Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Únor 2016

Kravaty, motýlky, kapesníčky, manžetové knoflíčky – ryze mužská záležitost

Kravaty, motýlky, kapesníčky, manžetové knoflíčky – ryze mužská záležitost

Pojďme se ještě chvíli věnovat ženám, které si potrpí nejen na šperky, ale i na módní doplňky v podobě luxusních dámských šátků. V tomto ročním období jsou to také zimní šály; ovšem s důrazem na předvídavost budou  ženy určitě rády obdarovány i stylovou šálou letní, která se na jejich krku změní v krásnou ozdobu. Luxusní zimní šály, které Luxorshop.cz nabízí, však nejsou určeny pouze ženám, ale i mužům.

Aby snad mužům nebylo líto, že většina nabízeného sortimentu patří přece jen ženám, jsou v Luxorshopu.cz zastoupeny i mužské kategorie. Takže pánové vybírejte: kravaty, motýlky, kapesníčky, manžetové knoflíčky. Nebo, že byste tentokrát na oplátku zvolily některou z těchto komodit jako dárek pro svůj protějšek vy, dámy?

Jídlo a alkohol už na oslavu nosit nemusíte – oslavenec je najde uvnitř bedny

Jídlo a alkohol už na oslavu nosit nemusíte – oslavenec je najde uvnitř bedny

Zamyslete se nad tím, jaké že jsou to nejfrekventovanější věci, které jste zvyklí nosit na oslavy pořádané pro muže. Jsou to především alkohol a jídlo. Teď už vlastně nic z toho na oslavencovu párty nosit nemusíte! Stačí, když jako dárek z lásky pro muže, dárek k narozeninám pro muže, dárek pro muže k svátku, netradiční dárek pro muže k výročí a podobně zvolíte dárkovou sadu pro muže, která bude ve svém nitru ukrývat právě to, co obdarovávanému nejvíce chutná. Pokud toho svého chlapa nebo kamaráda ještě pořádně neznáte, je důležité ho trochu rozpovídat, aby vám svěřil, po čem jeho dušička nejvíce prahne.

V dámském i pánském fitness tričku Feel JOY můžete vyrazit prakticky kamkoliv

V dámském i pánském fitness tričku Feel JOY můžete vyrazit prakticky kamkoliv

Jste v jednom kole? Ráno musíte vyrazit do práce, odtud do města na nákup a pak přímo na své oblíbené cvičení? Nemáte chuť se 20 krát za den převlékat? Vyřešte to naprosto elegantně! Pořiďte si úžasné dámské fitness tričko, pánové samozřejmě pánské fitness tričko a holky nezapomenou ani na dokonalou dámskou mikinu na cvičení, protože bývají zimomřivější. Tyto svršky, jak se ostatně sami nejlépe přesvědčíte, jsou natolik cool, že je můžete vzít nejen na sportovní aktivity a na procházku do přírody, ale i do města a do zaměstnání. Co vy na to?

Zdravější kouření

Zdravější kouření

E-cigarety se stávají jasnou volbou, zvláště když na poli výzkumu jsou konečně zaznamenány určité přesnější informace. Ty jasně praví, že kouření elektronických cigaret je o dost zdravější formou vychutnávání si nikotinu. Navíc variabilita chutí je zde téměř nekonečná, takže takové kouření je rovněž pestré.

Bazar pro mámy, pro táty i pro děti

Bazar pro mámy, pro táty i pro děti

Dozajista oceníte také bazar zvířat a bazar služeb. Malé děti si totiž často přejí domácího mazlíčka, a pokud k tomu máte vhodné podmínky, kočička, pejsek, křeček či morčátko jim určitě udělají radost. Z kategorie bazar služeb zase zcela jistě využijete například hlídání dětí, u těch větších třeba doučování.

Maminky možná ocení kosmetické poradenství v pohodlí domova nebo masáže či gelovou modeláž nehtů, za kterými nebudou muset nikam vyrážet a budou si veškeré tyto služby moci vychutnat v pohodlí domova. A tátové? Pro ty All-bazar.cz nabízí bazar elektra a bazar nemovitostí. Vždyť víte – kdo si hraje, nezlobí – a k tomu je elektronika či práce na chalupě jedinečnou příležitostí.

