Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Sport

Italská Aprica

Aprica nabízí spoustu příležitostí k prožití skvělé zimní dovolené. Je možné tady využívat 3 navzájem napojené skiareály. Jde o Palabione, Magnoltu a Baradello. Ve středisku Aprica se lyžuje na severně orientovaných sjezdovkách nad městečkem. Z toho důvodu tu vydrží sníh po celou zimu až do dubna.

Děti mají v Aprice k dispozici speciální dětské lyžařské terény. Přepravu zde zabezpečují kouzelné koberce a dokonce čtyřmístná lanovka. Středisko Aprica má v nabídce modře značené sjezdovky, vhodné pro méně zkušené lyžaře. K nejpopulárnějším sjezdovkám v Aprice patří Superpanoramica. Sjezdovka měří šest kilometrů a bezpochyby bude vyhovovat všem začátečníkům. Pochopitelně nemohou chybět ani náročnější červené. Ti nejzkušenější lyžaři se pak mohou těšit na několik černě značených sjezdovek. Tou nejvyhlášenější je v Aprice trať s názvem Magnolta.

Skiareál Aprica je celkem přes 50 km pečlivě upravených lyžařských terénů. Během zimy si tady lyžaři užívají tratě se spoustou sněhu a slunečního svitu.

Read the rest of this entry »

Kaprun a Zell am See, Rakousko

V rozsáhlé lyžařské oblasti Zell am See – Kaprun si určitě skvěle užijí zkušení jezdci i začátečníci. A nezáleží na tom, zda na lyžích, či na snowboardu. Vrcholy Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe zaručují dokonalých lyžařské radovánky. Ty si mohou návštěvníci oblasti Zell am See / Kaprun užít na nejrůznějších sjezdovkách. K tomu všemu přímo v srdci okouzlující a bílé horské krajiny. Schmittenhöhe a Maiskogel garantují tu nejlepší zábavu na lyžích pro celou rodinu.

Lyžařská sezóna začíná v Zell am See a Kaprunu brzy na podzim. A obvykle se tady lyžuje až do začátku léta. Je příjemné, že jezdci na lyžích i snowboardu mohou v hlubokém sněhu sjezdovek na kitzsteinhornském ledovci kreslit obloučky po dlouhých 10 měsíců.

Kromě hor Schmittenhöhe se 77 kilometry a Kitzsteinhorn s více než 40 kilometry sjezdovek, garantuje skvělé zimní zážitky na dvou desítkách km sjezdovek i vrchol Maiskogel. Ten je vhodný k jízdám celých rodin s dětmi. Lyžařské areály Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe nabízí strmé tratě a mimořádné sjezdy. Prvotřídní sjezdovky si bezpochyby oblíbí všichni sjezdaři. Není ale třeba se obávat. V nabídce je i mnoho dalších sjezdovek s nejrůznějšími stupni obtížnosti. Lyžování a snowboarding v regionu Zell am See / Kaprun nabízejí dohromady tři hory. Ty mají mnoho podob a umožňují návštěvníkům lyžovat na více bezmála 140 kilometrech sjezdovek.

Read the rest of this entry »

Rakouské Lungau

Lungau, příjemná vysokohorská krajina na jihu Salcburska, se proslavila tuhou zimou a hromadou sněhové nadílky. Ve starověku se tu křížily obchodní cesty a do konce středověku zde bylo i důležité obchodní středisko. Nyní je Mauterndorf , nevelké horské městečko s hradem a středověkými budovami, oblíbeným zimním střediskem. Příčiny jsou jasné. Mauterndorf totiž má vše, co lyžaři vyžadují. Oblast Lungau představují nekonečné neupravené svahy s hlubokým sněhem a především 200 km upravovaných sjezdových tratí různých obtížností. Na lyžích se tu dá jezdit jak po cvičných dětských sjezdovkách, tak i na prudkých černých tratích.

