Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Srpen 2013

Dárky k svátku

Franta, Pepík nebo třeba Lojzík, všichni mají své jméno zapsáno v kalendáři a ať už ho mají více či méně rádi nějaká ta oslavička se hodí vždycky. No řekněte mi jediného člověka, který nemá rád oslavy. Žádný Vás nenapadá? To mě také ne. Prostě všichni rádi slaví, a když je to ještě s fajn partou, tak o to více srandy se dá zažít. Je přímo nevhodné, skoro až barbarské přijít na takovou oslavu bez nějaké milé pozornosti pro oslavence nebo oslavenkyni.

Při výběru dárku pro oslavence především nesmíte zapomenout na citlivou mužskou ješitnost. Trochu se nám okruh možností ztenčil, ale nebojte, hravě si poradíme i s tímto a přineseme Vám ty nejlepší tipy na vhodné dárky. U nás naleznete to nejoriginálnější, nejvtipnější a nejzajímavější. Řeč je o internetovém obchodu DárkySRadostí.cz, kde Vás mile překvapí rychlost objednání, přijatelné ceny a objem nabízeného zboží. A teď už k těm tipům. Dárek, který potěší každého vášnivého pěstitele – Vypěstuj si pivní chmel. Další ze sad Grow It. Nepotřebuje k tomu žádné pole, ani zahradu, postačí mu květináč a zázrak bude na světě. Touto sadou potěšíte každého pěstitele. V balíčku najdete květináček, výživnou zeminu, značkovač pro budoucí rostliny a samozřejmě sazenice. Rostlinka pivního chmele je velice aromatická a určitě potěší nejednoho milovníka tekutého zlata, jak se pivu mezi pivaři přezdívá. Také patříte jako správní Češi k milovníkům piva? A dáte si jej rádi přímo z láhve? I když to ke správnému pití piva pro některé asi patří, pití lahváče na mnoho žen dobrý dojem neudělá a těžko je tak oslníte. Pravý opak ale nastane při pití piva z naší originální Pivní sklenice HOPSIDE DOWN™ – sklenice pro chlapy. Touto luxusní a originální pivní sklenicí všechny okouzlíte a uděláte z pití piva exkluzivní zážitek. I to může být vhodným dárkem k svátku.

Pokud prahnete po dalších originálních dárcích a novinkách, tak neváhejte navštívit naše stránky. Vyberete zde dárky k svátku nejen pro muže, ale i pro ženy nebo děti.

Parcela pro výstavbu rodinného domu

Dřevostavba SPIRAX s.r.o.Nespěchejte s nákupem pozemku pro výstavbu dřevostavby. Zvažte nejprve maximální výši ceny za koupi parcely, kterou můžete
s ohledem na své možnosti investovat. Možnosti kde hledat pozemek jsou ponejvíce realitní internetové servery. Ale zde je potřeba počítat mnohdy s nemalou provizí realitní kanceláře.

Pokud jste si vybrali oblast kde chcete postavit, zkuste navštívit i webové stránky obcí. Mnohdy sami obce prodávají pozemky a ceny
jsou zajímavé. Stačí pak projít oficiální stránky obce, pokud nenajdete, neváhejte a zavolejte s dotazem přímo na obecní úřad. Útrata za hovor Vám v případě úspěšné koupi ušetří mnohonásobně víc.

Zohledněte při koupi, zda je pozemek ve svahu. Znamenalo by to zvýšené náklady na základovou desku pro dřevostavbu. Stejně jako
pozemek na skalnatém podloží. Ale není nic snazšího než se přeptat již stavících nebo bydlících budoucích sousedů.

Zjistěte, kde jsou u pozemku uloženy inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace, plyn). Větší vzdálenost od pozemku a dotažení na
pozemek není laciná záležitost. Pokud není kanalizace, je potřeba počítat s výdaji na zbudování jímky. Někdy se setkáte i s parcelou, kdy je nutné počítat s výstavbou kopané nebo vrtané studny jako zdrojem vody pro dům. Takové náklady mohou být dosti značné a pohybují se v řádech desítek tisíc.

Pokud již máte vybraný projekt domu, zvažte, zda je velikost pozemku dostačující. Zda regulativa obce umožňují realizovat stavbu. Některé obce například nepovolí moderní styl domu, trvají na barvě střešní krytiny, úhlu sklonu střechy. To vše je potřeba zohlednit před výstavbou dřevostavby a koupí stavebního pozemku. Některým obcím je naopak jedno, jaká stavba vyroste a omezení výstavby není žádné.

