Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Červenec 2012

sauny a wellness

Wellness Praha

 

Jste znaveni věčnou prací a stálým přísunem stresu? Toužíte po odpočinku, který byste strávily v klidu, v příjemném prostředí?

Ovšem nechce se Vám vyhazovat zbytečné peníze za předražené dovolené u moře?

Potom pro Vás bude naše provozovna Wellness GolfYacht tím pravým ořechovým.

Wellness GolfYacht

Naše provozovna se nachází v našem hlavním městě Praha v příjemném a klidném privátním prostředí. Pokud budete mít zájem můžete si zde užít veškeré wellness procedury, které jsou obsažené v naší GolfYacht nabídce.

Naše nabídka

Naše Wellness studio se může pyšnit celou řadou kvalitních procedur, které Vás zaručeně uvolní a naladí Vás na tu správnou ,,relaxační“ vlnu!

V našem relaxačním ,,menu“ nechybí ani velmi široká nabídka masáži – nechybí zde ani masáž pro dva, či různé kombinační balíčky.

Na své si přijdou i milovníci saun – na své si tedy u nás přijdou jak dámy, tak páni.

Zákazník na prvním místě

U nás je zákazník vždy na prvním místě a při každé vaší návštěvě se o Vás postará náš ochotný personál, který Vám pomůže ti doporučí vhodné procedury pro Vaše tělo.

 

pobyty wellness

Kvalitní Wellness Praha

 

Wellness GolfYacht

Toužíte po té pravé očistci vašeho těla? Toužíte po několika dnech relaxace? Potom pro Vás bude pobyt v našem Wellness centru v Praze jako několik dnů v ráji.

V dnešní uspěchané době, která je plná stresu a nedostatku času většina lidí zcela zapomíná na nejrůznější potřeby pro regeneraci jejich těla.

Naše nabídka

Naše Wellness se nachází ve velmi příjemném, klidném až privátním prostředí si můžete naplno užít veškeré Wellness procedury, které jsou na GolfYacht v nabídce.

Naleznete u nás velmi širokou nabídku nejrůznějších Wellness procedur včetně kvalitních masáží přes sauny až po nejrůznější terapie.

Teorie Wellness předpokládá, že nemoci a zdravotní problémy nemusí vycházet pouze z těla jako takového, ale mohou být způsobeny i špatným psychickým stavem a tímto heslem se řídí i u nás, nejen, že Vám naše Wellness centrum dopřeje dokonalé fyzické uvolnění – dostane se i na psychiku.

Fyzická a psychická rovnováha

Cílem našich procedur je dostát dokonalé rovnováhy mezi fyzickým a psychickým stavem člověka.

 

welness

Ten nejlepší Wellness

 

Nechte se unést do světa úžasného klidu a bájného ticha, o jehož existenci jste již začínali pochybovat.

Naše Wellness pobyty

Jestliže se chcete dostat do blaženého stavu, ve kterém si budete chtít užít nevydaného luxusu, tak využijte našich nabízených Wellness služeb!

Naše nabízené Wellness pobyty a procedury Vám poskytují jedinečnou možnost vytrhnout se z koloběhu běžného života, ve kterém vás zatěžuje mnoho negativních vlivů dnešní hektické doby jako je stres a nedostatek času, a prožít si příjemné chvíle odpočinku s příjemnými aktivitami.

Každý z nás zná ty pocity, kdy si člověk již myslí, že mu ze všech těch povinností snad praskne hlava. Vypněte! Relaxujte a dopřejte si příjemné rovnováhy mezi Vaším psychickým a fyzickým stavem.

Zkrátka naše Wellness pobyty vám umožňují na vše alespoň na chvíli zapomenout.

Výhody Wellness

Mezi hlavní výhody Wellness procedur a pobytů v našem centru nepatří jen výše zmíněná rovnováha mezi fyzickým a psychickým stavem, ale Wellness slouží také například jako prevence před různými onemocněními.