Přestože Lungau se řadí k nejoblíbenějším lyžařským regionům v Rakousku a na návštěvnost nemůže žehrat, rozhodně tady rozvoj neustal. V nedávné době přibylo v Mauterndorfu do nabídky lyžování úplně nové středisko. Do provozu tu totiž byla nová kabinová lanovka, mířící na vrchol Grosseck. Tato hora se šplhá do k lyžování dostatečné nadmořské výšky přes 2.000 metrů. Spolu s vedlejším Speiereckem, který má výšku 2.411 metrů, tvoří horský kotel. Ten skrývá nevyčerpatelné množství příležitostí k alpskému lyžování, jízdě na snowboardu nebo skialpinismu. V Lungau byly postaveny především tří a čtyřsedačkové lanovky. Ty vyvezou sjezdaře až na samé vrcholky zdejších hor. Využít je možné i dva vleky na cvičných loukách. Doprava do kotle mezi Grosseckem a Speiereckem se dá zvládnout buď kabinkovou lanovkou z Mauterndorfu, nebo 2-sedačkovou lanovkou z nedalekého městečka St. Michael. Jedincům, kteří vyhledávají udržované sjezdové tratě, toho Grosseck skýtá opravdu dost. Jezdí se na 21 km modrých, více než 10 km červených a konečně 7 km černě značených, pečlivě připravených sjezdových tratích.

Read the rest of this entry »

Kitzbühelské Alpy

Dá se říci, že Alpy u Kitzbühelu jsou skutečným zimním rájem pro každého sjezdaře. Vůbec totiž nezáleží na lyžařských dovednostech a zkušenostech. Svou sjezdovku si v regionu Kitzbühelských Alp najde opravdu každý. Další výhodou regionu na severu Tyrolska je jeho vzdálenost od ČR. Přes německý Mnichov, kudy čeští lyžaři jezdí do Kitzbühelu či okolí, trvá cesta po rychlostních dálnicích pouze o něco déle než 5 hodin. Ke všemu náklady na ubytování v Kitzbühelských Alpách nejsou nikterak závratné. Pochopitelně bydlet v historickém hotelu u náměstí v centru Kitzbühelu něco stojí, ale téměř nikdo nejede na lyžování do Rakouska proto, že požaduje ubytování rovnou v kitzbühelském centru.

Obdobně jako s cenami za ubytování je to také s cenami za lanovky a vleky. Skipasy stojí v Kitzbühelu obvykle téměř stejné peníze, co chtějí za lyžování „vyhlášená“ horská střediska v ČR. Kupříkladu nocleh na čtyři noci včetně snídaně plus skipas SuperSkiCard, umožňující jeho majiteli lyžovat ve všech skiareálech Kitzbühelských Alp, je možné bez problémů pořídit do 300 EUR za osobu. Samozřejmě podmínky pro lyžování bývají v Rakousku, v porovnání s ČR, na jiné úrovni. Na vlecích a lanovkách, které jsou v průběhu zimy v Kitzbühelských Alpách v provozu více než 3 stovky, se nečekají žádné fronty. Milovníci sjezdového lyžování si tady mohou užívat sjezdy na více než tisícovce kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Ke všemu kvůli značné nadmořské výšce, v níž se v Alpách v Rakousku jezdí, netrpí rakouská lyžařská centra nedostatkem přirozeného sněhu.

Read the rest of this entry »

Wilder Kaiser

Vůbec největší ze všech lyžařských oblastí u našeho jižního souseda Rakouska, region Wilder Kaiser – Brixental, byl opakovaně vyhodnocený jako jedna z nejlepších možností lyžování v celé zemi. K hlavním devizám oblasti Wilder Kaiser / Brixental patří zejména široká nabídka sjezdovek a jejich pravidelná úprava a údržba. Body získává oblast SkiWelt, což je jméno, pod kterým bývá propagována, i za své přepravní kapacity. Ty jsou koncentrovány kolem moderních a velkokapacitních lanovek a vleků.

