Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Březen 2015

TimoCom otevírá online trh celému přepravnímu řetězci

 

Největší evropská burza nákladů nabídne dopravcům více zakázek díky přístupu výrobních a obchodních firem

Erkrath, 12.3.2015. Budoucnost logistiky ovlivňuje technologický vývoj, zejména posilování automatizace a vzájemné propojování. Tento trend vnímá i provozovatel burzy nákladů, společnost TimoCom, která usiluje o vytvoření online trhu orientovaného na budoucnost, s jehož pomocí bude možné realizovat přepravní zakázky bezpečně a efektivně. IT firma učinila pro dosažení tohoto cíle další logický krok a burzu nákladů a volných vozů TC Truck&Cargo® otevírá evropským výrobním a obchodním firmám. Nadále však platí jedno rozhodující omezení – zasilatelé budou mít možnost pouze zadávat přepravní zakázky a vyhledávat volná vozidla. Vyhledávání nákladů a zadávání volných vozidel nebude těmto zákazníkům umožněno.

Od založení TimoCom v roce 1997 neměly výrobní a obchodní společnosti do burzy nákladů TC Truck&Cargo® přístup, neboť většinu uživatelů tvořily speditérské firmy. Dnes, o osmnáct let později, je podle zástupce firmy TimoCom Marcela Fringse na čase tento přístup změnit: „Díky vývoji informačních technologií, které dnes pracují v reálném čase, zejména díky sociálním sítím a komunikačním programům, jsou lidé již dávno v nepřetržitém spojení. To pochopitelně ovlivňuje i odvětví logistiky a TimoCom musí této výzvě čelit. Naším cílem je optimalizovat procesy pro celý přepravní řetězec, jehož součástí jsou také výrobní a obchodní firmy. Dalším logickým krokem je tedy také jejich zapojení.“ Přejí si to i sami uživatelé TimoCom. „Pravidelné ankety, k nimž naše uživatele v průběhu celého roku zveme prostřednictvím zpráv zasílaných do programu, ukazují, že většina z nich s tímto otevřením souhlasí,“ vysvětluje Frings.

Výrobní a obchodní firmy však budou mít přístup pouze do „zadání nabídek nákladů“ a „přehledu volných vozů“. Možnost vyhledávat náklady a nabízet volné vozy bude i nadále vyhrazena jen speditérům a dopravcům. Provozovatel burzy nákladů je přesvědčen o tom, že otevření trhu výrobním a obchodním firmám nebude mít na jeho zákazníky negativní vliv. Naopak, pro české a slovenské dopravce to může znamenat více přepravních zakázek v celé Evropě. O trvalé vazbě na zákazníka navíc nerozhoduje pouze cena, nýbrž také dobrý a komplexní servis, spolehlivost, odbornost a dodržování termínů.

To prokázaly i dobré zkušenosti s platformou výběrových řízení TC eBid®, jejímž prostřednictvím výrobní a obchodní firmy již od roku 2009 vypisují dlouhodobé zakázky přímo dopravním firmám. Podle vlastních slov zákazníci optimálně využívají potenciál obou produktů – TC Truck&Cargo® i TC eBid® – a daří se jim tímto způsobem zlepšovat své obchodní výsledky. Poptávka a zájem o zpřístupnění burzy přímo zadavatelům od té doby trvale rostou.

Jako přední softwarová firma se TimoCom chová progresivně a řídí se svým prioritním cílem, kterým je sdružování informací o přepravních zakázkách a volných vozových kapacitách – a to pro všechny účastníky přepravy v Evropě.

Více informací o TimoCom najdete na www.timocom.cz.

