Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Prosinec 2013

Obliba internetových magazínů prudce stoupá

Možná jste si toho všimli také, ale zatím co televizním stanicím sledovanost spíš upadá, magazínů na internetu přibývá jak hub po dešti, a co víc daří se jim. Některé z nich jsou totiž velmi kvalitní.

Magazíny nabízí články zdarma, kdykoliv a odkudkoli

Internetové magazíny mají mnoho trumfů, kterým tištěná či televizní zpravodajství mohou jen těžko konkurovat. První velkou výhodou je dostupnost, drtivá většina internetových magazínů nabízí své články zcela zdarma. A hlavně v době kdy má každý chytrý telefon, notebook, tablet či jiná chytrá zařízení si mohou články přečíst kdykoli kdy mají čas a náladu a rovněž i odkudkoliv.

Psané pro radost a ne pro peníze

To ovšem není samozřejmě jedinou výhodou. Na rozdíl od velkých společností jsou magazíny spíš věcí zájmovou. Lidé je tedy píší, protože je to opravdu baví, a protože se zajímají o to, o čem píší, a ne protože jsou za to placeni. To se často samozřejmě velmi výrazně odráží na práci samotné.

Tematicky vyhraněné

Pokud se věnujete zajímavému koníčku, který však není nějak víc rozšířen, byl by asi docela problém najít například tištění magazín s touto tématikou. Bohužel by se jej nevyplatilo tisknout. Avšak internetové magazíny? To je něco jiného, některé jsou tematicky velmi vyhraněné a jsem si téměř jistá, že najdete zajímavý a kvalitní blog psaný česky či anglicky téměř na cokoli, co vás zajímá.

Gravírování do kovu

Opatřete šperk rytinou se speciálním datem, jménem nebo přáním! Gravírování do kovu, které Vám nabízí Zlatnictví Zlatíčko, představuje moderní způsob rytí do kovu. Ke gravírování šperků využíváme CNC stroj. Vždy dbáme na dokonalost a estetičnost každého gravírování. Gravírování do kovu navíc nabízíme za velmi atraktivní ceny!
Jak probíhá gravírování do kovů?
Vyberte si v našem internetovém obchodě zlatnictvi-zlaticko.cz šperk podle svých představ a sdělte nám, co si na něj přeje přenést pomocí gravírování. V případě, že máte vlastní šperk a chtěli byste si na něj nechat něco vyrýt, můžete nám jej donést do naší kamenné prodejny v Litoměřicích a my se postaráme o gravírování do kovu podle Vašich představ. Na stránkách našeho e-shopu se můžete inspirovat v galerii již gravírovaných dárků.
Gravírování do kovu se Zlatíčkem
Gravírování do kovu je ideálním způsobem, jak dodat dárku na originalitě a jedinečnosti. Gravírování provádíme například na prsteny (vnitřní i vnější strana), hodinky, destičky, náramky či zapalovače. Gravírujeme především do kovu, ale není pro nás problém opatřit rytiny stříbrné, zlaté i ocelové šperky. Využijte gravírování do kovu od specialistů ze Zlatíčka!

Komplexní služby pro sázení

Společnost BetsMix působí na trhu jako Betting brokerage společnost, poskytující komplexní služby pro své sázející klienty. Betting brokerage společnosti se na našem trhu teprve vyvíjí a společnost BetsMix je tahounem tohoto odvětví. V rámci poskytovaných služeb svým klientům se snaží o pokrytí různorodých oblastí a zajištění jejich spokojenosti.

Pro VIP uživatele poskytuje tzv. automatické sázení, což je služba, kdy server BetsMix.com ukládá LIVE sázky v době jejich nepřítomnosti. Díky této inovativní službě už nikdy nepropásnete žádný vypsaný duel společností BetsMix. BestMix.com monitoruje sázkový trh nepřetržitě 24 hodin denně a pro VIP klienty navíc ukládají přidělení bookmakeři tikety i na chyby bookmakerů sázkových kanceláří. Občas se stane, že u sázkové kanceláře dojde k vypsání opačného kurzu. U LIVE sázek rozhoduje čas a bookmaker může udělat chybu vlivem lidského faktoru. Tyto chyby společnost BetsMix využívá pro prospěch svých klientů. Dále server BetsMix.com jako jediný na světě nabízí sázku bez rizika. Přibližně jednou za měsíc poskytuje klientům vzorový tiket s přibližným kurzem 2,5:1, kdy pokryje sázku klienta v plné výši. Klienti tak neriskují své vlastní finanční prostředky a získají sázku od společnosti BetsMix naprosto bez rizika.

