Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Listopad 2012

Stěhování Brno od společnosti A+A RENAX, s.r.o.

Rádi byste se přestěhovali do většího bytu, ale děsíte se toho, že budete muset všechen svůj majetek převážet v malém osobním automobilu, s kterým budete několik dní jezdit sem a tam? Chtěli byste se přestěhovat do nového bytu, který vyhovuje Vašim představám lépe jak Váš stávající, ale kvůli strachu ze samotného stěhování, si necháváte utéct možnost lepšího bydlení?

Potom byste se měli strachu postavit čelem, protože i pro Vás tu je společnosti A+A RENAX, s.r.o., která se o veškeré záležitosti, které jsou spojeny se stěhováním, postará za Vás. Nemusíte přemýšlet nad tím, jak vše přestěhujete, dokonce nemusíte přemýšlet ani nad tím, kterou cestu k novému bydlení si zvolíte, protože A+A RENAX, s.r.o., vyřídí vše potřebné za Vás. Stěhování Brno ovšem není pouze stěhování po Brně a přilehlém okolí, ale kamkoliv si budete přát. Pokud se tedy chcete přestěhovat z Brna do Prahy, tak není nic snazšího, jak využít nabídku stěhovacích služeb od společnosti A+A RENAX, s.r.o. a nechat se pohodlně přestěhovat do Vašeho nového domu, bytu, či třeba chalupy. Ať už potřebujete přestěhovat ledničku, piáno, či třeba starožitnou skříň, tak si nemusíte zvát celou rodinu na pomoc, ale stačí se jednoduše obrátit na tuto společnost, která Vám nabízí stěhování Brno, a zde se o vše potřebné postarají za Vás.

Rádi byste přestěhovali svoji kancelář do prestižnější části města? Chtěli byste být lépe dostupní pro své klienty, ale bohužel máte v kanceláři mnoho nábytku, takže je pro Vás stěhování něco nepředstavitelného? Potom i právě pro Vás tu je nabídka stěhování Brno od společnosti A+A RENAX, s.r.o., díky které se můžete i Vy snadno ocitnout v nové kanceláři ze dne na den, bez toho, abyste se namáhali při stěhování veškerého nábytku a dalšího zařízení, které máte ve své kanceláři.

výroba e-shopu

TipCen.cz a Seznamshopu.cz

Často kupujete na internetu zboží a rádi byste ho koupili co možná nejlevněji při zachování vysoké kvality? Ovšem máte strach z neznámých a neověřených e-shopů, kde se dané zboží nabízí o mnoho levněji? Chcete porovnat cenu daného zboží s více obchody?

 

TipCen.cz

TipCen.cz je cenový srovnávač zboží. Vysoká rychlost vyhledávání a maximální relevance nalezených produktů je alfou-omegou naší služby.

Na našem srovnávači je zboží tříděno do jednotlivých kategorií pro tu nejsnažší orientaci. Stačí zadat název zboží, které hledáte, porovnat ceny, přečíst si recenze na daný obchod a už jen čekat na zakoupené zboží.

Recenze internetových obchodů

Služba TipCen.cz navíc umožňuje uživatelům hodnotit obchody přímo kupujícími, kteří tak mohou spolehlivý obchod doporučit či ostatní zájemce před koupí v nekorektním obchodě varovat.

Certifikát kvality

Nejspolehlivější obchody za splnění přísných kritérií mohou získat certifikát kvality TipShop udílený službou TipCen.cz.

Katalog internetových obchodů

Pokud chcete vyhledávat zboží již v předem vyhlídnutém internetovém obchodu můžete využít služby internetové stránky Seznamshopu.cz.

