

Cílem každé fyzioterapie je předcházení funkční poruše pohybového aparátu, reedukace špatného držení těla a správných pohybových stereotypů. Fyzioterapie se však především snaží odstranit příčiny bolesti, což může být běh na dlouho trať a je třeba trpělivosti, vytrvalosti a poctivosti.

Zdravotní masáže nám tedy velmi pomáhají. Už jen samotný dotek dlaní nás často umí uklidnit, a pokud se k tomu přidají přesné pohyby, dokáží tyto doteky naprosté zázraky.

Fyzioterapie Praha Vám zajistí, že už pro Vás nebudou určité pohyby jen bolestivou zátěží. Vyberte si třeba z variant čokoládových procedur, medovou masáž, masáž lávovými kameny nebo masáž horkými mušlemi. Dopřejte proto regeneraci sobě a svým blízkým a objednejte se k nám na příjemné a zdravé masáže.

Vyzkoušejte kvalitní služby salónu Aeditus

Kosmetický salon Praha, který nese jméno Aeditus, je to nejlepší řešení pro všechny ženy, které se o sebe rády starají a nechtějí dovolit stárnutí, aby jim ubralo krásu a mladiství vzhled. V salónu si můžete vybrat příjemné masáže zad, nebo celého těla, které Vás dokonale zbaví stresu po náročném dnu.

Nebo můžete udělat něco pro Vaši postavu a zdokonalit tak Vaše křivky. Velmi oblíbenou a účinnou metodou je lymfodrenáž. V našem salónu si můžete vyzkoušet jak přístrojovou, tak i manuální lymfodrenáž. Lymfodrenáž napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém, a proto je vhodná na posílení organismu. Lymfodrenáž je nejen léčebná metoda, ale díky pozitivním účinkům na kůži a podkoží i účinným ošetřením celulitidy, otoků, pokožky, nebo pomáhá při migrénách.

V salónu Aeditus se používá výhradně přírodní kosmetika, protože Kosmetické přípravky jsou pro pokožku velmi důležité. Výtažky z léčivých bylin, vydatné obličejové masky a panenské rostlinné oleje dodávají pleti bioaktivní látky, vitamíny a minerály. Zlepšují stav pleti, regenerují pokožku i tkáně, působí blahodárně při kožních onemocněních.  Nabízíme Vám pouze kvalitní kosmetické ošetření v bio kvalitě s tou nejlepší kosmetikou na trhu.

Odborný technický překlad

Firma Globtran nabízí překlady jak obecné, tak i odborné i se soudním ověřením. Na trhu v oblasti překladů už působí deset let, a proto Vám také může zaručit tu nejvyšší kvalitu práce. Každý překlad je firma schopna zajistit v expresních časech a v jakýchkoliv formátech.

Od počátku naši činnosti klade firma Globtran důraz zejména na zajišťování komplexního řešení v oblasti firemní dokumentace a komunikace. Ve spolupráci s naším DTP studiem provede úplnou předtiskovou přípravu vašich dokumentů. Zhotovuje veškeré typy technické dokumentace s grafickým zpracováním jako v originále.

Pokud potřebujete například technický překlad, stačí se podívat na nabídku na našich stránkách a kontaktovat nás. U nás naleznete nabídku kvalitních technických překladů. To jsou většinou technické překlady standardních manuálů, návodů a provozních pokynů ke strojům a zařízením ze všech možných oborů. U technických překladů jsme schopni zpracovat dokumentaci nejen v papírové podobě, ale i v mnoha dalších vstupních formátech. Neváhejte a kontaktujte nás. Nechte si udělat práci jen u opravdového odborníka.

Nechte si od nás vytvořit kvalitní právní překlad

Firma Globtran nenabízí svým zákazníkům jen obecné překlady, ale i kompletní právní překladatelský a tlumočnický servis ve všech světových jazycích. Můžete si zvolit formát, podle Vašich požadavků a co se týče termínů, jsme schopni Vám zajistit opravdu rychlou a kvalitní práci v oboru překladatelské činnosti. Samozřejmostí našich právních překladů je i zajišťování korektur textů rodilými mluvčími, předtiskových korektur a rovněž kontroly gramatické a stylistické správnosti přeloženého textu a to především u dokumentů pro tisk.

Nabízíme Vám právní překlady v oblasti právních smluv, jako jsou například nájemní smlouvy, nebo smlouvy o spolupráci. Dále pak právní překlady licenčních smluv, právní překlady zákonů ČR, právní překlady zákonů EU, právní překlady žalob pro soudní účely a mnoho dalších.