Dopřejte si kvalitní sauny na míru

Saunování má blahodárné účinky na tělo i mysl. Pokud mu někdo propadne, stane se filozofií, životním stylem, a pravidelné návštěvy wellness center vám možná přestanou stačit. Zauvažujte o pořízení sauny na klíč domů. Nejprve si ale promyslete vaše požadavky, abyste věděli, co od sauny vlastně očekáváte. Existují totiž jak klasické finské sauny, tak i parní kabiny nebo infrasauny. A pokud se nemůžete rozhodnout, zapátrejte po kombinovaných saunách, které v sobě spojují více přednosti všech těchto typů. Pokud vám dělá pobyt v sauně dobře, určitě stojí za to pořídit si ji domů. Nemusíte mít zrovna obrovský dům, aby to bylo možné. V severských zemí bývají sauny součástí života. U nás tomu tak není, a je to velká škoda.

Saunovací domky se hodí na každou zahradu

Moderní saunovací domky vypadají velmi pěkně, mají příjemný interiér a vybaveny jsou nejnovějšími technologiemi. Vejdou se i na velmi malou zahradu. Zdravé prostředí sauny všestranně prospívá lidskému organismu. Dopřejte si ozdravné a relaxační chvíle klidně každý den a po celý rok. Oblíbené jsou i sauny na míru, které se vyrobí přesně podle přání zákazníka a budou dokonale přizpůsobené dostupnému prostoru. Díky zakázkové výrobě získáte produkt přesně podle vašich představ. Na míru se vyrábějí i americké vířivky.

Infrasauny nejen pro zdravou pokožku

K populárním saunám se řadí i infrasauny. Působí pomocí infračerveného záření, na rozdíl od těch finských, které využívají vlhké teplo. Hodí se tedy i pro většinu lidí, kteří si pobyt v klasické sauně dopřát ze zdravotních důvodů nemohou. Infrakabiny jsou stále populárnější. Působí blahodárně na kůži a dokážou zmírnit řadu chronických kožních potíží. Navíc podporují vylučování toxinů z těla, spalování kalorií a zlepšují krevní oběh. Jaké všechny sauny prodej redukují stres a únavu.

Když zákroky u zubaře nebolí

Když zákroky u zubaře nebolí

Prioritou číslo jedna v moderní stomatologii je to, aby se pacient cítil v zubařském křesle co možná nejlépe. Aby byl zákrok proveden maximálně pečlivě, je potřeba aby se pacient netrhal a neklepal strachy. Proto je každý zákrok lokálně umrtven, aby pacient nic necítil a stomatolog mohl v klidu a nerušeně pracovat. Toto všechno je také cílem stomatologie Praha 2, kde se o své pacienty snaží postarat s maximální péčí.

Designové kousky na míru

Designové kousky na míru

Komu by nezáleželo na tom, jaký nábytek bude mít v ložnici anebo například v obývacím pokoji! Každému na tom záleží. Pokud chcete mít opravdu unikátní a designové kousky doma, není nic snazšího než zaúkolovat šikovného architekta a designéra, aby vám s tímto přáním pomohli. Bytový design a celkový návrh interiéru vám pomůže právě firma, která si říká ZIKA design. Je to vyhlášená pražská firma s tradicí a dlouholetou zkušeností. S jejich týmem profesionálů si budete jistě skvěle rozumět. Nejen, že vám dokáží navrhnout celý byt do nejmenších detailů, ale také vám navrhnou designový nábytek takový, jaký nebude mít nikdo další. A pokud nechcete zrovna nic rekonstruovat a chcete se nastěhovat do již hotového bytu, máme pro vás kompletní interiéry na klíč v krásných oblastech Prahy.

Vyrobí, uchová, nadrtí

Vyrobí, uchová, nadrtí

Nejen, že na stránce vyrobnikyledu.cz najdete celkový sortiment výrobníků ledu, dále zásobníků ledu, díky kterým uchováte nevyužitý led hygienicky, ale také drtiče ledu. Využití najdou především v barech a dalších zařízeních, pracujících s chlazenými nápoji. Do drtiče vložíte led, který je zde rozdrcen do výsledné formy ledové tříště, která se dá použít právě ke kvalitnímu chlazení nápojů.

