Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Grafika

Podpora galerií a výstavních síní

Milovníci umění, kteří se zajímají o různé výstavy, vernisáže a další kulturní akce, si mohou přijít na své v celé řadě menších i větších galerií nebo výstavních síní. Podpora uměleckých institucí ze strany Ministerstva kultury ale moc velká není a především menší galerie tak hospodaří pouze s omezenými finančními prostředky. Mnoho z nich tak často doslova bojuje o přežití a nemají možnost se dále rozvíjet a zkvalitňovat svoji nabídku.

 

Možnosti menších galerií a výstavních síní jsou tak v dnešní době značně omezené a velkým problémem je zejména jejich kvalitní propagace. Bez ní se většina lidí o zajímavých akcích ani nedozví a návštěvnost těchto institucí je pak mnohdy velmi nízká. Galerie samozřejmě o své činnosti informují např. na webových stránkách, v novinách nebo třeba v regionálním televizním zpravodajství, ne vždy je ale propagace dostatečná.

 

Na podporu galerií jsou mimo jiné určeny např. grantové programy, které vyhlašují některé kraje, mnohdy se podpoře umění věnují také sponzoři, jež svými finančními příspěvky přispívají na chod uměleckých zařízení. Tato podpora se ale zdaleka netýká všech galerií u nás a mnoho z nich se tak potýká s nedostatkem financí, kvůli němuž si nemůže dovolit dostatečnou propagaci a reklamu.

Nedávno se ale objevil zcela nový projekt, který se na podporu uměleckých institucí, galerií a výstavních síní zaměřuje. Jedná se o internetový portál GalerieObrazy.cz, který těmto institucím umožňuje bezplatnou propagaci jejich akcí. Jednotlivé galerie a výstavní síně zde mohou informovat veřejnost o aktuálních i připravovaných událostech a zároveň jsou zde uvedeny i v přehledném seznamu, v němž jsou veškeré základní informace o jejich činnosti, kontaktní údaje atd. Kromě podpory těchto institucí se ale GalerieObrazy.cz věnují i podpoře uměleckých škol a především pak samotných autorů děl – ať už jde o umělecké kresby, malby nebo fotografie.

Podpora kultury v České republice

Kultura je velmi důležitou a nedílnou součástí našich životů. Téměř každý z nás se ve větší či menší míře s kulturou setkává, ať už se jedná o divadlo, film nebo výtvarné umění. Podpora kultury v České republice ale zatím není dostatečná a stát na tuto činnost dává ze svého rozpočtu jen velmi malou část. Jaké organizace se u nás věnují podpoře kultury a jaké mají umělci možnosti svoje dílo propagovat?

Dotace a granty od Ministerstva kultury
Ministerstvo kultury ČR pravidelně vypisuje velké množství různých dotačních a grantových řízení a dalších programů na podporu kultury v ČR. Na tuto podporu ale dosáhne jen malé množství autorů a kulturních institucí. Pro ty, kteří v dotačních či grantových řízeních uspějí, se jedná o významný příspěvek na jejich činnost, ostatní musejí hledat jiné možnosti.

Podpora kultury od sponzorů
Kulturní činnost se tak neobejde ani bez podpory různých sponzorů. Taková podpora je pro mnoho umělců nebo kulturních institucí velmi důležitá a sponzorské příspěvky jsou pro ně mnohdy jedinou šancí. Obecně ale podpora kultury od sponzorů není moc velká – velké firmy obvykle raději přispívají např. na činnost sportovních klubů a sportovních akcí, kde je taková podpora více na očích a reklama má pro ně větší efekt.

GalerieObrazy.cz
Kromě výše zmíněných možností se u nás nedávno objevil zcela nový projekt, který se zaměřuje zejména na výtvarné umění. Internetový portál GalerieObrazy.cz je jedinečným projektem, jenž se zabývá podporou kultury a umění v oblasti malby a fotografie. Nejen autorům, ale i galeriím, výstavním síním, uměleckým školám a dalším institucím nabízí portál GalerieObrazy.cz možnost bezplatné propagace. Portál je tak určený pro všechny, kteří se této oblasti kultury věnují a každý autor nebo instituce zde může seznámit veřejnost se svým dílem a s akcemi, které bude pořádat.