Při právních překladech využíváme technologií TRADOS a TRANSIT, které fungují na základě překladových pamětí, díky kterým je výsledný překlad konzistentní z hlediska terminologie.

Právní překlad nabízí firma Globtran do všech světových jazyků jako je angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština, polština, maďarština, slovenština, také jsme schopni zajistit právní překlady i pro další jazyky, včetně méně obvyklých i exotických jazyků. Neváhejte a nechte si přeložit dokumenty jen u toho, kdo se opravdu vyzná.

Kvalitní překlad od osvědčeného odborníka

Pokud hledáte kvalitní a stoprocentně správný překlad pro Vaše písemnosti, určitě si vyberte firmu Globtran.cz, která se překlady zabývá již dlouho a může Vám, tudíž nabídnou jen kvalitní a prověřené služby. Firma Globtran nabízí překlady jak obecné, tak i odborné i se soudním ověřením. Služby zahrnují tlumočení konsekutivní i simultánní včetně zajištění techniky pro tlumočení.

Pokud například potřebujete kvalitní technické překlady, není to pro naši firmu žádný problém. Takový překlad zahrnuje překlady standardních manuálů, návodů a provozních pokynů ke strojům a zařízením ze všech oborů. U technických překladů jsme schopni zpracovat dokumentaci nejen v papírové podobě, ale i v mnoha dalších vstupních formátech, viz ceny, doba dodání, formáty.

Pokud potřebujete spíše překlad, který musí obsahovat ověření ze strany soudem jmenovaného tlumočníka, není to rovněž pro naši firmu žádný problém. Jediné co potřebujete je originální dokument, nebo notářsky ověřenou kopii.

Našim klientům je zárukou, že pro ně neustále zvyšujeme kvalitu námi poskytovaných služeb. Pokud si pro svůj překlad vyberete právě naší formu, věříme, že budete stoprocentně spokojeni.

Různé druhy překladů ve všech světových jazycích

Firma Global Translations se zabývá zprostředkováváním tlumočení a překladů do všech možných světových jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština, polština, maďarština, slovenština, také jsme schopni zajistit právní překlady i pro další jazyky, včetně méně obvyklých i exotických jazyků.

Nabízí jak klasické obecné překlady, tak i speciální úřední a soudní překlady, kde je potřebné razítko a ověření ze strany soudem jmenovaného tlumočníka. Ať už potřebujete technický, právní, nebo ekonomický překlad, naše firma je Vám vždy k službám.

Samozřejmostí všech našich překladů je zajišťování korektur textů rodilými mluvčími, předtiskových korektur a rovněž kontroly gramatické a stylistické správnosti přeloženého textu a to především u dokumentů pro tisk.

Každý překlad je firma schopna zajistit v expresních časech a v jakýchkoliv formátech.

Firma klade důraz zejména na zajišťování komplexního řešení v oblasti firemní dokumentace a komunikace. Ve spolupráci s naším DTP studiem provede úplnou předtiskovou přípravu vašich dokumentů. Při překladech využíváme technologií TRADOS a TRANSIT, které fungují na základě tzv. překladových pamětí. Pro překlad je také možno definovat a dlouhodobě používat specifické výrazy používané ve vaší společnosti. Počítačem podporovaný překlad je neocenitelným pomocníkem při provádění lokalizací softwaru a dokumentace.

Profesionální překlady za skvělé ceny

Překlady, které zajišťuje naše firma Global Translations Vám vždy mohou zajistit jen profesionální výsledky, díky zkušenostem, které firma po dobu desetiletého působení v této oblasti získala.

Firma zajišťuje překlady obecné, odborné i se soudním v termínech vyhotovení expres do 24 hod, nebo standard, které bývá hotové většinou do 3 dnů. Na našich stránkách globtran.cz se dozvíte všechny potřebné informace, které Vám poslouží při Vašem rozhodování. Klientům této společnosti je zárukou, že pro ně neustále zvyšujeme kvalitu námi poskytovaných služeb. Pokud si pro svůj překlad vyberete právě naší formu, věříme, že budete stoprocentně spokojeni.

Firma nabízí překlady do všech možných světových jazyků, také je schopna zajistit překlady i pro další jazyky, včetně méně obvyklých i exotických jazyků. Zajišťuje také korektury textů rodilými mluvčími, předtiskových korektur a rovněž kontroly gramatické a stylistické správnosti přeloženého textu a to především u dokumentů pro tisk. Všechny překlady jsou několikrát kontrolovány pro dosažení maximálního výsledku.