SeznamShopů.cz je katalog internetových obchodů. Jedná se o seznam kvalitních a prověřených internetových obchodů na českém trhu. Všechny údaje zaregistrovaných internetových obchodů jsou pravidelně prověřovány, je tak zaručena jejich aktuálnost. Potencionální kupující se tak nemusí bát, že za své peníze neuvidí zakoupené produkty.

eshop zdarma

Nejlepší srovnávač cen a internetových obchodů

Chystáte se nakoupit dárek přes internet a nejste si jisti cenou či kvalitou daného internetového obchodu? Máte strach z podvodníků a a nechcete kupovat zajíce v pytli? Chcete nakoupit zboží za co nejlepší cenu z prověřeného e-shopu?

 

Porovnání cen na internetu – TipCen.cz

Chystáte-li se porovnat ceny produktu, či služby z jakéhokoliv odvětví, bude pro Vás naše stránka jasnou volbou. Služba TipCen.cz slouží jako cenový srovnávač zboží z internetových obchodů.

 

Hodnocení obchodu

Služba TipCen.cz kromě velmi rychlého vyhledávání produktů z rozsáhlé databáze také nabízí možnost hodnotit obchod, ve kterém bylo nakoupeno přímo samotným kupujícím. Ti tak mohou předávat své zkušenosti dále a případně varovat ostatní před nekorektním jednáním či naopak doporučit spolehlivý obchod.

Celá stránka je velmi intiutivní, přehledná a rychlá. Ceny zboží jsou neustále aktualizovány, takže dostanete vždy aktuální ceník daného internetového obchodu.

 

Katalog internetových obchodů Seznamshopu.cz

SeznamShopů.cz je katalog prověřených internetových obchodů. Jedná se o seznam kvalitních internetových obchodů na českém trhu. Všechny údaje zaregistrovaných e-shopů jsou pravidelně prověřovány a je tak zaručena jejich aktuálnost. Potencionální kupující se tak nemusí bát, že za své peníze neuvidí zakoupené produkty.

pronájem internetového obchodu

3D eShop – Nejlepší volba

Stále přemýšlíte nad profesionálním e-shopem, ale nemáte dostatek financí na jeho pořízení?

Nevadí! Naše služba Vám přináší řešení – komplexní systém pro internetové obchody – 3D eShop.

3D eShop

Jedná se o poměrně mladý systém na trhu vycházející vstříc požadavkům českého zákazníka. Z hrdostí můžeme oznámit, že seznam poskytovaných funkcí je stejně obsáhlý jako u předních dodavatelů e-shopů, kteří si účtují vysoké taxy.

Rozsáhlé možnosti

Kromě všech standardních funkcí, které obsahují profesionální pronájmy e-shopu nabízí 3D eShop i něco navíc:

 1. Uživatelské rozhraní podobné MS Word – při formátování stránek e-shopu, popisků produktů nebo kategorií Vám bude pomáhat naše uživatelské rozhraní pro práci s textem, která pro Vás bude hračka. Formátovat a upravovat texty bude moci každý administrátor a odkudkoliv.
 2. Speciální moduly pro e-shopy – 3D e-shop je velmi flexibilní modulární systém, proto jej dokážeme bez větších časových (a tím i finančních) nákladů doupravit či zcela přestavět přesně tak, jak potřebujete nebo jak si přejí Vaši zákazníci.
 3. Hromadné operace s produkty – práce s produkty v e-shopu je při větších počtech velmi časově náročná. Ovšem uživatelské prostředí a administrace 3D e-shopu je naprogramována tak, aby zvládala také hromadné operace s položkami e-shopu, ale i jinými. Na pouhé dvě kliknutí myší tak můžete publikovat či například smazat až 100 produktů najednou, což Vám ušetří spoustu času a peněz.

Za málo peněž hodně muziky

Pronájem 3D e Shopu je velmi zajímavý i z hlediska finanční stránky. Pronájem 3D e-shopu lze pořídit za 490 Kč vč. DPH / měsíc.

 

3D eShop – Jasná volba

3D eShop – Jasná volba

Podnikání na internetu nabízí v poslední době obrovské možnosti rozvoje, jelikož český internetový prostor není ani zdaleka zaplněn.

