Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Červenec 2016

Vláknocementové desky

Výrobní závod Černousy je součástí Českých dřevařských závodů Praha a.s. a zabývá se výhradně výrobou vláknocementových desek CEMVIN. Tradice této výroby se datuje od třicátých let minulého století. Technologie a surovinové složení desek prošly vývojem a v současné době vyrábíme zdravotně nezávadné bezazbestové vláknocementové desky v souladu s evropskou normou ČSN EN 12467.

Výroba vláknocementových desek Cemvin zahrnuje několik dílčích operací, jež na sebe musí plynule a bez problémů navazovat. Strojní řešení celé výroby pak zajišťuje řada různých strojů a zařízení.

Současné surovinové složení CEMVINU je: portlandský cement (78%), expandovaný perlit frakce 13%, celulóza ze smrkového dřeva (8%), umělé vlákno z polypropylenu (1%).

Vláknocementové desky CEMVIN se vyrábějí pomocí upraveného Hatshekova odvodňovacího přístroje. Deska se kontinuálně vytěžuje z vodolátky výrobní směsi, vrství se na formátovacím válci a vylisuje se lisovacími cykly k odstranění vody a jejímu zhutnění. Poté se nechá 28 dní vyzrát na paletách. Vyzrálé desky jsou pak nakonec formátovány na pile (běžně se ořezávají neupravené hrany desek) nebo přímo expedovány bez formátování. Dalšími případnými operacemi mohou být různé povrchové úpravy desek (např. impregnace).

Desky CEMVIN se vyrábějí v základních formátech 2,5 m x 1,2 m a 3 m x 1,2 m. Tyto základní rozměry formátujee dle přání zákazníků na jakýkoliv jiný pravoúhlý formát. Tloušťky desek vyrábíme v této řadě: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 18, 20 mm. Na zakázku vyrábíme i větší tloušťky.

Ke stěžejním vlastnostem desek CEMVIN patří pevnost, mrazuvzdornost, nehořlavost (parametr Reakce na oheň A1), vodovzdornost, odolnost proti povětrnostním vlivům, požární odolnost. Desky CEMVIN nepodléhají hnilobě či plísni, nebobtnají. Jsou dobře dělitelné nástroji opatřenými běžným tvrdokovem. Další ze zajímavých vlastností CEMVINU je jeho cementový povrch s vynikající přilnavostí většiny druhů nátěrových hmot a fasádních barev. Stejně vynikající je i přilnavost pro lepidla, např. při výrobě sendvičových panelů, stavebnicových prvků ztratných bednění a různé jiné lepené aplikace. Pro zátěžové účely je možné zvyšovat tloušťku desek slepením více vrstev. Materiál je v průřezu homogenní.

Uvedené vlastnosti umožňují desky CEMVIN s úspěchem používat v exteriéru jako obklady odvětrávaných fasád, dále mají využití jako součást protipožárních konstrukcí, obklady vnitřních stěn a stropů, protihlukové stěny, výplně balkonů, ztracené bednění při betonáži, kabelové lávky, izolační podložky pro elektroinstalaci apod.

Rychlé založení společnosti s.r.o.

Přemýšlíte o tom, že byste ukončili pracovní poměr a založili si vlastní společnost? Nebo máte svůj vysněný směr, kterým se chcete ubírat, ale odrazuje vás zařizování, běhání po úřadech a spoustu dalších formalit, které se k založení společnosti s.r.o. vztahují? Ať tak, či tak, založit vlastní podnik vám pomůže společnost Založení s.r.o.

Podnikejte během pár dnů

Firma Založení s.r.o. nabízí k prodeji již založené společnosti – „ready-made“, nebo vám může vytvořit společnost novou „na klíč“ (nejspíše společnost s ručením omezeným). Stačí, abyste zavolali na zákaznickou telefonní linku, sdělili své představy a potřeby a v průběhu několika dnů budete vlastnit svoji firmu. Díky bohatým zkušenostem a znalosti aktuálních podmínek při založení společnosti s.r.o., je tento úkol pro Založení s.r.o. maličkostí. Její konzultanti přesně vědí, co který úřad potřebuje, jaké doklady je nutné doložit, kde všude se obrátit, na co nezapomenou, na co si dát pozor. Celý průběh založení společnosti s ručením omezeným od počátku až po konečný zápis do Obchodního rejstříku proběhne bez komplikací, zádrhelů a průtahů.