Naše nabídka

Z naší velmi široké nabídky si jistě vyberete. Mezi naše nabízené služby patří jak špičkové masáže, terapie, tak i například kvalitní sauny, které Vám dopřejí dokonalé uvolnění.

klimatizace midea

M-Klima

 

Přemýšlíte o instalaci klimatizace, chlazení či tepelného čerpadla? Jestliže ano a chcete si být jistí kvalitou provedení a dlouhodobou trvanlivostí volte naší firmu M-Klima s.r.o

Záruka kvality

Naše firma se může pyšnit dlouholetou tradicí a celou řadu velmi spokojených zákazníků, kteří se k nám neustále vracejí.

Naše firma M-Klima s.r.o má velmi široké spektrum zaměření. Firma se zabývá jak dodávkou, tak i montáží klimatizačních zařízení do nejrůznějších prostorů.

Montáž a dodávka klimatizačních systémů je možná jak pro malé bytové jednotky, tak i pro střední a velké aplikace.

Přední značky

Firma se zaměřuje především na montáž známých značek, jako jsou TOSHIBA, DALKIN a LG.

Specialita a výhrada firmy

Jednou z mnoha specialit firmy je také velmi kvalitní montáž nejrůznějších technologií pro domácí i komerční chlazení vinných sklípků.

Technický návrh

Před každou zakázkou dostane zákazník kompletní technický návrh a celý rozpočet zdarma. Samotná montáž je prováděna zručnými techniky a to doslova na klíč.

mobilní klimatizace

M-Klima s.r.o. klimatizační kvalita

 

Rádi byste si v horkých letních měsících dopřáli trochu toho ochlazení v podobě klimatizace?

Ovšem nechcete práci svěřit do rukou nezkušených amatérů? Chcete práci jasnou rychlou a především kvalitní?

Potom volte naší společnost M-Klima s.r.o.

Zaměření

Naše firma se již roky zaměřuje především na dodávku a následnou kvalitní montáž klimatizačních systémů a to téměř do všech prostorů.

Klimatizační zařízení montujeme jak do malých bytových prostor, tak i do velkých a středních hal.

Naší výsadou a hlavní předností je rychlost odvedené práce, vysoká spolehlivost a využití předních světových značek jako bezesporu jsou LG, TOSHIBA či například DAIKIN.

Tepelná čerpadla

Pokud byste měli například zájem o tepelné čerpadlo, u nás naleznete též velmi kvalitní zázemí. Naše firma se specializuje na velmi široké spektrum úkonů a prací a instalování tepelných čerpadel mezi nimi samozřejmě nesmí chybět.

pobyty wellness

Mobilní Wellness

 

Budete pořádat domácí večírek, kam pozvete všechny své kamarády a kolegy z práce a vy ne a ne vymyslet něco originálního co by hosti ocenily?

Mobilní Wellness

Jestliže chcete být originální a chcete si být jistí, že Váš nápad každý účastněný host ocení, volte Mobilní Wellness

O co jde?

Mobilní Wellness vlastně plní stejný účel jako klasický Wellness s tím rozdílem, že u mobilního Wellness si budete moci dopřát očekávanou relaxaci a uvolnění kdekoliv.

Nebudete se muset dokonce hnout z vašeho domu, stačí zavolat a mobilní Wellness přijede přímo za Vámi! A to kamkoliv budete chtít!

Objednejte si mobilní Wellness na firemní setkání, oslavu nebo jenom tak, abyste svému tělu i duchu dopřáli, co si zaslouží.

Wellness

Vy nám řeknete o jakou událost a pro kolik lidí půjde. My Vám obratem navrhneme několik variant. Záleží jen na Vás, jestli si necháte na svojí akci dovést specialisty na relaxační masáže či na nejrůznější rituály.

mobilní Wellness

Volte mobilní Wellness

 

Vždy jste snily o tom, že Vám bude přímo doma dopřáván stejně příjemný požitek jako na nejrůznějších víkendových Wellness zájezdech? Přestaňte snít, vaše sny by se momentálně mohli změnit v realitu!

Mobilní Wellness

Díky našemu mobilnímu Wellnessu Vám budeme schopni doslova ,,dopravit´´ naše služby kamkoliv budete chtít, třeba přímo k Vám domu, či na nějakou párty/akci.

Abyste si mohli dopřát královský odpočinek kdekoliv jej budete potřebovat!

