Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Nebankovní půjčky Praha

Potřebujete půjčit peníze, ale banka Vám úvěr poskytnout nechce? Obraťte se na nás – naše společnost HK Investment nabízí výhodné nebankovní půjčky pro zaměstnance i podnikatele. Poskytujeme několik úvěrových produktů – malou půjčku do 30 000 Kč bez zástavy nemovitosti, velký úvěr na cokoliv od 100 000 Kč (s ručením nemovitostí) a speciální půjčku pro podnikatele (OSVČ). Kromě klasických úvěrů poskytujeme také konsolidace (sloučení více půjček do jedné) a zabýváme se také řešením exekucí a dražeb. Pokud jste z Prahy nebo okolí, můžete po předchozí domluvě využít naše nové kontaktní místo v centru Prahy, kde s Vámi sepíšeme smlouvu. Více informací najdete na našich stránkách http://www.hkinvestment.cz/praha.php.

Vyplacení exekuce Hradec Králové

Pomůžeme Vám vyřešit problémy s hrozící exekucí nebo dražbou, zabýváme se i soudcovským zástavním právem na nemovitostech. Budeme Vás zastupovat i v jednáních s úřady nebo exekutory a poskytneme Vám komplexní služby. Poskytujeme také nebankovní půjčky pro zaměstnance i podnikatele, nabízíme i výhodné konsolidační úvěry. O půjčku si můžete zažádat online, osobní schůzka je možná v našem sídle v Hradci Králové, po domluvě i v Praze. Více informací na našich stránkách - http://www.hkinvestment.cz/exekuce.php

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Nabízíme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Kromě standardních půjček poskytujeme také menší úvěry do 30 000 Kč a speciální úvěry pro OSVČ. Půjčujeme zaměstnancům i podnikatelům, nabízíme také konsolidační úvěry a pomůžeme Vám vyřešit Vaše problémy s exekucemi. Žádost o půjčku si můžete podat online na našich webových stránkách, telefonicky, nebo osobně na naší pobočce v Hradci Králové. Naše úvěry jsou vždy bez poplatků předem, bez nahlížení do registrů a bez skrytých poplatků.

 

Zbavíme vás starostí s exekutory

Pokud Vám hrozí exekuce na Váš majetek, pomůžeme Vám tento problém vyřešit. Na základě zástavy Vaší nemovitosti vám poskytneme půjčku a budeme Vás zastupovat i při jednání s jednotlivými úřady a exekutory.

 

Konsolidační půjčky

Máte více různých půjček a chtěli byste si všechny sloučit jen do jedné? Využijte náš konsolidační úvěr, díky kterému už nebudete muset splácet několika společnostem – vše bude zahrnuto v jediné velké půjčce, kterou Vám poskytneme. Více informací najdete na www.hkinvestment.cz.

Spolehlivá a kvalitní SMS brána

Na českém trhu už funguje spousta různých SMS bran, ne všechny jsou ale opravdu kvalitní. Některé umožňují posílání pouze do vybraných sítí, u jiných je pouze omezený počet SMS zpráv, další jsou nespolehlivé a esemesky mnohdy nedoručují, jiné jsou zase moc pomalé a odeslání SMS trvá příliš dlouho. Nejlepší a nejrychlejší SMS brána, jež umožňuje posílání SMS zdarma do všech českých mobilních sítí a navíc nabízí i předpřipravené SMS, je www.sms-o2.cz. Vyzkoušejte ji a za SMS už nebudete muset nikdy platit.

SMS zprávy zdarma do všech sítí

Potřebujete poslat esemesku do sítě O2, ale nemáte kredit? Využijte naši novou SMS bránu, která Vám umožní snadné a rychlé odesílání SMS zpráv nejen do sítě O2 zcela zdarma a bez jakékoliv registrace. Na našich stránkách www.sms-o2.cz najdete spolehlivou a rychlou SMS bránu, přes kterou můžete kdykoliv poslat esemesky a to v libovolném množství.

SMS nejen do sítě O2

Velkou předností naší SMS brány je to, že jejím prostřednictvím můžete posílat esemesky nejen do sítě O2, ale i na mobilní čísla ostatních českých operátorů. Můžete tak poslat jednu SMS zprávu na O2, druhou na T-Mobile a třetí na Vodafone a to vše z jedné jediné SMS brány. Vše je zcela zdarma a není ani nutná žádná registrace nebo vyplňování osobních údajů.