Pro atraktivní design webu slouží moderní grafické prvky

Pro každou internetovou stránku je klíčová její grafika. I když bude obsah sebekvalitnější, nikdo se o něj nebude zajímat, pokud mu nebude příjemný i vzhled webu. Návštěvník totiž na takové stránce, která se mu příliš nezamlouvá, dlouho nesetrvá. Design je ale velmi subjektivní. Abychom nalákali návštěvníky, potřebujeme správné grafické prvky. Důležité je především rozčlenění webu, obrázky a zvolené barvy. Velmi efektivní a důležitá je i vektorová ilustrace. Na web si návštěvník udělá názor už během prvních pár vteřin. K tvorbě, opravě a odbornému posouzení webu je třeba mít určitý talent a dostatek zkušeností. Jen tak bude stát výsledek za to. Vyplatí se tedy investice do webdesignu.

Různé styly a efekty

Zkušený webdesigner dobře ví, co platí na návštěvníky. Vložené finance se vrátí, pokud zároveň stránky zaplníte smysluplným obsahem. Vzhled musí zároveň korespondovat s obsahem. Ke kreativitě a originalitě provedení přispívají zajímavé textury, barevné provedení, obrázky, textové styly a efekty. Členění musí být smysluplné, nutná je i příjemná kombinace barev. Přeplácanost je nežádoucí, stejně jako nuda. Web musí zkrátka návštěvníka dobře naladit už na první podívání. Určitě už jste někdy narazili na stránky, které vás vyloženě rozčilovaly. K dobrému uživatelskému prožitku poslouží moderní technologie.

Plakáty, obrázky, tapety

Pro chytrý telefon, notebook či počítač můžete využít různé obrázky a tapety, které vám zpříjemní den. Na plochu či displej se díváme velmi často, a měly by se nám líbit. K nejoblíbenějším patří tapety na plochu v podobě fotografií krajiny, zvířat, přírody a měst. Někomu vyhovují více abstraktní obrázky na plochu, které sice nejsou úplně pro každého, své příznivce si ale najdou. Populární jsou i plakáty, které oživí místnost, třeba v retro stylu.

Smart card pro rozmanité využití

Pro podnikání jsou často třeba nejrůznější karty pro zákazníky. Využijí je menší i větší firmy a společnosti. Nemusí se jednat pouze o obchody. Custom plastic cards jsou kartičky z plastu s širokým využitím. Mohou nést jméno a údaje o uživateli či zákazníkovi, často se vybavují různými čárovými, magnetickými i dalšími kódy pro další možnosti identifikace a využití.  U smart card nesmí chybět potisk na kartičky. Holá karta bez barev, obrázků a nápisů by asi moc valný úspěch neměla. Potisk se dá využít k mnoha věcem, nejen k ozdobení karty. Zvolte barvy charakteristické pro váš podnik, vtipné nebo poutavé motivy, a uvidíte, že vaše karty budou mít úspěch a jen tak se nezaloží do peněženky k zapomnění.

Varianty potisků a aplikací

Plastic card printing přináší mnoho variant provedení, potisků, písma a možností. Plastický tisk a laminování jsou tradičním způsobem, jak kartu zviditelnit. Uk id card a všechny další kartičky jsou vyráběny z kvalitního a odolného plastu, s laminováním z jedné nebo obou stran. Velmi pěkně vypadá golden tipping on embossing, kromě zlaté barvy jsou zde ale další možnosti, jako třeba černá nebo stříbrná.

Varianty plastových karet

Jaké je využití karet? Mohou to být advertising cards, které slouží k propagaci obchodu či společnosti, dále všemožné magnetické karty, chipové karty, karty s čárovými kódy, zákaznické karty různých společností, karty bezpečnostní pro vstup do budov nebo turniketů, platební karty, karty pro cestování dopravními prostředky a mnoho dalších. Vstupy na karty, slevy na zákaznické karty a podobné využití je dnes velmi časté a jedná se o chytré řešení.

Nezapomeňte na personalizaci

Personalizace karty je také velmi důležitá. „Application od plastic cardsumožní modifikaci karty individuálními údaji jako je číslo karty, údaje o majiteli, délka platnosti a mnoho dalšího. Na kartu je možno vytisknout i fotografii majitele. Luxusně vypadá reliéfní tisk a metalické písmo.

Digitální tisk

Jste firma se sídlem v Brně a okolí a potřebujete se zviditelnit? Pokud se o Vaší firmě nedozvědí potencionální klienti, tak vás neosloví. Nejlepším a pořád nejlevnějším způsobem jak oslovit nejširší veřejnost jsou letáky a plakáty. Letáky, plakáty i vizitky by měli být obrazem vaším i vaší firmy. Nejvhodnější technologií pro tisk letáků a vizitek je digitální tisk.