Jsme mobilní tým, který chápe potřeby klienta jako základ, na kterém stavíme naše služby. Zákazník je u nás vždy na prvním místě a řídíme se dle jeho potřeba a nejrůznějších požadavků.

Náš cíl

Našim cílem, tedy cílem mobilního Wellnessu je vytvořit atmosféru, jakou zažívali králové a panstvo, kteří měli vlastní lázně, místa odpočinku a regenerace. Dokážeme Vám, že se můžete cítit doma jako v pravém Wellness centru!

Sestavu je možné na-kombinovat dle požadavků klienta.

tabáky kvalitni

Dýmkový tabák

 

Chtěli byste nakupovat z pohodlí vašeho domova, ale bojíte se zdlouhavé doručovací lhůty, kvality a případnými problémy s reklamacemi?

U nás se bát nemusíte! Náš internetový obchod, který funguje na bázi e-shopu má již letitou tradici a celou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám velmi rádi vracejí.

Ušetřete

Hoďte za hlavu zbytečně cestování po různých kamenných obchodech za účelem nákupu kvalitního cigaretového a dýmkového tabáku. U nás v našem e-shopu tabáky-online.cz naleznete přesně to co hledáte za velmi výhodné ceny!

Ceny cigaret jdou vzhůru

Kuřáci jsou v dnešní době stále více a více omezovány nejrůznějšími novelami či zákony. Nejen že se kouření zakazuje již téměř na všech veřejných prostranstvích, také ceny cigaret jdou rok co rok vzhůru.

Pokud tedy chcete ušetřit nemalé peníze doporučujeme přejít na manuální balení cigaret. K tomuto procesu nebudete potřebovat žádné nákladné nástroje, postačí jen pár nutných pomůcek, které najdete v našem obchodu.

Výhoda

Je dokázáno, že kuřák co vykouří krabičku denně, může díky kupovanému tabáku ušetřit měsíčně až 300kč!

luxusní cigarety

Cigaretový tabák

 

Chcete nakupovat kvalitně a rychle? Zapomeňte na zbytečné utrácení vašeho drahocenného času a benzínu při objíždění nejrůznějších nákupních center ve snaze sehnat kvalitní cigaretový a dýmkový tabák.

Tabáky online

Pokud toužíte po kvalitním tabáku, jak pro cigarety, tak pro doutníky tak jste zde správně!

Kvalitní zboží

Nabízíme cigaretový a dýmkový tabák různých značek a chutí. Všechen zdejší sortiment je velice kvalitní s nálepkou světových značek.

Vysoká cena cigaret

V dnešní době se cigarety stávají čím dál tím více cenově nedostupným zbožím. Cena cigaret stále roste a balení vlastních cigaret se rok co rok začíná stále více vyplácet.

Plnění cigaret či cigaretových dutinek je tou správnou cestou k ušetření velkého obnosu peněz. Pokud nevíte jak na to, nemáte tabák ani potřebné propriety nevěšte hlavu!

Všechny potřebné pomůcky k plnění cigaret či dýmek naleznete v našem e-shopu, který je zde pro Vás 24 hodin denně!

cigarety online

Tabaky-online.cz

 

Toužíte po kvalitním tabáku? Ovšem nechcete utrácet své drahocenné peníze za benzín a svůj čas při projíždění kamenných obchodů?

Nevadí náš internetový obchod je zde pro Vás online 24 hodin denně!

Kvalita jako řemen

Náš obchod se může pyšnit velmi širokým a téměř denně aktualizovaným kvalitním sortimentem tabáků světových značek, a to jak pro dýmky, tak pro klasické cigarety!

Zákazník na prvním místě

Snažíme se zde pro Vás mít  zajímavou nabídku zboží, za přijatelné ceny. Od otevření našeho obchodu stále průběžně  rozšiřujeme sortiment nabízeného zboží a snažíme se o zajištění co nejlevnějšího „poštovného“, neboť chápeme, že poštovné většinu zákazníků eshopů (nejen toho našeho) odrazuje.

Rozložení webu

Náš web je velmi příjemně uzpůsoben. Všechny rubriky a celý design jsou velmi účelně zpravovány tak, aby se zde žádný návštěvník neztratil. Nechybí zde ani fulltextové vyhledávání a všudypřítomný nákupní košík.