Neomezený počet SMS

Dalším velkým plusem, díky kterému je naše SMS brána lepší než většina konkurenčních, je to, že si z ní můžete odeslat libovolné množství SMS zpráv. Na našem SMS portálu nejste ničím omezeni, takže si můžete zcela zdarma odeslat tolik esemesek, kolik potřebujete. V kombinaci s tím, že můžete posílat textové zprávy na čísla všech mobilních operátorů je naše stránka jednou z nejlepších SMS bran v Česku.

Inspirace na SMS přání

Kromě samotné možnosti odeslat zdarma SMS zprávy do sítí všech operátorů Vám nabízíme také předpřipravené esemesky vhodné k různým příležitostem. Ať už chcete popřát krásné Vánoce, vše nejlepší do Nového roku, blahopřání k svátku či narozeninám, nebo jen přání na dobrou noc, u nás si můžete vybrat ze spousty krásných SMS přání, které jen zkopírujete do formuláře a odešlete. Přání můžete poslat kolik chcete a nikdy neplatíte ani korunu – naše služby jsou vždy bezplatné.

Nejlepší SMS brána

Došel Vám kredit na mobilu a potřebujete rychle odeslat sms zprávu? Nechcete zbytečně utrácet kredit a hledáte kvalitní sms bránu, ze které rychle a jednoduše pošlete smsku na jakékoliv číslo? Pak je tu pro Vás naše nová sms brána na adrese www.smszdarma.org, která umožňuje posílání neomezeného množství esemesek na všechny české operátory.

SMS zdarma do všech sítí

SMS zprávu si z našeho portálu můžete poslat na jakékoliv mobilní číslo v České republice a to úplně zdarma. Umožňujeme posílání SMS jak do sítě O2, tak i na T-Mobile nebo Vodafone. Výhodou je, že na rozdíl od jiných sms bran u nás nejste nijak limitování počtem SMS zpráv – můžete jich poslat kolik budete chtít.

Přehledné a jednoduché stránky

Poslat novou esemesku z naší SMS brány je velmi snadné a rychlé – stačí jen vybrat příslušného operátora, na jehož číslo budeme zprávu odesílat, vyplnit telefonní číslo a napsat text samotné smsky. Pak už jen klikneme na tlačítko Odeslat a SMS zpráva se ihned odešle na požadované číslo. Vše je zcela zdarma a SMS brána umožňuje odeslání libovolného množství textových zpráv.

Předpřipravené SMS k různým účelům

Chcete někomu popřát k svátku nebo narozeninám, ale nenapadá Vás nic originálního? Rádi byste poslali pěknou SMS na dobrou noc a hledáte inspiraci? Spoustu předpřipravených SMS zpráv najdete na našich stránkách SMSZDARMA – můžete si u nás vybrat z velkého množství přání k narozeninám, svátku, k Vánocům, na Silvestra, k Valentýnu nebo třeba jen tak na dobrou noc. Stačí si jen vybrat přání, které se Vám bude líbit, a jednoduše text zkopírovat do formuláře v horní části stránky.

Poradíme Vám, jak zhubnout

Potřebujete zhubnout, ale nevíte jak začít? Chcete poradit, jak rychle a účinně zhubnout bez drastických diet a zbytečného hladovění? Máte problémy s nadváhou a nevíte, jak se jich zbavit? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete na našich webových stránkách, zaměřených na otázku Jak zhubnout? Přinášíme Vám veškeré základní informace týkající se hubnutí, zdravého stravování, pitného režimu, diet, cvičení a posilování a dalších věcí, které s hubnutím souvisejí. Pokud chcete vědět, jak zhubnout, navštivte naše webové stránky a dozvíte se vše potřebné. Poradíme Vám, jak změnit jídelníček, při jakých sportech nejlépe zhubnete nebo jak zhubnout co nejrychleji.

