Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Kultura

Klaun pro děti, to je oslava jak se patří

Jestli plánujete dětskou párty, možná právě teď sedíte a přemýšlíte, jak to udělat, aby byla párty veselá, aby si na ní děti mohly zatancovat a zazpívat, zkrátka vyřádit se. Děti většinou mívají velká očekávání, ale pokud jim zábavu nějakým způsobem nezorganizujete, myslím samozřejmě těm menším, většinou to nedopadne moc dobře. Skončí to u Člověče nezlob se, karet, maximálně u nějakých honiček a schovávaček. To když si pozvete takového klauna na oslavu, který dobře ví, jak má taková dětská oslava vypadat, který kromě toho s sebou přinese spoustu písniček pro děti, které si s ním budou děti okamžitě zpívat a také na ně tancovat, bude to oslava jaksepatří. Prostě klaun pro děti nesmí na žádné pořádné dětské oslavě chybět.

Skvělí kámoši

Pokud o žádném takovém klaunovi pro děti nevíte, protože jste ještě žádnou pořádnou party nepřipravovali, spíš jste vždy sázeli na menší rodinnou oslavu, zde je jeden skvělý tip na nejlepšího klauna ve vašem širokém i blízkém okolí. Je to fesakpino. Je načase, abyste se s ním seznámili nejen vy, ale i vaše děti. Fešák Píno si s sebou přivede i kamarádku Bóňu BON Bóňu. Oba jsou skvělí, a pokud se o nich chcete dozvědět více, zalistujte v jejich internetových stránkách fesakpino.cz .

Seznamte se s nimi i vy

Fešák Píno zde ovšem není pouze proto, aby bavil děti na na jejich narozeninových oslavách. Fešák Píno dokáže připravit také báječné vystoupení pro děti, umí ze zahájení školního roku udělat opravdovou atrakci, zasvětí vás do tajů pálení čarodějnic, veselých Velikonoc nebo to s vámi rozjet na Den dětí. Kulturní akce, to je jeho doména. Velice je miluje a rád se jich účastní. Vždy si na ně připraví nějaký skvělý pořad pro děti, který může skončit i dětským karnevalem. Proto neváhejte ani minutu a konečně se s Fešákem Píno a Bóňou BON Bóňou seznamte.

Malý pražský erotikon – kniha, která si na nic nehraje

Máte rádi knihy, které si na nic nehrají? Imponuje vám prostředí, které se dokonale podobá skutečnému životu? Dostávají vás spalující vášně a nemravné choutky? A co neskutečné náhody, milosrdné lži nebo třeba životní omyly? Toto všechno najdete v knize Patrika Hartla Malý pražský erotikon. Nečekejte žádnou přibarvenou pohádku, ale opravdový život Zbyňka, Cyrila, Tomáše, Petra, Marty, Honzy, Táni, Adély, Patricie, Kamila, Pepy, Bubliny a Fida. Určitě v některé z těchto postav najdete společný rys s vaším já. Právě proto vám kniha bude rozhodně velmi blízká.

Kniha, kde najdete sami sebe

Podobenství, které v knize Patrika Hartla můžete spatřovat se sebou samými, se svým životem, se svou image, není to jediné, co autor svou knihou zamýšlel. Rozhodl se nabídnout zábavu, radost a nadšení a přiznat se k touze po neustálé zamilovanosti, přestože tvrdí, že ve svém manželství se cítí šťastný. Kniha, která se stala nejprodávanější románovou novinkou loňského roku, si svou popularitu plnně zaslouží. Patrik Hartl na ní totiž pracoval velmi svědomitě a jak sám říká, prakticky si tento román poctivě vyseděl.

Historický kontext, který vystihuje dobu

Pokud vás tedy zajímá, jak je to s erotickým jiskřením v Praze, pokud čekáte na Impuls k tomu, abyste se dokázali zamyslet nad svým vlastním životem, pokud se chcete pobavit, zasmát, ale také si poplakat, Malý pražský erotikon je přesně to, co byste si měli přečíst. Za velmi sympatickou cenu si ho můžete zakoupit v e-shopu Bourdoncz.cz. Přesvědčte se sami o poutavosti této knihy. Obdivovat můžete také autorův styl. Dokáže odfiltrovat veškeré zbytečnosti a jít účelně k podstatě. Navíc jsou všichni protagonisté zasazeni do historického kontextu, který přesně vystihuje dobu. Oceníte to zejména vy, kterým je -sát, kteří pamatujete a nezapomínáte.

