Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Červenec 2014

Kamna na dřevo

Také jste vždy milovali zvuk praskajícího dřevo v kamnech? Vzpomínáte na tu romantickou atmosféru u rodinného krbu s vůní dřeva a nádechem starých časů? A proč si ji nedopřát ve Vašem rodinném domě kdykoliv budete chtít! Pořiďte si ještě dnes kamna na dřevo, které Vám přináší za skvělé ceny firma TOPMAX Teplice. Vyberte si typ kamen na dřevo, který Vám bude maximálně vyhovovat, na webových stránkách topmax-teplice.cz.

Jaké mají kamna na dřevo výhody?
Kamna na dřevo spolehlivě vytopí celý objekt a díky své vysoké výkonnosti mají velmi nízké nároky na spotřebu dřeva. Jsou navíc nenáročná na obsluhu a údržbu. Pokud by Vás zajímaly další informace o kamnech na dřevo, neváhejte nahlédnout na naše webové stránky topmax-teplice.cz, kde naleznete podrobnější popis a specifické parametry jednotlivých typů kamen na dřevo.

Kamna na dřevo od TOPMAX Teplice
TOPMAX Teplice Vám ve svém sortimentu nabízí několik typů kamen na dřevo. Můžete si vybrat z krbových, kachlových nebo teplovzdušných kamen na dřevo. V případě, že máte jakékoliv dotazy nebo si nejste jisti, která kamna na dřevo by byla optimální do Vašeho rodinného domu, kdykoliv se obraťte na naše odborné pracovníky. Kamna na dřevo od firmy TOPMAX Teplice se opravdu vyplatí!

The Mountain trička

HAF! Chcete čokla na triku? No chcete! Prostě musíte chtít čokla na triku! Kdo dnes nemá psa na triku, jakoby nebyl. Ale kde vzít triko s čoklem? The Mountain trička jsou tou pravou volbou! Najdete u nich nespočet motivů, čokly, kočky, zombíky, fretky, nutrie, rohlíky, prostě cokoliv, na co si jen vaše mozečky vzpomenou! Je to pošušňáníčko nosti trika The Mountain. Každý se po vás bude otáčet, každý bude slintat nad vaším čoklem, nad zombíkem, nad fretkou s párkem v tlamě, ta trika prostě musíte mít. Slyšíte? Musíte je mít! Hned spěchejte do e-shopu a tři si objednejte. Co tři, objednejte si jich dvacet! Ať je nemusíte prát, protože prát takové tričko je hřích. Tohle triko se nosí, dokud jej smard a bakterie nerozloží, pak se vyhodí a nosí se nové. Žádné praní! To by byla svatokrádež pacholci! Tohle tričko je prostě unikát, je to chlouba tvého šatníku. Až ti tam bude viset, tak uvidíš, jak ostatní trika budou závistí blednout a žmolkovatět. Nikdy nebudeš nosit jiné. Mountain se stane tvým životním poslání. Pacholci, utíkejte si jej hned koupit. Dokud jsou!

Parfém Lanvin Eclat D’Arpege

Parfémy Lanvin Eclat D’Arpege, to jsou prostě vůně, které musí milovat každá žena. Lanvin je mistrem v oblasti vůní a své mistrovské schopnosti dokázal i při tvorbě parfému Lanvin Eclat D’Arpege. Tato vůně se stala ihned po uvedení na trh okamžitou senzací. Všechny ženy chtěli mít doma Lanvin Eclat D’Arpege, chtěli mít flakonek Lanvinu vždy při sobě, v kabelce, na toaletním stolku, v koupelně, prostě je ichvátila lanvinovská horečka. Není divu, tato vůně se prostě povedla. Je taková neutrální, vhodná pro všechny věkové kategorie, pro jakoukoliv příležitost do jakéhokoliv ročního období a do jakéhokoliv počasí. S Lanvinem Eclat D’Arpege neuděláte zkrátka chybu. Pokud si nevíte rady s výběrem dárku, pak je Lanvin Eclat D’Arpege jasnou volbou. Ženy jej milují, muže přitahuje, je to prostě oslnivá vůně plná příjemných tónů. Lanvin Eclat D’Arpege od prvního nadechnutí vyvolává dojem plný jemné záře a neskutečné radosti. Tento dojem pak přetrvává ještě hodně a hodně dlouho, doslova se zaryje do paměti a nechce pryč. Lanvin Eclat D’Arpege v sobě spojuje svěžest šeříku a zřetelný tón lístků sicilského citrónu, osvěžující a příjemnou. Během chvilky podléháte emocím, kterým se neubráníte, prostě se Lanvinu poddáte a budete jeho.