VN pojistky

Naše společnost se zabývá prodejem kvalitních vysokonapěťových pojistek. Veškeré zboží, které nabízíme, pochází od společnosti ABB, která je jednou z nejznámějších a největších firem v tomto oboru. Vn pojistky od ABB máme na skladě v několika typech – vybrat si u nás můžete pojistky vnitřního provedení, pojistky venkovního provedení nebo tavné pojistky a díly venkovního provedení. Zabýváme se i prodejem špičkových vysokonapěťových pojistek určených pro kolejová vozidla. Všechny vysokonapěťové pojistky v našem e-shopu splňují veškeré normy a standardy a můžete si tak být jistí jejich stoprocentní kvalitou. Patříme mezi přední české dodavatele a můžeme Vám nabídnout nejlepší výběr za výhodné ceny. 

Party stany

Hlavní činností naší společnosti jsou party stany – zabýváme se jejich pronájmem a půjčováním. Vybrat si u nás můžete z široké nabídky různých party stanů, vhodných pro všechny příležitosti. Party stany vám přivezeme až na místo a sami je postavíme.

V nabídce máme jak party stany menších rozměrů, které jsou vhodnější pro malé události s menším počtem lidí, tak i velké, určené pro větší a významnější příležitosti. Součástí party stanů, které si od nás můžete pronajmout, může být také doplňkové vybavení – dřevěné podlahy, koberce, různý nábytek atd. Je možné si objednat také vytápění, osvětlení nebo ozvučení. Všechny naše party stany jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a tak jsou naprosto bezpečné. Více informací najdete na našich webových stránkách http://zajistimeparty.cz/.

Půjčky pro podnikatele a OSVČ

Jsme si vědomi toho, že každý úspěšný podnikatel potřebuje v určité fázi svého podnikáni finanční prostředky pro další investice. Pokud je Vaším záměrem další rozvoj podnikatelských aktivit, které povedou k posílení pozice na trhu, připravili jsme řešení, určené právě pro Vás! Naše úvěry jsou určené jak pro právnické osoby, tak pro fyzické osoby samostatně výdělečně činné. Bližší informace najdete na našich stránkách www.hkinvestment.cz.

Jaké jsou základní parametry našeho podnikatelského úvěru?

 • u podpisu smlouvy vyplácíme část hotovosti na ruku a zbytek peněz do 7 dnů po kompletním uzavřením smlouvy
 • výše úvěru od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč
 • splatnost nastavíme individuálně podle bonity klienta
 • úroková sazba je stanovena individuálně
 • čerpání může být jednorázové i postupné
 • půjčka bez prokazování záznamů v bankovních či jiných registrech
 • historie podnikání není nutná
 • ručení zástavou nemovitostí
 • podnikatelský úvěr je předběžně schválen během několika minut
 • poradce vysvětlí a projde s Vámi celou smlouvu
 • možnost EXPRESS peníze na účet do 3 dnů po zapsáni zástavy na LV
 • čerpání – jednorázový převod na běžný účet( čerpání z účtu podle potřeby)

Jaké má naše půjčka pro podnikatele výhody?

Podnikatel může mít dluh vůči státu (správa soc.zabezpečení, finanční úřad) a tento dluh bude v případě schválení půjčky jejím vyplacením uhrazen.
Splatnost úvěru je již od 1 měsíce! To je velká výhoda pro ty, kteří rychle „otáčejí“ peníze, a často potřebují překlenovací rychlý úvěr. Další předností naší půjčky je individuální přístup – s každým klientem bude vybrána nejlepší varianta financování podle jeho možností a požadavků – úvěr můžete předčasně splatit bez dalších sankcí.

Žádost o půjčku si můžete podat i online na našich internetových stránkách.

Jaké doklady jsou třeba k sepsání žádosti?

 

 • fyzická osoba: kopie občanského průkazu podnikatele + manžela/-ky
 • právnická osoba: kopie občanského průkazů statutárních zástupců společnosti
 • bankovní spojení – číslo účtu na, které budou zaslány peníze
 • kopie živnostenského listu nebo jiného oprávnění k hlavní činnosti podnikání
 • přílohy související s nabízeným zajištěním: nabývací listiny k zástavě (například kupní smlouva, darovací listina, technický průkaz apod.), výpis z katastru nemovitostí, fotografie apod.

Veškeré podrobné informace jsou k dispozici na našem webu www.hkinvestment.cz.