Letní sněhulák, Jsem pes nebo Sladký moře – báječné písničky pro děti

Dokud se zpívá, ještě se neumřelo – svatá pravda, Jarku Nohavico. Vést děti k písničkám, které je pak budou provázet po celý život, je velmi důležité. Škola na to většinou nestačí, protože v ní to není ani tak o písničkách, jako o „hudebce“, kterou nemá každý rád. Proto je důležité s písničkami začít v co nejranějším věku, nejlépe hned od věku miminkovského. Písničky totiž nepřináší pouze radost, ale pro vývoj dětí jsou nesmírně důležité. Dokáží je uklidnit, rozesmát, roztancoval, ale také je poučit. Dopřejte i vy svým dětem poznat kouzlo písniček pro děti, které si mohou zazpívat společně s klaunem pro děti Fešákem Píno a jeho kamarádkou Bóňou BON Bóňou na některém z jeho pořadů pro děti. Na akce pro děti je totiž klaun Fešák Píno opravdový odborník.

Oslavte narozeniny svých dětí ve společnosti klauna Fešáka Píno

Čekají vašeho potomka narozeniny? Určitě mu uděláte obrovskou radost narozeninovým dortem a hezkým dárkem. Nezapomeňte mu však také pozvat hravého, veselého a pestrobarevného kamaráda, který nezkazí žádnou dětskou oslavuklauna na oslavu. Pobaví a rozesměje nejen vaše děti, ale i vás samotné. Uvidíte, že se vám všem v jeho společnosti bude tak líbit, že co nevidět společně zamíříte na jeho vystoupení pro děti nebo uspořádáte další dětskou oslavu. Klaun Fešák Píno si s sebou může vzít i kamarádku Bóňu BON Bóňu, aby radost a veselí byly naprosto dokonalé.

S Fešákem Píno (fesakpino.cz) zvládnete vše hravě

Chystáte se uspořádat kulturní akci pro malé či velké děti? Máte v plánu dětský karneval? Přemýšlíte, jak naložit s pálením čarodějnic, Dnem dětí, nebo jak uspořádat Veselé Velikonoce? Myslíte si, že už nyní je vhodné popřemýšlet o zahájení školního roku 2016 – 2017? Kontaktujte Josef Baču (Fešák Píno) na fesakpino.cz a budete mít po starostech.

Podpora galerií a výstavních síní

Milovníci umění, kteří se zajímají o různé výstavy, vernisáže a další kulturní akce, si mohou přijít na své v celé řadě menších i větších galerií nebo výstavních síní. Podpora uměleckých institucí ze strany Ministerstva kultury ale moc velká není a především menší galerie tak hospodaří pouze s omezenými finančními prostředky. Mnoho z nich tak často doslova bojuje o přežití a nemají možnost se dále rozvíjet a zkvalitňovat svoji nabídku.

 

Možnosti menších galerií a výstavních síní jsou tak v dnešní době značně omezené a velkým problémem je zejména jejich kvalitní propagace. Bez ní se většina lidí o zajímavých akcích ani nedozví a návštěvnost těchto institucí je pak mnohdy velmi nízká. Galerie samozřejmě o své činnosti informují např. na webových stránkách, v novinách nebo třeba v regionálním televizním zpravodajství, ne vždy je ale propagace dostatečná.

 

Na podporu galerií jsou mimo jiné určeny např. grantové programy, které vyhlašují některé kraje, mnohdy se podpoře umění věnují také sponzoři, jež svými finančními příspěvky přispívají na chod uměleckých zařízení. Tato podpora se ale zdaleka netýká všech galerií u nás a mnoho z nich se tak potýká s nedostatkem financí, kvůli němuž si nemůže dovolit dostatečnou propagaci a reklamu.

Nedávno se ale objevil zcela nový projekt, který se na podporu uměleckých institucí, galerií a výstavních síní zaměřuje. Jedná se o internetový portál GalerieObrazy.cz, který těmto institucím umožňuje bezplatnou propagaci jejich akcí. Jednotlivé galerie a výstavní síně zde mohou informovat veřejnost o aktuálních i připravovaných událostech a zároveň jsou zde uvedeny i v přehledném seznamu, v němž jsou veškeré základní informace o jejich činnosti, kontaktní údaje atd. Kromě podpory těchto institucí se ale GalerieObrazy.cz věnují i podpoře uměleckých škol a především pak samotných autorů děl – ať už jde o umělecké kresby, malby nebo fotografie.