Jsme firma sídlící v Brně zabývající se digitálním tiskem na novém digitálním stroji Konica Minolta. Digitální tisk je nedostižný v rychlosti a kvalitě, proto se hojně využívá zvláště k reklamním účelům. Umožňuje vytvořit tiskovinu přímo z počítače, bez nutnosti tiskové formy, a to již od jednoho kusu. Proto digitální tisk již nahrazuje tisk ofsetový a to zejména v menších nákladech spojených s předtiskovou přípravou. Digitální tisk má ale i další výhody. Zejména rychlost potřebná ke zpracování zakázky, kontrola před tiskem, nízké náklady při malém a středním počtu tištěných kusů. Rádi Vám také s grafickým návrhem letáků a vizitek pomůžeme. Nabízíme možnost tisku na široké spektrum materiálů s vysokou kvalitou tisku a dodáním v co nejkratším termínu.

Digitální tisk Brno

Jste firma v Brně a okolí a hledáte někoho, kdo by Vám rychle, levně a spolehlivě vytiskl letáky, plakáty nebo vizitky? Případně pomohl s jejím návrhem? Pak jsme to právě my. Jsme firma se sídlem v Brně, která nabízí digitální tisk. Tiskneme na laserovém stroji bizhub PRESS C1060 od firmy KONICA MINOLTA.  Digitální tisk se nejčastěji využívá k reklamním účelům a personalizovanému tisku. Jeho největší předností je rychlost a kvalita. Odpadají vysoké náklady na předtiskovou přípravu v porovnání s ofsetovým tiskem. Dokument z počítače je odeslán rovnou na digitální stroj, který ihned vytiskne požadovanou tiskovinu, bez nutnosti fyzické tiskové formy. Velkou výhodou digitálního tisku je možnost vytisknout kontrolní nátisk, čímž odpadá i možnost chyby v přípravné fázi. Není problém po vytisknutí kontrolního výtisku udělat menší či velké změny bez velkých nákladů. Snižují se tím i fixní náklady a tedy i cena tiskoviny. Je tedy vhodný i pro tisk jednotek kusů.

Nabízíme tisk letáků, plakátů, pozvánek, vizitek, kalendářů, katalogů a dalších materiálů a to až do formátu A3 (297×420 mm) určených k prezentaci Vás a Vaší firmy.  Nabízíme také, jak jednostranně, tak i oboustranně stabilní kvalitu i barevnost tisku s rozlišením až 1200 x 1200 dpi x 8bitů. Letáky, plakáty, vizitky apod. jsme schopni zhotovit do druhého dne (podle počtu kusů). Digitální tisk vychází mnohem levněji u letáků a vizitek od jednoho kusu do 1000 kusů než je tomu u ofsetového tisku.

Zhotovení tisku provádíme v různých rozměrech, jednostranné i oboustranné, černobílé i barevné. Tiskneme na lesklý i matný papír. Víme, že letáky a vizitky jsou nejlevnější propagací Vaší firmy, která osloví nejširší veřejnost. Nevhodně, či nekvalitně vyrobený leták, či vizitka může leccos pokazit již při počátečním kontaktu s Vaším obchodním partnerem či klientem. Proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme, aby vše odpovídalo Vaší představě i image Vaší firmy. Není problém u tisku vizitek natisknout vždy určitý počet s jiným jménem apod., bez nutnosti dlouhých prodlev. Letáky i vizitky Vám následně můžeme zabalit a doručit až do Vaší kanceláře.

Novoroční přání originální cestou

Předvánoční shon, nakupování dárků na poslední chvíli, přeplněné obchody s nekonečnými frontami, nákup potravin na několik pokusů, protože vždy na něco zapomenete. A na Štědrý den a Nový rok přijímáte SMS přání v podobě básniček či vtipů a Vy se zoufale snažíte odpovědět v podobném duchu.

STOP! Zajistěte si alespoň něco v časovém předstihu, nyní je na to vhodný čas!  Zkuste letos být kreativní a pošlete PF 2015 s nápadem. Překvapte svou rodinu, přátele a známé, a zašlete jim buď papírové nebo elektronické novoročenky! Chceme být u toho a pomoct Vám.

Přijměte naši inspiraci a prohlédněte si nové či nejprodávanější novoročenky 2015. Používáme netradiční tiskové technologie a na výběr máte přes 50 druhů papíru. Vaší fantazii se meze nekladou.

Pokud nechcete trávit čas podepisováním novoročenek, i pro Vás máme jednoduché řešení. Stačí nám zaslat Váš podpis fyzicky poštou na papíru nebo naskenovaný do emailu a my jej zdarma převedeme do digitální podoby.