Oblast byla oceněna i za pestrou nabídku zábavy a možností lyžování rodin s malými dětmi. Stejně tak si tady na své přijdou i pokročilí sjezdaři či snowboardisté a freerideři. Nezanedbatelná je též nabídka možností běžeckého lyžování. A jen jako pomyslná třešnička na dortu pak byly uvedeny široké možnosti bezplatného parkování u centrálních lanovek a také možnosti vyžití a zábavy po lyžování.

Read the rest of this entry »

Proměňte svou postavu ještě dnes!

Chcete změnit svou postavu a nevíte jak na to? Už vás nebaví dodržovat nesmyslné diety a jídelní plány kde furt donekonečna hladovíte? Proto tu mám řešení právě pro vás. Díky naší společné spolupráci řekneme vašim cílům ano, rychle, bezpečně a zdravě. Zaměřuji se na sestavování jídelníčků na míru, tréninkové plány a na osobní tréninky. Společně vám domluvíme tu nejvhodnější a nejpříjemnější cestu k vašemu úspěchu. Vše bude na míru dle vašich potřeb, ať už po zdravotní stránce nebo po stránce fyzického výkonu. Vše vypracuji tak, aby správně fungovalo a zapadalo do sebe. Podle doby spolupráce sestavím tréninkový plán nebo jídelníček dle vašeho cíle (ať už chcete nabrat svalovou hmotu, shodit tuk nebo jen zlepšit fyzické výkony). Celou naší spolupráci s vámi budu v kontaktu a budu vám radit, aby jsme dosáhli vašich vysněných výsledků.

Na dnešních školních chodbách trůní stoly na stolní tenis

Neznám nikoho, kdo by si aspoň jedenkrát v životě nezahrál stolní tenis, kterému se také říká ping pong. Dnes se běžně hraje o přestávkách na školních chodbách, které jsou vybaveny vnitřními stoly na stolní tenis, v některých případech, pokud pro to má škola vhodné zázemí, mohou žáci hrát i venku na venkovních stolech na stolní tenis. Stačí napnout síťky na stolní tenis, popadnout míčky na stolní tenis a rychle se pustit do hry. Vždyť přestávky jsou tak krátké! To panečku taková polední pauza, to už je trochu něco jiného. To už se dá hrát i na sety.

Ping pong (stolní tenis) se hrával odjakživa

Pamatuji si, že za mých mladých školních let jsme žádné stoly na stolní tenis ani malé stoly neměli. Po kapsách jsme nosili plastové míčky na stolní tenis, z aktovek nám koukaly pálky na stolní tenis a bylo nám úplně jedno, na jakém stole, na jaké lavici si zahrajeme. Stačilo kousek rovné plochy a už jsme jeli.

Dříve nám stačily cvičky, doba ale pokročila

Ono nám tehdy také nikdo žádné školní chodby ani nádvoří ke sportování nepřipravoval. Hráli jsme o sto šest, i když jsme měli obyčejné cvičky nebo pantofle – žádné sportovní boty na stolní tenis. Pouzdra na pálku a sportovní batohy na stolní tenis byly také přepychem.

Dnešní doba si žádá sportovní boty na stolní tenis a roboty na stolní tenis

Doba pokročila – dnes je všechno jinak. Dnes už malé děti hrají celuloidovými míčky, používají potahy na stolní tenis, veškeré vybavení nosí ve sportovních taškách na stolní tenis a míčky jim podávají špičkový roboti na stolní tenis na dálkové ovládání. Jak říkám, doba se změnila. Ještěže je zde internetový obchod ttstar-shop.cz, kde svým dětem a vnukům můžete vše potřebné pořídit, aby se před svými spolužáky, vrstevníky a kamarády necítili méněcenně.

Hodnocení suplementů

Pokud jste sportovec nebo někdo, kdo se zajímá o stavu a její složení, pak jistě víte, jakou funkci plní suplementy. Jejich pomoc při dosahování sportovních výkonů je neocenitelná, ať už se jedná o sportovce profesionálního či amatérského. Zároveň jistě také tušíte, jaká je s doplňky stravy aktuální situace na trhu. Trh je těmito produkty nasycen. Proto se služby jako hodnocení suplementů hodí každému, kdo má o tuto oblast zájem. Recenze proteinu se může stát tím, co vás může přesvědčit k jeho koupi, zejména pochází-li od uživatelů, kteří s ním mají své zkušenosti. Nemluvě o tom, že takových uživatelů vypíše k recenzi své dojmy hned několik.