Navíc tato firma garantuje nejnižší cenu na internetu. A pokud na jiných internetových stránkách najdete stejný výrobník či zásobník ledu značky Brema s nižší cenou, tak dodrží cenu, kterou jste nalezli na konkurenčních stránkách, a k tomu vám zdarma věnujeme láhev kvalitního vína.

Před stěhováním třiďte důkladně!

Před stěhováním třiďte důkladně!

Při inventuře nevynechejte ani sklep a garáž. Přehodnoťte i stav nábytku a zbavte se opotřebovaných, nepotřebných kusů spíše, než přijdou starosti s dalšími přípravami.

Využijte služeb stěhování těžkých břemen Praha. Pokud se opravdu rozloučíte se vším nepotřebným, klidně řekněme “harampádím”, můžete se těšit na levné stěhování Praha. A navíc si nezaneřádíte byt nepotřebnými věcmi hned na začátku. Nuže vzhůru k přípravám!

Péče místo léků

Péče místo léků

Když babské rady selžou, jde většinou o první pomoc, po které při bolesti zubů saháme. Nabídka je skutečně široká. Ibalgin, Valetol, Paralen, Nurofen, Aulin, či Nalgesin a mnohé další. Věřte ale, že návštěva zubní ordinace Praha a šikovný stomatolog z Prahy vaše problémy vyřeší mnohem rychleji, bezpečně a bez následků. Pomůže i v případě křivých zoubků u dětí (ortodoncie Praha), či dospělých (rovnátka Praha). Prostě přestaňte trpět a svěřte se do těch správných rukou!

Výroba hliníkových oken

Výroba hliníkových oken

Tomu nevěřte! Hliníková okna jsou také do domů velmi oblíbená. Výroba hliníkových oken je dnes na velmi vysoké úrovni.  Hliníková okna mají neomezenou životnost, jsou bezpečné, pevné a stálé. Hliníková okna či dveře lze využít také na výstavbu zimní zahrady pro Vaše okrasné květiny. Pokud Vás tato informace zaujala, máte možnost navštívit několik prodejen po celé České republice, kde Vám rádi pomohou a poradí s výběrem. Kde všude můžete hledat? Tak například se můžete poptat na hliníková okna v Brně, hliníková okna Jihlava, hliníková okna Žďár nad Sázavou či hliníková okna Praha.

Vybavení pro ježdění a sport

Vybavení pro ježdění a sport

Jezdecké vybavení sestává z výstroje jezdce. Jezdecké potřeby Praha vás vybaví na mnoho sportovních disciplín. Základní je dělení na anglické a westernové ježdění. V Equiservisu naleznete vše pro anglické ježdění, drezuru, všestrannost, skoky nebo rekreaci. Každá disciplína si žádá své, a není toho málo. Samozřejmě pokud chcete s koněm jezdit pouze na klidné projížďky do přírody, potřebujete toho trochu méně, a to jak pro sebe tak i pro koně, než pokud se věnujete vrcholovému sportu.

Odvlhčení a přitápění

Odvlhčení a přitápění

Vlhký a chladný vzduch nám neprospívá. Proto je většina klimatizací LG Brno vybavena pro odvlhčení či zvlhčení vzduchu podle momentální potřeby. Účinná je i funkce tepelného čerpadla. Díky tomu, že je odpadní teplo přiváděno zpátky do místnosti, ušetří se za vytápění. Je to výhodné zejména na podzim a na jaře, kdy tento způsob mnohdy stačí. Klimatizace do bytů Brno přivede teplo téměř okamžitě a nemusí se dlouho čekat.

Láska na první oblečení

Láska na první oblečení

Pokud milujete krásné a luxusní spodní prádlo, pak se svěřte do rukou odborníků. Firma podobleceni.cz vám nabízí dámské i pánské spodní prádlo, které je krásné a kvalitní zároveň. Od teď vám nebude jedno, co nosíte pod oblečením! Budete vybírat z nejrůznějších barev, střihů a v neposlední řadě i stylů, které vašemu sebevědomí pomohou za každé situace. Najdete zde dámské prádélko pro všední příležitosti, stejně tak jako skutečně luxusem nabité kousky například na svatbu, ale také prádlo pro těhotné, pro mladé dívky a také stahovací prádlo, pyžama, župany, zkrátka všechno.