Jaká další přání Vám můžeme splnit? Podívejte se na naše webové stránky a vyberte se ze široké nabídky novoročních přání! Vaše spokojenost je pro nás odměnou!

 

eschop

Značky
Akční Nabídka
Nákupní Košík
Košík je prázdný
Poslední Přidané

VÍTEJTE V OBCHODĚ ESHOP PRO CHYTRÉ-FITNESS, KULTURISTIKA DOPLNKY

Vítejte v eschopu zaměřeném na suplementy, doplnky ve stravě a jiné užitené výrobky ke zdraví

NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Reflex L-Glutamine 500g
Reflex L-Glutamine 500g
Reflex L-Glutamine 500g
699,00.- Kč   
5 z 5 hvězdiček!
Anurex - léčba hemeroidů
Anurex – léčba hemeroidů
Anurex – léčba hemeroidů
999,00.- Kč   
Reflex Bulgarian Tribulus 90 kapslí
Reflex Bulgarian Tribulus 90 kapslí
Reflex Bulgarian Tribulus 90 kapslí
801,00.- Kč   
5 z 5 hvězdiček!
Masážní lávové kameny - dárková sada
Masážní lávové kameny – dárková sada
Masážní lávové kameny – dárková sada
512,00.- Kč   
Magnetické náplasti na hubnutí (10 ks)
Magnetické náplasti na hubnutí (10 ks)
Magnetické náplasti na hubnutí (10 ks)
159,00.- Kč   
Nosní kroužek proti chrápání
Nosní kroužek proti chrápání
Nosní kroužek proti chrápání
114,00.- Kč   
Reflex Rhodiola Rosea 90 kapslí
Reflex Rhodiola Rosea 90 kapslí
Reflex Rhodiola Rosea 90 kapslí
432,00.- Kč   
Dietní, vlákninová náhrada jídla
Dietní, vlákninová náhrada jídla
Dietní, vlákninová náhrada jídla
185,00.- Kč   
Ultrazvukový přístroj na odstranění vrásek a akné
Ultrazvukový přístroj na odstranění vrásek a akné
Ultrazvukový přístroj na odstranění vrásek a akné
2 469,00.- Kč   
Elektrický přístroj na čištění uší
Elektrický přístroj na čištění uší
Elektrický přístroj na čištění uší
699,00.- Kč   
Smartlabs Crea-Trona® 240cps + Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1
Smartlabs Crea-Trona® 240cps + Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1 
Smartlabs Crea-Trona® 240cps + Smartlabs BCAA Hardcore 4:1:1 
890,00.- Kč   
Reflex BCAA´s 500 kapslí
Reflex BCAA´s 500 kapslí
Reflex BCAA´s 500 kapslí
1 062,00.- Kč   
MaxxWin L-CARNITINE 110000 + SYNEPHRINE 60tbl ZDARMA
MaxxWin L-CARNITINE 110000 + SYNEPHRINE 60tbl ZDARMA 
MaxxWin L-CARNITINE 110000 + SYNEPHRINE 60tbl ZDARMA 
489,00.- Kč   
Fusion Gainer 1kg
Fusion Gainer 1kg
Fusion Gainer 1kg
290,00.- Kč   
Reflex BCAA´s 200 kapslí
Reflex BCAA´s 200 kapslí
Reflex BCAA´s 200 kapslí
621,00.- Kč   

články kulturistika

články naturální kulturistika

NATURÁLNÍ KULTURISTIKA, FITNESS VÍTEJTE NA STRANÁCH NATURÁLNÍ KULTURISTIKY,FITNESS HOME CHCETA ZHUBNOUT? PŘEMÝŠLEJTE EŠOP-DOPLNKY FITNESSCLASSIC.CZ KONTAKT KULTURISTICKÁ SNÍDANĚ – NASTARTOVÁNÍ… NATURÁLNÍ KULTURISTIKA BEZ DOPINGU ODKAZY ODKAZY-JINÁ ZAMĚŘENÍ PŘEHLED ČLÁNKŮ SPOLUPRÁCE VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH NATURÁLNÍ KULTURISTIKY NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY Z FITNESSCLASSIC.CZ Publikováno Leden 27, 2014 | Autor: kulturistika.rychlesnadno.cz | Upravit  PŘEHLED KATEGORIÍ+KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ NATURÁLŮ V 1. POLOLETÍ ROKU 2014 26.1.2014 | Author admin | Edit Přinášíme […]

more… »