Hlavní výhody internetového podnikání:

 1. obchodník není na internetu omezen polohou svého obchodu, může tedy tímto způsobem oslovit zákazníky jak z Ostravy, tak i z Plzně
 2. podnikat můžete v klidu z pohodlí Vašeho domova
 3. téměř nulové provozní náklady
 4. začít můžete téměř ihned a na rozdíl od kamenných obchodů bez počáteční investice
 5. větší pravděpodobnost zisku a celkového úspěchu v porovnání s kamennými obchody

Pronájem e-shopu

Pronájem e-shopu je velmi jednoduché a efektivní řešení. Základními pilíři, na kterých pronájem internetového obchodu stojí, jsou jednoduchost a nezávaznost.

Obchodník nemusí platit jednorázově desetitisícové částky, ani není nucen si půjčovat větší částky peněz. Zároveň si může pronájem e-shopu bezplatně vyzkoušet.

Podnikatelé poměrně často začínají s menším e-shopem. Jakmile se ale jejich podnikání rozroste jednoduše přejdou na pronájem e-shopu vyšší třídy.

Volba pronájmu

Každému, kdo se rozhodne pro podnikání na internetu pomocí e-shopu jistě začne vrtat hlavou jaký typ e-shopu zvolit a jaký by pro něj byl tou nejlepší volbou.

 

Pokud se rozhodnete pro pronájem 3D e-shopu právě u nás, dostane se Vám ihned celé řady výhod, oproti konkurenci!

 

Důvody proč zvolit pronájem e-shopu právě u nás

 • široký výběr z pestré škály vzhledů a designu
 • fakturační systém
 • SEO optimalizace
 • rychlost a přehlednost obchodu
 • kvalitní nabízené služby a celá řada spokojených zákazníků

LED auto-žárovky

Jen málo lidí ví kolik může při provozu Vašeho automobilu ušetřit pomocí LED auto-žárovek. Samozřejmě šetřivost není jedinou výhodou LED technologie.

Lepší osvětlení i ekologie

LED auto-žárovky se navíc mohou pyšnit daleko větší účinností svého světelného toku. Led žárovky navíc nemají tak negativní dopad na ekologii jako klasické osvětlení.

LED (Light Emitting Diode – světlo emitující dioda) je zdroj světla s nejnižšími energetickými nároky a obrovskou životností. Podle vědců dokáže kvalitní LED autožárovka svítit i 6 let nepřetržitého svícení) což je až 20ti násobek klasické žárovky. Dnešní LED diody jsou jedinečné svou flexibilitou. LED osvětlení nabízí velký výběr úhlů, barev vyzařovaného světla, světelné účinnosti a je zřejmé, že vývoj půjde neustále kupředu.

Denní svícení

Pokud chcete u svého auta dosáhnout skutečného luxusu zkombinujte LED auto žárovky s vaším denním svícením.

Mezi hlavní výhody světel pro denní svícení patří například – automatické vypínání a rozsvěcení, vysoká životnost, luxusní vzhled, nižší spotřeba energie – nižší spotřeba paliva atd.

Naše nabídka

Náš obchod Vám nabízí ty nejkvalitnější LED auto-žárovky se zaručenou kvalitou a dobou životností.

Potřebujete lyže nebo běžky?

Sháníte nové lyže? Vyzkoušejte specializovaný eshop, který má ve své nabídce ty nejmodernější dostupné značky (Atomic, Blizzard, Dynamic, Elan, Fisher, Head, Rossignol, Salomon, Sporten, Volki a mnoho dalších). O prodej lyží se starají opravdoví profesionálové z řad aktivních i bývalých profesionálních sportovců, kteří Vám velmi ochotně pomohou s výběrem, kontaktovat je můžete na telefonické lince obchodu.