Zjistěte si alespoň přes internet, kdo je vlastníkem přístupové komunikace. Pokud to není obec, mohou nastat s jiným vlastníkem komplikace v přístupu na pozemek. Je-li toto ošetřeno věcným břemenem chůze a jízdy (zápisem na příslušném katastru), ještě nejásejte. Je to sice velké plus, ale zjistěte jak to je se svozem odpadu, v zimě s údržbou komunikace.

Pokud si na koupi berete hypotéku, banky mnohé prověří, ale jak se říká – dvakrát měř, jednou řež. Vyplatí se zjistit co nejvíce informací ještě před podpisem kupní smlouvy. Chcete přeci bydlet v klidu, pohodě a výhody dřevostavby si vychutnávat a ne řešit úskalí, o kterých jste
netušili.

Ještě jedna věc mě závěrem napadá. Navštivte příslušný stavební úřad. I tam se ptejte na regulativa pro danou obec, nechte si ukázat mapu obce, kde můžete zjistit v územním plánu i výstavbu nejen pro bydlení, ale i průmyslové zóny apod. Určitě nechcete po třech letech, kdy jste už zabydleni, zjistit že kousek od Vás začínají stavět sklad, kam denně bude jezdit „X“ kamiónů. Optejte se také, zda pod pozemkem nebo jeho částí nevedou sítě O2.cz – Telefónica, drenážní potrubí z okolních pozemků apod.

Ccete-li pomoci nebo zjistit více informací, navštivte naše firemní stránky Spirax s.r.o. nebo nám zavolejte. Odpovíme na Vaše dotazy a pomůžeme Vám s koupí stavební parcely pro dřevostavbu.

 

Máme moderní interiér

Pracuji ve společnosti, která se soustřeďuje na konkrétní skupinu klientů. Naše klientela patří mezi vrchní část společenstva a naše společnost se jim stará o finance.

Každý den naši klienti přicházejí do naší kanceláře a proto je pro nás velice důležité mít prostory kanceláře nejen čisté a úhledně uklizené, ale také moderně zařízené.

Požádali jsme proto designové studio LINIE, které se zaměřuje na kompletní návrh a realizaci interiérů. Odborní architekti a designéři se starají o úplný návrh bytového textilu. Jako výzdobu kanceláře použili luxusní tapety na zeď, která vedle komfortních křesel vypadají dominantně.

Několikrát jsme se již setkali s velikou chválou na výzdobu od našich klientů. Jsme rádi, že se k nám vracejí nejen z důvodu kvalitního klientského servisu, ale i pro náš jedinečný design.

Buďte světoví – svatební oznámení s vlastními karikaturami

Stále se rozmýšlíte nad textem a celkovou podobou svatebního oznámení? „Sám nejsi nic, však s druhým srdcem síla a člověkem jsi ještě víc“, to jsou nádherná slova, ale pokud dáte přednost originalitě před romantikou, tak máme pro vás skvělý tip na svatební oznámení. Což takhle obohatit svatební oznámení karikaturami budoucích manželů. Krásná slova nestačí, to chce nápad. Takové svatební oznámení obdařené jedinečností vám bude navrženo jakoby „na míru“, podle vizáží hlavních postav tohoto velice významného dne.

Co víc! Je možnost si karikaturistu pozvat i na veselku, kde se mohou nechat kreslit i přítomní hosté. Všechno je možné, jen se nebát trochu odvázat – dokonalá kulturní vložka. Věříme, že vás tato slova zaujala a toužíte si prohlédnout ukázky karikatur. To vše je možné na portálu svatba-vesele.cz nebo volejte na mobilní číslo 604 233 905. Jedinečné svatební oznámení.

 

 

Zlaté a stříbrné šperky, které Vás ozdobí

Pečujete o svůj vzhled a máte ráda stylové doplňky, které zvýrazní Vás šarm? V tom případě zlaté a stříbrné šperky jsou přesně to pravé, co budete potřebovat. Buďte vždy za každých okolností originální a kupujte si šperky té nejvyšší kvality a jakosti. Pokud se ovšem obáváte, že na luxusní zboží nemáte peníze, nemusíte se bát. Levné zlaté a stříbrné šperky lze pořídit celkem snadno. Internetový obchod s názvem sperkoviste.cz je přímo rájem pro všechny milovníky zlata, stříbra i diamantů. Sledujte stránky, vybírejte z velké nabídky zboží. Najdete zde plejádu velmi nápaditých prstýnků, které jsou důmyslně propracované a mají tak svůj jedinečný design. Například prsten s kvítky působí velmi něžně a romanticky, naopak prstýnek s jemným přeplétaným vzorem zase velmi futuristicky. Záleží jen na Vašem vkusu, popřípadě na tom, co se líbí Vaší partnerce. Ano, i muži zde mohou nakupovat pro své drahé polovičky, neboť šperkem rozhodně ženu neurazí.