Po, Leden 27 2014 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

ČLÁNKY Z KULTURISTIKY

Arnold Schwarzenegger bude vystupoval v Bud Light Super Bowl reklamu.   Your ads will be inserted here by Google AdSense. Please go to the plugin admin page to set up your ad code. Arnold Schwarzenegger: rekama video Superbowl Obchodní 2014 Kulturističtí fanoušci mají nyní důvod k naladění na Super Bowl příští měsíc. Ikona Kulturistiky Arnold […]

more… »

Po, Leden 27 2014 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

ČLÁNKy Z FITNESS CLASSIC

Fitnessclassic fitness , pohyb, classic Home články a videa odkazy články z naturální kulturistiky Ešop s doplňky odkazy Vítejte Hledat Dejte nám like reklama napište nám: info@fitnessclassic.cz Nejnovější příspěvky Přehled kategorií+kalendář soutěží naturálů v 1. pololetí roku 2014 Změna pravidel kategorie Fitness Model ! AVITA Beauty&Fitness Cup 2014 v Praze !!! Nejúspěšnější sportovci a […]

more… »

Po, Leden 27 2014 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

ARNOLD CLASSIC: HISTORIE 25 CLASSIC LET

V roce 1989 Arnold Schwarzenegger a Jim Lorimer představila vůbec první Arnold Classic Columbus v Ohiu . Dne 2. března bude 25. ztvárnění soutěže , že prestiž , je na druhém místě Olympia uskuteční . V roce 1989 byla akce jednodenní záležitost , která zahrnuje jen dvě soutěže :Arnold Classic pro muže a mezinárodní […]

more… »

Čt, Leden 23 2014 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Arnold Schwarzenegger bude vystupoval v Bud Light Super Bowl reklamu.  

Arnold Schwarzenegger: rekama video Superbowl Obchodní 2014 Kulturističtí fanoušci mají nyní důvod k naladění na Super Bowl příští měsíc. Ikona Kulturistiky Arnold Schwarzenegger bude vystupovat v Bud Light Super Bowl reklamu. Povídá se, že komerční mohla být tak dlouho, jak dvě minuty, což je jeden z all-time nejdražších reklam .   ‘The Gift’ Phil Heath […]

more… »

Čt, Leden 23 2014 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

‘The Gift’ Phil Heath

“ Neexistuje žádný způsob, neprojít peklem a abych  mohl  dosáhnout l toho, co mám , aniž bych byl dobrý student a poslouchal moudrosti druhých . “ – Phil Heath Vraťme se do prvních dnů srpna 2005.  25 – rok-starý Phil Heath jen otřásl  kulturistický  svět,  vyhrál svůj první profesionální kvalifikaci , na NPC USA mistrovství […]

more… »

So, Listopad 23 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Phil Health o mrtvém tahu vs. štíhlý pás

Nechápu, obrázky nebo video jak děláš deadlift . Co si myslíte o deadlift pro kulturisty ? Já někdy dělám tahy . Ale já nedělám je z podlahy . Podívejte se na většinu powerlifterů . Dělají mrtvých na podlahu a podívejte se na jejich pasu . Jejich pasy jsou velmi silné. To je částečně , kde […]

more… »

Čt, Listopad 21 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

2014 Olympia zatím kvalifikovaní závodníci

2013 MR. OLYMPIA Phil Heath, USA Kai Greene, USA Dennis Wolf, Germany Shawn Rhoden, USA Dexter Jackson, USA POINT STANDINGS Branch Warren, USA, 5 Fred Smalls, USA, 4 Victor Martinez, Dominican Republic, 3 William Bonac, Netherlands, 3 2013 OLYMPIA 212 SHOWDOWN James Lewis, UK David Henry, USA Kevin English, USA Jose Raymond, USA Eduardo Correa, […]

more… »

Čt, Listopad 21 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Kulturistika bodybuilding

Cvičte na slunci !! pro lepší napumpování svalů Osminásobný Mr. Olympia Ronnie Coleman dominuje kulturistice letech 1998 až 2005 , a on byl známý pro některé z nejbrutálnějších noze cvičení známo, že muži . Coleman se pěšky výpady podél štěrkové cestě před Metroflex do 100 ° tepla s až 365 liber . Někteří kulturisté milovat […]

more… »

Čt, Listopad 14 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Cvičte na slunci !! pro lepší napumpování svalů