V obchodě naleznete vše, co se týče výbavy pro dovolenou na horách. Ať už se jedná o vybavení pro klasické sjezdové lyže, jako jsou samotné lyže, vázání, lyže ve výprodeji, hole, vaky nebo pro běžky, ke kterým zde můžete najít vosky, běžecké boty, vázání nebo celé běžkařské sety. Samozřejmostí v dnešní době již je nejen kompletní nabídka pro snowboardisty, ale také nabídka lyžařského i běžkařského oblečení, termoprádla, čepic, čelenek, helem, brýlí a ostatního příslušenství s lyžováním spojeným. Vše se nachází utříděno v přehledných kategoriích, díky kterým naleznete velmi jednoduše vše, co zrovna potřebujete.

Eshop pro zákazníky připravuje pravidelně nejrůznější slevové akce, jako jsou například zdarma hůlky při nákupu lyžařského setu (lyže i s vázáním) nebo dětská ouška na helmu při nákupu dětského lyžařského setu, která jistě potěší každé dítě. Další výhodnou akcí je poskytnutí poštovného zdarma při nákupu nad 6 000,- Kč. Starší modely lyží, helem a ostatního zboží naleznete v sekci výprodej, kde tyto produkty můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu. Vzhledem ke spolupráci s lyžařskými centry v Harrachově a v blízkém okolí, získáte při nákupu i zdarma Skipas do Vámi vybraného centra, takže Vám nic nebrání koupit si potřebné lyžařské vybavení a okamžitě vyrazit do hor na svah.

Krásný diamantový šperk – ideální dárek pod stromeček

Vánoce už klepou na dveře a každý z vás jistě intenzivně přemýšlí, čím letos své nejbližší obdarovat. Pokud ještě nemáte vhodný dárek například pro partnerku, skvěle si vyberete v e-shopu společnosti INBAR. V pestré nabídce nádherných a elegantních diamantových šperků lze vybrat báječný dárek, který žádného milovníka klenotů rozhodně nezklame. A chcete-li být letos originální, neváhejte překvapit netradičním vánočním dárkem, jakým jsou investiční diamanty. Peníze, které tímto způsobem investujete, se stanou v dnešní ekonomicky tíživé době vaší spolehlivou finanční zárukou.

 

Luxus, krása, elegance…       

Dáváte-li přednost klasickým vánočním dárkům, ve specializovaném e-shopu si můžete pro manželku či přítelkyni objednat kolekce obsahující luxusní diamantové šperky. Vynikají moderním designem i nejvyšší kvalitou a jsou vyrobeny z bílého 18karátového zlata. Luxusní šperky zaujmou na první pohled – a díky nim krása, půvab a osobitost každé z žen perfektně vynikne.

 

Proč volit právě diamant?

Není sporu o tom, že diamanty patří už po staletí k nejvzácnějším a nejžádanějším drahokamům světa. A to nejen v legendách a pohádkách… Vybroušením vzácného diamantu vznikají brilianty, které se ideálně hodí ke slavnostní příležitosti, při níž chce galantní muž partnerce svého srdce vzdát hold a vyjádřit hloubku svých citů.

 

Drahokam – dárek nejen pod stromeček

Neustále roste také poptávka po barevných drahokamech, jež v dnešní době hrají stejně důležitou roli jako zlato či diamanty. Proto v e-shopu společnosti INBAR naleznete i široký výběr zahrnující drahokamy rozličných a výrazných barevných tónů. Volit můžete drahokamy v modrých, červených nebo zelených odstínech. Záleží jen na vás!

 

Šperky, které podtrhnou krásu ženy

Toužíte-li, vážení pánové, vaší partnerce v e-shopu zakoupit konkrétní šperk, máte skutečně z čeho vybírat. Do společnosti, na ples či do divadla se každé ženě budou například hodit elegantní diamantové náušnice, které lze v internetovém prodeji pořídit za dostupné ceny. K dostání jsou také luxusní diamantové prsteny, nápadité diamantové náramky a potěšit každou dámu jistě dokáží i originální diamantové přívěsky. Dokažte vaší partnerce, že vám na ní záleží – a věnujte jí šperk, kterým ji velmi potěšíte.

