Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Kvalitní obalové materiály Akart

Chtěli byste obalové materiály dle vašich představ? Obraťte se na firmu Akart! Naše firma vyrábí kartonové obaly, průmyslové a spotřebitelské krabice z vlnitých a hladkých lepenek.

Jen u nás si můžete vybrat kartonové krabice a ostatní obalový materiál z našich skladových zásob za velmi výhodné ceny. Nabízíme také krabice na míru!

Součástí našeho sortimentu jsou přepravní krabice z vlnitých lepenek bez potisku i s potiskem. Nejběžněji se vyrábí z třívrstvé a z pětivrstvé vlnité lepenky. Nabízíme také exportní vysokopevnostní boxy, které jsou vyráběny ze sedmivrstvé lepenky. V našem sortimentu také naleznete strojní lepenku, dřevěné palety, stretch folie, bublinkové folie, přířezy z mirelonu a další. Více info na www.akart.cz.

Výroba kartonových obalů a prokladů

Firma Akart je odborníkem v oblasti výroby kartonových obalů. Do portfolia firmy patří výroba kartonových krabic s klopami, výroba kartonových krabic s víkem a další. Součástí nabídky jsou také krabice s potiskem nebo přepravní boxy.

Kontaktovat firmu Akart můžete také v případě, že potřebujete kartonové proklady, které nejčastěji slouží k prokládání vrstev výrobků na paletě.

Objednat si tak u nás lze také skládaný karton za velice atraktivní cenu. Neváhejte nás kontaktovat! Více na www.akart.cz

 

Prodej bytů Brno

Sháníte byt k prodeji nebo byt k pronájmu v oblasti Brno a okolí? Kontaktujte realitní kancelář NATMAL REAL s.r.o., která má ve své široké nabídce různé typy nemovitostí, ze kterých si zajisté spokojeně vyberete!

V lokalitě Brno a okolí se realitní kancelář NATMAL REAL s.r.o. zabývá zprostředkováním prodejů, koupě a pronájmů všech typů nemovitostí. V nabídce naleznete např. rezidenční budovy, komerční budovy nebo průmyslový segment. V naší denně aktualizované nabídce naleznete byty 1+1 Brno, byty  2+1 Brno, byty 3+1 Brno, nebo byty 4 +1 Brno a mnoho dalších variant. Pokud máte zájem o prodej bytů Brno, neváhejte naši realitní kancelář kontaktovat!

Jedinečný mixér Personal Blender

Jedinečný mixér Personal Blender je skutečně praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Jeho unikátnost tkví v tom, že má opačné plnění nádoby, nežli většina ostatních mixérů. Díky této vychytávce je práce s přístrojem velice jednoduchá a příjemná. Když do nádoby vložíte všechno ovoce, které si přejete rozmixovat, stačí na nádobu pouze našroubovat uzávěr s otočným nožem a následně ji usadit na motor.

Mixér Personal Blender umožňuje dva způsoby mixování – pulsní a kontinuální. Při pulsním mixování pouhým stlačením nádoby začne přístroj mixovat vložené suroviny. Kontinuální mixování spustíte přitlačením a následným pootočením nádoby.

Součástí mixéru Personal Blender je také několik plnících nádob, díky kterým budete moci zpracovávat různé suroviny s odlišnými chutěmi, aniž by se navzájem mísily. Každá nádoba má navíc svůj uzávěr pro snadné uskladnění výsledného produktu v ledničce či v mrazáku.

Odšťavňovač Kuvings – vychutnejte si lahodnou domácí zmrzlinu i smoothie!

Pokud hledáte skutečně kvalitní odšťavňovač, který dokáže spolehlivě odšťavnit celé ovoce i zeleninu, můžeme vám doporučit jedinečný odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR, který za výhodnou cenu naleznete na stránkách e-shopu www.fresh-juice.cz.

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR je nízkootáčkový odšťavňovač s velkým otvorem, do kterého se bez problémů vejde i jablko a další rozměrově větší plody. Patentovaný vertikální lisovací šnek zajišťuje vysoce účinnou extrakci šťávy. Oceníte také velmi tichý chod tohoto odšťavňovače.

K odšťavňovači Kuvings Whole Slow Juicer B6000PR si lze taktéž dokoupit speciální homogenizační pouzdro, díky kterému můžete mražené ovoce velmi snadno proměnit v domácí zmrzlinu. Skvělým tipem je také jedinečné sítko na smoothies, se kterým lze velmi snadno připravit různé druhy krémových koktejlů.