Dětské kočárky kvalitních značek

Plánujete-li budoucího potomka, určitě byste se na něj měli náležitě připravit. Nejzákladnější dětskou pomůckou bude pravděpodobně kočárek. Vozítko, v němž bezpečně a pohodlně převezete dítko z jednoho místa na druhé.

Nápomocen vám při jeho nákupu může být internetový obchod AAAkočárky.cz, jehož bohatá produktová nabídka uspokojí všechny náročné rodiče. Abyste se vám lépe a jednoduše nakupovalo, přinášíme vám alespoň minimální ochutnávku toho, co si lze v současnosti pořídit.

Originální kočárky Patron

Hraje-li při vašem výběru roli především kvalita zpracování, určitě vsaďte na kočárky Patron, které vznikají spojením kvalitních výrobních materiálů s originálním a působivým vzhledem. Preciznost vyhotovení je postřehnutelná od koleček, přes madla, až po samotné tělo, kde bude miminko nerušeně odpočívat.

Kočárek Camarelo působivého vzhledu

Budou to hlavně milovníci unikátního a nápaditého designu, jež kočárek Camarelo uspokojí ve všech ohledech. Moderní vzhled, barevná sladěnost, dostatek prostoru a úložného místa. Co si přát více, když vyrážíte se svým dítětem na procházku?

Opomíjeno samozřejmě není ani na stabilitu, pevnost nebo odolnost. S pomocí adaptérů lze navíc autosedačku umístit také do kočárku.

Firkon – dlouhodobě prověřená kvalita

Vysloví-li se pojem dětské kočárky, každého znalého člověka napadne výrobce Firkon. V jeho podání může kočárek nabývat černé, modré, šedivé, růžové a zelené barvy. Kočárky Firkon mají styl a sází především na praktickou stránku věci.

Přikoupit si lze řadu originálního příslušenství, s nímž se pro vás stane péče o dítě velice snadnou a pohodlnou záležitostí. Každá malá ratolest má nárok na patřičný komfort. Vězte, že v případě této modelové řady určitě nešlápnete vedle, ať už půjde o velikost, hmotnost či celkové zpracování.

Prodej oceli v Brně

Ocel je dnes snad nejpoužívanější slitinou, se kterou se můžeme setkat při každodenním životě hned několikrát. Samozřejmě, že z velké části se s ní při běžném životě můžeme setkat v kuchyni, a to v podobě hrnců, pánví, nožů a některých spotřebičů. Ovšem není ocel jako ocel. Nejvyužívanější je uhlíková a nerezová ocel. Ačkoli jsou na první pohled téměř nerozeznatelné, jejich vlastnosti se trochu liší. Ale důležité je, že obě dvě nepodléhají korozi, čímž se stávají naším nesporným pomocníkem v mnoha oblastech. Například v oblasti průmyslu bychom se bez oceli jen těžko obešli. Z oceli jsou totiž vyrobeny trubky pro otopné systémy a mnoho dalšího. Samozřejmě je využívána například i v podobě součástek do strojů.

Když se zamyslíme nad vlastnostmi obou druhů ocelí, tak se nedá jednoznačně určit, která by byla více přínosná či měla lepší vlastnosti. Říká se pouze, že o uhlíkovou ocel je třeba více pečovat, jelikož při nešetrném používání se na ní mohou objevit skvrnky, které sice nijak nebrání v dalším používání, ale i tak se doporučuje dbát na jejich pravidelnou péči. Nerezavějící ocel je zase využívána například i na výrobu zábradlí, neboť jí nevadí nepříznivé podmínky, jako je déšť či vlhko.

Ovšem zůstaňme u toho, že ocel je nepostradatelnou součástí každého průmyslu a tam se také nejvíce využívá. Výrobky z ní, jako jsou trubky, fitinky, příruby a mnoho dalších jsou dostání dnes jak ve velkoobchodech, tak i maloobchodech. I v Brně můžeme výrobky z uhlíkové a nerezové oceli nakoupit u společnosti METAL STEEL, která Vám dokáže zajistit i výrobky z jiných materiálů.