Kvalitní stříbro i zlato

Koupit kvalitní zlaté a stříbrné šperky není vždy úplně snadný úkol zejména, pokud chceme zaplatit za toto zboží také rozumnou částku. Naštěstí ještě existují solidní prodejci, kteří se nesnaží na zákazníkovi jen vydělat, ale také mu dopřát ty nejlepší služby. Největší zájem je o skutečně originální kousky, které jsou něčím výjimečné. Pokud se vysloví slovo diamant, každý si představuje opravdu nádherné šperky za nehorázné ceny. Diamanty nepatří k nejlevnějším, nicméně pokud Vás budou zdobit v podobně náušnice, přívěsku nebo třeba náramku či prstýnku, budete se cítit absolutně báječně. Diamantové šperky jsou nepochybně neobyčejně krásné a luxusní.

Šperky, které sluší

Šperky patří k ženám stejně jako boty a kabelky. Bývají naprosto nepostradatelným doplňkem například k večerní róbě nebo i ke kalhotovému kostýmku. Prsteny jsou symbolem lásky. Ať už se jedná o kvalitní diamantové šperky, které patří k těm nejkrásnějším nebo třeba jen o kvalitní stříbrné šperky, pokud jsou darované z lásky, jsou tím nejcennějším dárkem.

Tvorba webových stránek, webdesign, reklamní plochy

Trh je místo, kde dochází k výměně zboží a služeb prostřednictvím směny. Denně se zde stovky až tisíce firem předbíhají a perou o svoji klientelu všemi možnými dostupnými prostředky. Jedním z těchto prostředků je bezesporu reklama, jejíž prostřednictvím společnosti své potencionální zákazníky oslovují. Některé reklamní agentury se specializují na reklamy televizní, jiné zase na reklamy v rádiích, inzeráty v novinách, časopisech nebo billboardech. Jednou z forem reklamy a podpory prodeje či povědomí jsou bezesporu i profesionální webové stránky. Společností zabývajících se touto formou propagace je nepřeberné množství. Jak tedy vybrat toho nejostřílenějšího odborníka, který pro Vás připraví to nejoptimálnější řešení?

Reklamní agentura Symphony Studio Třebíč nabízí širokou škálu webových služeb, mezi které patří například Easy web, určený zejména pro zákazníky, kteří nemohou do stránek investovat mnoho peněz, tvorba www, webové prezentace, web na míru, e-shop a další služby spojené se správou webu, jako je kupříkladu snadný redakční systém NYMPHO CMS, který Vám umožní pohodlně aktualizovat a doplňovat obsah svých webových stránek. Stejně důležitá, jako správa webu, je i jeho SEO optimalizace, díky níž se z webu nestane jen další „vizitka“, ale kvalitní nástroj pro vaše podnikání. Symphony Studio se také orientuje v oblasti grafických služeb. Jsou připraveni Vám zhotovit například Corporate Identity, webdesign nebo redesign webu. Taktéž outdoor reklama stále patří mezi nejúčinnější reklamu. Společnost Symphony Studio se Vám postará o kompletní zajištění velkoplošných prostor pro Vaši reklamu, ať už se jedná o klasické statické poutače, nebo velké reklamní plachtoviny, či reklamní cedule. Zkušený tým odborníků ze Symphony Studia je vždy připraven konzultovat, navrhnout a vdechnout život jakémukoliv Vašemu projektu.

Erotické košilky a dámské prádlo ze Zopik.cz

Každá žena si ráda připadá sexy a atraktivně. Pokud se i vy řadíte mezi ty, které svého partnera rády překvapí přitažlivým a sexy spodním prádlem či doplňkem, ocitli jste se na správném místě. Ovšem pozor, v této kategorii si přijdou na své nejen ženy, ale také muži, které své polovičky jistě potěší luxusním spodním prádlem. Tak tedy neotálejte a vrhněte se do vybírání!

Obsessive erotické prádlo ( erotické košilky )

V této kategorii si můžete vybírat z velkého množství kvalitního erotického prádla. Do oka Vám můžou padnout líbivé sety, které obvykle obsahují podprsenku, tanga a košilku. Dále si u nás můžete zakoupit sexy košilky, bikiny, kostýmy či korzety. Vězte, že Vaše polovička jistě ocení nový, skvěle padnoucí doplněk. A tak tedy neváhejte a projděte si naši nabídku. Možnost výběru velikosti a skvělé ceny jsou u nás samozřejmostí!