Neustále se měnící legislativa

Proces založení společnosti s.r.o. má přesně daná pravidla a postupy. To vše je upraveno zákony, které se ale poměrně často mění a upravují. Naposledy se například některá důležitá pravidla změnila v posledním roce. Zkušenost se zakládáním s.r.o. z předchozích let vám tedy nyní moc nepomůže. Každý úřad pak ještě často trvá na trochu jiných dokumentech a jen těžko se v záplavě informací při jedné návštěvě dozvíte, které listiny jsou těmi nejpodstatnějšími a na co rozhodně nezapomenout. Výsledkem je spousta ztraceného času běháním po úřadech a odkládání samotného založení společnosti s ručením omezeným. Kvůli tomu je dobré nechat vše na profesionálech. Ti se ve všech těchto změnách bezvadně orientují a založení společnosti zařídí přesně v souladu s platnou legislativou. Více informací najdete na webu firmy Založení s.r.o.

Nedoceněná fólie

Nedoceněná fólie

Před pár lety to byl obrovský boom, dnes už má mobilní telefon s dotykovým ovládáním doslova každý. Jeho výhody jsou skutečně velké, nicméně péče o dotykový display je v tomto případě na místě. Ideální je fólie pro mobily, které napomáhají zachování jeho funkčnosti, ochraňují samotný display a v neposlední řadě také zachovávají citlivost, které je právě v otázce dotykového ovládání velmi důležitá. K dostání jsou na již zmíněné adrese kvalitni-folie.cz pro veškeré značky mobilních telefonů.

Finální úpravy povrchů

Finální úpravy povrchů

Zpracování kovových materiálů, to však není pouze hrubá práce v podobně obrábění. Pro to, aby výsledný produkt nějak vypadal a disponoval užitečnými funkčními vlastnostmi, je nutné myslet i na úpravy povrchů. Ty dodávají výrobkům barvu, jejich povrchům odolnost (vůči korozi, kluzkosti, mechanickému poškození apod.) a mohou určovat i délku životnosti. Mezi typické povrchové úpravy se řadí mokré a práškové lakování nebo galvanické pokovování.

Sádrokarton – nejmodernější stavební materiál

Když se zamyslíme nad tím, kde všude se můžeme v dnešní době setkat se sádrokartonem, uvědomíme se, že téměř všude. Je jedno, zda se jedná o kanceláře, byty, nebo rodinné domky, sádrokarton je prostě materiálem, který se využívá při sedmdesáti procentech všech rekonstrukcí interiéru ať ve starších domech či výstavbě nových. Za jeho popularitu mohou především jeho nesporné výhody. Jedná se totiž o metodu suché výstavby, což znamená, že při montáži nevzniká žádný zbytečný nepořádek, který bychom museli pracně čistit a podobně, zároveň umožňuje ihned po jeho montáži zdi plně užívat, tedy nastěhovat k nim nábytek. Nemusíme čekat na dlouhé zasychání, jako tomu může být u klasického zdění například u betonu. A kromě toho je montáž také velmi rychlá.

K čemu je tedy můžeme využívat? Nejčastěji se používá při rekonstrukci půdní vestavby, kde můžeme narazit na šikmé plochy, kterým se umí sádrokarton perfektně přizpůsobit. Také ihned oživí celý interiér, poskytne mu izolaci, ochranu před hlukem, požárem, či povětrnostními podmínkami.

Dále bývá hojně využíván ke snížení výšky místnosti, čímž taktéž chrání před hlukem a izoluje. Mluvíme pak tedy o takzvaných podhledech.

Pokud potřebujeme rozdělit velkou místnost v domě na dvě menší, i s tímto nám sádrokarton pomůže. Umožňuje nám dokonce zvolit tloušťku konstrukce, která má pak vliv například na izolaci hluku z vedlejší místnosti. Tyto stěny jsou však nenosné.

Pokud máte zájem o úpravu interiéru a chcete použít právě zmíněné sádrokartony, nezapomeňte se vždy obrátit na zkušeného zedníka, který má s instalací zkušenosti. Kvalitní zednické práce a montáže sádrokartonu seženete například i ve Zlíně.