Podpora kultury v České republice

Kultura je velmi důležitou a nedílnou součástí našich životů. Téměř každý z nás se ve větší či menší míře s kulturou setkává, ať už se jedná o divadlo, film nebo výtvarné umění. Podpora kultury v České republice ale zatím není dostatečná a stát na tuto činnost dává ze svého rozpočtu jen velmi malou část. Jaké organizace se u nás věnují podpoře kultury a jaké mají umělci možnosti svoje dílo propagovat?

Dotace a granty od Ministerstva kultury
Ministerstvo kultury ČR pravidelně vypisuje velké množství různých dotačních a grantových řízení a dalších programů na podporu kultury v ČR. Na tuto podporu ale dosáhne jen malé množství autorů a kulturních institucí. Pro ty, kteří v dotačních či grantových řízeních uspějí, se jedná o významný příspěvek na jejich činnost, ostatní musejí hledat jiné možnosti.

Podpora kultury od sponzorů
Kulturní činnost se tak neobejde ani bez podpory různých sponzorů. Taková podpora je pro mnoho umělců nebo kulturních institucí velmi důležitá a sponzorské příspěvky jsou pro ně mnohdy jedinou šancí. Obecně ale podpora kultury od sponzorů není moc velká – velké firmy obvykle raději přispívají např. na činnost sportovních klubů a sportovních akcí, kde je taková podpora více na očích a reklama má pro ně větší efekt.

GalerieObrazy.cz
Kromě výše zmíněných možností se u nás nedávno objevil zcela nový projekt, který se zaměřuje zejména na výtvarné umění. Internetový portál GalerieObrazy.cz je jedinečným projektem, jenž se zabývá podporou kultury a umění v oblasti malby a fotografie. Nejen autorům, ale i galeriím, výstavním síním, uměleckým školám a dalším institucím nabízí portál GalerieObrazy.cz možnost bezplatné propagace. Portál je tak určený pro všechny, kteří se této oblasti kultury věnují a každý autor nebo instituce zde může seznámit veřejnost se svým dílem a s akcemi, které bude pořádat.

Jazyková agentura vám pomůže zdokonalit se v angličtině

Jak se zdokonalit v jazycích? Znalost cizího jazyka je dnes nezbytností, a to nejen v profesním životě. Především angličtina nás provází na každém kroku a rozumět se vyplatí. Můžete jet na dovolenou a dorozumíte se, sledovat filmy v originálním znění, číst knihy v originálním jazyce, porozumíte textům písní a i mnoha pojmům a frázím, které se dnes přebírají hlavně z angličtiny. Jazykové školy jsou dnes na každém rohu, důležité je vybrat si tu kvalitní. Zkuste třeba Balloonagency. Překvapí vás snadné studium angličtiny v té nejpřístupnější a nejzábavnější formě. Nejlepší je, po absolvování základních kurzů angličtiny, někam vycestovat. V zahraničí jste nuceni jazyk používat a přirozenou formou se rozmluvíte. Nemusíte se bát, že uděláte chybu. Nikdo vás za to nebude kárat. Lidé budou rádi, že se s nimi chcete dorozumět.

Angličtina může být snadná a zábavná

Překvapí vás, jak snadná angličtina může být, pokud vás baví a můžete ji prakticky využít. Dlouholetá teoretická výuka vám nedá tolik, jako pár měsíců v zahraničí. Zaměřte se tedy na jazykové pobyty. Vyberte si místo, které vás něčím zaujalo, a vydejte se tam. Třeba s kvalitní jazykovou agenturou Balloonagency. Nezáleží na tom, zda jste ještě začátečníci, nebo máte  již nějakou pokročilou úroveň jazyka. Každý se může naučit mluvit a rozumět. Přípravné kurzy angličtiny tu jsou pro každého, podle dosažené úrovně. Jakmile dosáhnete nějakých znalostí a dovedností, vydejte se za hranice a to, co jste se naučili, využijte. Pomoci může také komunikace s rodilými mluvčími tady u nás, nebo alespoň dopisování. Nutnost vyjádřit se, ať ústně, či písemně, v daném jazyce, vás posouvá dál.

