Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Děti

Dorty pro děti – Brno a okolí

Udělat dětem radost chce určitě každá maminka a tatínek, babička nebo dědeček. Blíží-li se narozeniny vašeho dítka, určitě budete zvažovat oslavu, a s tou je bezesporu spojen i slavnostní dort. A to takový, který vaši holčičku nebo kluka nadchne stejně jako dárky, které při oslavě dostane. Brno a okolí – to je náš rezort. Nabízíme vám dorty, které si můžete spoluvytvořit. Jakékoli dětské dorty si můžete promyslet a potom s námi dotvořit. Bereme v potaz děti, kterým nedělá dobře běžné v marketech kupované cukroví. Vyjdeme vám vstříc, aby byly dorty pro děti pokaždé vyrobeny ze surovin, které vašim dětem neuškodí. A aby byly zároveň velmi chutné a odzbrojující na pohled.

Není problém vyrobit dětské dorty podle individuálního návrhu. Pokud vám vyhovuje Brno, jako ideální a nejbližší možnost vyzvednutí dortu, určitě si prohlédněte nabídku od Dorty od Madly – na těchto dortech už si malí oslavenci pochutnali. Ta nabídka je samozřejmě otevřená a velmi vstřícná: dorty pro děti vám skutečně připravíme na míru: poměr másla a čokolády osobně domluvíme, všechny potravinové intolerance respektujeme.

Děti se dnes málo pohybují, sedí u počítačů, nesportují a tloustnou. To je fakt. Radikální zákaz návštěv cukráren ale nutný není. Umíme vyrobit chutné dorty, které jsou zdravé a plné čerstvého ovoce. Můžeme vyrobit senzační dorty mrkvové. A na jakékoli dorty doplnit obrázky – hrdiny z knížek, z filmu anebo vlastní fotku. Co takový pejsek a kočička, krteček, víla nebo drak – to z každého dortu udělá novou pohádku.

Jeden velký problém tu ale je: když si takovýto dětský dort objednáte a doma ho postavíte na stůl, napadne vás, že je vážně škoda do něj zajet nožem!

Je… jako do jakéhokoli uměleckého díla. Ale na druhou stranu… už jste ochutnali?

 

Dětské dorty Brno

Dětské dorty Brno

Pěkné kočárky pro kluka i holku

Vybírejte kočárky mezi prověřenými značkami, od nichž můžete očekávat patřičnou kvalitu zpracování. Volte modely, které přinesou pohodlí především vašemu dítěti. Zaměřte se na výrobky s dlouhou životností, pevností a patřičnou odolností.

To vše a mnohé další vám v hojném zastoupení nabízí jeden z předních prodejců tohoto sortimentu, jímž je internetový obchod AAAkočárky.cz. Odborník, u něhož zakoupíte dětské kočárky odlišných značek za bezkonkurenční ceny. V mnoha případech navíc s dopravou zdarma.

Kočárky Firkon jsou to pravé

Značnou popularitu sklízí určitě kočárky Firkon. Ty si nemůže vynachválit velká spousta maminek. Je to způsobeno špičkovým technickým zpracováním, odolnou konstrukcí a spoustou úložného místa. Při používání kočárku se tak cítíte dobře nejenom vy, ale hlavně vaše dítě.

Vybírat si lze z několika barevných modelů, jež můžete rozšířit o ostatní praktické příslušenství.

Kočárek Patron nabízí různé tvary

Jestliže patříte mezi náročné zákazníky z pohledu výsledného vyhotovení, zaměřte se na kočárek Patron, který nemusí mít zcela klasickou podobu. V nabídce se nachází také varianty golfové nebo sportovní, v nichž dítko neleží, nýbrž sedí.

Při podrobné prohlídce jednotlivých produktů zjistíte, že výrobce si dal záležet v rámci každého funkčního detailu, jenž je zárukou dlouhé životnosti.

Kočárky Camarelo potěší vaše oko

Maminky by při výběru kočárku měly přihlížet hlavně ke komfortu dítěte. Design je však nedílnou součástí tohoto reprezentativního prvku. Hledáte-li proto luxusní a novodobý vzhled, určitě vsaďte na kočárky Camarelo, jež korespondují se současnými trendy.

Hliníková konstrukce jednotlivých modelů je lehká a plastová vanička zároveň dostatečně hluboká. Z tohoto pohledu jde o jednoznačnou volbu. Kočárek, s nímž bude manipulace naprosto snadnou záležitostí.