Jan Hlavička
Nábřeží 651, Luhačovice 763 26
E-mail: jan.hlavicka@seznam.cz
Mobil: + 420 777 119 352
www.sadrokartony-hlavicka.cz

Tradiční i moderní způsoby obrábění

Obrábění je jednou z nejtradičnějších a nejčastějších činností ve strojní výrobě. Pro to, aby bylo co nejkvalitnější, je nutné zajistit, aby výsledný obrobek vyhovoval požadovaným rozměrům a co nejdetailnější přesnosti. Vzhledem k tomu, že existují požadavky na neustálé zrychlování výrobního procesu a udržení vysokého standardu je samozřejmostí, samotná lidská síla již nestačí. Čím dál tím více se tedy začínají používat moderní metody, jako například CNC stroje či třískové obrábění.

Velmi přesné obrábění pomocí třísek

Třískové obrábění funguje na principu tvorby třísek. Ty se v kontrolovaném množství a velikosti odstraňují pomocí břitového nástroje z povrchové vrstvy obráběného materiálu. Účelem této metody je maximální čistota obráběné plochy a co nejpřesnější rozměry.

Moderní CNC stroje

Stroje s číslicovým řízením neboli CNC stroje jsou dnes již nutností v jakékoliv firmě, zabývající se strojní výrobou. Je totiž mnohem snazší a rychlejší svěřit potřebnou práci do rukou automatizovaného stroje. Další jejich výhoda spočívá v možnosti práce s více nástroji najednou, což některé komponenty vyžadují. CNC soustružení a frézování se tak stalo denním chlebem. Zejména kvůli rychlosti, přesnosti a požadavkům na sériovou výrobu.

Finální úpravy povrchů

Zpracování kovových materiálů, to však není pouze hrubá práce v podobně obrábění. Pro to, aby výsledný produkt nějak vypadal a disponoval užitečnými funkčními vlastnostmi, je nutné myslet i na úpravy povrchů. Ty dodávají výrobkům barvu, jejich povrchům odolnost (vůči korozi, kluzkosti, mechanickému poškození apod.) a mohou určovat i délku životnosti. Mezi typické povrchové úpravy se řadí mokré a práškové lakování nebo galvanické pokovování.

www.iZpravy.com

iZpravy.com radí jak vybrat vhodný nápojový automat

Nápojové automaty jsou přístroje určené pro nádražní haly, komerční prostory, výrobny i kanceláře, ordinace čekáren a další místa, kde si můžete dobu čekání zpříjemnit nápojem.
profi clanky press news

iZprávy: Nápojové automaty vám zpříjemní čas

Řešením pro vyřešení nedostatku pití, energie jsou nápojové automaty. Můžete si vybrat, zda chcete teplý nebo studený nápoj. Nápojová ambulance vám doručí automat až do sídla firmy či do určeného prostoru a poskytne kompletní servis.
Často jsou nápojové automaty umisťovány do firem pro zaměstnance či do škol. Můžete tak pravidelně dbát o svůj pitný režim. Zajištění tohoto režimu není nijak složité. Automaty jsou vždy plně zásobeny a při pravidelném doplňování se nemůže stát, že vám nečekaně dojde káva nebo cukr.

pr clanky press news
iZprávy: Nápojové automaty vám poskytnou pití rychle

Pokud spěcháte, máte žízeň nebo potřebujete zapít svůj lék, nemusíte se ničeho obávat. Nápojové automaty vám poskytnou vybraný nápoj za pár sekund. Nápojové automaty navíc mohou sloužit nejen pro zaměstnance, ale i vaše zákazníky. Velké automaty přitom dokáží obsloužit i 500 zákazníků po jednom naplnění. Pro menší prostory lze vybrat i menší automaty, které obslouží do 50 zákazníků denně. Automaty využijete tam, kde nabízíte služby, menší občerstvení, snacky nebo chcete zpříjemnit svým zákazníkům pobyt.
Nápojové automaty mají širokou nabídku nápojů. Vybrat si můžete sladké i neslazené vody, teplé čaje, kávu, kapučíno nebo horkou čokoládu. Záleží na vás, na co máte zrovna chuť. Kvalitní přístroje umožní regulaci cukru, typ nápoje, nápoje to go, které si odnesete v kelímku s víčkem. Automaty je možné si pronajmout ve firmě Nápojová ambulance. Se vším vám rádi poradí, v případě potřeby zajistí i náhradní díly.