Výuka angličtiny bez stresu

Výuka angličtiny může být zábavná a bez stresu. Pokud vás nenadchly hodiny angličtiny ve škole, a moc jste se toho nenaučili, nezanevřete na jazykové kurzy, které jsou moderní a určitě změní váš pohled na jazyky. Jazyková agentura dokáže motivovat i lidi, kteří jsou výukou ve školách znechuceni, a vyhovuje jim jiná forma. Pomoci vám mohou i přípravné kurzy, díky kterým zvládnete zkoušky nebo maturitu z jazyka levou zadní.

Astrohled přináší svět tajemna a astrologie

Máte rádi tajemno, astrologii, odhalení a předpovědi budoucnosti? Pak se vám bude líbit na serveru s názvem Astrohled, který poskytuje mnoho zajímavých informací z tohoto světa hvězdopravectví, jak se astrologii někdy také říká. Jde o obor lidského poznání, který zkoumá vztah mezi tím, co se děje ve vesmíru, a událostmi pozemskými. Někdo nevěří, že by tyto dvě věci měly nějaké souvislosti, ale mnoho lidí je o tom přesvědčeno. Původ názvu oboru, astrologie, je možno odvodit z řečtiny, a ze dvou slov, které znamenají hvězdy a slovo.

Zkoumání propojení vesmíru a pozemského života

Za účelem zkoumání tajemného propojení vesmíru a života na zemi vytvořili astrologové v různých epochách lidstva a civilizačních okruzích mnoho různých symbolických systémů a samostatných nauk, které mají zprostředkovat vztah nebeských a pozemských dějů. O všech těchto věcech pojednávají zajímavé astročlánky, ve kterých si každý, kdo se jen trochu o tuto problematiku zajímá, najde to své. Říkáte si, že vás nic takového nezajímá? Určitě jste alespoň párkrát četli horoskopy, nebo se zajímali o výklad snů. I to je součástí astrologie. Řada prvotních astrologických poznatků položila základy některým moderním vědeckým oborům, přesto je dnes astrologie a esoterika pokládána za nevědeckou a pseudovědu. Ti, kdo mají své zkušenosti, ale jsou přesvědčeni o opaku.

Nechte si vytvořit horoskop na míru

Chcete se trochu ponořit do tajemného světa astrologie? Jak začít? Můžete si nechat vytvořit horoskopy na míru a dozvědět se, co vás čeká. Jsou zpracovány přesně podle vašeho data narození, času a místa. S jejich pomocí zjistíte, k čemu jste předurčeni, který vztah pro vás bude ten osudový a jaké zaměstnání je pro vás vhodné. Pomohou vám překlenout obtížná rozhodnutí a nepromeškat t pravé okamžiky pro vaše záměry. Vybrat si můžete horoskop partnerský, osobní i roční. Populární je také numerologie.

 

Užijte si karnevaly a oslavy s maskami a kostýmy

Chcete si užít večírek, silvestrovskou oslavu, narozeniny, maškarní nebo jinou zábavu v krásných maskách a kostýmech?  Dnes to není žádný problém. Karnevalové kostýmy a karnevalové masky rozhodně nejsou určeny jen pro děti. Právě naopak. Dospělí si díky nim mohou užít spoustu zábavy. Během roku je několik příležitostí, kdy se převléct do kostýmu a pořádně se pobavit. A ani nemusíte mít děti. Rozverný a nezávazný masopust představuje čas lidového veselí. Vrcholí čtyřicet dní před velikonocemi, o masopustním pondělí a úterý. Zde můžete zazářit v jakékoliv vtipné masce, v kurzu jsou i venkovské kostýmy nebo strašidla.

Zábava pro děti i dospělé

Pro účely maškarních bálů nebo plesů se hodí elegantní a originální masky nebo škrabošky na tvář. Budete vypadat záhadně a přitom nikoliv směšně. Prodej masek dnes skýtá velmi rozsáhlé možnosti pro děti i dospělé. Obzvláště děti zábavu v kostýmech uvítají. Je to pro ně vždy velká událost, chtějí vypadat dokonale a trumfnout své vrstevníky. Udělejte jim radost a pořiďte jim masku, která všem vytře zrak.