Kočárky Patron jsou zajímavým řešením

Čekáte nový přírůstek do rodiny a přemýšlíte nad koupí kočárku? V dnešní době je i na území střední Evropy trh s kočárky doslova přeplněn. Na výběr jsou levné, ale nekvalitní kočárky, které v praxi mohou být pro dítě i nebezpečné. Čas od času zasáhne (na anonymní udání) Česká obchodní inspekce a prodej těchto kočárků zarazí. Na druhé straně jsou kočárky, které jsou kvalitní a pro dítě bezpečné, ale jsou příliš finančně náročné. Naštěstí existuje i segment kvalitních dětských kočárků za férové ceny. Jak již plyne z titulku tohoto článku, mj. narážím na kočárky Patron.

Patron Bohemia, kočárky od české moderní firmy

Tato firma vznikla na přelomu tohoto tisíciletí, postupně se z ní stala největší česká společnost, která se specializuje na výrobu kočárků. Díky kvalitnímu provedení všech typů kočárků se firma Patron Bohemia (jako jediná v ČR) může pyšnit sériovou výrobou. Při sestavování návrhů i při samotném procesu výroby kočárků u této firmy hrají prim dva faktory: prostornost a bezpečnost dětí. O faktu, že tato firma roste vypovídá i držení certifikátu norem ISO 9001:2000. Pokud tedy hledáte kvalitní kočárek, a to i pro několik dětí a zároveň chcete podpořit českou firmu, kočárky Patron jsou jednoznačně správnou volbou.

Jak vybrat správný kočárek?

Patron Bohemia chce vyhovět všem přáním zákazníku, díky tomu vyrábí mnoho různých podvozků, ze kterých si vybere každý. Abyste byli v praxi nadmíru spokojeni, hrají roli i maličkosti, proto si můžete vybrat z mnohých chytrých příslušenství pro kočárky či postýlky Patron. Před výběrem a pořízením kočárku zvažte, zda chcete mobilní, lehký a lehce skladovatelný kočárek anebo dáte přednost stabilnější konstrukci. Kočárky patron jsou vždy vyrobeny z kvalitních materiálů, tudíž si nad bezpečností dítěte nemusíte lámat hlavu, stačí pouze vybrat ten správný model.

Kde si vyzkoušet a koupit kočárky Patron?

Pokud chcete nakupovat chytře, respektive levně kvalitní produkt, internetový obchod v naprosté většině bývá vhodnou volbou. V případě, že si ale chcete produkt nejdříve vyzkoušet a přijít tak na jeho případné neduhy, je na místě navštívit kamennou prodejnu. Co se týče dětských postýlek, autosedaček, dětských kočárků a dalšího vybavení domácnosti pro děti, za zmínku rozhodně stojí AAAkočárky.cz, který disponuje e-shopem i kamennými prodejnami s internetovými ceny.

Než založíme zahradu – realizace zahrad

 

zakládání zahrad

realizace zahrad

Realizace zahrad a zahradu kolem domu jako takovou, si představuji jako takový oblek domu,  který vyjadřuje jaký jsem uvnitř co mám rád a jaké hodnoty vyznávám. Zahrady se dají jistě přirovnat k uměleckým dílům které pracují se světlem, barvami, kompozicí… Je to estetické dokončení vašeho soukromí  a rozšíření prostoru v kterém se cítíte dobře a která vás reprezentuje. Při vytváření zahrady záleží hlavně na vašich požadavcích, na tom, jaký druh zahrady si naplánujete. Než začnete kreslit tvary vaší budoucí zahrady dejte si čas a rozmyslete si zásadní otázku: co vlastně má zahrada vám a vaší rodině poskytovat.

Bývá dobré otupit počáteční nadšení , uplatnit zdravý selský rozum a naplánovat zahradu, kterou skutečně potřebujete. Do konceptu vaší budoucí zahrady je potřeba zakomponovat potřeby všech členů rodiny. Někdo by se rád koupal, další nemá rád chlórovanou vodu a bazén = koupací jezírko a podobně. Je možné že všechny části vaší zahrady nebudete moci realizovat hned, je ale důležité vytvořit si přesný plán a při realizaci se ho také držet.  Výsledkem bude stylová zahrada splňující všechny vaše požadavky.Návrh zahrady bude tedy jednoznačně záviset na vašich požadavcích, vašem životním stylu, estetickém cítění a v neposlední řadě na interiéru domu tak, aby byla vaším prodlouženým domovem.