Trápí vaši prdelku hemeroidy?

Hemeroidy, to je zhouba lidstva, to je nemoc, která postihuje víc a víc lidí. Je to něco nepopsatelně nepříjemného. Že nevíte, o co jde? Nebojte, po třicítce to zjistíte. A mnozí možná ještě dřív. Hemeroidy jsou výrůstky vyskytující se u řitního otvoru. Je vícero druhů hemeroidů. Hemeroidy totiž dělíme na vnější a na vnitřní. Ty vnitřní se vyskytují uvnitř konečníku a nejsou vidět. Dokonce o nich člověk dlouho neví, dokud se nezačnou projevovat. A jak se ty mrchy projevují? Především svrběním a po čase i krvácením. Ano, ony krvácejí! A může tak dojít snadno k infekci. Hemeroidy jsou totiž jakési výrůstky, ba přímo výčnělky, kde se hromadí žilnaté útvary plné krve. A pak stačí málo a hemeroidy prasknou a krvácejí. Vnější hemeroidy jsou vidět, jdou nahmatat a zkrátka trčí ven z konečníku, resp. se vyskytují na jeho okraji. Vnější hemeroidy mohou také prasknout při nešetrné manipulaci, při nevhodném pohybu nebo při vykonávání potřeby. Není to legrace, hemeroidy je třeba co nejrychleji odstranit. A jak na ně? V každém případě je třeba začít se víc pohybovat. Hemeroidy totiž postihují především lidi, kteří nesportují a mají sedavé povolání. Běhejte, choďte, plavte, to na hemeroidy funguje, tím zastavíte jejich růst. A jak se zbavit stávajících? Spolehlivě funguje mast na hemeroidy, ta s nimi zatočí a snadno je odstraní.

Bydlení pro rodiny i mladé páry

Rezidence Hlubočepy, to je komfortní, moderní bydlení, které dokáže naplnit představy o bydlení každého z nás. Developerský projekt Hlubočepy nabízí komfortní bydlení kousek od přírodní rezervace a zároveň nabízí snadnou dopravu do centra města.

Novostavby jsou velmi dobrou alternativou rodinných domů. Nabízejí komfortní a klidné bydlení. Novostavby Hlubočepy nabídnou svým nájemníkům bydlení v krásné přírodě blízko přírodní rezervace. Také nabídnou spoustu zábavy ve formě obchodních center, které se nacházejí v těsné blízkosti a nabízejí zábavu ve formě kina. V rezidenci Hlubočepy si můžete vybírat z bytů, jako jsou 2+kk,3+kk nebo velmi nadstandartní mezonetové byty. Všechny byty v rezidenci Hlubočepy jsou navrženy tak, aby splnily požadavky i náročného nájemníka.

Developerský projekt Hlubočepy je vhodný pro každého, kdo chce bydlet na atraktivním místě za skvělou cenu. Praha pět je velmi oblíbenou pražskou lokalitou. Z Hlubočep jste na pár minut v centru, máte v blízkosti občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, a lékařskou službou.

Pokud hledáte bydlení blízko centra Prahy obklopené krásnou přírodou, zvolte si pro své bydlení novostavby Praha 5 Hlubočepy a splňte si své představy o dokonalém bydlení.

Fucking machines – šukací mašinky pro každého

Nabídka erotických pomůcek nejrůznějších druhů a tvarů se každým dnem rozšiřuje. Proč se uspokojit malým neforemným vibrátorem, když vás může ošukat profesionální šukací stroj s neomezenou výdrží. Fucking machines, nebo také love machines, jsou mechanická zařízení pro sexuální uspokojení s nastavitelnou hloubkou průniku. Tato zařízení nabízí bezpečný způsob, jak si užít pohlavní styk podle vlastních představ. Šukací stroje dokážou plnohodnotně nahradit sexuálního partnera, který z jakéhokoliv důvodu nesplňuje vaše sexuální touhy a požadavky.