METAL STEEL s.r.o.
Olomoucká 164 b)
627 00 Brno
Česká republika
www.metalsteel.com

Rekonstrukce bez problémů

Každý chce mít krásné bydlení, ve kterém si bude užívat pohodu a klid v rodinném kruhu. Jenže většinou tomu tak není, zejména proto, že naše bydlení neodpovídá tomu, co si představujeme, a pak je nám také hloupé někoho k sobě zvát a tvářit se, že takhle je to ono. Můžete se ale pustit do rekonstrukce, která Vám vytvoří prostory ve Vašem domě, o jakých jste vždycky snily. A jelikož opravy bydlení bývají zdlouhavé a nepříjemné, je lepší se pustit do všeho naráz a vydržet chvíli tu nepohodu, než provádět opravy na několik etap, které nám znepříjemní bydlení mnohem více.

Pokud jste perfekcionista, který potřebuje, aby byl domov v perfektním stavu, bez jediné nedokonalosti, pak je asi nejvíce výhodné rekonstrukce domu či bytu přenechat nějaké stavební firmě. Pokud totiž zakázku tvoří řemeslníci od jedné jediné firmy, mají přesné instrukce a jen málokdy se stává, že něco není v pořádku. Kdežto opravy prováděné několika rozdílnými řemeslníky, z nichž každý se vyzná v něčem jiném, a běžně spolu nespolupracují, můžou způsobit v opravách mnoho nepřesností. Různé neshody, problémy s dodávkami materiálu a především s tím, jak to celé bude na konci vypadat. Navíc budete také muset platit veškeré úkony zvlášť, různým lidem, a nakonec Vám z toho vznikne velká hromada faktur a účtů, ve kterých se ani sami nevyznáme.

V Brně a jeho okolí se můžete obrátit na firmu pana Vinklárka, který se na poli rekonstrukcí bytů a domů pohybuje už dlouhou dobu a má nespočet různých zkušeností, které určitě přijdou vhod.

Martin Vinklárek
Tel:+420 775 071 176
IČ: 66586208
Email: vinklarekmartin@seznam.cz
www.rekonstrukcevinklarek.cz

Pilatesovy principy nejlépe dodržíte v pilates oblečení

Pilatesova metoda je založena na osmi důležitých principech. Pokud vklouznete do pilatesoblečení od Feel JOY a budete pilates cvičení provádět s vědomím těchto principů, bude mít vaše cvičení daleko větší význam a efektivitu. O které principy jde? je třeba:

  • Kontrolovat tělo při každém pohybu a přesné provádění jednotlivých cviků.
  • Při dýchání využívat celou kapacitu plic a oprostit se od mělkého dýchání.
  • Přecházet z jednoho druhu pohybu do jiného plynule.
  • Každý pohyb začínat a končit přesně tam, kde se to má.
  • Neustále se soustředit na střed těla (takzvané centrování).
  • Dokonale zvládat stabilitu těla.
  • Pomalu a nenásilně zvětšovat rozsah pohybu.
  • Seznámit se se svalovou „opozicí“ a každý sval těla zdržovat ve formě (nezkrácené svaly).

S obdobnými pravidly se setkáte také při správném cvičení jógy. Možná vás jóga osloví více než pilates, v tom případě nezapomeňte, že pohodové cvičení podpoří i kvalitní jóga oblečení.

Pro zdraví vaše i vašeho nenarozeného děťátka

Věděli jste, že pilates a jóga jsou v určité modifikaci vhodné i pro těhotné ženy? Pokud se to týká právě vás, milé nastávající maminky, pořiďte si kvalitní a pohodlné těhotenskéoblečení a vyzkoušejte některou z těchto alternativ, nebo začněte praktikovat speciální těhotenská cvičení.

Vyžeňte škodliviny z těla ven!