Pokud tedy chcete kvalitní tabák za velmi přijatelné ceny volte náš obchod a do zajisté budete nad míru spokojeni!

nejlevnější cigarety

Kvalitní online tabáky

 

Jste kuřák a již Vás nebaví utrácet neuvěřitelné peníze za krabičkové cigarety? Již máte dost neustálého zvyšování cen a nejrůznějších daní?

Ovšem na druhou stranu máte strach s kupování vlastního tabáku ať už kvůli kvalitě, či zdlouhavému nakupovacímu procesu?

Nevěšte hlavu v dnešní době již nemusíte někam jezdit aby jste sehnali velmi kvalitní tabák vysoké úrovně!

Tabáky online

Pokud toužíte po kvalitním tabáku vysoké kvality nebojte se obrátit na náš internetový obchod, který funguje na bázi e-shopu. Využijte vymožeností internetu a neutrácejte zbytečné peníze za benzín při ježdění po nákupních centrech! Nakupujte přímo z domova za skvělé ceny!

Proč volit náš web

Samozřejmě internetových obchodů s tabákem je celá řada, ovšem nikdo Vám nenabídne tak kvalitní sortiment za rozumné ceny jako my. Navíc se můžeme ohánět celou řadou spokojených zákazníků, kteří se k nám velmi rádi vracejí.

Exkluzivní briliantové šperky

Je to tady. Váš drahý muž se rozhodl plácnout přes kapsu, tak to rozhodně nemeškejte a briliantové šperky žádejte. Úchvatná krása šperků se třpytícími diamanty je tak dojímavá. Trvalá připomínka krásného vztahu. A kde se dají koupit tyto luxusní šperky za báječnou cenu? Na portálu, kde preferují českou značku Danfil, která vyrábí skvostné náušnice, prsteny a přívěšky. Navždy si budete pamatovat internetový obchod diamantove-sperky.eu.

Můžete začít s objednávkou – diamantové šperky. Touha po diamantových špercích je obrovská. Stačí kliknout na první kategorii diamantové prsteny, vyvalí se na Vás toliko krásy, že se Vám zastaví dech. Originální designy, vysoká kvalita, jedinečné ceny – šperky s diamanty. Certifikáty pravosti k dispozici, v Praze si můžete osobně odebrat zboží a při objednávce nad 3000 Kč máte dovoz zdarma. Co víc! Obdržíte ke každé objednávce pěkný přívěšek s perlou Swarovski.

outdoor outlet

OUTLET OBCHOD

Toužíte po doslova prvotřídním outlet oblečení, obuvi či různém vybavení a módních doplňcích? Zároveň byste, ale neradi utrácely zbytečně stovky ba i tisíce korun navíc? Na kvalitu si potrpíte a chcete sebe, nebo své blízké obdařit značkami jako jsou, Umbro, Addidas, Reebok či Nike? Pak není lepší řešení než návštěva e-shopu outletobchod.cz a využití zdejších mimořádných nabídek a slev v hodnotě až 80%. Shop Vám garantuje velmi vysokou kvalitu světoznámých značek za velmi přijatelné ceny.

Obchodní domy jsou pasé

Zcela zapomeňte na zbytečné plýtvání benzínu při objíždění nejrůznějších obchodních domů s outlet sortimentem za vysoké ceny. Outlet-obchod Vám zajistí kvalitu, nízkou cenu a rychlost dodání! Outletobchod se specializuje na outlet oblečení pro nejrůznější činnosti a aktivní způsob života. Najdete zde pohodlné a kvalitní oblečení téměř pro jakoukoliv aktivitu. Zkrátka pokud chcete získat to nejlepší zboží s garancí těch nejnižších cen je tento obchod pro Vás to pravé

Rozsáhlý sortiment

K dispozici ve zdejším online obchodě jsou nejen klasické oblečení a boty, ale také nejrůznější doplňky jako tašky, kabelky, peněženky, hodinky, batohy, sluneční brýle, pásky včetně nejrůznějších toaletních potřeb. Vše je tříděno přehledně do jednotlivých rubrik podle pohlaví.