Jeden z nejdůležitějších vlivů na váš návrh bude mít umístění zahrady – město, venkov, předměstí…Jinak bude asi vypadat zahrada na střeše moderního domu uprostřed Plzně  a ovocno zeleninová zahrada venkovského typu někde v pošumaví.

Dalším  důležitým  vlivem je orientace do sv. stran – to bývá již řešeno při stavbě domu, ale je nutno zohlednit prosvětlení a přímý úpal sluncem a naopak stinné a chladnější severní strany z hlediska pobytu na zahradě a rostlinné skladby.

Dále druh a vlastnosti půd a vodní podmínky (zálivka, vodní plochy a jejich vliv na mikroklima zahrady)

Nejdůležitějším parametrem, jak bylo již uvedeno, jsou ale vaše požadavky a způsob využívání. Vše ostatní se dá (samozřejmě do určité míry) ovlivnit.

Přejeme Vám, aby se  Vám záměr skutečně vydařil a ve své zahradě jste strávili radostné chvíle s rodinou a přáteli a chvíle ztišení a relaxace tak potřebné v našem uspěchaném světě.

Nakupujte dětské kočárky na e-shopu

Co může být pro mladý manželský pár krásnější, než narození prvního děťátka. Rodiče se na nového člena rodiny obvykle těší. Ale kromě krásných okamžiků, přichází i starost o to, aby malý človíček měl vše, co bude potřebovat. Vybrat si kvalitní kočárek je jedna z milých povinností nastávajících rodičů. Ale už málo které těhotné mamince se chce běhat celý den po obchodech a hledat nejvýhodnější cenu kočárku. A nejenom kočárku. I jiných nezbytností, které bude malý človíček na světě potřebovat. Naštěstí existují dětské e-shopy, kde můžete nakoupit, od postýlky přes ohrádku až po kočárek, všechno. Nebudete muset nikde pobíhat a tlačit se ve frontách. Celou výbavičku si pohodlně objednáte přes internet za příznivé ceny a dopraví vám ji až domů.

Kočárek může být módním doplňkem

Firma Firkon dodává na trh své kočárky už od roku 1987.  Jméno si získala hlavně svými kvalitními výrobky s moderní designem. Kočárky Firkon se vyrábějí hned v několika variantách a barevných provedeních. Vybrat si můžete kočárky s pevnými, nebo otočnými koly, s hlubokými, ale i sportovními nástavbami v různých barvách i velikostí. Kočárky od firmy Firkon jsou vhodné pro novorozence i batolata. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které si Firkon pečlivě vybírá

S ohledem na ženy

Polská společnost Camarelo vyrábí svůj sortiment v dokonalém souladu s evropskými normami a dbá na to, aby byly jejich výrobky vyráběny z kvalitních materiálů. Proto jsou kočárky Camarelo bezpečné a pro vaše dítě maximálně komfortní. Kromě toho se společnost snaží, aby byly konstrukce kočárků pevné, ale lehké. Oblíbené jsou jejich sportovní podvozky s otočnými kolečky, které jsou ideálním společníkem pro sportovně založené maminky. Vybírat si můžete s několika designových řad, které se vyznačují vysokou kvalitou jak použitého materiálu, tak i zpracování.

Česká kvalita nezradí

Česká společnost Patron Bohemia nabízí svým zákazníkům výrobky od roku 2000 a je v současnosti největší společností na českém trhu. Kočárky Patron jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Proto může svým zákazníkům garantovat vysokou kvalitu výrobku. V její nabídce si vyberete kočárky ať už sportovní či klasické s hlubokou korbou. A stejně jako u předchozích společností i Patriot Bohemia nabízí své výrobky v mnoha barvách.

Pěkné dětské kočárky na internetu

Na internetu můžete najít mnoho internetových stránek, které nabízejí bezpečné kočárky, jsou ovšem opravdu bezpečné? Není cena vs. bezpečí nadnesená? Bude moct být miminko v kočárku delší dobu bez toho, aniž by se mu nesprávně vyvíjela páteř? Vyberte si z široké nabídky na webu AAA kočárky. Jsou zde k dostání různé kočárky a doplňky ve stejné barvě a stylu. Kočárky jsou moderní, praktické, ale také retro. Každá maminka si u nás vybere. My jsme si pro vás připravili zajímavé srovnání kočárků, které vyšly podle zahraničních testů jako jedny z nejbezpečnějších a nejlepších kočárků vůbec.