Věrohodné recenze

Nejdůležitějším charakteristickým znakem všech recenzí je jejich věrohodnost. Nejedná se totiž o žádná placená reklamní sdělení, ve kterých by bylo hodnocení vitaminů a dalších doplňků zkreslené. Naopak jde o autentické názory spokojených i nespokojených uživatelů konkrétních produktů. Pokud budete číst například hodnocení gaineru, můžete se spolehnout na to, že slova, která svýma očima přejíždíte, vznikala v hlavě někoho, kdo daný gainer skutečně užíval a cítil potřebu se se svými zkušenostmi podělit.

Ohodnoťte také

Pokud vám nestačí pouze přejímat informace z recenzí kloubních výživ a podobných suplementů, můžete se aktivně podílet na jejich tvorbě. Pokud využíváte nějaké doplněk stravy, který spadá do jedné z kategorií webu hodnocenisuplementu.cz, například kreatinu, a rádi byste sdíleli své pocity z jeho užívání, neexistuje jednodušší cesta, než o něm napsat pár řádek. I díky vám tak mohou vzniknout nová hodnocení kreatinu.

Suplementy jsou účinné

Tím, že se do projektu recenzí výživových doplňků pro sportovce zapojíte, ať už jako aktivní přispívatel či pasivní čtenář, pomůžete šířit informaci, že suplementy dokáží pomáhat. Hodnocení proteinů bývá často zkreslené a nepravdivé, vy se můžete stát součástí toho, aby jednotlivé produkty byly prezentovány v reálném světle.

Pilatesovy principy nejlépe dodržíte v pilates oblečení

Pilatesova metoda je založena na osmi důležitých principech. Pokud vklouznete do pilatesoblečení od Feel JOY a budete pilates cvičení provádět s vědomím těchto principů, bude mít vaše cvičení daleko větší význam a efektivitu. O které principy jde? je třeba:

  • Kontrolovat tělo při každém pohybu a přesné provádění jednotlivých cviků.
  • Při dýchání využívat celou kapacitu plic a oprostit se od mělkého dýchání.
  • Přecházet z jednoho druhu pohybu do jiného plynule.
  • Každý pohyb začínat a končit přesně tam, kde se to má.
  • Neustále se soustředit na střed těla (takzvané centrování).
  • Dokonale zvládat stabilitu těla.
  • Pomalu a nenásilně zvětšovat rozsah pohybu.
  • Seznámit se se svalovou „opozicí“ a každý sval těla zdržovat ve formě (nezkrácené svaly).

S obdobnými pravidly se setkáte také při správném cvičení jógy. Možná vás jóga osloví více než pilates, v tom případě nezapomeňte, že pohodové cvičení podpoří i kvalitní jóga oblečení.

Pro zdraví vaše i vašeho nenarozeného děťátka

Věděli jste, že pilates a jóga jsou v určité modifikaci vhodné i pro těhotné ženy? Pokud se to týká právě vás, milé nastávající maminky, pořiďte si kvalitní a pohodlné těhotenskéoblečení a vyzkoušejte některou z těchto alternativ, nebo začněte praktikovat speciální těhotenská cvičení.

Vyžeňte škodliviny z těla ven!

My, co těhotní nejsme, tím myslím ženy i muže, bychom si čas od času měli dát pořádně do těla. Navštívit skvělý internetový obchod, který nabízí oblečení na zumbu, fitnes oblečení, oblečení na aerobik, street dance oblečení, pool dance oblečení a další, a propotit se až na kost. Tyto aerobní aktivity ty mají totiž úžasně blahodárný efekt pro naše zdraví.