Portál BetsMix.com se dále mimo jiné snaží zajistit zpravodajský přehled o dění ze světa sportu. V rámci této služby spolupracuje s mediálním partnerem ČTK a využívá informace o live score od portálu LIVESCORE.in. Do budoucna je v plánu i zajištění online přenosů pro své klienty.

Sázky na sportovní výsledky

Sázení už tu nějakou dobu s námi je. Různé sázkové kanceláře plní reklamní spoty, sponzorské a informační sektory. To, co na našem trhu má určitou mezeru, jsou Betting brokerage společnosti, které poskytují sázkařský servis svým klientům. Mezi takové společnosti lze zařadit i BetsMix.com. BetsMix poskytuje různorodou škálu služeb pro své klienty. Mezi tyto služby lze řadit sportovní sázky, tipy na výsledek, online výsledky, online přenosy sportovních utkání, novinky ze světa sportu a další.

Mimo samotné postavení tiketu od profesionálního týmu BetsMix plného expertů z oboru, tipů na výsledek a přísunu čerstvých informací s citlivými údaji o formě, zranění, případně počasí, nabízí BetsMix i live score. Live score umístěné na serveru BetsMix.com provozuje portál LIVESCORE.in. Díky této službě si můžete zjistit kompletní přehled online výsledků sportovních utkání bez nutnosti hledat je na dalších serverech. Cílem společnosti BetsMix je zajistit klientům naprosté pohodlí v rámci celkového poskytování služeb. BetsMix.com pro své klienty připravuje kompletní a aktuální tabulky nejvyhledávanějších lig. BetsMix.com dále jedná na zajištění online přenosů televizních sportovních utkání pro své klienty. Ve spolupráci s mediálním partnerem ČTK přináší BetsMix.com zpravodajství ze světa sportu. Klienti jsou tedy maximálně vybaveni pro své sázkařské působení.

Společnost BetsMix je tu proto, aby Vám pomohla zlepšit Vaše výsledky. Spolehněte se na rady expertů z BetsMix, kteří Vám sestaví tikety na míru nebo poskytnou tipy na výsledky zápasů.

BetsMix.com – Služby pro sázkaře

Sledování sportovních událostí patří k oblíbeným činnostem naší i světové populace. Spolu s tím, jak se vyvíjela samotné sportovní odvětví, vyvíjelo se i sázení na výsledek jednotlivých zápasů. Tak, jako v každém jiném oboru, i zde působí profesionální společnosti, které nabízejí služby svým klientům. Jedna taková Betting brokerage společnost poskytující servis svým klientům je portál BetsMix.com.

Společnost BetsMix sestavuje tikety a dává tipy na výsledky na základě svého týmu expertů, složeného z trenérů, skautů a profesionálních tipérů. Mimo tyto dominantní služby pro sázející nabízí i monitoring kurzů a sázkových kanceláří. BetsMix.com vlastní navíc systém BetsRadar. Tento systém za uživatele automaticky hledá kurzy a upozorňuje na jejich rozdíly. Touto službou tak umožní porovnávání kurzů u různých sázkových kanceláří, čímž si klient zajistí nejlepší kurz pro svou sázku. Při troše trpělivosti si navíc může vsadit tak výhodně, že využije rozdílu kurzu a vydělá pomocí arbitráže. BetsRadar využívají bookmakeři společnosti BetsMix pro VIP tarif. BetsMix se svými 450 tipy měsíčně, skládáním tiketů na míru, úspěšností přes 80% a zhruba 7500 fanoušky z Facebooku v zádech potvrzuje svou velikost na mezinárodním trhu. Nesázejte dále na nepravděpodobné tikety a využijte služeb BetsMix.com.

BetsMix není jen o tipech na výsledky. Klienti se v budoucnu mohou těšit na online přenosy zápasů, čímž hodlá BetsMix rozšířit své nabízené služby a zvýšit pohodlí svým klientům. BetsMix je správná volba pro sportovní sázky.

Profesionální sázení

Většina z nás si někdy vsadila jen tak pro zábavu. Občas to vyšlo, většinou spíše naopak. V delším horizontu mírná ztráta (v tom lepším případě) znamenala přísun zisků pro sázkové kanceláře. Nyní přichází společnost BetsMix, aby Vám pomohla zlepšit Vaši bilanci. Spolehněte se na rady expertů z BetsMix, kteří Vám sestaví tikety na míru nebo poskytnou tipy na výsledky zápasů.

