Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Říjen 2019

Balení věcí při stěhování

Od samotné přípravy věcí při stěhování až po objednání auta a přesné stanovení ceny předem – to vše jsou služby, které vám společnost DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno může poskytnout. Balení některých věcí je jasné, u jiných ale může nastat potíž. Přečtěte si následující článek a ujistěte se, co už byste stěhovat neměli.

Co nestěhovat

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno doporučuje, abyste z bezpečnostních důvodů nestěhovali následující položky:

  • Věci podléhající rychlé zkáze, jako jsou otevřené konzervy, mražené potraviny, položky vyžadující chlazení.
  • Hořlavé tekutiny, jako jsou alkoholické nápoje (ať už v uzavřených nebo otevřených lahvích), alkoholické a jiné hořlavé přípravky, čističe obsahující hořlavý materiál, nemrznoucí směsi atd.
  • Žíravé kapaliny, jako jsou kyseliny, barviva, desinfekční prostředky, složky zpomalující hoření a další.

Stěhování speciálních věcí

Některé věci vyžadují při stěhování speciální vybavení. Pokud tedy vlastníte nějakou takovou netradiční věc – nebo něco těžkého, co nejde rozložit – určitě dejte stěhovací společnosti vědět předem, ať se může připravit. DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno k vám pošle i technika, který vám v rámci obhlídky vašeho interiéru poradí, jaké auto ke stěhování je třeba si objednat a také se připraví na případné složitější věci ke stěhování.

Profesionální techniky balení

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno zahrnuje plnohodnotnou službu, která vám nejen pomůže při stěhování, ale pomůže vám také dokončit balení. Pro organizační účely nebo chcete-li ušetřit peníze, spolehněte se spíše na vlastní balení. U věcí, u kterých si nejste jistí, jak je zabalit, se můžete poradit s DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno předem a zcela zdarma. Tato společnost vám také půjčí vlastní krabice ke stěhování.

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno drží slovo. Pokud vám v předběžné kalkulaci vypočítají určitou cenu, nepřekročí ji. Přijedou vždy včas, přesně podle dohody. Ochotně vám pomohou se stěhováním do schodů, a to včetně víkendů, svátků a v noci – bez příplatků. Důraz kladou především na osobní přístup a opírají se o dlouholeté zkušenosti.


Nechte si vytvořit mobilní aplikaci a navazujte vztahy s klienty

Máte vlastní web či e-shop? Rádi byste upevnili vztah se svými klienty? Chcete, aby k vám měli zákazníci blíž a každý den sledovali, co se ve vašem on-line obchodu děje? Jaké jsou novinky, slevy a akce? Vsaďte na mobilní aplikaci, kterou si mohou otevřít kdykoli budou chtít. Aplikaci, která jim umožní sledovat vaše služby a zboží a při tom je bude bavit. Mobilní aplikace jsou hudbou budoucích úspěšných obchodníků!

Proč chtít mobilní aplikaci?

Možná si říkáte, proč vytvářet mobilní e-shop pomocí aplikace, když vám skvěle funguje on-line obchod na webu a jeho obsah je rezistentní. Klienti si přece i v mobilu mohou v klidu prohlédnout vaše zboží a možná i zakoupit. Mobilní aplikace ale hýbou současným světem. Jejich používání je mnohem jednodušší, než procházení e-shopu ve vyhledávači na mobilu. Je to pohodlnější a navíc – se svými klienty tak navazujete vztah!

Čím dál větší množství majitelů chytrých mobilních telefonů se dívá na internet právě přes mobil. Čte si zprávy, blogy, e-maily a sleduje mobilní aplikace. Ty přináší nejen užitek, ale i zábavu. Stačí si vybavit jízdu hromadnou dopravou, čekání na vlak či autobus, nebo i v čekárně u doktora. Lidé sedí či postávají, v ruce mají mobilní telefon a jsou na internetu. Kde není wifi připojení, využívají data. Mobilní aplikace jsou uzpůsobeny tak, aby jim data šetřily.

Díky mobilní aplikaci budou mít váš e-shop neustále na očích. Kdykoli budou mít čas a chuť, otevřou si ji a nakouknou, co nového jste přidali do zboží, jestli je jejich oblíbené zboží v akci atd. Tím si vytvářejí vztah k vašemu e-shopu a jeho obsahu a podněcují touhu zboží si zakoupit.

Komu zadat vytvoření mobilního e-shopu

K tomu, aby byla mobilní aplikace plně funkční, zábavná a klienti ji využívali, je potřeba zadat její tvorbu zkušeným profesionálům. Mezi takové patří i společnost Baba Tumise, která se tvorbou mobilních e-shopů zabývá od roku 2018. Mezi její spokojené klienty patří hned několik výkonných e-shopů.

Baba Tumise vám vytvoří mobilní e-shop na míru, který si mohou klienti volně stáhnout přes Google Play, a odkazy šířit dál. Vy můžete odkaz na stažení aplikace umístit na své stránky i sociální sítě. Počet uživatelů je neomezený. Z tvorby vaší mobilní aplikace nebudete mít užitek jen vy a vaši klienti. Tato společnost ze svých zisků sponzoruje a pomáhá lidem v Čechách i v Africe vystudovat vysněnou školu, nebo začít pracovat jinak a lépe.

Chcete i vy začít budovat hlubší vztahy se zákazníky a prodávat víc?

Kompletní servis pronájmu elektrocentrál VALEON

Již od začátku roku 2012 pro vás poskytujeme kompletní servis v oblasti pronájmu elektrocentrál a nejen jich, za dobu několika let jsme se dostali mezi hlavní partnery v tomto oboru. Vaší poptávce vyjdeme vstříc, ať už bude jakéhokoliv ražení, lze si pronajmout elektrocentrály od výkonu 12 kW, až po elektrocentrály s výkonem 1800 kVA. Rádi pro vás zajistíme jejich přesun, připojení i obsluhu, včetně například jeřábnických prací.