Erotické prádlo Livco Corsetti /Erotické košilky /

Pokud jste zabrousili právě sem, pak se zřejmě ohlížíte po originální košilce, která skvěle zvýrazní Vaše přednosti. Značka Livco Corsetti se mezi ženami těší velké popularitě. Nabízí totiž širokou škálu košilek různých barev a vzorů. Samozřejmě, že je každá správná košilka doplněna krajkou a kalhotkami. Jen u nás naleznete košilku, která Vašemu partnerovi doslova vyrazí dech. Stačí si jen vybrat tu, která Vám padne nejlépe!

Erotické prádlo Beauty Night Fashion

Pouze u nás si můžete vybrat originální korzety, komplety či košilky, díky nimž se Vám podaří navodit tu správnou erotickou atmosféru. Prádlo je k dispozici v různých barvách a velikostech, přičemž je jakýmsi nepsaným pravidlem, že nabízíme i saténové výrobky, které jsou stále velmi populární! Většina prádla je navíc doplněna i stylovými kalhotkami. Chcete-li nechat vyniknout své ladné křivky, pak si určitě vyberte některý z výrobků od Beauty Night Fashion, určitě nebudete litovat!

Erotické prádlo Leg Avenue (i erotické punčochy)

Chcete si vytvořit image sexy dračice, rozverné školačky, nebo ženy, která ví, jak muže okouzlit? Pak jste se ocitli na správném místě, neboť erotické prádlo Leg Avenue je tady přímo pro Vás! Okouzlete svého milého sexy průsvitnou košilkou, roztomilým candy set kostýmem či nápaditým korzetem! Vězte, že s naším kvalitním a atraktivním spodním prádlem zabodujete!

Erotické prádlo Axami / luxusní erotické podprsenky /

Patříte-li, milé ženy, do řad těch, které milují kratší košilky s nápaditými výstřihy, pak Vám doporučujeme některou z košilek od Axami, které se rovněž nachází v naší nabídce! Nabízíme erotické košilky různých barev, přičemž některé z nich se mohou pyšnit i originálním vzorem či ozdobou v podobě sexy krajky! Stačí si jen vybrat!

Nevíte jak zapojit domácí kino? Kontaktujte firmu INESIA

Kvalitní AV technika je dnes naprosto běžnou součástí každé domácnosti. Pořídit si můžete například domácí kino, moderní TV přístroje a další spotřební elektroniku. Správně zapojit nejmodernější přijímače je ale pro laiky většinou velký problém. Proto se vyplatí kontaktovat zkušené profíky, pro které je instalace AV techniky náplní práce a také zálibou. Tým firmy INESIA si perfektně poradí s celou řadou činností, včetně montáže TV na stěnu, nastavení AV přístroje, odborné instalace SAT apod.

 

Profesionální přístup a záruka kvality

Spolehlivá firma INESIA se kompletními službami v oblasti instalace spotřební elektroniky zabývá už od roku 1998. Samozřejmostí je individuální a vstřícný přístup k zákazníkům a precizně odvedená práce v předem dohodnutém termínu. S čím vám profesionální technici pomohou? Součástí širokého spektra služeb je veškerý poprodejní servis, který zahrnuje vybalení přístroje, jeho zapojení, propojení nastavení a naladění. Moderní techniku vás také odborníci naučí správně ovládat, ať už se jedná o nastavení DVD, videa nebo jiného přístroje.

 

Čistý obraz a dobrý příjem        

Rozhodli jste se sledovat zajímavé satelitní kanály, ale nejnovější satelitní a anténní technika je pro vás velkou neznámou? Výhodným řešením je objednat si u firmy INESIA celý balíček komplexních služeb. Pak už se nebudete muset sami o nic starat. Pro tým profesionálních techniků je dodávka a instalace SAT každodenní činností, v níž se dokonale orientují. Odborně provedou montáž satelitu, který vám nejprve pomohou vybrat, a zajistí vám čistý obraz a nerušený příjem programů, včetně slovenských. Pokud je vaším snem nová digitální televize, firma INESIA se postará o vše potřebné, aby se televizor stal součástí vašeho interiéru a vy jste pohodlně mohli sledovat své oblíbené pořady či sportovní přenosy.

Elektronické cigarety – šetří naše zdraví i peněženky

Na světě je spousta kuřáků, kteří se pokusili s kouřením přestat, ale je jen velmi málo kuřáků, kterým se to skutečně podařilo. Snaha přestat kouřit je fyzicky i psychicky nesmírně náročná a nezřídka končí nezdarem. Naštěstí však existuje možnost, jak s kouřením přestat nenásilně, postupně a velmi příjemně. Tak, že to zvládne prakticky každý. A i kdyby nezvládl, nevadí. Tato možnost se nazývá elektronická cigareta a představuje moderní způsob zdravého a šetrného kouření.