Do tělocvičny, do fitka, do lesa i do města

Koukáte do skříně a říkáte si, že všechno máte, že můžete rovnou vyrazit do tělocvičny či posilovny? Udělejte si radost sportovní čelenkou, super dámskou mikinou na cvičení, dámským fitness tričkem či pánským fitness tričkem, ve kterých můžete vyrazit klidně i na procházku do města.

Jak se zbavit přebytečných kil?

Říkáte si, že je právě nevhodnější čas pro to začít něco opět dělat? Hýbat se, cvičit, poprat se s přebytečnými kily, kterých po vánocích a oslav nového roku ještě více přibylo? Tak neváhejte a jděte do toho! Pokud ale nejste zastánci toho, že se vrhnete do posilovny a budete na sobě dřít takřka do roztrhání těla, můžete zkusit něco jiného, něco co Vás příjemně uklidní, bude Vás bavit a výsledky se také dostaví. Mnoho lidí se bezhlavě pustí do cvičení, které většinou nemá vůbec žádný efekt, zejména proto, že přestože dřou několik hodin denně v posilovně, nedělají cvičení správně a většinou je to ani nebaví, tudíž za pár týdnů opět přestanou.

Pro ženy jsou jako stvořené sálové lekce, které v sobě spojují několik výhod, které každá žena ocení. Pilates zná dnes asi každý. Jedná se o cvičení podobné józe, které není o tom, shodit mnoho kilo za málo času. Důležité je především protahování různých částí těla, jeho správné držení, dýchání, zlepšení rovnováhy a mnoho dalších. To vše samozřejmě za přítomnosti trenéra či trenérky, který Vám bude ve všem nápomocen a zajistí, že Vaše pohyby budou mít opravdový smysl.

Pokud jste se ale již v minulosti přesvědčili, že tento druh fitness není nic pro Vás, máme tu i něco jiného. Power jóga je cvičení taktéž podobné józe, ovšem je tělesně náročnější. Vyrýsuje tělo a zpevní jej. V Brně si můžete pilates i power jógu zacvičit na mnoha místech, tak neváhejte a zkuste je navštívit třeba ještě dnes.

Best Gym Horova
Horova 48
Brno – Žabovřesky
616 00
Česká republika
www.bestgym.cz

Football-preview.net: druhý domov pro fotbalové fanoušky

Fotbal je vášní a koníčkem na celý život. To vám potvrdí každý fanoušek, tohoto dalo by se říct národního sportu. Snad každý v této malé zemičce má svůj oblíbený tým a je jedno, jestli je to Baník, Sparta nebo FC Horní Dolní. Pokud i vy patříte k těm, kteří by za své oblíbené fotbalové hráče dýchali, rozhodně by ve vašem hledáčku měla být specializovaný internetový web, který najdete na adrese football-preview.net. Co vše zde najdete? Kompletní fotbalové přehledy, stejně tak i fotbalové výsledky, tipy a suma sumárům veškeré informace ohledně fotbalu, na které si jen dokážete vzpomenout.

Fotbalový ráj

Nechat si ujít zápas vašeho oblíbeného týmu, nebo přijít o nejžhavější fotbalové zápasy, u kterých víte, že stojí za to, není zrovna asi po chuti žádnému skalnímu fotbalovému fanouškovi. S tím je ale teď konec. Web football-preview.net se snaží o to, aby jejich čtenáři, byli neustále v obraze a věděli okamžitě, jak dopadly například zápasy španělské ligy, stejně tak i té anglické, italské a samozřejmě i té české. Když skalnímu fotbalovému fanouškovi uteče možnost sledovat zápas online, rozhodně ocení alespoň možnost mít co možná nejdříve po ruce výsledky. Přesně to také nabízí livescore fotbal, který najdete na již zmíněné adrese football-preview.net.