Střední školy ČR – rozsáhlý přehled

Střední školy ČR – rozsáhlý přehled

 

Pokud chcete přehled aktualizovaných informací (středních škol umístěných v České republice) díky kterým si ujasníte volbu střední školy pro Vaši ratolest, bude náš internetový portál tím pravým.

Internet

Jestli toužíte po opravdu aktualizovaných zdrojích, kde najdete nejen ověřené a aktuální informace, ale také vlastní názory/fotografie skutečných uživatelů hledejte na internetu!

Internet je novodobý „boom“ který Vám zajistí přesně ty informace, které hledáte.

Výhody hledání přes internet

1. Hledat můžete z pohodlí Vašeho pelíšku

2. 24 hodin denně – hledat můžete, kdykoliv a to včetně svátků

3. K dispozici Vám bude velké množství kvalitních informací oproti textovým publikacím

Přehlednost

Naše internetová stránka je velice přehledná a vše je tříděno do jednotlivých rubrik podle krajů. Při kliku na jednotlivý kraj se Vám zobrazí okresy, největší města a foto-galerie ve zvoleném kraji.

Vize

Vize našeho serveru je taková, že se budeme snažit poskytovat přehled informací o všech středních školách naší republiky a to včetně fotografií, tipů na výlet apod.

Navíc u každé střední školy najdete podrobné a přehledné informace. Velmi vhodná je i možnost zobrazení místa na mapě, takže ihned vidíte, kde se dané místo nachází.

Postup krok po kroku při výběru práce

Seznam dostupných prací

 

Dostali jste výpověď v práci a teď nevíte, jak uživíte rodinu, jak poplatíte veškeré náležitost včetně půjček? Nevíte, kde honem rychle seženete slušnou a dobře placenou práci?

Nezoufejte!

Náš server rejstrikprace.cz Vám přináší zcela ucelený a neustále aktualizovaný seznam volných pracovních míst v České republice. Naším cílem je, abyste zde snadno našli potřebné informace o hledané práci.

Zaměstnání jsou rozdělena přehledně podle místa výkonu a oboru, takže si zde každý poptávající jistě přijde na své.

Nabídka pro firmy

Naše internetové stránka navíc nabízejí možnost zajímavé propagace pro firmy a společnosti.

Nabízíme výhodné možnosti propagace pro firmy. Pokud v našem katalogu ještě nejste, nebo pokud ano, ale chcete mít nad svou stránkou plnou kontrolu a k tomu získat další možnosti propagace, jistě si vyberete z naší výhodné nabídky.

Vyhledávání prací podle oboru/umístění

Vyhledávat volné pracovní místa, můžete na našem serveru podle dvou kritérií

 1. Podle umístění

Například: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

 1. Podle oboru

Například: Právo, doprava, finance, administraci, služby

 

 

 

Hledáte práci? Již jste zoufalý? Nevěšte hlavu, náš projekt rejstrikprace.cz Vám přináší ucelený seznam volných pracovních míst v České republice. Naším cílem je, abyste zde snadno našli potřebné informace o hledané práci.

Internet

Kde jinde hledat práci, než online přes internet. Internet nabízí nekonečné množství nabídek prací a je jen a jen na Vás jakou si vyberete.

Přehlednost – jasnost

Velkou výhodou našeho portálu je jeho přehlednost a jasnost. Veškeré informace o práci jsou tříděny do jednotlivých rubrik a pod-rubrik.

Pokud si nebudete při výběru vědět rady, je tu pro Vás k dispozici náš online admin tým, který Vám vždy a rád se vším poradí.

Druh práce

Máte radši fyzické práce, či snad práce kancelářského typu? Není problém, na naší stránce si každý vybere.