 

Elektronické cigarety se na světovém trhu vyskytují teprve několik let, ale přesto už dokázaly významně zamíchat kartami v tabákovém průmyslu. Jejich princip spočívá v tom, že kuřák inhaluje páru s takovým obsahem nikotinu, který si sám určí. Elektronická cigareta funguje na principu odpařování, nikoliv spalování. Tím zamezuje vdechování škodlivých látek a výrazně tak snižuje škodlivost kouření. Zároveň však kuřákovi dopřává stejný požitek, jak kouření klasické cigarety.

 

Při koupi náplní do elektronické cigarety si lze vybrat, jak vysoký obsah nikotinu tyto náplně budou mít. Postupné snižování obsahu nikotinu je návodem pro každého, kdo chce přestat kouřit. V závěru procesu je možné kouřit náplně zcela bez nikotinu. Snadno se tedy odstraní závislost fyzická, zatímco na odstraňování té psychické je více času. Případně není třeba se jí zbavovat vůbec.

 

Elektronické cigarety v sobě skrývají i další výhody. Jsou o poznání levnější, jelikož stačí zakoupit pouze jednu cigaretu a v této následně jen doplňovat náplně. Kouření elektronických cigaret navíc neomezuje okolí, není tedy problém používat je ve společnosti nekuřáků, kterým pára nebude ani zdaleka tak vadit, jako cigaretový kouř. Naopak, většině lidem pára příjemně voní.

 

Na otázku, kde se dají elektronické cigarety a náplně do nic výhodně pořídit, existuje jasná odpověď. Elektronický obchod společnosti Equites Electronics s.r.o. se výrobě i distribuci elektronických cigaret a veškerého příslušenství věnuje již několik let a nabízí jen produkty té nejvyšší kvality. Široký výběr elektronických cigaret, náplní  i adaptérů jsou dostatečně atraktivní pozvánkou pro každého, kdo chce elektronické cigarety vyzkoušet.

Oblečení, spodní prádlo, dárky – vše na jednom místě!

V dnešní době je velmi důležité, aby se lidé cítili dobře po celý den. K tomu je třeba nejen to, aby se cítili fit duševně a fyzicky, ale také, aby nosili spodní prádlo, které bude maximálně pohodlné a příjemné. A k tomu jim dopomůže jedině kvalitní spodní prádlo z Zopik.cz!

Snad každá žena chce být pro svého partnera stále přitažlivá a svůdná. Že nevíte, milé dámy, jak toho dosáhnout? Tomuto dilema zcela jistě přijdete na kloub ihned poté, co si projdete naši nabídku. V první řadě můžete svého vyvoleného ohromit v erotickém spodním prádle. Nebojte si na sebe vzít sexy košilku a k tomu tanga! Tento outfit totiž dokonale podtrhne Vaši smyslnost a sex-appeal, který ve Vás dřímá. Nebo chcete zkusit něco více odvážného? Pak vřele doporučujeme zvolit erotické body, erotický kostým a nebo dámský korzet, který perfektně naladí erotickou atmosféru. Chcete-li však vsadit na jistotu, vřele Vám doporučujeme zvolit sexy soupravu od některých renomovaných výrobců.

Jestliže však sháníte dámské spodní prádlo, které bude ideální na běžné nošení či ke sportovním aktivitám, i Vám máme na Zopik.cz co nabídnout! Jednak nabízíme dámské podprsenky všeho druhu (push-up podprsenky, klasické podprsenky, sportovní podprsenky, kojící podprsenky), které jsou u našich dámských zákaznic velice populární, jednak nesmí scházet tolik oblíbené erotické korzety, které je dobré zkombinovat se sexy tangy nebo kalhotkami, ani hit dneška – dámské trenýrky!

Poohlížíte se, dámy, po stylovém nočním úboru? Máme pro Vás jeden skvělý tip! Projděte si naši nabídku dámských košilek. Garantujeme Vám, že v saténové košilce svého vyvoleného naprosto okouzlíte. Pokud si však rády dopřejete něco „nadstandardního“, pro Vás máme v naší nabídce luxusní košilky od vyhlášených výrobců jako jsou například LivCo Corsetti či Tessoro. V našich průhledných košilkách zdobených krajkou budete zkrátka neodolatelná!