info@press-media.cz

AktualityCZ radí jak vybrat parfém lásky

Bez lásky a kvalitního sexuálního života partnerských párů, by byl život prázdný, feromony, které jsou pro kvalitní prožitek intimních chvílí mužů a žen velmi důležité, jsme vložili do skvělých vůní, které při milostných hrátkách nesmí u Vás doma chybět. Je opravdu mnoho způsobů, jak si zpestřit svůj milostný život, aby se nestal nudnou a všední záležitostí, od různých erotických pomůcek, her, až po feromony nabitými parfémy. Díky nim, se chvíle ve dvou stanou nekonečnými a vůně lásky, která z těchto parfémů čiší, Vás bude bavit. Díky kvalitním feromonům rostlinného původu, které při výrobě na parfém lásky používáme, se nebudete stačit divit a získáte, nepoznané zážitky. Jelikož, máme v nabídce jak parfémy pro muže, tak parfémy pro ženy, můžete si udělat radost navzájem, darováním tohoto zázračného parfému.

profi clanky press news

Feromon parfém pro ženy

Pokud cítíte, že se Vašemu partnerovi nelíbíte, či si myslíte, že ho nepřitahujete, jelikož ho nemáte čím potěšit, můžete zvýšit své sebevědomí, právě tímto skvělým parfémem. Kterým při milostném svádění svého muže doslova uchvátíte. Květinově-ovocná a zároveň práškového-sladká kompozice pro velmi zvláštní okamžiky, při kterých chtějí ženy zabodovat. Čerstvé a šťavnaté ovoce, se v prvotních akordech slučuje s velmi ženskými květinovými tóny. Tento parfém, je jedním slovem útok na mužské smysly.

pr clanky press news

 

Feromonový parfém pro muže

Už víte, v čem tkví úspěch některých mužů u žen? Je to právě feromony, jelikož, právě ty působí na lidský mozek a my tomuto vlivu, říkáme láska na první pohled. Muž se díky této vůni bude cítit božsky a mužně. Bude se cítit přitažlivě a neodolatelně. Feromony jsou totiž magnety, které k sobě přitahují muže a ženy od nepaměti. Probuďte v sobě lovce, díky tomuto parfému. Vůně vanilky a jantaru, dává tomuto parfémů ještě intenzivnější chuť. Tento parfém, vydá každé ženě jasný signál, že Vy, jste pro ni ten pravý samec. Pro ženu budete jasným terčem, který uvidí a hlavně ucítí na kilometry daleko.

info@aktualitycz.cz

Pečuj o sebe a měj se ráda

Pečuj o sebe a měj se ráda

Každý člověk než vyjde z domu, by se měl snažit, aby vždy vypadal, co nejlépe je to možné. Měl by dbát o svůj zevnějšek natolik, aby vůbec nikdy nepodcenil přípravu, a dekorativní kosmetika pro krásné nehty pro něho musí být naprostou samozřejmostí. Každá část jeho tělo by měla být maximálně vymazlená a žádná část by neměla být zanedbána ani v nejmenším detailu, vše je vidět a vše je krásně doladěno, a to je to, co nás dělá krásnými, originálními a jedinečnými. Není ovšem vůbec jednoduché vybrat si svého partnera pro dodávání těchto rozmazlovacích výrobků, proto neváhejte a nechte si poradit.

Za lepší cestování

Za lepší cestování

Cestování je pro některé potěšení a radost, pro některé už trošku ohraná písnička, kterou musí podstupovat v rámci své pracovní náplně. Ať je to už jakkoli, mít praktický a navíc i stylový kufr se rozhodně vyplatí. V podstatě nepsaným pravidlem už je pořídit si cestovní tašky na kolečkách, které jsou co do praktičnosti k nezaplacení. I v této otázce vám poradí na již zmíněném portále kabelkytasky.cz. Kromě již zmíněného byla věnována pozornost také sportovním taškám a kabelkám, dámským peněženkám, pánským aktovkám, či pánským crossbody taškám. Ostatně více se můžete dozvědět na již zmíněné adrese kabelkytasky.cz.

Bulhaři vás vřele uvítají

Bulhaři vás vřele uvítají

Pokud na vás někde čeká báječná dovolená, pak je to právě levná dovolená v Bulharsku.

  • I když se vstupem do Evropské unie ceny malinko stouply, pořád se můžete těšit na velmi sympatické ceny.
  • I když se to nezdá, Bulharsko není daleko. Cesta se dá velmi dobře zvládnout autem i autobusem, možná však zvolíte letadlo.
  •  V Bulharsku se docela dobře domluvíte – jak jinak, vždyť bulharština je slovanský jazyk stejně jako čeština.
  •  Bulharsko oplývá velmi hezkou krajinou a má zajímavou přírodu.
  •  Jídlo je v Bulharsku fantastické.
  •  Festivaly jsou opravdovou lidovou slavností.