Pro stálé zákazníky, kteří využívají služby Global Translations v oblasti překladů, tlumočení či dalších jazykových služeb, má firma připraven systém slev a bonusů. Global Translations preferuje především dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a vstřícnosti.

Těhotenská masáž pro všechny maminky

Masáže patří již od pradávna mezi velmi oblíbenou a příjemnou formu relaxace. Pokud máte pocit, že jste ve stresu a potřebovali byste si odpočinout, a zároveň mít pocit, že o Vás někdo pečuje? Vyzkoušejte nějakou za naší nabídky masáží. A získejte pocit uvolnění a svěžesti.

Masáže Praha v salónu Aeditus jsou tím pravým, co Vaše unavené tělo potřebuje. Masáže jsou v dnešní době zmatků a stresu velmi důležité a měl by si je čas od času dopřát každý. Nejen že uvolníte svou mysl, ale navíc se zbavíte nepříjemných bolestí zad a svalů a kloubů. Navíc Vám každá masáž přidá na Vaší kráse.

Pro nastávající maminky zde máme připravenou také těhotenskou masáž. Těhotenská masáž usnadňuje adaptaci na změny v těle matky a pomáhá odstranit únavu a stres. Zvláštností této masážní techniky je to, že působí jak na ženu, tak na dosud nenarozené dítě. Pravidelná těhotenská masáž ulehčuje průběh těhotenství i porodu.

V dnešním světě plném stresu si každý občas zaslouží udělat něco pro své zdraví a krásu a také pro svou relaxaci a masáže jsou tím ideálním řešením. Masáže dokážou pomoci skoro s každým problémem od bolesti kloubů až po unavenou a nečistou pleť. Nechte se i vy hýčkat a vyzkoušejte masáže z naší nabídky.

Potěšte své blízké dárkovým poukazem

Pokud si váháte při výběru dárku pro svou přítelkyni, kamarádku, manželku, maminku, nebo babičku. Zkuste jim letos darovat něco výjimečného, co potěší každou ženu. Darujte jim krásu. Salón Aeditus nabízí různé zkrašlovací metody a příjemné a uvolňující masáže.  Každá žena je ráda hýčkána a tak dárkový poukaz s nějakým příjemným rozmazlováním určitě ocení.

Dárkové poukazy jsou pro Vás připravené v různých hodnotách. Můžete si vybrat poukaz za 500, 1000, nebo 2000 Kč. Obdarovaný si pak může zvolit to, co ho bude nejvíce lákat. Nebo si můžete vybrat dárkové poukazy přímo na nějaký dárkový balíček. Naše relaxační balíčky jsou vhodné pro ženy i pro muže.

Můžete například využít dárkové poukazy pro balíček Sen, kde si můžete užít čokoládovou masáž. Čokoládová masáž patří k nejoblíbenějším masážím, 100% čokoláda rozpuštěna v kokosovém nebo mandlovém oleji působí na všechny smysly těla.

Nebo si můžete vybrat balíček Exotika, pří které se úžasně uvolníte. Celotělová masáž horkými mořskými lasturami je velice luxusní a exotické ošetření pro ženy. Vitamíny a minerální látky obsažené v oleji a másle z kokosových a makadamiových oříšků má výrazný regenerační účinek. Neváhejte a zakupte dárkové poukazy a udělejte radost sobě i svým blízkým.

Zhubněte do plavek – Bezbolestná liposukce Praha

Kavitace neboli neinvazivní liposukce, je moderní, bezbolestnou, vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Ultrazvukové a radiofrekvenční vlny odbourávají přebytečnou tukovou tkáň a výrazně redukují celulitidu. Díky tomu se snadno a bezbolestně můžete přiblížit své vytoužené postavě.

Kavitace Praha narušuje membrány tukových buněk za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku. Odbouráme přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Neinvazivní liposukce s naším přístrojem Exilis je vhodná zejména k redukci tukových polštářků, které jsou obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Bezbolestná liposukce Praha je vhodná pro všechny, kteří si přejí vylepšit svou postavu, aniž by chtěli podstoupit chirurgický zákrok. Bezbolestná neinvazivní liposukce Exilis probíhá bez anestezie, bez bolesti, bez hospitalizace. Trvá max. 45 minut podle velikosti ošetřované oblasti.

Pokud se i vy chtíce připravit na letní sezónu a přejete si letos okouzlit v plavkách, vyzkoušejte neinvazivní liposukci. Již při pohledu do zrcadla jsou výsledky po ošetření přístrojem Exilis zřetelně viditelné. Ošetření je vnímáno jako intenzivní a příjemná tepelná masáž, vše pohodlně vleže na lůžku.