Postup krok po kroku při výběru práce

 • Vyberte si lokalitu, kde byste rádi pracovali
 • Vyberte si obor, či přímo profesi
 • Vyberte si zda chcete pracovat na poloviční či plný úvazek
 • Vyberte si Vaší představu nástupního platu

 

nabídka práce brno

Aktuální nabídka prací

 

Hledáte nějakou slušnou práci, které by dokázala uživit rodinu a poplatit Vaše pohledávky? Jestli ano, tak zapomeňte na Úřad práce, kde se z Vás pokusí doslova „servat kůži“ za minimální mzdu.

Kde hledat

Jestli chcete najít dobrou a hlavně slušně placenou práci, co Vás bude bavit vyzkoušejte náš internetový portál rejstrikprace.cz

Návod krok po kroku

Nejprve než si vůbec bude žádat o práci je potřeba udělat pár kroků:

 1. 1.     Tvorba elektronického životopisu

Mít připravený životopis kdykoli je velmi důležité. Nejlepší je si ho vytvořit online přes internet pomocí nejrůznějších předloh.

Výhody online životopisu

 • životopis přes internet je zcela zdarma
 • životopis není volně dostupný na internetu, zpřístupníte jej pouze u nás registrovaným firmám, takže vás mohou kontaktovat s konkrétní nabídkou práce
 • snadno si jej založíte během několika minut
 1. 2.     Volba oboru/plat

Musíte mít zcela jasno, v jakém oboru chcete pracovat a v jakém naopak nechcete. Také musíte mít jasnou představu o svém nástupním platu.

 1. 3.     Hledat, hledat a hledat

Musíte mít dostatek motivace a odhodlání, denně musíte prohledávat nejaktuálnější nabídky práci a nepřestávat s rozesíláním emailů.

Falešné nabídky práce

Na internetu se stále častěji se vyskytují případy, kdy náplň práce v inzerátu neodpovídá skutečné práci. Dokonce mnohdy sám zaměstnavatel požaduje po zaměstnanci zaplacení celé řady poplatků apod.

Dejte si pozor na podvodníky a soustřeďte se pouze na kvalitní firmy s referencemi.
 

Tým DoČeska.cz

Všeobecné informace o obcích/městech ČR

 

Chcete zjistit co nejvíce informací o obcích/městech naší krásné republiky?

Jestli ano, tak rovnou zapomeňte na knižní publikace/noviny či jiné tištěné informační deníky.

Internet

Jestli chcete opravdu aktualizované informace, kde najdete nejen ověřené a aktuální informace, ale také vlastní názory/fotografie skutečných uživatelů hledejte na internetu!

Internet je novodobý „boom“ který Vám zajistí přesně ty informace, které hledáte.

Výhody hledání přes internet

1. Hledat informace můžete z pohodlí svého domova

2. 24 hodin denně – hledat můžete, kdy se Vám zachce, ve dne, v noci a dokonce i o víkendy či svátky

3. Rychlost a velké množství informací oproti textovým publikacím

Tým DoČeska.cz

Náš internetový server DoČeska.cz Vám poskytne statistické údaje o všech obcích, včetně jejich částí, ulic apod. Ke každé obci/části může navíc každý uživatel přidat i komentář nebo svojí vlastní fotografii.

Přehlednost

Naše internetová stránka je velmi přehledná, vše je tříděno do jednotlivých rubrik podle krajů. Při kliku na jednotlivý kraj se Vám zobrazí okresy, největší města a foto-galerie ve zvoleném kraji.

 

 

dvd filmy prodej

Vánoční DVD balíčky

 

Jestli ještě nemáte vybrané dárky na vánoce máme tu pro Vás skvělé vánoční DVD balíčky, které potěší téměř každého!

DVD balíček 1

Balíček č. 1 obsahuje cvičení s Hankou Kynychovou a aerobik s Olgou šípkovou, tato cvičení jsou doplněna o DVD s cvičením na formování těla Pilates a Bodyforming. Další část balíčku je možné využít k tanečnímu zdokonalování, které jistě využijete před kvalitním jídle, které uvaříte dle Jamieho Olivera a jeho šesti dílů o vaření. V poslední řadě můžete procvičit svou Angličtinu díky zábavnému seriálu z produkce LANGMaster.