Kočárek Patron

Společnost, která vyrábí kočárky je na českém trhu více než 20 let. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších značek v České republice. Je to dáno hlavně tím, že kočárky jsou nejenom stylové a pohodlné, ale také nestojí moc peněz. Kvalitní materiál je zde velice ceněný a pocit bezpečí zajišťují propracované systémy. Kočárky Patron se vyrábějí také jako rehabilitační kočárky a napomáhají správnému růstu miminek. Vyzkoušejte je, odkaz zde: http://www.aaakocarky.cz/cz/vyrobce/patron.html

Kočárek Firkon

Firkon je přední výrobce kočárků, který se může pochlubit velkou škálou různých doplňků. Ať už se rozhodnete mít ve stejné barvě autosedačku, spací pytel, prostěradlo, deštník, ale i rukavice, Firkon je vám k dispozici za velice přijatelné ceny. Kočárky Firkon jsou dostupné v České republice bez omezení a jejich testy bezpečnosti vyšly velice dobře. Mnoho barevných motivů tuto společnost vyzdvihuje, v České republice se řadí mezi velmi oblíbené. Více na http://www.aaakocarky.cz/cz/vyrobce/firkon.html

Kočárek Camarelo

Jestliže chcete kočárek, který splňuje náročné evropské standardy, vsaďte na kočárky od společnosti Camarelo. Kočárek Camarelo je díky svému propracovanému designu a bezpečnostním vychytávkám řazen mezi jeden z nejbezpečnějších kočárků na našem trhu. Camarelo nabízí nepřeberné množství barevných kombinací a motivů. Více se dozvíte na http://www.aaakocarky.cz/cz/vyrobce/camarelo.html

Letní tábor s velkým “L”

Věděli jste, že letní tábor, který je určen pro děti starší tří let, může uspořádat prakticky kdokoliv? Stačí, když k tomu bude mít platný živnostenský list. A tak se může klidně stát, že některé tábory jsou pro děti spíše utrpením a děti jsou rády, když je přežijí. Mnohdy totiž vůbec neprobíhají tak, jak organizátoři slibovali, a už vůbec ne s aktivitami a v prostředí, za které jste zaplatili. Pokud však pošlete své děti do letního dětského tábora LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, který bude probíhat od 31. července do 13. srpna, můžete si být jisti, že tábor rozhodně nebude třeba reklamovat, ani se nebudete muset domáhat žádného odškodnění. Ano, i na to máte právo v případě, že je vše jinak, než bylo slibováno a domluveno.

Důvěřuj, ale prověřuj

Pečlivě si vždy prověřte, jaké má dětský tábor, do kterého hodláte své ratolesti poslat, reference, zda to, co vždy předem garantuje, pak také ve skutečnosti plní. Pokud například organizátoři tábora slibují pěkné prostředí v čistých stanech a chatkách a vy pak zjistíte, že děti spí na proleželých a špinavých matracích, že chatky jsou zchátralé a podobně, požádejte dítě, aby pořídilo fotografie, případně dojeďte vše zkontrolovat osobně, proveťe fotodokumentaci a pořadateli tábora předejte písemnou stížnost. Trvejte na okamžité nápravě. Pokud náprava sjednaná nebude, tábor reklamujte. Pokud vaše reklamace nebude brána v potaz, můžete podat žalobu.

Věřte, že i takové trápení můžete zažívat s dětskými tábory. LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků – je však výjimkou, stejně jako všechny jeho minulé běhy v předchozích letech. Je prostě dokonalý.

Nejlepší volba

LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, je báječný tábor pro všechny děti, které touží po poznání, dobrodružství a nových kamarádech. Pro všechny, kteří se chtějí bavit, sportovat, soutěžit, koupat se, jezdit na výlety, a to vše v krásném prostředí rekreačního areálu v Plzeňském kraji obce Lišice, jsou tyto letní tábory tou nejlepší volbou.

Klaun pro děti, to je oslava jak se patří

Jestli plánujete dětskou párty, možná právě teď sedíte a přemýšlíte, jak to udělat, aby byla párty veselá, aby si na ní děti mohly zatancovat a zazpívat, zkrátka vyřádit se. Děti většinou mívají velká očekávání, ale pokud jim zábavu nějakým způsobem nezorganizujete, myslím samozřejmě těm menším, většinou to nedopadne moc dobře. Skončí to u Člověče nezlob se, karet, maximálně u nějakých honiček a schovávaček. To když si pozvete takového klauna na oslavu, který dobře ví, jak má taková dětská oslava vypadat, který kromě toho s sebou přinese spoustu písniček pro děti, které si s ním budou děti okamžitě zpívat a také na ně tancovat, bude to oslava jaksepatří. Prostě klaun pro děti nesmí na žádné pořádné dětské oslavě chybět.