Ruční lis na citrusy

Nedokážete si představit snídani bez čerstvé pomerančové šťávy? Pořiďte si kvalitní ruční lis na citrusy a ranní příprava džusu bude pro vás naprostou hračkou!

Silný pákový efekt lisu zaručuje jeho dobrou výtěžnost. Mechanický lis na citrusy má lisovací kužel se sítkem upevněn na konstrukci citrusovače. Sklenici pro odchyt šťávy lze jednoduše umístit pod lisovací kužel. Takto šťáva bez problémů steče přímo do přichystané nádoby.

Díky tomu, že vylisovaná šťáva nepřichází do kontaktu s jiným než nerezovým povrchem, vše probíhá v dokonalé hygieně a ruční lis se po použití dobře čistí.

Odšťavňovač Hurom HH 2. generace L Type

Chtěli byste skutečně kvalitní odšťavňovač, který vám zajistí chutný vitamínový džus každý den? Doporučit vám můžeme odšťavňovač Hurom HH 2. generace L Type, který je opatřený inovativními technologiemi pro dokonalé odšťavnění!

Jednou z inovací je unikátní šnek odšťavňovače, který pracuje ještě na nižších otáčkách a na nižších rychlostech. Takto se ovoce při zpracovávání nezahřívá a nepřichází tak o důležité živiny a minerály. Z takovéhoto odšťavňovače získáte kvalitní smoothie, které bude chuťově dokonalé!

Oproti tomu tradiční odšťavňovače používají ostré nože rotující vysokou rychlostí. To způsobuje oxidaci a ničí právě ty živiny a enzymy, které jsou prospěšné a důležité pro lidské tělo. Pokud chcete opravdu kvalitní šťávu plnou živin, pořiďte si odšťavňovač Hurom HH 2. generace L Type!

Odšťavňovače Hurom-šťáva plná vitamínů

Hledáte opravdu kvalitní odšťavňovače? Značka Hurom je jedničkou na trhu v oblasti nízkootáčkového odšťavňování! Jedná se o vysoce kvalitní odšťavňovače Hurom, které vynikají mimořádně vyspělou technologií.

Odšťavňovače Hurom mají vysokou kvalitu, design a špičkovou technologii. Dokonale doplní váš zdravý životní styl a stanou se vaším každodenním pomocníkem při zdrravém stravování.

Odšťavňovače Hurom vám dodává společnost Freshjuice s.r.o., která je výhradním dodavatelem značky Hurom do ČR.

Odšťavňovače Hurom jsou opatřeny vyspělými technologiemi, jako je například ekologický a zároveň šetrný materiál, ze kterého jsou vyrobené. Šnek odšťavňovačů Hurom, je vyroben z materiálu Ultem, který dokáže zachovat všechny živiny ve šťávě, aniž by byly zničené. Díky tomu jsou šťávy připravené z odšťavňovače Hurom chutné a plné vitamínů.

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer

Chtěli byste si denně vychutnávat lisované šťávy plné vitamínů a minerálů pro vaše zdraví? Potom vyzkoušejte odšťavňovač Hurom Slow Juicer, který patří do kategorie tzn. nízkootáčkových neboli šnekových odšťavňovačů.

Díky tomu, že má odšťavňovač Hurom Slow Juicer maximální rychlost 80 otáček za minutu, zůstávají ve šťávách všechny minerální i nutriční látky. Zajímavostí je také fakt, že takto vyrobená šťáva zůstane déle čerstvá.

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer se získává z ovoce a zeleniny lisováním a nikoli strouháním, jako ostatní běžné odšťavňovače. Takt lze vyrobit ze surovin více šťávy, a to dokonce i za kratší čas. Odšťavňovač Hurom Slow Juicer je ideální volbou nejen pro lisování ovoce a zeleniny, ale také perfektně odšťavní listovou zeleninu, drobné plody, sóju nebo bylinky.

Čo sú to kachľové krbové kachle?

Kachľové krbové kachle sú dokonalým spojením klasického krbu a kachľových pecí. Ich skvelou vlastnosťou je schopnosť v sebe dlho udržiavať teplo, a to aj dlho po vyhasnutí ohňa.
S kachľovou krbovými kachľami si budete môcť byť istí, že teplota vzduchu v miestnosti nebude náhle kolísať, ako tomu u bežných kachlí býva. Kachlice totiž perfektne akumulujú teplo.
Takto vám kachľové krbové kachle pomôžu výrazne znížiť náklady za vykurovanie. Ich jedinečný vzhľad zároveň býva veľmi žiadaným doplnkom interiéru.

Co jsou to kachlová krbová kamna?