Osminásobný Mr. Olympia Ronnie Coleman dominuje kulturistice letech 1998 až 2005 , a on byl známý pro některé z nejbrutálnějších noze cvičení známo, že muži . Coleman se pěšky výpady podél štěrkové cestě před Metroflex do 100 ° tepla s až 365 liber . Někteří kulturisté milovat tak, jak pracovat na slunci, cítí , ale […]

more… »

So, Listopad 9 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Fouad’s In the Groove

Slyšel jsem, že řekl, že kulturistika je maraton není sprint … Man , není to pravda.Slyším ty sračky po dobu 15 let a stále mám pocit, že jsem se tak daleko jít. Já pomalu dávám všechny kousky dohromady a mám pocit, že jsem konečně na správné cestě . Když se podívám zpátky na posledních pár […]

more… »

So, Listopad 9 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

IFBB World Classic Bodybuilding Championships Bikini-Fitness World Cup 15 th to 18 th of November 2013 St. Poelten AUSTRIA

Organizační výbor rakouské amatérské kulturistice a Fitness Federace rozšiřuje přivítat na všechny IFBB národní Federace k účasti v 2013 IFBB World Classic Bodybuilding Mistrovství aIFBB “ Bikini – Fitness World Cup“ v St Pölten , Rakousko od 15 th – 18 th listopadu 2013. Rakousko 1 -Země z Waltz Rakouská republika je vnitrozemská země ve […]

more… »

So, Listopad 9 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

IFBB World Classic Bodybuilding Championships 2013

International Federation of Bodybuilding and Fitnes s 67th IFBB Men’s World Amateur Bodybuilding Champion ships O F F I C I A L C O N T E S T R E S U L T S 3rd to 8th November 2013, Marrakech, Morocco Men’s Bodybuilding up to 60 kg RD1 RD2 x2 RD3 […]

more… »

So, Listopad 9 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

IFBB WORLD 2013 CHAMPIONSHIPS

2013 MEN’S WORLDS – PREJUDGING UP TO 60 KG CATEGORY: Athletes: 1 Omar El Hassani Morocco 2 Seung-Hoon Lee Korea 3 Amila Yakadehi Sri Lanka 4 Boubakr Bakhira Morocco 5 Ahmed Atef Egypt 6 Daniel Luna Ecuador 7 Kyeong-Mo Park Korea 8 Brando Quejado Guam 9 Karanjit Singh India Comparisons: 1st comparison: 2 – 5 […]

more… »

So, Listopad 9 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

2013 MEN’S WORLDS IFBB – PREJUDGING

International Federation of Body Building and Fitness 67th IFBB Men’s World Amateur Bodybuilding Championships OFFICIA L LIST of COMPETITORS 3rd to 8th November 2013, Marrakech, Morocco Flyweight Up to & Incl. 60kg (132 lbs) No NAME COUNT RY 1 Omar El Hassani Morocco 2 Seunmg-Hoon Lee Korea 3 Amila Yakadehi Sri Lanka 4 Boubakr Bakhira […]

more… »

So, Listopad 9 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Big Ramy trénuje paže !

Vzhledem k tomu, Dorian Yates je v kulturistickém důchodu 15 roků před kulturistikou jako  zahraniční monstrum , které narušuje všechna očekávání a zastíní jeho americký konkurenci samotné velikosti . První z nich byl Jean Pierre Fux . Pak tam byl Alexander Fedorov – si ho pamatujete  ? Zack Khan je na těchto stránkách jsme je […]

more… »

Út, Listopad 5 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Europa Phoenix Pro 2013 – výsledky

Výsledky Europa Phoenix Pro 2013 – kategorie do 212 liber:   1. David Henry* 2. Mark Dugdale 3. Guy Cistemino 4. Charles Dixon 5. Marco Cardona 6. Wendell Floyd 7. Jose Raymond 8. Bola Ojex 9. John Sherman 10. Marco Rivera 11. Kevin Ofurum 12. Guy Ducasse 13. Daron Lytle 14. Dobromir Delev 15. Lee […]

more… »

Pá, Říjen 25 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

13 Mr. Olympia Final

FLEXonline dodává konečné ohlédnutí za největší, nejvíce vzrušujících a nejvíce konkurenceschopnou Víkend Olympia v historii! Fotograf Charles Lowthian strávil 2013 Olympia Weekend zákulisí a do zákulisí vytváření tuto neuvěřitelnou sbírku fotek je vystaveno na světě nejvíce elitní kulturisty, jako jste nikdy neviděli. zdroj flexonline.com naturální kulturistika, fitness INBA European Championhip 2013- K. Vary – […]

more… »

Pá, Říjen 25 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Videa a průběh Evls Prague Pro 2013