Spojte se s námi a po návrhu technického řešení se lze přesunout ihned k realizaci, která kromě výše zmíněného obsahuje dále pronájem kabeláže, rozvodů a také pohonné hmoty pro provoz stacionárních strojů. Samozřejmostí je kompletní pojištění projektu, takže nejste vystaveni riziku. Náš odborný tým je vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu, tak, aby vaše spokojenost s našimi službami byla pokud možno maximální.

Vedle pronájmu elektrocentrál se specializujeme také na pronájem dalších technických zařízení. Můžete si u nás pronajmout kompresory, světelné věže, nebo stavební rozvaděče. To vše za velmi dobrou cenu a se skvělou technickou podporou a zázemím stabilní firmy.

Veškerou naši techniku využijete při řadě příležitostí, které jsou většinou jednorázového charakteru. Naši zákazníci si pronajímají elektrocentrály a další techniku nejčastěji na festivaly, koncerty a další kulturní akce, nebo při stavebních pracích. Najdou uplatnění také při plánovaných technologických odstávkách ve firmách, při nečekaném výpadku elektrické sítě, a samozřejmě mohou být použity všude tam, kde je elektrická energie potřeba a nedostává se jí z běžné rozvodné sítě.

Působíme po celé České republice a pobočky máme aktuálně v Praze, Brně a Ostravě. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v těchto městech, nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a samozřejmě také emailem.

www.pronajem-elektrocentral.cz

Sídlo firmy v Praze a založení nové firmy

Každý prosperující živnostník má jediný sen. Vlastnit společnost na lukrativní adrese v hlavním městě a s minimálními náklady na její provoz. Tato přání se ovšem mohou stát skutečnou realitou, o níž se postará profesionální poskytovatel komplexních služeb v tomto oboru. Je jím léty prověřený odborník na slovo vzatý. Firma Profi-kancelář s.r.o., která vás provede celým procesem od založení firmy až po pestrou nabídku virtuálních kanceláří v Praze.

Vše započíná založením s.r.o.

Nejprve je třeba provést první krok. Tím je založení s.r.o., respektive osobní konzultace s pracovníky, jež se v následující fázi pustí do realizace. A vězte, že její trvání nebude jakkoliv zdlouhavé.

  • Běžná lhůta pro založení firmy jsou 2 týdny.

  • Expresní vyřízení trvá pouhých 5 dnů.

Oproštěni budete od jakéhokoliv papírování, obíhání potřebných institucí a jednání s nevrlými úředníky. Nehledě na to, že nemusíte znát konkrétní zákony, vyhlášky a paragrafy. K tomu si připočtěte ještě perspektivní sídlo firmy Praha.

Virtuální kancelář nemusí být virtuální

V definicích virtuální kanceláře (nazývané též virtuální sídlo firmy) se dočtete, že se de facto jedná pouze o koupi adresy. Ačkoliv lukrativní adresou firmy můžete své klienty zaujmout, příliš z toho těžit nemůžete. Na druhou stranu existují i společnosti, které vám kromě adresy pro vaši firmu zabezpečí i prostory na schůzky s klienty. Ale tím to nekončí, profesionální virtuální kancelář s sebou přináší veškeré výhody fyzických kanceláří, ale není finančně náročná.

Umělé vánoční stromky – proč a jak je vybírat

Už se nechcete trápit se živým vánočním stromkem, který hodně opadává? Nebaví vás každý rok vybírat a kupovat nový stromek? Umělé vánoční stromky nabízí řešení, jak si užít Vánoce ještě více v klidu. Jak je vybírat?

Jakou zvolíte výšku?

V první řadě se při výběru umělého vánočního stromečku zaměřte na jeho výšku. Dnes platí, že výběr umělých stromků vám nabídne skutečně bohatý výběr nejrůznějších možností. Umělé vánoční stromky mohou začínat na několika desítkách centimetrů a končit i na hodnotách, které přesahují dva metry. Ty nejvyhledávanější jsou ale od jednoho do dvou metrů. Plánujete-li stromeček umístit na podstavec, komodu nebo skříňku, volte raději nižší variantu. Pokud bude stromeček stát na zemi, vypadá krásně když je co nejvyšší a také se tak bude nejvíce podobat stromku živému. Záleží samozřejmě i na možnostech umístění ve vašem bytě.

Hlavně, aby byl košatý

Druhým nejdůležitějším kritériem pro výběr umělého stromečku je jeho košatost. Jde o důležitou vlastnost, která se následně projevuje i na jeho tvaru. Můžete zvolit variantu spíše užší, stejně jako takovou, kdy díky košatosti bude stromeček dosahovat šířky až jednoho metru. Skvělé ale je, že umělý stromeček vám umožňuje celkově nastavit a doladit tento vzhled. Jednotlivé větvičky totiž budou držet v takové poloze, do které je nastavíte.

A co barva stromečku

Stejně jako v přírodě najdeme celou řadu stromečků v různých odstínech, najdeme je i mezi těmi umělými. Nejčastěji jsou stromečky samozřejmě v tmavě zeleném provedení. Najdou se ale i ty světle zelené. Zvolit bychom vždy měli tu variantu, která je našemu oku příjemnější. Zvolit lze ale i variantu, kdy je stromeček lehce do modra a připomíná tak barvu modřínů. Mezi moderní a jedinečné volby pak patří luxusní stromečky, které mají jehličí bílé nebo růžové barvy.

Tak který stromeček letos zvolíte? Zelený, bílý nebo růžový?