Šukací mašinky jsou k dostání pro ženy, pro muže i pro dvojice. Jejich nejdůležitějším prvkem je pohyblivá tyč s dildem, kterou je možné různě nastavovat. Umělý pohlavní úd se zvládne nepřetržitě pohybovat nastavenou rychlostí a s požadovanou sílou a zdvihem. Jako pohon slouží zpravidla elektromotor, ale existují také verze šukacích strojů s kompresorem. Základními druhy šukacích strojů jsou fucking machines s klikovou hřídelí, fucking machines pneumatické a fucking machines hydraulické.

Všechny druhy šukacích mašinek na vyšší úrovni je možné ještě vylepšit vyměnitelnými nástavci. Žena si může podle chuti užívat například se šukacím strojem obdařeným umělým silikonovým penisem, análním kolíkem, variabilním dildem nebo speciálním penisem pro nepřestávající dvojitou penetraci. Velké množství příslušenství pro fucking machines splňuje nepsaný standard Vac-U-Lock pro jednoduchou výměnu.

Velké Losiny

Velké Losiny patří mezi nejkrásnější lázeňská městečka na Moravě. Krásný lázeňský park, okolní lesy a hory Jeseníky propůjčují Velkým Losinám neobyčejnou atmosféru.

Najdete zde také historické památky, jako je zámek z 16. století, ruční papírna nebo kostel.

Samotné lázně Velké Losiny mají tradici více než 450 let. Léčí se tu nemoci pohybového aparátu, kožní, neurologické, onkologické a oběhové nemoci. Využívají se léčivé přírodní termální sirné prameny a k dispozici je tu profesionální rehabilitace a odborná lázeňská péče. v objektu lázní najdete také nově vybudovaný unikátní termální aquapark.

Samotné městečko Velké Losiny nabízí dobrou infrastrukturu. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, cukráren, penzionů a hotelů, informační centrum, kino atd. Také dopravní infrastruktura je na velmi dobré úrovni, k dispozici je pravidelné autobusové nebo vlakové spojení do nedalekého okresního města Šumperk.

Nedaleko Velkých Losiny se nachází Jeseníky s celou řadou turistických tras, cyklotras a s mnoha lyžařskými sjezdovkami. Ve vzdálenosti necelých 8 km v Koutech nad Desnou se nachází nově otevřený nejmodernější skiareál v Česku se dvěma dvoukilometrovými sjezdovkami. Červenohorské sedlo je vzdáleno jen 18 km a na vrchol jezdí několik autobusů denně z nedaleké autobusové zastávky. Turistické túry po vrcholcích Jeseníků patří mezi vyhledávaná zpestření letní dovolené. Mezi další možné výlety patří návštěva unikátní přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně spojená s exkurzí vodního díla. Z přehrady se nabízí krásný výhled do okolí.

Ve Velkých Losinách najdete mnoho možností ubytování, některá místa jsou však více oblíbená než jiná. Mezi zajímavé penziony patří i Penzion U lázní Velké Losiny, který nabízí ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku a v bezprostřední blízkosti hlavní budovy lázní. Tento rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV/SAT,  Wi-Fi. V objektu penzionu se nachází společná jídelna a vybavená kuchyně s vlastní chladničkou pro každý pokoj. Objekt penzionu má parkoviště, vlastní zahradu, venkovní posezení, ohniště s grilem a bazén na osvěžení. Areál budov Lázně Velké Losiny je vzdálen jen 3 minuty chůze. V okruhu 400m se nachází 3 restaurace, bufet, 3 obchody s potravinami, 3 cukrárny, lékárna, pošta, kino, celá řada dalších obchodů, minigolf, tenisové kurty, masážní a fyzioterapeutické salony atd.

Pokud se rozhodnete navštívit Velké Losiny, nezapomeňte prozkoumat i okolní lesy a hory. Okolní úchvatná příroda určitě stojí za to.

Krbová kamna Prity – skvělý poměr mezi výkonem i cenou

Krbová kamna Prity  jsou mimořádně kvalitní, spolehlivá a navíc vypadají velice esteticky v každé místnosti. Hodí se pro vytápění chat, chalup, domů i bytů.