BetsMix zajišťuje svým klientům možnost sestavení tiketu na míru jejich experty, mezi kterými jsou trenéři, skauti a úspěšní tipéři. Tato diverzifikovaná skupina expertů Vám poskládá tikety jako inspiraci na 24, 48 a 72 hodin do výše kurzu 3:1. Tikety sestavují s nejvyšší pečlivostí, za využití studie detailních a různorodých statistik, svých zkušeností a aktuálních informací. Pro ukázku obyčejným uživatelům tohoto portálu, BetsMix nabízí jeden tip každé dopoledne zcela zdarma. Díky němu si mohou uživatelé ověřit úspěšnost prezentovaných tipů na výsledek a stát se plnohodnotnými klienty. Spolu s ČTK jako mediálním partnerem, zajišťuje BetsMix svým klientům kompletní servis zpravodajství ze světa sportu. Mezi nimi jsou citlivé informace pro konečný výsledek zápasu, jako např. informace o zranění hráčů, jejich formách, sestavách, rozhovory nejen s hráči, ale i trenéry a mnoho dalšího. Díky těmto informacím zůstanete dobře informovaní, což je část úspěchu.

Sportovní sázky, tipy na výsledek, online výsledky, online přenosy sportovních utkání, novinky ze světa sportu. Takové služby poskytuje BetsMix pro své klienty. Zvyšte svou úspěšnost výher a využijte služeb na portálu BetsMix.com.

BetsMix.com – Tipy na výsledky a kompletní služby pro sportovní sázky

Zajímáte-li se o sportovní sázky, pak Vám může pomoci portál BetsMix.com. Profesionální expert na sportovní sázení Vám pomůže zvýšit úspěšnost Vašich výher jedinečným servisem, který nabízí. Jako jediný na světě nabízí široké spektrum služeb zaměřených na obor sportovních sázek.

Sportovní sázky, tipy na výsledek, online výsledky, online přenosy sportovních utkání, novinky ze světa sportu. Takový výčet služeb poskytuje BetsMix svým klientům. Se 450 tipy měsíčně, skládáním tiketů na míru, úspěšností přes 80% a zhruba 7500 fanoušky z Facebooku v zádech potvrzuje svou velikost na mezinárodním trhu. Experti z BetsMix.com každý den vypisují minimálně 10 tipů na celkové sportovní utkání z nabídky českých sázkových kanceláří. Mimo těchto 10 tipů, vypisuje BetsMix také tipy k LIVE sázkám.  Tým portálu BetsMix přistupuje k této činnosti navýsost profesionálně a při stavbě tipů monitoruje nejcitlivější informace, jako jsou detailní statistiky, možná zranění, počasí a jiné případné podmínky, které mohou výrazně ovlivnit konečné výsledky zápasu. Diverzita jejich profesionálního týmu je zajištěna různorodými profesionály jako například trenéry, skauty nebo prověřenými tipéry. Pro nově registrované klienty je každé dopoledne prezentován jeden tip na celkové utkání zdarma. Díky těmto tipům si mohou případní budoucí klienti ověřit úspěšnost tipů portálu BetsMix.com.

Proč dále sázet naslepo a s velkým rizikem neúspěchu? Využijte služeb společnosti BetsMix a začněte vydělávat sportovními sázkami.  BetsMix je tu pro Vás 24 hodin denně po celý týden.

Náramky na ruku

Náramky na ruku zdobí zápěstí žen i mužů od pradávna. Pro nositele mají mnohdy osobní význam, nesou vzpomínku, jsou dárkem nebo jsou stylovým módním doplňkem. Chtěli byste si také pořídit originální náramek na ruku? Nahlédněte do katalogu náramků, které si pro Vás připravilo Zlatnictví Zlatíčko ve svém internetovém obchodu zlatnictvi-zlaticko.cz. Vyberte si náramky na ruku podle svých představ.
Pestré portfolio náramků na ruku
Zlatnictví Zlatíčko Vám nabízí široký sortiment náramků na ruku. Jsou pro Vás připravené náramky na ruku zlaté, stříbrné, ocelové či kombinace těchto materiálů. Pro ženy máme jemnější náramky na ruce, pro muže pak masivnější náramky z chirurgické oceli. K náramkům si také můžete objednávat přívěsky, které můžeme opatřit rytinami podle Vašeho přání.
Objednávejte náramky na ruku
Náramky na ruku můžete objednávat z pohodlí svého domova v e-shopu zlatnictvi-zlaticko.cz nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu, která se nachází v královských Litoměřicích. Náramek na ruku je vhodným doplňkem ke každému oblečení i příležitosti. Oblíbené jsou náramky rovněž jako originální dárky, které vždy potěší.
Náramky na ruku Vám Zlatíčko nabízí za bezkonkurenční ceny.