Mohlo by se zdát, že sukně a šaty jsou již dávno přežitkem. Možná je to částečně pravda, avšak v našich minišatech od Chilirose či od BeautyNight rozhodně „out“ nebudete!  Snad každý muž se navíc rád podívá na ženiny krásné krásné nohy. A vězte, že nejkrásnější „výhled“ svému partnerovi dopřejete v minisukni od Chilirose!

Kvalitní punčochy by měly být součástí šatníku každé moderní a elegantní ženy. Jak vidíte z naší nabídky, nabízíme punčochy všeho druhu (samodržící punčochy, punčochy na podvazek, klasické punčochy, legíny, podkolenky, zdravotní punčochy), včetně dětských punčoch a legín pro malé princezny, které se chtějí líbit.

I v pyžamu může být žena krásná! Že je to nesmysl? Nikoliv! V dámských pyžamech z Zopik.cz totiž budete mít styl i ve svém večerním outfitu. Jste Vy nebo Váš partner zimomřiví? Máme pro Vás řešení – pořiďte si některý dámský či pánský župan z naší nabídky a my Vám garantujeme, že zmrzlé ruce či chodidla budou díky županům od Vestis či COCOON již minulostí!

Samozřejmě, že se v našem e-shopu snažíme myslet nejen na to, aby byly krásné a atraktivní ženy, ale také muži. Pro ně jsme do našeho sortimentu zařadili kvalitní pánské spodní prádlo od luxusních značek jako Represent, Andrie či You by Nico. Všichni moderní muži a pánové u nás mohou vybírat ze široké škály panských trenýrek, boxerek, slipů a pro ty odvážnější nabízíme i pánská tanga! Buďte i Vy, pánové, ve svém spodním prádle sexy přitažliví! Nakupujte na Zopik.cz!

Obrovským hitem dneška se staly doplňky v podobě rukaviček nebo dámské šaty, kterým odvážnost a smyslnost rozhodně není cizí! Projděte si i Vy naší nabídku a jděte s módou!

Noste na sobě jen to nejlepší, co se na trhu objevuje! Buďte přitažliví v jakoukoliv hodinu a při jakékoliv příležitosti. Ukažte světu své přednosti a přesvědčte své okolí o tom, že máte styl a charisma! Dejte zelenou kvalitě, eleganci, smyslnosti a příznivým cenám. Nakupujte na Zopik.cz a výběr spodního prádla a doplňků pro sebe nebo pro Vaše partnery se stane skutečným požitkem!

Pro všechny kuchaře: Jídelní sestavy do kuchyně za perfekt ceny!

Přes „krizi“ znovu rostou počty novostaveb a čerstvých sídlišť v okolí mnoha větších měst. Je ideální okamžik započít se bavit o přizpůsobení těchto bytů zevnitř, o nábytku. Z jakého pohledu to vzít? Byt v panelovém domě i řadový domek mají místa, kde se kříží všechny cesty, místa kde se dá něco rozumného dělat, místa určená pro hry. Jedním místem je kuchyně, druhým místem pak je u domu venkovní dvorek či zahrada, u bytu obývací pokoj, předsíň či balkon. Pojďme se tedy podívat na kuchyni, máme připraveno několik perfektních zpráv pro ty co chtějí pořídit něco z oboru jídelních sestav, stolů a židlí..

Do kuchyně: Dubové jídelní sestavy v akcích

V období po koupi novostavby, pak vlastníci nemovitosti asi první nakupuje vybavení do ložnice, poté kuchyňskou linku, a hned přicházejí skříně na Vaše oblečení, komody, konferenční stolky atd. I k těm budeme mít několik skvělých tipů. Prvně přichází téma na jídelní stoly a židle, podtrženo sečteno: jídelní soupravy. Bez odkladu odesíláme ideální jídelní sestavy, ke kterým je otázkou minuty přikoupit další prvky jako například další židle. Jedna konkrétní jídelní sestava je z povrchově praveného masivu, v tomto případě dubu. Jídelní sestavy u nás naleznete nyní v akcích, i se 17-25% slevou, a díky faktu že jich máme větší množství skladem, odesíláme je ihned.
Jídelní soupravy jsou v našem krámě ve výběru s proměnlivým počtem míst na sezení, obvykle vyrobené z lakovaného masivu (dubu).

Druhý krok: oděvní skříně a komody

Každý z nás každodenně používá nějaké skříňky a komody. S přibývajícími lety člověk obdrží spoustu různých oděvů a různých dalších zbytečností, na kteréž jsou právě komody super místo. Komody jsou super trik, pomocí něhož z z nevyužitého místa můžete vyrobit úložiště povlečení, kalhot, či jiných maličkostí. Námi dovážené komody máme k dostání převážně s lakovaným bukem.