Proč volit právě náš obchod

1. Na trhu působíme 4 roky. Za tuto dobu jsme dostáli vysoké oblibě u celé řady zákazníků a vyřídily přes tisíce objednávek.

2. U nás můžete zboží do 14 dnů bez udání důvodu od zakoupení vrátit.

3. Levné dopravené, nebo doprava zdarma. Doprava zboží ZDARMA při objednávce nad 2000,-! Doprava zboží je navíc velmi rychlá, vámi zakoupené zboží Vám bude dopravené během několika následujících dnů.

 

 

dětský outlet

Outletobchod

Je libo outlet oblečení značek jako jsou Puma, Reebok, Addidas, Dunlop, Everlast či Nike? Tyto značky jsou pro většinu lidí synonymem pro velice kvalitní oblečení, ale za velmi vysoké ceny. To druhé tvrzení ovšem nemusí být pravdivé. Náš internetový shop s kvalitním outlet oblečením Outletobchod.cz Vám nabízí tyto prestižní značky za akční ceny se slevou až 80%.

Tyto značky ovšem nejsou známy jen jako výrobci sportovního oblečení a doplňků, ale také jako prvotřídní dodavatelé oděvu pro každodenní život pro všechny věkové skupiny. Outletobchod.cz Vám nabízí rozsáhlý sortiment sportovního zboží a vysokou kvalitu v poměru se solidní cenou.

Rychlost/Přehled

Web je přehledně tříděn do rubrik, ve kterých se nikdy neztratíte. K dispozici jsou rubriky – Pánské/Dámské, kde najdete jednotlivý výčet veškerého sortimentu pro obě pohlaví. Dále Dětské – zde najdete oblečení určené výhradně pro děti do 15 let. V neposlední řadě nechybí ani doplňky. Kromě klasického oděvu a bot nabízí www.outletobchod.cz také širokou škálu tašek, slunečních brýlí, hodinek, batohů a pásků.

Objednání

Hlavní předností našeho e-shop webu www.outletobchod.cz je okamžitá dostupnost v podstatě veškerého zdejšího nabízeného zboží. Odesílání samotných zásilek je pak otázka pár dní. Nabídka zboží se navíc neustále rozšiřuje a denně aktualizujeme, abyste byli neustále IN.

 

outlet expert

Kvalitní textilní outlet sortiment

Náš internetový obchod www.outletobchod.cz  je dodavatel celé pestré škály textilního oblečení, pomůcek a doplňků.

Náš internetový obchod se vydal ,,online´´cestou, protože věří, že internet je budoucností a dokáže potencionálnímu zákazníkovy nabídnout mnohem větší kvalitu, cenu a komfort než kamenné obchody. Proč zbytečně utrácet desítky tisíc za benzín a ztrácet svůj čas kvůli zbytečnému a častokrát otravnému ježdění po sportovních krámech a centrech při hledání toho pravého oblečení či doplňků. Náš internetový obchod Vám nabízí tu nejlepší kvalitu a širokou škálu obleků a spotřeb a to vše z pohodlí vašeho domova. Takže proč si nákupy příjemně neusnadnit?

Zpracování webu

Web je přehledně roztříděn a stručně-jasně zpracován tak, aby nikdo neměl problém se na něm vyznat. Všudypřítomný fulltextový vyhledávač a nákupní košík jsou samozřejmostí. K dispozici jsou doplňky a outfity jak pro ženy/muže (dívky/chlapce) tak pro seniory, juniory, či pro lidi ve středním věku. Web nabízí široký výběr oblečení, jako jsou trička, kraťasy, legíny, ¾ kalhoty, mikiny a mnoho dalšího. Všechen sortiment reprezentuje světové značky, jako jsou Adidas, Nike, Dunlop, Puma či Reebok, které zajišťují nejen atraktivní a účelný design, ale také skvělou kvalitu a výdrž.

Proč právě náš e-shop?

Ano na internetu jistě existuje spousta online obchodů (e-shopů) s outlet sortimentem a tématikou ovšem nikde se Vám nedostane takových slev až 80% na originální zboží světových značek jako u nás. Navíc Vám zaručíme denní aktualizace nabídky. Veškeré zdejší zboží je skladem.