ACG-Real – Stavební a developerská firma

Hledáte stavební a developerskou firmu s bohatou historií, zkušenostmi a praxí? ACG-Real s.r.o. je ta správní volba. ACG-Real neboli Associated Construction Group – Real  s.r.o. je obchodní značka dříve sdružení fyzických osob, které zahájilo činnost především v pozemních a inženýrských stavbách. Úspěchy tohoto sdružení si žádaly lepší zastřešení a to vedlo ke vzniku ACG-Real s.r.o.

Konsorcium ACG-Real zaměstnává odborníky se zkušenostmi z řízení a realizací staveb. Pyšnit se může realizací takových projektů, jako je výstavba hlavního terminálu letiště Ruzyně, centrála Všeobecné zdravotní pojišťovny nebo centrála České spořitelny. Hlavní náplní podnikání konsorcia ACG-Real je stavební a developerská činnost. Konsorcium mj. zajišťuje kompletní výstavbu tak zvaně na klíč, včetně projekční a inženýrské činnosti. ACG-Real realizuje i jednotlivé dílčí práce stavební výroby jako jsou monolitické konstrukce, zdění, omítky, betonové potěry, fasády, krovy, krytiny, střechy, vodohospodářské práce, přípojky kanalizace, vody nebo komunikace. Sdružení má v současné době k dispozici zedníky, tesaře, sádrokartonáře, malíře, elektrikáře, vodáky a topenáře. Speciálně pro SVJ realizuje rekonstrukce bytového jádra, malování, natěračské práce, podlahy, výměnu oken, fasády a zateplení či vnitřní práce. Samostatnou oblastí je pak developerská činnost, kde ACG-Real vyhotovila projekt Residence CITY na Praze 6.

Associated Construction Group – Real  s.r.o. si zakládá na kvalitním provedení zadané práce, seriózním jednání a průhlednosti zhotovování zakázky. ACG-Real má zájem na péči o každého zákazníka a budování konstruktivního přístupu. Společnost má hlavní pobočku v Táboře, ale působí po celé ČR.

Automatický kotel na uhlí

Uvažujete o pořízení automatického kotle na uhlí a vybíráte ten pravý, který by splnil všechny Vaše představy? V tom případě Vám doporučujeme automatický kotel na uhlí TOP-EKO od firmy TOPMAX Teplice – kotle se zárukou kvality. Kotel můžete objednávat prostřednictvím webových stránek topmax-teplice.cz za jedinečné ceny. V případě, že máte ohledně automatických kotlů nějaké dotazy, neváhejte kontaktovat naše bezplatné poradenství.

Výhody automatického kotle na uhlí:
• automatické podávání paliva
• ekonomicky výhodný provoz
• vysoká účinnost spalování
• široký rozsah modulace výkonu

Automatický kotel na uhlí od TOPMAX
TOPMAX Vám představuje moderní automatický kotel na uhlí TOP-EKO s jednoduchým, avšak propracovaným, elektronickým řízením a automatickým podáváním uhlí. Kotel je možné instalovat v moderních domech i průmyslových objektech. Výhodou automatického kotle na uhlí je snížená spotřeba paliva oproti klasickým kotlům díky vysoké účinnosti spalování. Automatický kotel na uhlí TOP-EKO je skvělou pro volbou každého, kdo chce šetřit svoji peněženku a zároveň životní prostředí.

TOPMAX Teplice – automatické kotle na uhlí, které nezklamou!

Eurookna

Dřevo je ryze ekologický materiál s nízkou energetickou náročností na jeho zpracování. Nejdůležitějším faktorem výroby však je, jak dřevo zpracovat a použít pro výrobu kvalitních oken. Eurookna jsou zárukou kvality, při jejich výrobě jsou dodržovány veškeré nároky současných technických norem a tato okna jsou pravidelně certifikována. Eurookna splňují vysoké požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci, životnost, bezpečnost, kvalitu a design, tvarovou stálost a pevnost. Na jedinečnosti eurooken se velkou měrou podílí i kvalitní zasklení.