Takže -  kdy vyrážíte?

Protože na kabelkách záleží

O tom, že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše se všichni přesvědčujeme každý den. Jedním z názorných příkladů je také úhel pohledu na kabelky a tašky. Pánské tašky si těžkou prací mezi muži vybojovali své místo, které jim v našich životech bezesporu náleží. Pokud se ale podíváme na vztah ženy-kabelky a muži-tašky, uvidíme markantní rozdíl. Kdežto každému muži stačí bohatě jedna jediná taška, žena potřebuje svých kabelek mít nespočet. Jedinou záchranou je fakt, že jsou v tomto ohledu velmi tolerantní a dokonce někteří je svým ženám sami rádi kupují.

Kabelky a tašky

Každá žena, jak již bylo zmíněno, potřebuje dostatečný počet kabelek. Pokud jste i vy právě usoudila, že jejich počet ve vaší skříni je neuspokojivý, doporučujeme se porozhlédnout po nových kouscích na specializovaném internetovém obchodě, který najdete na adrese kabelkytasky.cz. Právě zde se můžete nechat inspirovat v tom, jaké kabelky si pořídit, na co si dát při výběru pozor, či v čem jsou výhodné a lepší sportovní kabelky. Ostatně přesvědčit se o tom můžete sami, na již zmíněné adrese kabelkytasky.cz.

Cestovní kufry

Dokážete si představ cestovat bez kufrů? Někteří z nás možná ano, ale přeci jen málo kdo si vystačí jet na pracovní cestu, nebo dokonce dovolenou jen s batohem na zádech. Kufry už tak nějak k cestování patří a proto jsou častokrát i v hledáčku výrobců, kteří stále přemýšlejí, jak je vylepšit a obohatit, aby mohli na trh svým zákazníkům přinést něco, co tu ještě nebylo. Velkým zlomem v tomto, byly i cestovní tašky na kolečkách, které bez debat většině z nás výrazně pomohly s manipulací našich nemalých zavazadel. Ostatně podle čeho se řídit při výběru nejen cestovních tašek, ale i například dámských kabelek se můžete dozvědět na již zmíněné adrese kabelkytasky.cz.

 

Společenské hry pro kohokoliv

Společenské hry pro kohokoliv

Alespoň jednu ze společenských her si vybere opravdu každý bez ohledu na věk, pohlaví či počet kamarádů, se kterými hodlá hru hrát. Velmi populární jsou experimentální společenské hry, v nichž se na pár desítek minut převtělíte do role detektiva a snažíte se rozlousknout nějaký zajímavý případ nebo do role chemika, který v laboratoři zkouší nové pokusy. Tyto hry jsou vhodné spíše pro starší hráče. Ty mladší naopak potěší dětské společenské hry, ve kterých mohou najít své oblíbené pohádkové či filmové postavy.

Při rozhodování o koupi nové hry nezáleží ani na počtu hráčů, kteří ji budou hrát. Existují totiž jak společenské hry pro jednoho, tak hry pro dva. A ať už bude do hry zapálený jednotlivec, nebo se bude hraní týkat větší skupiny osob, může si vyzkoušet přijít na kloub jednomu z tradičních hlavolamů, jakým je například ježek v kleci.

Zajistěte se, ať nemusíte řešit stále dokola

Zajistěte se, ať nemusíte řešit stále dokola

Pokud vám to vaše prostory dovolí, můžete místo pronájmu volit koupi párty stanů Ostrava, párty stanů Praha, párty stanů Brno a párty stanů Jihlava. Budou tak vaše napořád, budete je moci používat opakovaně, třeba příští sezónu, a nebudete muset neustále řešit zajišťování pronájmu. Kdyby se vám snad náhodou koupě nových párty stanů zdála drahá, můžete to řešit bazarovým párty stanem

S pergolou hurá na zahradu

S pergolou hurá na zahradu

Když jsem svůj dům dokončovala, firma Suncare mi nabídla perfektní vrata a brány a zanedlouho se ještě chystáme na stavbu zahradní pergoly. Velice se těším, protože zahradní pergola je to, co mi k mému štěstí ještě chybí. Nemůžu se dočkat, až pod ni usednu s pěknou knížkou v ruce a sklenkou dobrého vína. Zpoza stínu budu pozorovat rozkvetlé záhony a radovat se, že jsem našla tak skvělé lidi, kteří mi pomohli k tomu, aby moje bydlení bylo dokonalé.