My, co těhotní nejsme, tím myslím ženy i muže, bychom si čas od času měli dát pořádně do těla. Navštívit skvělý internetový obchod, který nabízí oblečení na zumbu, fitnes oblečení, oblečení na aerobik, street dance oblečení, pool dance oblečení a další, a propotit se až na kost. Tyto aerobní aktivity ty mají totiž úžasně blahodárný efekt pro naše zdraví.

Do tělocvičny, do fitka, do lesa i do města

Koukáte do skříně a říkáte si, že všechno máte, že můžete rovnou vyrazit do tělocvičny či posilovny? Udělejte si radost sportovní čelenkou, super dámskou mikinou na cvičení, dámským fitness tričkem či pánským fitness tričkem, ve kterých můžete vyrazit klidně i na procházku do města.

Okrasné výsadby v zahradě

Okrasné výsadby neboli okrasné záhony bývají jedním z nejdůležitějších prvků v zahradě. Tyto výsadby jsou v zahradě velmi důležitým estetickým prvkem, a proto je nutno vše dobře rozmyslet. Důležitých faktorů, které ovlivňují druhovou skladbu, je velmi mnoho, avšak hodně těchto faktorů můžeme vhodným zásahem ovlivnit (např. při zásadité půdě okyselit vhodným substrátem a poté vysazovat kyselomilné rostliny – azalky, vřesy….).

Často jsme žádáni, při realizaci okrasných záhonů o menší následnou údržbu. Proto tyto záhony opatřujeme nejrůznějšími mulči a textiliemi proti prorůstání plevele. Při těchto požadavcích na nenáročnou údržbu bývají ve výsadbách použity většinou nenáročné rostliny. Tyto okrasné záhony jsou velmi pěkné i díky dostupnosti mnoho druhů rostlin na našem trhu. Velmi čest provádíme výsadby neopadavých rostlin – např. živé ploty.  Možností je mnoho. Pěkné bývají i výsadby vysokých živých kvetoucích plotů vysázených tak, aby v průběhu roku stále nějaká část plotu kvetla nebo záhony trvalek v kačírku. Je vhodné nechat si vypracovat návrh těchto výsadeb zahradnickou firmou.

Zeleninové a bylinkové výsadby můžeme při vhodném založení výsadeb počítat také za výsadby okrasné. Někdy bývají zastrčeny v rohu nebo různě odděleny od ostatních ploch v zahradě, ale i tyto záhony můžou působit velice pěkně. Při návrhu můžeme tyto výsadby různě prolínat s okrasnými rostlinami nebo je doplňovat, ale mohou být podobné i skalkám, jako vyvýšené záhony s kameny dřevem i dekoračními prvky.

Pěknou dominantou po dobré realizaci zahrady mohou být i skalky a vyvýšené záhony květin, ale i nejrůznější drobné vodní plochy, či potůčky na skalkách. Skalky mohou mít nejrůznější tvary od kolmých zídek využívajících svahování terénu, po lehce vyvýšené záhony na rovinatých zahradách. Na skalky se vysazují teplo a suchomilné rostliny pocházející z vyšších, skalnatých stanovišť. Skalničky už svým habitem neboli vzezřením bývají drobné rostlinky a už proto je vhodné je pěstovat na vyvýšených záhoncích. Skalničky pocházejí ze svažitých kamenitých terénů, a proto jsou skalky jejich přirozeným stanovištěm. Skalky umožňují dobré odvodnění a poskytují skalničkám vhodný prostor, ve kterém se rostlinkám dobře daří.

Při navrhování zahrady je dobré tyto okrasné výsadby rozvrhnout s ohledem na následnou údržbu celé zahrady. Proto zahradu navrhujeme dopředu a při realizaci se držíme plánu, vyhneme se tak jisté „nekoncepčnosti“. Více různých dominant by v zahradě mohlo působit spíše rušivě, než efektně. Střídmě zvolená dominanta dotažená do konce jak stavebně, tak esteticky, může naopak posunout zahradu na vyšší úroveň. Vždy je třeba mít na paměti co je při následné údržbě v mých silách.