Skvělí kámoši

Pokud o žádném takovém klaunovi pro děti nevíte, protože jste ještě žádnou pořádnou party nepřipravovali, spíš jste vždy sázeli na menší rodinnou oslavu, zde je jeden skvělý tip na nejlepšího klauna ve vašem širokém i blízkém okolí. Je to fesakpino. Je načase, abyste se s ním seznámili nejen vy, ale i vaše děti. Fešák Píno si s sebou přivede i kamarádku Bóňu BON Bóňu. Oba jsou skvělí, a pokud se o nich chcete dozvědět více, zalistujte v jejich internetových stránkách fesakpino.cz .

Seznamte se s nimi i vy

Fešák Píno zde ovšem není pouze proto, aby bavil děti na na jejich narozeninových oslavách. Fešák Píno dokáže připravit také báječné vystoupení pro děti, umí ze zahájení školního roku udělat opravdovou atrakci, zasvětí vás do tajů pálení čarodějnic, veselých Velikonoc nebo to s vámi rozjet na Den dětí. Kulturní akce, to je jeho doména. Velice je miluje a rád se jich účastní. Vždy si na ně připraví nějaký skvělý pořad pro děti, který může skončit i dětským karnevalem. Proto neváhejte ani minutu a konečně se s Fešákem Píno a Bóňou BON Bóňou seznamte.

Myslete nejen na svou bezpečnost – pořiďte si couvací kameru

V Americe se chystají na zavedení povinných couvacích kamer. Možná pro ně nazrála doba i u nás. Měli bychom se zamyslet nad tím, zda kromě nejrůznějších vychytávek, které jsou často spíše pro vylepšení image našeho vozidla a pro zábavu, bychom se neměli zamyslet právě nad tímto zařízením. Couvání tak může být mnohem bezpečnější i u nás v České republice. Couvací kamera bude v Americe povinná od května 2018. U nás se s jejím zavedením do povinné výbavy automobilů zatím nepočítá. Přesto není od věci si jí svoje auto vybavit. Couvací kamery, včetně bezdrátových couvacích kamer dokážou zobrazit na displeji prostor za vozidlem o velikosti 3 x 6 metrů. Myslete tedy na svou bezpečnost a na bezpečnost ostatních. Kromě zdraví, které je samozřejmě na prvním místě, jsou to také materiální škody, kterým můžete díky couvacím kamerám předcházet.

Elektrovychytávky

Chystáte se na dovolenou a hodláte vyrazit někam, kde budete čas od času potřebovat nabíjet prostřednictvím zapalovače v autě? V tom případě bude určitě dobré, mít možnost si zkontrolovat, jak dostatečně je váš akumulátor nabitý. Perfektně se k tomu hodí voltmetr do automobilu. Zapojíte ho do zapalovače auta (stejně jako například nabíječku na mobil) a stav akumulátoru jednoduše zjistíte. Couvací kamery a voltmetr do auta jsou pouze jedním z mála elektrovychytávek, které nabízí Půhy.cz – obchod s elektronikou a elektrovychytávkami. Mohly by vás zajímat například: LED žárovky, síťový adaptér pro Xbox, GSM ovladač, UV tester bankovek, PIG senzor, meteostanice a další.

Na cesty v pohodě

Když už se hodláte vydat na cesty v letním období, pamatujte také na své zdraví a pohodu. Zajistí vám ji například elektrický lapač hmyzu. Je to opravdu skvělá vychytávka, která vám zajistí klidné noci bez štípanců od dotěrného létajícího hmyzu. Vyberte si z široké nabídky internetového obchodu Půhy.cz. Na cesty s sebou přihoďte také prodlužovací kabela dětem pro radost dětskou radiostanici

Značky dětských kočárků: Camarelo, Firkon a Patron

Každá maminka chce pro své dítě to nejlepší. Tak proč nenakupovat u nás na AAAkočárky.cz a vybrat si kvalitní zboží za skvělé ceny. Nenechte se zmást názvem, u nás najdete i autosedačky, postýlky a plno dalších doplňků, které jistě oceníte. Vyberete si zde například i bryndáky, bodýčka, ohrádku nebo elektronické chůvičky pro dokonalý přehled o vašem miminku. Navíc pro vás máme vždy připravenou nějakou speciální akci a využít můžete také dopravy zdarma, která tu je pro vaše veškeré pohodlí. Pokud nás chcete navštívit osobně, stavte se u nás v kamenné prodejně Kobylisy. Nakupují u nás i celebrity jako například Alice Bendová, zapojte se i vy mezi spokojené zákazníky našeho obchodu.