Hliníková okna

Hliníková okna jsou reprezentativní a velice nenáročná na údržbu. Špičková kvalita ve spojení s profesionální technologií zaručuje výbornou odolnost proti povětrnostním vlivům, vysoké tepelně izolační a akustické vlastnosti, také dlouhou životnost, vysokou pevnost a luxusní vzhled. Díky své nízké hmotnosti, možnosti zasklení velkých ploch a neomezené schopnosti tvarování a ohýbání profilů lze hliníkové konstrukce využít i pro ty nejodvážnější architektonické konstrukce. Hliník samotný je velmi dobře zpracovatelný, výrobky z něj nepodléhají korozi, nemění vlivem venkovních podmínek tvar a mají téměř nekonečnou životnost, také recyklovatelnost tohoto materiálu je stoprocentní.

Automatický kotel na pevná paliva

Přemýšlíte, jak v dnešní době ušetřit na energiích? Ceny za teplo a energie se stále zvyšují a tento trend bude pravděpodobně dále pokračovat. Proto se vyplatí pořídit si automatický kotel na pevná paliva, který Vám nabízí firma TOPMAX Teplice za bezkonkurenční cenu. Automatické kotle mají vysokou spolehlivost a nejnižší provozní náklady, navíc s minimálními nároky na obsluhu.

Vybíráte automatický kotel na pevná paliva?
Prohlédněte si katalog automatických kotlů na pevná paliva, který naleznete na internetových stránkách topmax-teplice.cz. TOPMAX Teplice Vám nabízí moderní automatické kotle, v nichž můžete topit například uhlím, koksem, briketami nebo dřevem. Vybírat můžete mezi kotlem na tuhá paliva s ručním přikládáním, automatickým kotlem na tuhá paliva univerzálním, kotlem na uhlí a kotlem na palety.

Automatické kotle na pevná paliva od TOPMAX
Automatický kotel na pevná paliva od firmy TOPMAX splňují nejpřísnější normy na množství vypouštěných emisí při spalování paliv do ovzduší. Kotle se řídí evropskou normou na pevná paliva ČSN EN 303-5. S automatickým kotlem na pevná paliva nešetříte jenom svoji peněženku, ale také životní prostředí.

Pokud máte ohledně automatických kotlů nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Dárek pro manžela

Také si lámete hlavu s výběrem vhodného vánočního dárku pro manžela? Zdají se Vám ponožky a slipy poněkud ohrané? Kravaty už se manželovi ani nevejdou do skříně? Já jsem se letos nechala inspirovat v internetovém obchodě To či to, kde najdete nepřeberné množství originálních dárků pro manžela. Dárek pro manžela zde navíc pořídíte za opravdu atraktivní ceny! Neváhejte a navštivte i Vy tocito.cz.

Originální dárky pro manžela
Chtěli byste, aby byl dárek pro manžela originální a zároveň praktický? Přesně takové jsou dárky od To či to! V katalogu na tocito.cz najdete dárky k relaxaci, na cesty či jen tak pro radost. Dárky pro manžela jsou od předních výrobců a se zárukou kvality. Navíc můžete dárky objednávat z pohodlí svého domova a nemusíte ztrácet čas v sáhodlouhých frontách. Já jsem této cesty využila a nemůžu si To či to vynachválit.

Dárek pro manžela od To či to
Prohlédněte si portfolio dárků pro manžela, kde najdete například designově propracované popelníky, sponky na bankovky, stylové držáky na víno, praktické doplňky k mobilům nebo podložky pod notebook. U To či to je opravdu z čeho vybírat! Nechte se i Vy inspirovat originálními dárky pro manžela, které na Vás čekají na tocito.cz.

To či to – dárky pro muže, ženy i děti, zkrátka pro celou rodinu!

Bederní pás

Sužují Vás bolesti v bederní oblasti? Marně hledáte způsob, jak se těchto nepříjemných obtíží zbavit? Vyzkoušejte bederní pás od firmy Modom.cz! Široký sortiment bederních pásů najdete v e-shopu modom.cz. Na všechny naše produkty poskytujeme servis a náhradní díly po celou záruční dobu. Bederní pásy jsou skvělou volbou pro muže i ženy, kteří trpí bolestí v oblasti beder.
Účinky bederního pásu:
preventivní, hojivé a relaxační účinky
rychlejší regenerace po operacích, úrazech nebo zánětech
úleva od stresu a námahy
ochrana proti prochladnutí
Bederní pás za atraktivní cenu
Bederní pásy u Modom.cz pořídíte za bezkonkurenční ceny. Všechny důležité informace o bederních pásech, akupresuře, masážních a zdravotních pomůckách se dozvíte v e-shopu Modom.cz. Pokud máte ohledně bederního pásu nějaké dotazy, kontaktujte naše bezplatné poradenství. Bederní pás uleví od bolesti v bederní oblasti i Vám.