Kachlová krbová kamna jsou dokonalým spojením klasického krbu a kachlových kamen. Jejich skvělou vlastností je schopnost v sobě dlouho udržovat teplo, a to i dlouho po vyhasnutí ohně.

kachlovými krbovými kamny si budete moci být jisti, že teplota vzduchu v místnosti nebude náhle kolísat, jako tomu u běžných kamen bývá. Kachle totiž perfektně akumulují teplo.

Takto vám kachlová krbová kamna pomohou výrazně snížit náklady za vytápění. Jejich jedinečný vzhled zároveň bývá velice žádaným doplňkem interiéru.

Výhody kúpeľných kachlí

Kúpeľné kachle sa stanú vašim skvelým pomocníkom najmä vtedy, ak ste napríklad na chate či chalupe a potrebujete si zakúriť alebo ohriať horúcu vodu. Vďaka kúpeľným kachliam totiž nebudete musieť byť závislí na energiách, čo určite oceníte.
Na stránkach nášho internetového obchodu ponúkame kúpeľná liatinové kachle, ktoré sú konštruované pre ohrev TÚV pomocou spaľovania dreva, drevného odpadu, brikiet, hnedého a čierneho uhlia.
Kúpeľné kachle fungujú ako nezávislý zdroj, sú beztlaková a možno ich ľahko udržiavať aj čistiť. Vzhľadom k rastu cien energií vám pomôžu významne znížiť náklady za ohrev vody.

Ako ochrániť drevenú podlahu v okolí kachlí?

Zaobstarali ste si krbové kachle, ale trápi vás ako ochrániť vašu drevenú podlahu pred nebezpečnými iskrami, ktoré môžu pri otvorení dvierok vyskakovať na zem? Existuje pre vás jednoduché riešenie v podobe praktického skla pod kachle, ktoré zamedzí poškodeniu vašej podlahy a zároveň sa tak zminimalizuje riziko vzniku požiaru.
Sklo pod kachle sa vyrábajú v rôznych hrúbkach a veľkostiach. Má vysokú nosnosť a nemusíte sa báť, že praskne, keď si na neho postavíte. Sklo pod kachle perfektne chráni zem okolo krbu, je nehorľavé a vyzerá v interiéri veľmi nenápadne.
Mimoriadne kvalitné sklá pod kachle za výhodné ceny nájdete v našom e-shope najlacnejsiekachle.sk.

Školení sociálních sítí

Firemní Facebook je velice zajímavý marketingový kanál, který Vám dokáže poměrně snadno získat nové zákazníky a zvýšit poptávku po Vašich službách či produktech.

Pomocí facebookové stránky můžete navíc velice snadno komunikovat se zákazníky, realizovat soutěže, propagovat novinky či upozorňovat na slevy a akce. Důležité ovšem je, aby měly Vaše příspěvky nejen informativní, ale také zajímavý obsah, kterému by neměl chybět odkaz na Vaše webové stránky a poutavá fotografie.

Více informací o tom, jak spravovat firemní Facebook se dozvíte na školení sociálních sítí, kde se mimo jiné také dozvíte jak používat kampaně na Facebooku či jak zaujmout cílenou skupinu uživatelů Facebooku. Přínosné informace také získáte o tom, jak aktualizovat Váš firemní profil, jak získat fanoušky na Faceboooku či kdy je na Facebooku nejvíce lidí.

Jak vybudovat kvalitní firemní Facebook?

Pokud jste Vaší firmě založili firemní profil na Facebooku, ale nijak se mu nevěnujete, nové zákazníky takto Vaší firmě pravděpodobně nepřivedete. Obsluha facebookové stránky Vám přitom týdně zabere jen pár minut, přičemž výsledky z aktivního používání firemního Facebooku mohou být opravdu překvapivé!

Firemní facebookový profil představuje velice levný a zároveň efektivní způsob reklamy pro Vaši firmu. Pokud si zvyknete pravidelně aktualizovat facebookovou stránku a vytvářet reklamní kampaně na Facebooku, získáte spoustu nových zákazníků, kteří by se o Vás ani jinak nedozvěděli.

Na sociálních sítích se informace šíří velice rychle a lidé si již zvykli je zde denně vyhledávat. Pokud budou s Vašimi produkty či službami zákazníci spokojeni, velice brzy se to na Facebooku dozví i jejich přátelé a známí. Tímto způsobem tak můžete získat na své stránky fanoušky, kterým se budou Vaše příspěvky pravidelně zobrazovat. Díky tomu se Vám zvýší zájem o Vaši firmu a tím i Vaše zisky!