Kočárky PATRON

Jestliže máte rádi českou kvalitu, nabízíme vám kočárky od firmy, která na českém trhu působí již od roku 1999. Nyní se kočárky PATRON vyznačují svou dlouholetou tradici, která sebou nese bezpečnost, kvalitu, a také krásný design. Vybírat si můžete mezi obyčejným hlubokým či sportovním kočárkem, anebo můžete zakoupit rovnou kombinaci. Kočárek si můžete zvolit v provedení podle vašich představ – v nabídce jsou různé barvy, ale také si můžete vybírat mezi kočárky s různým počtem koleček a podobně. Lze u nás dokoupit také doplňky, které jsou originální a pasují tak na kočárky PATRON jako ulité.

Kočárky FIRKON

Rozmanitý výběr, moderní design a dlouhá životnost dostala polské kočárky Firkon mezi top výrobce. Firma Firkon je tu pro vás již od roku 1987 a všechny kočárky dodržují evropské normy, konkrétně normu EN1888. Firkon vyrábí i doplňky pro miminka, a to například lehátka do vaničky. Ceny kočárků Firkon jsou přívětivé a vybírat můžete z celé řady různých provedení. Kočárky Firkon mohou vaše dítě provázet celé první tři roky jeho života.

Kočárky CAMARELO

Druhým polským výrobcem kočárku je firma Camarelo. Krásný design ke kočárkům Camarelo neodmyslitelně patří, jejich významné postavení mezi ostatními výrobci ovlivňují ovšem i jiné faktory. Tyto kočárky se vyznačují především lehkou konstrukcí a otočnou sportovní nástavbou. Jestliže se pro kočárek Camarelo rozhodnete, věřte, že budete mít z čeho vybírat. Volit můžete moderní design nebo se přehoupnout trochu do retro stylu. Spojení retro barev a motivů společně s moderním provedením konstrukce, tvoří nezapomenutelný vzhled.

Vyberte pro své děti letní tábor, který jim sedne

Když už jako rodiče vysíláme své děti na letní tábor, chceme pro ně najít takový, ve kterém se budou cítit jako ryby ve vodě. Ptáme se přátel a známých, poptáváme se mezi kolegy a sháníme skutečně dobrý tábor nebo lépe řečeno ten nejlepší tábor pro své děti. Jako rodiče známe svá dítka nejlépe a tak také dokážeme dobře odhadnout, jaký druh tábora jim nejlépe sedne. Víme, že naše děti možná touží po nocování ve stanu, nebo by naopak daly přednost chatce. Víme, jestli jim bude lépe v dětském táboře, kde bude méně dětí či menší samostatné skupinky, nebo naopak naše děti ochotně a rádi splynou s davem.

Tábor plný zážitků

Některé děti se mohou cítit na táboře jako ryba ve vodě i v případě, že jedou poprvé. Je tomu tak především u těch dětí, které pocházejí z rodin zvyklých tábořit v přírodě, sjíždět vodu a nocovat ve vodáckých kempech a podobně. Takové děti se dokáží i napoprvé rychle přizpůsobit režimu a letní dětské tábory považují za opravdové dobrodružství. Pokud své děti vyšlete do dětského tábora LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, rozhodně ho prožijí s nadšením a přivezou si spoustu a spoustu nezapomenutelných zážitků.

7, 10 nebo 14 dnů

V devadesátých letech minulého století byly běžné třítýdenní dětské tábory. Dnes se ustálila doba jejich trvání na přibližně 14 dnech. Existují také letní tábory, kde děti tráví pouze 10 nebo 7 dní. Zatímco tři týdny bylo poměrně dlouhé období, zejména pro menší děti, kterým se mohlo stýskat po rodičích, týdenní tábory jsou zase příliš krátké. Děti potřebují určitý čas na seznámení se mezi sebou navzájem, potřebuji přivyknout na své vedoucí, přivyknout určitému režimu a začít také vnímat krásné prostředí, ve kterém se nacházejí. To vše se během jednoho týdne nedá stihnout. Na druhé straně takový týdenní tábor může být jakýmsi táborem na zkoušku, táborem napoprvé.