Spodní prádlo na každý den

Na této internetové stránce si vybere opravdu každá dáma i ta nejnáročnější. Každodenní nošení si vyžaduje nějakou opravdu pohodlnou podprsenku nejlépe méně vycpanou a z příjemného materiálu. Pro ty důležitější momenty, kdy si chcete připadat hezky, pohodlně, ale také sebevědomě, zkuste podprsenku s push-up efektem anebo balkonetky či bardotky. Podprsenky s multifunkčními ramínky se hodí pro ty z vás, které chcete vyrazit na nějakou událost v zajímavém topu, kde jsou překřížené ramínka.

Dřevo je dřevo, prostě kvalita – na jeho druhu až tak nezáleží

Dřevo je dřevo, prostě kvalita – na jeho druhu až tak nezáleží

Při výběru masivního nábytku se nikdy nezatěžujte tím, jaké dřevo, například pro postele z masivu, zvolit. Ať už se rozhodnete pro dřevěné postele z třešně, buku, dubu, nebo ořechu, nejdůležitější u dřeva je vždy povrchová úprava.

Jedná se o moření, voskování a lakování. Právě povrchová úprava masivního nábytku vám zaručí, že postel či jiný kus nábytku, bude dokonale ladit i s ostatními staršími kusy nábytku ve vašem domě, se kterými se nechcete rozloučit.

Všechny výše uvedené argumenty by vás měli přesvědčit o tom, že zvolit pro vybavení bytu, domu, kanceláře či ubytovacího zařízení nábytek z masivu, je to nejlepší, co těmto interiérům můžete dopřát.

Nezapomeňte i na doplňky ke kávě

Nezapomeňte i na doplňky ke kávě

Pořídit si kávovar je jedna věc, nicméně určitě nezapomeňte ani na doplňky stolování, které se vám při přípravě kávy budou rozhodně také hodit. Kromě nejrůznějších skleniček na kávu, lžiček na dávkování kávy, setů na mléko a cukr, dóz na kávu, si můžete také vybrat ze široké nabídky kvalitní zrnkové kávy.

Jako první zajistěte bezpečnost atrakcí

Jako první zajistěte bezpečnost atrakcí

Než ale zmíníme atributy hřišť pro malé děti, musíme začít bezpečností. Ta je totiž zcela primární a u nejmenších se doslova vyžaduje. V čem takové bezpečné atrakce spočívají? Nejvíce používaným materiálem při výrobě dětských hřišť je dřevo, které ovšem musí být správně upraveno. Absence jakýchkoliv ostrých hran je nutností, stejně jako použití takových povrchových úprav, které jsou pro děti neškodné. Například se využívají ekologické laky či mořidla. Bezpečné dětské hřiště spočívá také ve správném rozvržení jednotlivých herních prvků.

Cizí jazyk minimálně jeden

Cizí jazyk minimálně jeden

Již na střední škole jsme se museli učit minimálně dva cizí jazyky. Na jazykových školách jich může být i víc. A právě po maturitě, když stále nevíte, kam dál jít, dobrou volbou budou jazykové školy zakončené certifikátem. Kvalitní jazykové školy věnuje velkou pozornost obsahové stránce výuky, profesnímu rozvoji lektorů i péči o zákazníky. Ať se jedná o studenta, malou firmu či významnou instituci, vždy by se měla jazyková škola přizpůsobit individuálním požadavkům. A pokud už máte vysokou školu vybranou nebo jste zaměstnaní, nikdy není na škodu si jazyk oživit a posunout se dál.  Pokud jazyk, ať už se jedná o angličtinu nebo němčinu, delší dobu nepoužíváte, slovíčka začnete zapomínat a gramatika také nebude tak automatická. K oživení si stačí zapsat několika hodinové kurzy a hned uvidíte pokroky.