DVD balíček 2

S balíčkem č. 2 se můžete podívat do zvířecího světa z několika pohledů. Přemýšleli jste někdy, které zvíře byste si vybrali, kdybyste se mohli v nějaké proměnit? Kde žijí nejúchvatnější zvířata na světě? Všude. Kdekoliv na Zemi můžete prožít neopakovatelné chvíle při pozorování volně žijících zvířat. Vychutnáme si pocit z opuštěných a neobydlených částí světa, kam dosud nevstoupila lidská noha a kde zvířata žijí po tisíce let v původním přírodním prostředí.

DVD balíček 3

S naším Extra balíčkem můžete strávit příjemné večery u českého filmu. Poslechnout českou hudbu v podání několika interpretů. Zabavit se u cvičení s Hankou Kynychovou a aerobik s Olgou šípkovou. A okoukat pár triků dle J. Olivera. Tento balíček obsahuje 40 DVD disků za nepřekonatelnou cenu 480,-Kč.

prodej dvd praha

Nabídka DVD za skvělou cenu

 

Využijte naší skvělé nabídky DVD z našeho obchodu a udělejte radost svým blízkým pomocí multimediálního dárku ve formě dokumentárního, či filmového DVD

Široká nabídka DVD

Naše vánoční nabídka se specializuje primárně na 3 vánoční balíčky:

1. DVD balíček 1 – 932,-Kč za 21 disků

Tento balíček je určen pro všechny fitness nadšence apod.

Balíček č. 1 obsahuje cvičení s Hankou Kynychovou a aerobik s Olgou šípkovou, tato cvičení jsou doplněna o DVD s cvičením na formování těla Pilates a Bodyforming.

2. DVD balíček 2 – 932,-Kč za 23 disků

Balíček pro milovníky matičky země a přírody

S balíčkem č. 2 se můžete podívat do zvířecího světa z několika pohledů. Přemýšleli jste někdy, které zvíře byste si vybrali, kdybyste se mohli v nějaké proměnit? Kde žijí nejúchvatnější zvířata na světě? Všude. A tento souhrn DVD Vám to jen potvrdí

3. EXTRA DVD balíček – 1490,-Kč za 40 disků

Souhrn českých filmů a hudby pro pamětníky

S naším Extra balíčkem můžete strávit příjemné večery u českého filmu. Poslechnout českou hudbu v podání několika interpretů. Zabavit se u cvičení s Hankou Kynychovou a aerobik s Olgou šípkovou. A okoukat pár triků dle J. Olivera.

Proč nakupovat u nás

Internetových obchodů, které se zaměřují na prodej DVD existuje celá řada, tak proč nakupovat právě u nás?

1. Kvalitní a velmi rozsáhlý sortiment

2. Veškeré nabízené DVD za skvělé ceny

3. Rychlost, přehlednost a jasnost

Parádní sleva na značkové boty a oblečení

Outlet značkové oblečení! Ten jede a frčí po celém světě. Kdo by netoužil si pořídit za super ceny značkové věci, botky nebo taštičku? Ano, vysoká částka za nákupy, je vykoupená vysokou kvalitou, a o to víc Vás potěší, že si pořídíte exkluzivní zboží za parádní ceny. Slevy až 80%, ale to musíte zavítat do internetového obchodu my-outlet.cz, kde se specializují na outlet kozačky a kotníčkové boty a značkové věci.

Zajisté víte, že outlet je nákupní centrum, kde se dávají velké slevy na značkové věci dovezené ze zahraničí, které buď vyšlo z módy, nebo se už nebude vyrábět. To je jediná závada, jinak vlastníte 100% originály za skvělé ceny. V tomto jedinečném e-shopu si vybere i ten nejnáročnější zákazník, neboť ho naprosto uchvátí sleva na značkové boty, bezvadná zákaznická podpora a značky – Conti, Apart, Bullboxer, Tesini, Buffalo, Sheego, Esprit, Jana Fashion …