O prázdninách si pozvěte klauna

Vážení, seznamte se. Představují se vám Fešák Píno a Bóňa BON Bóňa – přátelé všech malých i velkých dětí. Už pouze jejich samotné internetové stránky fesakpino.cz jsou kouzelně hezké, krásně se v nich čte a listuje, takže nemůžete minout například pálení čarodějnic ani veselé Velikonoce. I když zrovna právě teď nejsou aktuální, stejně jako Den dětí nebo zahájení školního roku, když jsou před námi prázdniny, vědět o těchto skvělých vystoupeních pro děti dopředu se prostě vyplatí.

Seznamte se osobně

Internet, fenomén dneška, je sice skvělá věc, ale osobní seznámení je osobní seznámení. Pokud byste se tedy chtěli s klaunem Fešákem Píno, případně také s jeho kamarádkou se zvláštním jménem Bóňa BON Bóňa, seznámit osobně i vy, máte příležitost zúčastnit se některé z hromady akcí pro děti, například dětského karnevalu, a pořadů pro děti, které pro vás ti dva připravují a vymýšlejí.

Společně si zazpívejte

Blíží se prázdniny, nádherný čas nejrůznějších dětských oslav, které se společně s klaunem na oslavu dají dokonale rozjet. Pokud navíc zazní jeho skvělé písničky pro děti, radost a veselí mohou být dokonalé. Když budete chtít, určitě si některé z písniček osvojíte a pokud si zakoupíte cédéčko, budete si je pak moci zpívat doma každý den, odpočívat u nich, či právě naopak cvičit a pořádně se vyřádit.

Zlaté paní učitelky

Už tady byla zmínka o prázdninách, které jsou na spadnutí. Ovšem to neznáte paní učitelky. Představte si, že většina z nich už nyní pomýšlí na to, jak co nejlépe přivítat své děti právě po prázdninách. A tak se nemůžeme divit, že těm hodným paním učitelkám pomalu prasklá hlava. Teď aby řešily dohromady spoustu věcí. Možná se teprve chystají vyrazit s dětmi na výlet, musejí však také připravit vysvědčení, a přitom dokáží přemýšlet o začátku nového školního roku. Jednoduché řešení jim nabízí fesakpino - udělá zahájení školního roku za ně!

Letní tábor pro děti plný akce a dobrodružství

Není snad jediné dítě, které by nemilovalo letní prázdniny, které jsou pravidelně plné slučka, koupání, dovolených, moře, prázdnin u babičky a dědy a podobně. Pokud chcete vašim dětem připravit skutečně nezapomenutelné prázdniny, které budou plné akce, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků, určitě neprohloupíte, pokud vsadíte na letní tábory pro děti, například právě od Letní Sněhulák, s jehož nabídkou se můžete blíže seznámit na adrese letni-snehulak.cz.

Zábava pro všechny

Letní dětské tábory od Letního Sněhuláka jsou určeny holkám a klukům ve věku od 6 do 16 let. Jsou určeny pro všechny děti, které už klasické tábory nebaví a rádi by zažili tábor, který bude plný opravdových zážitků, skvělých a nezapomenutelných dobrodružství. Navíc se můžete těšit na seznámení s novými kamarády. Jestliže chcete dopřát svým dětem nezapomenutelné zážitky na letním táboře, rozhodně je pošlete za dobrodružstvím s Letním Sněhulákem na jeden z dětských táborů.

Celý den v pohybu

Už od ranního budíčku až do večerky budou vaše děti v rytmu hudby, smíchu a zábavy a to vše za tónu vysílání rádia Sněhulák. Dětské tábory mají bez debat spoustu výhod. Velmi oblíbený letní dětský tábor je pořádán každoročně. Ostatně nabídku táborů si můžete prohlédnout na již zmíněné adrese letni-snehulak.cz. Co všechno už děti na letních táborech se Sněhulákem zažily? Například se proletěly v horkovzdušném balónu, zažily krásnou plavbu lodí po Vltavě, projely se v limuzíně Hummer nebo se také proletěly ve vrtulníku.

Prostě a jednoduše letní dětské tábory s Letním Sněhulákem jsou plné zážitků a dobrodružství. Navíc se Letní Sněhulák snaží přesahovat hranice ČR, a proto nabízí velké množství moderních atrakcí a nejrůznějších technických vymožeností, které na jiných táborech nejsou často k vidění.