Přehledy a tipy

Orientovat se ve všech možných klubech po celém světě, a mít přehled kdy a s kým hraje právě váš tým, by vás, jako skalního fanouška zaměstnávalo na 24 hodin denně. A to přeci jen asi nechcete. Pokud ovšem musíte jako všichni ostatní chodit do práce. Jestliže tedy chcete mít o světě fotbalu naprostý přehled, s radostí vám ho naservíruje právě web football-preview.net až pod nos. Fotbalové tipy, přehledy a výsledky máte všechny na jednom místě.

 

Suplementy – doplňky výživy, obsahující tělu vlastní a přirozené látky

 Když se řekne suplementy, laikům možná toto slovo vůbec nic neříká. Co to tedy vlastně sportovní suplementy jsou? Jedná se doplňky výživy, které jsou sestaveny z látek, jež běžně nalezneme v nejrůznějších potravinách. Tyto látky jsou však v suplementech více koncentrovány a upraveny tak, aby byly lépe stravitelné. Jako příklad můžeme uvést třeba červené maso. Červené maso obsahuje látku zvanou kreatin. Pod stejným názvem se prodává přípravek, který je vlastně koncentrací této látky.

Minerály a vitamíny najdete ve sportovní výživě

Absolutní základ každé správné sportovní výživy vše tvoří vitamíny a minerály. Každému, a nejen vrcholovému sportovci, je určitě jasné, že při fyzické zátěži, což může být třeba občasná návštěva fitka, sobotní výšlap do přírody nebo projížďka na kole a podobně, tyto látky tělo zvýšené míře spotřebovává, a proto je důležité je doplňovat. Nejlépe společně se proteinem, který tvoří základ suplementů na svaly.

Předsevzetí si dáváme pro to, abychom je porušovali – zkuste vydržet!

Možná jste i vy vstoupili do nového roku s novými předsevzetími, že do jara shodíte nějaké to kilo. Jak nás přesvědčují sdělovací prostředky, posilovny se s nástupem nového roku parádně zaplnily. Jde však o to, jak dlouho lidem jejich předsevzetí vydrží. Někdy se vyplatí pořídit si doplňky na cvičení domů a mít tak jistotu, že když se do posilovny zrovna nedostaneme, budeme mít příležitost zacvičit si a protáhnout tělo doma. Stačí k tomu obyčejné švihadlo, posilovací guma a balanční míč. Do posilovny se pak rozhodně vyplatí pořídit si fitness doplňky (například bandáže na kotníky či kolena), abyste předešli rizikům poranění. Zeštíhlíte i díky svalovým doplňkům, které vám nabízí internetový obchod Suplementy.cz.

Club bar Korlín – šipky, pivko, zábava….

Jste dobrý v šipkách? Troufáte si na turnaj, kde ukážete své schopnosti? Pak přijďte k nám do Club baru Korlín na Barrandově, kde se můžete klidně předvést.

Club Bar Korlín se pyšní již 20-letou historií svého fungování. Můžete u nás v klidu posedět, dát si dobré čepované pivko (Kozel, Plzeň), pochutnat si na nějaké mňamce, sledovat sportovní zápasy na velkoplošné obrazovce, a když vás tohle všechno omrzí, zahrajte si u nás klidně i šipky.

Vlastníme několik elektronických šipkových strojů, na kterých si zahrajou jak profesionálové, tak amatéři. Pravidelně pořádáme šipkové turnaje, kde není o zábavu nouze.

Máme otevřeno od čtyř odpoledne do desíti večer (nebo podle zábavy…)

Najdete nás v ul. Voskovcova 1033/18 (vchod z Trnkova nám.), na Praze 5 Barrandově.

www.clubbarkorlin.cz

Sportovní výsledky okamžitě

Všichni máme svůj oblíbený sport. U některých je jejich fandění jen v rámci občasného sledování v televizi, pro jiné je sport doslova smyslem života. Bez diskuzí musí vidět každý zápas svého týmu či daného sportovce, a pokud nemohou zrovna sedět u televize, musí vědět, jaké jsou například výsledky hokeje online. Přesně pro takovéto nadšené fanoušky je určen speciální internetový portál, který najdete na adrese sportyonline.cz.