Vyhledání dobré komody k posteli

Výběr oné komody ale není tak přirozená volba, jak by jeden řekl. Nebylo by to asi tím, že by komody byly tolik různorodé, že by se člověk nemohl usnést na tom co upřednostnit. Je to výsledek toho, že jeden každý z nás při ranním probuzení potřebuje odlišné pomůcky.. proto Vaši osobní komodu je zásadní nutností zakoupit podle toho, které věci potřebujete mít bezpodmínečně přímo u postele. Zda vám potřeby pokryje odkládací místo na vršku jedné komody, nebo zda na věci budete chtít dvojnásobnou plochu na cokoli, co přináší na trh například komoda s nástavbou? Všechny naše komody na našich skladech, a jsme schopni je ihned expedovat, odeslat.

Zlevněné konfereční stolky na jednání s klienty i do Vaši pracovny

Naše luxusní stoly bez pochyby uchvátí Váš další zájem, aby měl na čem ležet notebook, při firemní komunikaci a objednávání dalšího zboží přes náš webový obchůdek. Tak to mnohokrát dopadá. Lidé zpočátku vyberou to pravé do kuchyně a kvalitní postele, a pak solidní stůl a stejně barevné židle, aby mohli rozumně obědvat a pak šatní skříně, komody. Pokud máte zájem o tyto stolky, máme pro vás zajímavosti za zákulisí, které jistě přijdou vhod. Máme vzhledné konferenční stolky, k odeslání Zítra. Tyto stolky máme dokonce ve slevách až 50%. Pro návštěvníky co však už byt osazen mají, jsou na našem internetovém obchodě za rozumné ceny i pohodlná křesla a stoly pod televizi..

Adresa www tečka Gigamat, z masivu vyrobené vybavení do celé domácnosti

Kvalitní střecha za dobrou cenu

Když jsme dostavěli náš domeček, splnil se nám sen. Navíc jsme získali nové přátele.

Letos jsou to dva roky, co jsem se oženil a jako svatební dar dostal od rodičů pozemek v satelitním městečku, na kterém jsme se s mou novopečenou manželkou rozhodli postavit dům, přestože jsme si původně chtěli koupit byt, který byl pro naše peněženky dostupnější. Následovalo velké plánování a projektování, přičemž nebylo nic, na co bychom měli se ženou rozdílný názor. Na problém jsme narazili až v době, kdy jsme měli vytvořenou kompletní stavební dokumentaci. Ve stejný čas totiž náš budoucí soused dostavěl svůj dům, jehož součástí bylo něco, co má žena musela mít – střecha z břidlice.

Manželka se rozhodla souseda navštívit a zjistit cenu jeho střechy. Protože jsem byl zvědavý, šel jsem s ní. Otevřel nám velice příjemný pán ochotný odpovědět na všechny naše otázky. Z jeho úst jsme se ale dozvěděli, že střecha není z břidlice, nýbrž z plastu, a že se jedná o střechu Capacco, kterou náš budoucí soused jakožto pokrývač pokryl již mnoho domů. Zpočátku jsme mysleli, že se jedná o vtip. Pak jsme ale dostali možnost podívat se na zbytky střešní krytiny, které soused donesl ze sklepa. Byli jsme nadšení. Naše nadšení se ještě mnohokrát umocnilo, když jsme zjistili cenu a vlastnosti plastové střešní krytiny a její cenu, která je v porovnání s ostatními běžně dostupnými materiály podstatně nižší.

Automaticky jsme věděli, že střecha Capacco je přesně to, co potřebujeme. Na základě doporučení souseda jsme si na webu www.capacco.cz našli telefonní kontakt na firmu Capacco spol. s. r. o. a objednali si jejich unikátní střešní krytinu. Zaměstnanci byli velmi příjemní a ochotní, během pár minut jsme se s nimi domluvili na všem podstatném a už jsme jen čekali, až bude možné náš dům pokrýt novou střešní krytinou. Tu jsme v požadovaném množství obdrželi přesně dle domluvy, díky čemuž byl náš domeček dostaven ještě dříve, než jsme očekávali a my si tak mohli užívat střechu, která svým vzhledem připomíná přírodní břidlici, avšak za daleko příznivější cenu.

Dřevostavby a moderní kontaktní plášť Fermacell

Dřevostavby mají mnoho výhod, jednou z nich je, že při výstavbě nemusí procházet dlouhými nutnými technologickými pauzami jako domy z cihelného zdiva. Základem moderní dřevostavby je její obvodový plášť. Díky dobrému plášti s nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla můžeme dřevostavby rozdělit na dvě kategorie. První je nízkoenergetický dům a druhý je pasivní dům.