Aby kameny, které dopravíme na pozemek, nebyly jen navrstvenou hromadou kamenů, je nutné postupovat podle několika pravidel. Měly by pocházet z širšího, nebo nejlépe bližšího okolí domu. Není dobré míchat více barev a druhů hornin. Vaše skalka by měla přirozeně splynout s okolní přírodou. Na rovinatějších zahradách by tato terénní nerovnost měla vybíhat pozvolna a měla by mít pozvolnější pohledovou stranu. Na svažitých pozemcích jsou efektnější a esteticky výhodnější „teráskovité“ záhonky s kameny a skalničkami jako na skalkách.

Kvalitní tabák do vodní dýmky – bohatá chuť, dobrá dýmavost a šťavnatost

Kvalitní tabák do vodní dýmky – bohatá chuť, dobrá dýmavost a šťavnatost

Každému uživateli vodní dýmky jsou dobře známé termíny, jako: kamínky do dýmek, melasy do vodních dýmek, uhlíky do vodních dýmek a podobně. Zastavit bychom se však mohli u tabáku do vodní dýmky. Zastavit bychom se však mohli u tabáku do vodní dýmky. Většina těchto tabáků se vyznačuje opravdovou kvalitou. Tak například tabáky do vodní dýmky Al Fakher pořídíte za velmi přijatelnou cenu. Dalo by se říci, že za málo peněz získáte opravdu hodně muziky (bohatou chuť, dobrou dýmavost a šťavnatost).

Podobně bychom mohli hovořit o tabáku do vodní dýmky Al Ajamy gold, Jeff’s 7 Elements, Jeff’s 7 + melasa MolaMix, Nakhla, Nakhla Mizo, Medité, Hookah Freak, Doobacco, Moassel Jannet El Fawakeh, Habibi MacBaren.

Přínos knížky Patrika Hartla

Přínos knížky Patrika Hartla

Malý pražský erotikon je knížkou autora úspěšných komedií Patrika Hartla a nejedná se o jeho prvotinu. Tou byl románs názvem Prvok, šampón, tečka a Karel, který zaznamenal veliký úspěch a tak není divu, že následovaly také nové příběhy. A již je četly některé slavné osobnosti a kulturní postavy, například Ivana Chýlková, která tuto knihu vřele doporučuje.

Odpovědnost za přepravované zboží

Úmluva CMR, která reguluje vazby a odpovědnost za přepravované zboží mezi dopravci/zasilateli a příkazcem zboží, popisuje poměrně přesně situace, kdy za vzniklou škodu dopravce odpovídá a kdy nikoliv.

V článku 8. Povinnosti dopravce při převzetí zboží, je zcela jasně napsané, že odesílatel má být povinen zajistit přepravované zboží potřebným způsobem proti nebezpečím silniční dopravy, neboť jen on má k dispozici odborné znalosti, nikoliv dopravce. Odesílatel má proto odpovědnost i za bezpečné uložení, nahromadění a upevnění zboží proti otřesům a skluzům během jízdy, a to i za jízdy zvýšenou rychlostí. Odesílatel musí proto zboží naložit tak, aby bylo schopné dopravy.

Dokonce jsou známy soudní spory, kdy soud uznal, že dopravce nemůže zkontrolovat obal samotný.

V letošním roce jsme řešili několik škodných událostí, kdy zcela jasně škoda vznikla díky vadnému obalu.

Ani jedna z těchto škod není likvidní, protože vznik škody není zapříčiněn dopravcem, ale vadným, nebo nedostatečným obalem.

Společnost EKONSERVIS je schopna nabídnout pokrytí i takovýchto škod.

http://www.ekonservis.cz/pojisteni/

http://www.ekonservis.cz/clanky/

http://www.ekonservis.cz/clanky/odpovednost-za-prepravovane-zbozi/

Budujte dobrou pověst firmy

Public relations (PR) buduje vztah firmy s veřejností. Dobrá pověst firmy v dnešní době patří mezi nejcennější aktiva každé společnosti.