Výhodou krbových kamen Prity je jejich skvělý poměr mezi výkonem a cenou. Jejich pořízení a instalace je navíc velice snadná a rychlá, aniž by se muselo příliš zasahovat do interiéru. Navíc nevznikne v místnosti skoro žádný nepořádek.

Pokud si pořídíte krbová kamna Prity s teplovodním výměníkem, budete moci vytopit nejen jednu místnost, ve které jsou kamna umístěna, ale také ostatní místnosti ve vašem domě. Díky tomu výrazně ušetříte na nákladech za vytápění.

 

Konference v hotelu Rakovec

Rozhodli jste se uspořádat konferenci v Brně, ale nevíte kde? Neváhejte a kontaktujte hotel Rakovec, který má s organizováním konferencí bohaté zkušenosti!

Hotel Rakovec je pro pořádání konferencí jako stvořený. Konference Brno můžete uskutečnit v našem plně klimatizovaném sále s kapacitou až pro 120 osob.

S čímkoliv budete potřebovat, můžete se na nás obrátit. Pro účastníky konference také můžeme připravit speciální pohoštění a využít také mohou našeho ubytování. Neváhejte a kontaktujte hotel Rakovec!

Oslavy v hotelu Rakovec

Rodinná oslava je událost, na které vám zajisté velice záleží. Pokud si přejete užívat vaši rodinnou oslavu v pěkném prostředí a nechat se obsluhovat vstřícným personálem, neváhejte a kontaktujte hotel Rakovec!

Hotel Rakovec vám k uspořádání vaší rodinné oslavy může nabídnout prostorný sál a v letních měsících si můžete užívat sluníčka na prostorné venkovní terase se zahradním grilem a bazénem.

Na vaši oslavu vám připravíme ty nejvítečnější lahůdky, které si budete přát. V případě vašeho zájmu vám také zajistíme zábavný program či hudbu pro váš slavnostní den. Dekorace v duchu vaší oslavy jsou pro nás samozřejmostí.

NOSTA Group je díky burze skladových prostor od TimoCom flexibilní

Pohodlné vyhledávání skladových ploch kliknutím myši

 

Düsseldorf, 25.7.2014 – Na koho se obrátit, když potřebujete rychle najít sklad? Ne jakýkoliv, ale sklad v Hamburku, nejlépe v blízkosti přístavu? Přirozeně nejprve obtelefonujete vlastní kontakty, ale co když přesto nenajdete nic vhodného? NOSTA Group z Osnabrücku našla na tento problém to správné řešení – největší evropskou burzu skladových prostor od společnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH.

 

NOSTA Group podniká v logistice již 36 let a nabízí kompletní paletu služeb – od managementu přeprav až po výrobu individuálních zařízení na přepravu nákladů. Zakázky typu „přeprava šedesáti kontejnerů z hamburského přístavu, paletizace, složení a uskladnění“ jsou ve firmě na denním pořádku. Ale i s dlouholetými zkušenostmi a velmi dobrou sítí kontaktů se může stát, že potřebují-li zajistit sklad ve velmi krátké době, vlastní zdroje nestačí. A přesně v tomto okamžiku nastupují platformy od TimoCom. Zde totiž zaměstnanci společnosti NOSTA najdou nejen náklad, volný vůz nebo přepravce, ale také volné logistické plochy v celé Evropě.

 

Najít sklad je hračka

„Většina našich kontaktů pronajímá sklady spíše dlouhodobě. My jsme však potřebovali halu takřka ze dne na den a pouze na dva měsíce. Využili jsme tedy burzu skladových prostor od TimoCom. Hned mezi prvními třemi výsledky vyhledávání jsme našli flexibilního a spolehlivého partnera. První tři kontejnery jsou již na cestě do Hamburku,“ říká Detlev Osthoff, vedoucí spedice u NOSTA Group. S více než třiceti tisíci skladových a logistických ploch je tato platforma největší burzou skladových prostor v Evropě a funguje jako virtuální tržiště. Uživatel zadá svoje požadavky, například typ skladu, jeho velikost a umístění, a systém vyhledá vhodné nabídky. Celý proces funguje i obráceně. Poskytovatelé zadají do burzy své volné plochy se všemi relevantními informacemi a jsou pak snadno k nalezení. „Burza skladových prostor je rozumným doplňkem k burze nákladů. Je to účinný nástroj s efektivním vyhledáváním, které nabízí vysoký podíl vhodných výsledků. Ideální je především pro krátkodobé obchody v oblasti skladování,“ doplňuje Osthoff. Burza skladových prostor byla integrována do burzy nákladů a volných vozů, která je lídrem na evropském trhu. Ovládání je uživatelsky velmi komfortní a zaručuje efektivní využívání programů. Všechny zadané poptávky a nabídky jsou navíc automaticky k dispozici ve 24 jazycích.