Letní sněhulák, Jsem pes nebo Sladký moře – báječné písničky pro děti

Dokud se zpívá, ještě se neumřelo – svatá pravda, Jarku Nohavico. Vést děti k písničkám, které je pak budou provázet po celý život, je velmi důležité. Škola na to většinou nestačí, protože v ní to není ani tak o písničkách, jako o „hudebce“, kterou nemá každý rád. Proto je důležité s písničkami začít v co nejranějším věku, nejlépe hned od věku miminkovského. Písničky totiž nepřináší pouze radost, ale pro vývoj dětí jsou nesmírně důležité. Dokáží je uklidnit, rozesmát, roztancoval, ale také je poučit. Dopřejte i vy svým dětem poznat kouzlo písniček pro děti, které si mohou zazpívat společně s klaunem pro děti Fešákem Píno a jeho kamarádkou Bóňou BON Bóňou na některém z jeho pořadů pro děti. Na akce pro děti je totiž klaun Fešák Píno opravdový odborník.

Oslavte narozeniny svých dětí ve společnosti klauna Fešáka Píno

Čekají vašeho potomka narozeniny? Určitě mu uděláte obrovskou radost narozeninovým dortem a hezkým dárkem. Nezapomeňte mu však také pozvat hravého, veselého a pestrobarevného kamaráda, který nezkazí žádnou dětskou oslavuklauna na oslavu. Pobaví a rozesměje nejen vaše děti, ale i vás samotné. Uvidíte, že se vám všem v jeho společnosti bude tak líbit, že co nevidět společně zamíříte na jeho vystoupení pro děti nebo uspořádáte další dětskou oslavu. Klaun Fešák Píno si s sebou může vzít i kamarádku Bóňu BON Bóňu, aby radost a veselí byly naprosto dokonalé.

S Fešákem Píno (fesakpino.cz) zvládnete vše hravě

Chystáte se uspořádat kulturní akci pro malé či velké děti? Máte v plánu dětský karneval? Přemýšlíte, jak naložit s pálením čarodějnic, Dnem dětí, nebo jak uspořádat Veselé Velikonoce? Myslíte si, že už nyní je vhodné popřemýšlet o zahájení školního roku 2016 – 2017? Kontaktujte Josef Baču (Fešák Píno) na fesakpino.cz a budete mít po starostech.

Sociální dovednosti a stolní společenské hry

Přestože je počítačová gramotnost dětí i dospělých na vzestupu, zahrát si čas od času stolní společenskou hru a dát vale chrám digitálním nemusí být v žádném případě na škodu, a to nejen dětem, ale i dospělým. Tradiční dětské společenské hry toho naučí děti mnohem více, než by se mohlo na první pohled zdát. Tak například jejich provozování rozvíjí sociální interakci a je tím nejjednodušším způsobem, jak spolu může rodina trávit čas pohromadě.

Klasika je fajn, ale zkuste i něco nového

Jak známo, děti se do určitého věku učí především hrou, a právě pomocí hry je možné připravit je nejen na školní výuku, ale i na mnohé životní situace naprosto jednoduše – od domácího stolu. Mezi klasiku dnes patří například Člověče nezlob se, Monopoly, Sázky a dostihy nebo třeba Scrabble. Stále ještě dokáží zaujmout a pobavit, přesto se vyplatí sáhnout i po zcela nových a málo známých variantách či úplně nových titulech. Najdete je v e-shopu Spolocenska-hra.sk. Jsou řazeny do přehledných kategorií, takže si rozhodně vyberete jak pro své děti, tak pro sebe či pro všechny dohromady. Jsou pro vás připraveny karetní společenské hry, vědomostní společenské hry, párty společenské hry, ale také stolní fotbal a hokej či hlavolamy.

Víte, že kdo si hraje, nezlobí a mnoho se toho naučí?

Dítě, co si hraje, nezlobí – to je stará známá pravda. Málokdo z rodičů si však uvědomuje, že kromě zlobení je to ještě spousta dalších užitečných dovedností, které dítě při společenské hře získává. Tak například taková společenská hra pro jednoho Kouzla a čáry nabídne dítěti stát se pravým kouzelníkem a naučit se devíti trikům, tedy zručnosti a logické úvaze. Tuto hru zvládne dítě již od šestého roku. Pro sourozence mohou být přínosné společenské hry pro dva.

Najděte si chviličku na společné hraní si se svými dětmi, začněte klidně obyčejnými puzzlemi a pexesem