Sport online

Již zmíněný specializovaný internetový server sportyonline.cz nabízí fanouškům jakýchkoliv sportů kompletní sportovní novinky, včetně aktuálních výsledků, které zaručeně zajímaví všechny nadšence do sportu. Těšit se můžete nejen na výsledky tenisu online, ale i na takové sporty jako jsou americký fotbal, rugby a mnohé další. Prostě a jednoduše si každý fanoušek sportu přijde na své. To ovšem stále není všechno, co vám tento server na adrese sportyonline.cz nabízí.

Kompletní sportovní info

Jak již bylo zmíněno, server sportyonline.cz nabízí veškerým sportovním fanouškům kompletní informační zázemí. Na co se třeba můžete těšit? Například sportovní zajímavosti, medailonky osobností z nejrůznějších sportovních sfér a dokonce i osobní příběhy jednotlivých fanoušků. Ovšem stále zůstávají na přední příčce výsledky fotbalu online, stejně tak i tenisu, hokeje, či baseballu.

I tak to ovšem stále není vše. Pokud patříte k aktivním sportovcům, kterým nestačí sledovat svůj oblíbený sport jen z pohodlí svého domova a rád si zajde i zahrát, nabízí server sportyonline.cz dokonce i možnost najít si svého spoluhráče. Přes inzeráty na již zmíněném webu si tak můžete najít dalšího nadšence, který si také rád zahraje například tenis. Portál sportonline.cz je to prostě a jednoduše pro každého, kdo se více či méně zajímá o nějaký sport a chce o něm vědět maximum informací. Pokud k nim patříte i vy, rozhodně byste jej měli i vy navštívit.

Nepodceňujte správnou výživu při cvičení

Ke zdravému životnímu stylu bezpodmínečně patří také alespoň občasný pohyb. V lepším případě může být i pravidelný. Pokud se rozhodnete sport a cvičení výrazněji začlenit do svého života, rozhodně byste neměli zapomínat na sportovní suplementy, které vám pomohou dostat do vašeho těla vše potřebné. Veškeré potřebné suplementy, které by neměli chybět žádnému nadšenému sportovci, můžete najít a objednat na specializovaném internetovém shopu, který najdete na adrese suplementy.cz.

Kreatin

Jedním z nejúčinnějších doplňků stravy je rozhodně kreatin. Proč? Protože se jedná o přirozenou látku, která dodává vašemu tělu potřebnou energii. Jak tedy tento fitness doplněk funguje v praxi? Velmi jednoduše. Všichni máme přirozeně kreatin v našem těle. Při posilování se ovšem celkem rychle vyčerpá. Abyste tedy svým svalům rychle a efektivně opět dodali potřebný kreatin, můžete tak učinit prostřednictvím kreatinových doplňků stravy. Při začátku užívání je potřeba si efektivně naplánovat kreatinové cykly. Vše potřebné se můžete dočíst na již zmíněné adrese suplementy.cz.

Určeno pro kulturisty

Kulturistická výživa je tématem sama o sobě. Pokud chcete mít krásně pevné a vyrýsované svaly, je nezbytnou podmínkou dostatečný příjem proteinů. Ty si můžete dopřávat například ve formě oblíbených proteinových nápojů a koktejlů. Ty nejen že zvýší vaši výkonnost, ale i výrazně napomáhají při regeneraci po každém tréninku. Pro maximální efekt se doporučuje užívat proteinové nápoje do jedné hodiny po vašem tréninku. Hlavním úkolem těchto nápoje je získání svalové hmoty a zároveň regenerace svalových vláken.

Doplňky na cvičení rozhodně důležitým suplementem, který by neměl chybět žádnému fitness nadšenci. Jejich úkolem není jen napomáhat tomu, abyste měli co nejdříve svaly jako Rambo, ale zejména dodávat vašemu tělo potřebnou výživu, kterou po namáhavém tréninku potřebuje. Ostatně potřebné informace o sportovních suplementech se můžete dočíst na již zmíněné webové stránce suplementy.cz.