 

Dobrou reputaci firmy či značky je nutno neustále budovat a chránit. Dobrá pověst získává loajalitu zákazníků i zaměstnanců a poskytuje i ochranu v době krizí. Dobré jméno společnosti a značky je nutno vytvářet systematickou komunikací se všemi cílovými skupinami. Kvalitní PR vyžaduje jasně definovanou strategii a profesionální postupy.

Při budování povědomí o značce nelze spoléhat pouze na reklamu. Vztah ke značce se formuje z mnoha dojmů, postřehů, zkušeností doporučení a podobně. Se zákazníky je nutné komunikovat.

Velké množství lidí lze oslovit prostřednictvím médií. Jedním z nejdůležitějších prvků PR je dobře zvládnutá komunikace s médii. Tak jako média mohou při budování PR významně pomoci, mohou při nezvládnuté komunikaci zasadit firmě tvrdou ránu.

V současnosti se stává jedním z velice důležitých komunikačních nástrojů internet a on-line komunikace na sociálních sítích.

Řada firem se při budování vztahů s veřejností soustředí na komunikaci s externím prostředím a opomíjí komunikaci interní. Zde hrozí riziko nejenom v nižší loajalitě a výkonnosti zaměstnanců, ale v krajním případě může dojít i k poškození dobrého jména firmy. V digitálním světě se kritika a spekulace šíří velice rychle.

Řešení PR na požadované úrovni je pro mnohé firmy svépomocí nereálné. Zejména středním a menším firmám se vyplatí spolupráce s profesionální PR agenturou. Mezi zkušené agentury, které poskytují komplexní marketingové služby včetně PR, patří společnost ANERI s.r.o. z Liberce.

http://www.aneri.cz/cs/marketing/public-relations/

http://www.aneri.cz/cs/aktualne/

http://www.aneri.cz/cs/aktualne/budujte-dobrou-povest-firmy/

Bezpečnostní obuv nejvyšší kvality

Bezpečnostní obuv uvex 1 chrání a zároveň podporuje lidské tělo v jeho individuálním pohybu. Ergonomická lehká konstrukce nabízí perfektní vyváženost mezi ochranou a komfortem.

 

Na základě nejnovějších poznatků z fyziologických výzkumů a pokrokových technologií je redukováno zatížení pohybového aparátu plynoucí z pracovních činností a zároveň je zajištěna optimalizace příjemného pocitu uživatele při používání obuvi uvex 1.

Nižší hmotnost obuvi snižuje zatížení těla a tím redukuje jeho opotřebení a riziko úrazu. Vícevrstvý tlumící systém uvex 1 složený z dvojvrstvé PU podešve a komfortní stélky s optimálním útlumem špičky i paty chrání celý pohybový aparát.

Základem pro bezpečnou práci bez úrazu je permanentní stabilita. Do podešve integrovaná konstrukce zajišťuje stabilitu, držení tvaru a zvýšenou odolnost proti podvrtnutí a nárazu.

Svršek obuvi vyrobený z jednoho kusu materiálu z mikrovláken beze švů a kovových prvků nabízí pohodlné nošení bez otlaků. Anatomický tvar, flexibilní systém výměnných vložek pro změnu „objemu obuvi“ a individuálně nastavitelný upínací systém zajišťují maximální komfort nošení, při kterém všechno dobře „sedí“.

Perfektní pocit pohody poskytuje uvex climazone. Velkoplošná perforace, vysoce prodyšná svrchní vrstva i podšívka a komfortní stélka, to vše zabraňuje přehřívání a redukuje nepříjemné pocení.

Nejmodernější bezpečnostní pracovní obuv uvex 1 na český trh dodává společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou. UVEX Safety CZ, k.s. je dodavatelem nejen ochranné pracovní obuvi, ale i kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality značky uvex na český trh.

http://www.uvex-safety.cz/cz/produkty/ochranna-obuv/vyhody-produktu/model/263/modelName/uvex-1/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/lanky/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/lanky/bezpecnostni-obuv-nejvyssi-kvality/