Uvítání LEOŠE MAREŠE NA EVLS PRAGUE PRO 2013 EVL’s Prague Pro 2013- foto s hvězdy a průběh EVL’s Prague Pro 2013 – výsledky     Kai Greene Video   Wiliam Bonac Video sestava Flex Lewis   Clarence De Vis Frederick Smalls   Všichni na podiu: IFBB EVL’S PRAGUE PRO   Výsledky EVL’s Prague Pro 2013 […]

more… »

Ne, Říjen 20 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

EVL’s Prague Pro 2013- foto s hvězdy a průběh

EVL’s Prague Pro 2013 – výsledky IFBB Video: Arnold Classic Europe Final IFBB EVL’S PRAGUE PRO   EVL’s Prague Pro 2013 – výsledky Půjčky nebankovní hypotéky Půjčky uherské hradiště zlin půjčky uherské hradiště SROVNÁNÍ Alvarado vs. Provodnikov: čistá síla, žádné klinče… VIDEO Víkend: Price přestupuje k Boothovi, Bradley s Mayweatherem? Maskovaní pražští boxeři porazili po […]

more… »

Ne, Říjen 20 2013 » kulturistika-bodybuilding » Komentáře nejsou povoleny | E

Tvorba webových stránek, webdesign, reklamní plochy

Trh je místo, kde dochází k výměně zboží a služeb prostřednictvím směny. Denně se zde stovky až tisíce firem předbíhají a perou o svoji klientelu všemi možnými dostupnými prostředky. Jedním z těchto prostředků je bezesporu reklama, jejíž prostřednictvím společnosti své potencionální zákazníky oslovují. Některé reklamní agentury se specializují na reklamy televizní, jiné zase na reklamy v rádiích, inzeráty v novinách, časopisech nebo billboardech. Jednou z forem reklamy a podpory prodeje či povědomí jsou bezesporu i profesionální webové stránky. Společností zabývajících se touto formou propagace je nepřeberné množství. Jak tedy vybrat toho nejostřílenějšího odborníka, který pro Vás připraví to nejoptimálnější řešení?

Reklamní agentura Symphony Studio Třebíč nabízí širokou škálu webových služeb, mezi které patří například Easy web, určený zejména pro zákazníky, kteří nemohou do stránek investovat mnoho peněz, tvorba www, webové prezentace, web na míru, e-shop a další služby spojené se správou webu, jako je kupříkladu snadný redakční systém NYMPHO CMS, který Vám umožní pohodlně aktualizovat a doplňovat obsah svých webových stránek. Stejně důležitá, jako správa webu, je i jeho SEO optimalizace, díky níž se z webu nestane jen další „vizitka“, ale kvalitní nástroj pro vaše podnikání. Symphony Studio se také orientuje v oblasti grafických služeb. Jsou připraveni Vám zhotovit například Corporate Identity, webdesign nebo redesign webu. Taktéž outdoor reklama stále patří mezi nejúčinnější reklamu. Společnost Symphony Studio se Vám postará o kompletní zajištění velkoplošných prostor pro Vaši reklamu, ať už se jedná o klasické statické poutače, nebo velké reklamní plachtoviny, či reklamní cedule. Zkušený tým odborníků ze Symphony Studia je vždy připraven konzultovat, navrhnout a vdechnout život jakémukoliv Vašemu projektu.

zdarmabazar

On-line inzerce Zdarma BAZAR

Inzerce zdarma pro všechny, zvýhodněná inzerce pro registrované: inzerce s 6 foty a odkazem na web.

Nacházíte se: ZdarmaBAZAR.cz

Poslední přidané inzeráty

Skoncujte s Vašimi dluhy i pro Podnikatele.

Trápí Vás dluhy? Nmůžete spát? Zavolejte nám a najdeme společně řešení Vaší situace. Konzultace je zdarma.

Cena v KČ: 1, Praha

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

Foto inzerátu PRVOTŘÍDNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKA

PENÍZE IHNED PO PODPISU SMLOUVY O PŮJČCE! FINANCE VYPLÁCÍ JEDINNÝ PŘÍMÝ INVESTOR V ČR . Potřebujete individuální přístup, který pomůže i s rychlejším doplacením? Máme širokou škálu nabídek od 40.000 – 3.000.000Kč na cokoliv budete právě potřebovat. Nabízíme i bez písemného doložení příjmu. Nemusíte si ničeho obávat žádné pojištění, žádné volá…

Celá Česká republika

Fotoročenky

Dospívání je to nejúžasnější období života a většinu z tohoto času strávíme chozením do školy. Škola je místo, kde potkáváme nové kamarády, získáváme nové zážitky a učíme se novým věcem. Je to taky čas, který bychom rádi zaznamenali, až se zpětně budeme ohlížet na doby, kdy jsme se každým dnem měnili do podoby, v jaké jsme nyní dospěli. Vytvořte si památku na školní roky a jiné úspěchy s naší fotoročenkou.