Kontaktní plášť Fermacell od firmy SPIRAX s.r.o.

Firma SPIRAX s.r.o., která dodává dřevostavby na klíč, pracuje se systémem Fermacell. Tento systém je jedním ze způsobů suché výstavby. Desky jsou vyrobeny ze sádry a papírových vláken. Tyto sádrovláknité desky s názvem Fermacell jsou vzduchotěsné a větrotěsné.

Napojení stavebních dílů a montážní otvory (např. zástrčky, zásuvky) je nutno pečlivě utěsnit. Desky jsou biologicky nezávadné a mají
vysokou mechanickou pevnost, která umožňuje jeho použití pro nosné stěnové konstrukce na bázi dřeva. Materiál má velmi dobrý difúzní odpor, proto velmi dobře tlumí hluk. Je tedy ideální při výstavbě rodinného domu. Fermacell se snadno a rychle opracovává a jeho montáž je velmi snadná. Tím se urychluje doba výstavby. Není nutné čekat na tuhnutí maltovaných spár, jako známe z
cihlových staveb.

Desky Fermacell u dřevěných nosných konstrukcí obsahuje i norma ČSN 73 17 01. Z protipožárního hlediska jsou dnes dřevostavby bezpečnou investicí. Už při 10mm silné desky Fermacell je zaručena protipožární odolnost 30-120 minut.

Pokud si budoucí investor přeje postavit dřevostavbu, je plášť Fermacell velmi dobrá volba. Oproti jiným plášťům používaných u výstavby rodinných domů nebo bungalovů má výhodu nejen kvůli rychlé a bezproblémové výstavbě, ale i díky ceně a velice dobrému součiniteli prostupu tepla, který činí U=0,17 [W/(m2.K)]. Systém Fermacell je plně certifikovanou stavební technologií u výstavby dřevostaveb.

Pokud stále váháte, jestli zda postavit rodinný dům cihelný nebo typový jako dřevostavbu, sami jste si přečetli výhody skládaných plášťů dnešních moderních dřevostaveb.

Firma SPIRAX s.r.o. nabízí výstavby dřevostaveb na klíč. Vybrat si můžete z předpřipravených typových projektů bungalovů, podkrovních či patrových rodinných domů nebo zadat firmě náčrt Vaší představy o rodinném domě či si nechat vyhotovit vlastní projekt přímo v kanceláři.

Mich.žat.

 

Jaké výhody má dětský mikroskop?

Moderní optická zařízení nabízejí celou řadu vlastností, o kterých by si badatelé mohli nechat v minulosti jenom zdát. Pokud se rozhodujete o koupi mikroskopu pro vaše dítě, nehledejte jinde, než v příslušné kategorii. Kvalitní dětský mikroskop není totiž potřeba jakkoliv znevažovat. Svými funkcemi se plně vyrovná klasickému badatelskému mikroskopu, ale pro děti je mnohem lépe ovladatelný. Obsluhovat složitý mikroskop je pro děti zbytečnou zátěží.

Kromě mikroskopu je ovšem potřeba mít také důležité příslušenství. Patří mezi ně různá sklíčka, roztoky, náhradní čočky, osvětlení, zrcátka a samozřejmě také mikroskopické preparáty. Bez těch se rozhodně neobejdete, jelikož poskytují takové vzorky, které byste sami jen těžko získávaly. Preparáty si můžete zakoupit také ve speciálních sadách, které obsahují jednotlivou tématiku podle zaměření dítěte či dospělého. Tyto preparáty se využívají také na školách.

Strojek na stříhání psů zvládnete používat i vy

Pokud máte doma pejska s delší nebo kudrnatou srstí, jistě o její úpravě víte své. Zvláště u malých a středních plemen není jednoduché udržet krok s rychle dorůstající srstí. Pravidelné návštěvy psího salónu mohou vyjít poměrně draze. Speciální strojek na stříhání psů vám pomůže tuto povinnost výrazně usnadnit. Jeho používání se nemusíte vůbec obávat. Stříhání psů zvládne při troše šikovnosti opravdu kdokoliv.

Při výběru strojku buďte ovšem obezřetní. Stříhací strojek na psy musí obsahovat řadu vlastností, se kterými se u klasických strojků na vlasy nesetkáte. Existují dokonce i světově známé značky, které se na výrobu těchto strojků přímo zaměřují. U nich si můžete být mnohem jistější, jelikož obsahují správné nastavení, které je u psí srsti potřeba. Kvalitní strojek na psy obsahuje často také variabilní nastavení umožňující upravovat přítlak nožů.