 

Více informací o TimoCom naleznete na www.timocom.cz.

Automatická závlaha

Chcete si šetřit práci, čas i peníze a zvyšit estetickou i tržní hodnotu či prestiž nemovitosti? Pak právě pro Vás máme v nabídce automatickou závlahu vašich pozemků. Automatická závlaha také zlepšuje mikroklima na zahradě, je velkým plusem pro všechny majitele zahrádek, trávníků, stromků,…. Zavlažování se spouští samo, každý den ve stejnou dobu, většinou brzy ráno nebo v noci, při deštivém počasí se samo vypne. Závlaha funguje i v době Vaší dovolené, nemoci i jiné vaší absenci. V případě, že si vyberete trysky vytvářející vodní obrazce tak také neopakovatelnou hru barev a vody přímo na vaší zahradě.

Kožené sedačky

Přinášíme Vám na výběr kožené sedačky, které jsou charakteristické nejen originálním designem, pevnou konstrukcí, pestrým výběrem kvalitních kůží a neposlední řadě také svou funkčností. Kožené sedačky se vyznačují svou odolností a velice snadnou udržbou. Kožené sedačky můžete vhodně doplnit dvou či trojkřesly nebo taburety ze stejného materiálu. V každém případě před výběrem změřte prostor kam bude kožená sedačka umístěna. Také rozhodněte zda sedačka bude rozkládací či nikoliv. Kožené sedačky za přijatelné ceny naleznete na našich stránkách.

Protipožární nátěry zvyšují ochranu majetku

Hledáte firmu, která by vám spolehlivě natřela konstrukci vaší budovy protipožární nátěrem? Obraťte se na společnost NATMAL s.r.o., která se realizuje protipožární nátěry již řadu let!

Protipožární nátěr má řadu výhod. Pokud se totiž aplikuje na konstrukci budovy, výrazně se tím sníží riziko jejího zhroucení během požáru. Protipožární nátěr se totiž během požáru postupně odpařuje, přičemž vzniká pěna, která konstrukci ochlazuje.

Takto se výrazně prodlužuje doba, po kterou může proběhnout bezpečná evakuace osob z budovy. Vzhledem k tomu, že nátěr neobsahuje žádné toxické látky, nedochází jeho vlivem k udušení osob v budově. Společnost NATMAL s.r.o. provádí protipožární nátěry a nástřiky ocelových konstrukcí, protipožární nátěry a nástřiky dřevěných konstrukcí i nástřiky protipožárních omítkovin.

Dřevěné peněženky? Ano!

Dřevěné peněženky? Ano!

Není to tak dávno, co jedna má kamarádka na sociální síti sdílela odkaz ze zahraničního serveru, kde se psalo o výrobě dřevěných hodinek. Článek byl samozřejmě doplněn i obrázky již zmíněných doplňků. A jen tak mezi námi, byly úžasné. Samozřejmě jsem hned přes internet hledala, kde bych je sehnala a kolik by mě ta sranda stála.

Buďte originální

Určitě se vám mnohokrát stalo, že jste se setkali s někým, kdo měl na sobě stejným kousek oblečení, stejnou kabelku, či hodinky. Chvilku trapnosti jste pravděpodobně utlumili smíchem a předstíráním, jak vtipná situace to je. Tento problém vám, co se týče dřevěných doplňků, hrozí jen opravdu s minimální pravděpodobností. Pokud tedy potkáte někoho, kdo má stejnou dřevěnou kabelku, věřte, že se musí jednat snad už jen o špatný kanadský vtípek.