Fotoročenka zaznamenává úspěchy, zážitky, momenty a určitý čas ve Vašem životě. Fotíte rádi Vaše děti a jejich kamarády? Fotografujete školní a sportovní akce Vašich dětí? Sestavte jim s TiskProRadost.cz vzpomínkovou fotoročenku! Fotoročenka připomene školu, ve které se tolik nového naučili, spolužáky se kterými toho tolik prožili, učitele, které měli tak rády. Složte jim úžasné momenty do fotoročenky ve stylu fotosešitu, aby mohli na svá léta vzpomínat, až se jim postýská v dospělosti, kdy budou vychovávat zase oni své děti. Mimo fotoročenky nabízíme i startovní čísla. Startovní číslo je hezká památka na závod nebo sportovní akci, které se Vaše dítě zúčastnilo. Budou se pak cítit jako dospělí závodníci. Startovní čísla tiskneme už od počtu 20 kusů. Podobu startovních čísla sestavíte jednoduše pomocí programu AlbumMaker, který nabízí různé druhy šablon, pro usnadnění práce. Formát startovního čísla je 20 x 14 cm. Použit je speciální materiál „stadion“, který využíváme k výrobě startovních čísel pro atletické mistrovské závody. Ke startovním číslům dostanete i špendlíky na jeho upevnění.

Udělejte svým dětem radost startovním číslem, nebo uchovejte jejich zážitky pomocí fotoročenky. Oboje jistě ocení a Vám to zabere minimum času díky skvělému programu AlbumMaker a jeho šablonám, které si můžete dodatečně upravit přesně, jak potřebujete. TiskProRadost.cz Vám s obojím ochotně pomůže.

Fotokalendáře z Vašich fotek

Kalendáře jsou věcí, která je jednoznačně spjata s našimi životy a každodenními potřebami. Tento abstraktní systém, sloužící pro členění času a orientaci v čase, sahá již do dávné historie. Za svou dobu si kalendář prošel mnohými změnami a i nyní najdeme rozdílné varianty tohoto členění času. Nemusí to být pouze náboženské důvody, ale i prostý praktický fakt, umožňující například zemědělcům lépe pečovat o svou úrodu. Jako hlavní lze označit lunární kalendář, který známe z běžného života. Dále solární kalendář sloužící především výše zmíněným zemědělcům a kombinovaný lunisolární kalendář. S pomocí TiskProRadost.cz si můžete vytvořit kalendář přímo pro vás.

Nabízíme například vyhotovení nástěnného fotokalendáře, sestaveného z vašich digitálních fotografií přesně na míru. Kalendář bude vytištěn na pevný křídový papír v základním rozsahu 13 stran a pevnou zadní podložkou. Jestliže máte větší výběr fotografií, je možné naplnit až 25 stran. Pro ulehčení práce nabízíme zdarma ke stažení i kalendářové šablony, do kterých pouze vložíte předpřipravené fotografie, které mají být součástí vašeho kalendáře. Pokud si chcete dát záležet, můžete využít i možnosti úprav takových šablon. Váš kalendář pak bude ještě krásnější. Jako specialitu u nás získáte i možnost vyhotovení unikátního kalendáře Příjmenář, který obsahuje místo klasických křestních jmen příjmení. Mimo fotokalendáře na stěnu, tiskneme i stolní fotokalendáře. Jeho specifikum je 14 denní kalendárium, celkem 30 stran a oboustranný tisk na křídový papír. Návrh kalendáře si zhotovíte v programu AlbumMaker tak, abyste byli maximálně spokojeni s jeho podobou.

Zvolte fotokalendář, stolní či nástěnný, jako praktický a zároveň osobní dar svým známým, rodině nebo kamarádům. Společnými fotografiemi jim dáte najevo váš blízký vztah a potvrzení, že si jich velice vážíte. Fotokalendář – ten nejlepší osobní dar, který můžete dát.

Žárovky domů

žárovky

Ze spotřebitelského průzkumu v českých domácnostech vyplývá, že již 65 procent domácností má doma nějaký úsporný světelný zdroj. Read the rest of this entry »

Ze spot