Svatba a rozlučka se svobodou

Po celý rok využijete dekorace a dárky pro rozlučku se svobodou. Jedná se o vtipné i sexy rekvizity, kostýmy a dekorace, jak pro dámy, tak i pro pány. Tu akci byste si měli pořádně užít je většinou jen jednou za život. A jelikož rozlučka předznamenává svatbu, dobře se připravte i na ni. Hodí se dárečky pro nevěstu a ženicha, výzdoba, balónky, srdíčka, květiny, dekorace ne auto a na svatební stůl.

Svítící dekorace na party

Na každou oslavu a party se budou hodit svítící dekorace, které místo ozvláštní ve tmě nebo v přítmí. Může se jednat o svítící kostlivce, tyčinky, čelenky, náramky nebo náušnice. Velkou kategorií jsou doplňky ke kostýmům. Zahrnují čepice, klobouky, brýle, čelenky, boa, šerpy, obuv, rohy, svatozáře, retro doplňky, sexy doplňky, křídla, havajské doplňky, rukavice, punčochy a mnoho dalšího.

Kam na výlet?

Přemýšlíte, kam se vydat na výlet? Je mnoho krásných míst, kam se můžeme podívat. V naší krásné České republice máme mnoho krásných parků, zahrad, chráněných krajinných oblastí, bunkrů, hradů či zámků. Pokud chcete jet na výlet jen na jeden den, tam a zase zpátky, je dobré vybrat si takové místo, které nemáte daleko. Pokud přemýšlíte, kam ve východních Čechách, zkuste zámek Chlumec nad Cidlinou. Zámek Karlova Koruna se může pyšnit krásnými budovami a také rozlehlým zámeckým parkem.

Co dělat na zámku v Chlumci nad Cidlinou?

Co na zámku? No můžete jít na prohlídku, projít se pěkným parkem, a pokud Vás přepadne náhle hlad, můžete navštívit restauraci. Restaurace Zámecká Terasa Vám nabídne samé dobroty a speciality, po kterých Vás hlad určitě přejde. Nebudete-li chtít jídlo, můžete se posilnit kávou a něčím dobrým k tomu. Výběr je široký a restaurace příjemná. Naberete sílu do dalšího „výletění“

Pokud se Vám tam zalíbí

Pokud se Vám zámek zalíbí, můžete si zde domluvit hned oslavu různých slavnostních příležitostí. Restaurace Chlumec nad Cidlinou nabízí velmi luxusní prostředí, vhodné pro konání rautů, firemních akcí a mimo jiné také svateb.  Svatby Chlumec nad Cidlinou jsou velmi oblíbené. Můžete si užít krásné místo, skvělou atmosféru a dobré jídlo v jeden čas a na jednom místě.

Víme, že plánování svatby a všeho okolo je velmi náročné a složité. Najít pěkné a vhodné místo pro Váš Den je někdy dosti těžké. Pokud hledáte místo, kde se dají konat luxusní svatby, je zámek tím pravým místem pro Vás.

Skvělý nápad

Restaurace Zámecká Zahrada Chlumec nad Cidlinou Vám s chystáním Vaší svatby ráda vypomůže. Pro svatby ve východních Čechách je toto sídlo panovníků krásným místem. Jak pro svatebčany z Prahy, tak z Hradce Králové není Chlumec nad Cidlinou kdoví jak daleko. Uvědomujeme si, že v dnešní době nemusí být svatba jedna za celý život, ale věříme, že právě pro Vás se bude jednat o tu nejkrásnější a jedinou svatbu v životě.

Firemní akce s originální kulturní vložkou! Karikaturista

Firemní akce je stále aktuální téma. Pokud pravidelně pořádáte firemní večírky, tak zajisté máte před sebou časový rozsah ke splnění daného cílu. V první řadě hledáte vhodné místo, kde se bude firemní akce konat. Najít útulnou restauraci nebo pozemek s párty stanem není tak těžké, stejně jako rozeslat pozvánky. Horší je zkoordinovat celou akci tak, aby se mohli všichni zaměstnanci dostavit a půlka nezůstala v sídle firmy u uzávěrek. Kulturní vložka – to je už oříšek, pokud chcete být letos originální. Naše doporučení – pozvěte si na firemní akce zkušeného karikaturistu. Prostřednictvím erudovaného umělce máte zajištěnou zábavu na vysoké úrovni. Lidé tento druh umění ocení a navíc se skvěle baví, zůstane jim na památku hodnotné dílo. Pokud vás naše nabídka zaujala, tak si do vyhledávače zadejte firemni-akce-karikaturista.cz, kde si máte možnost prohlédnout karikatury a přečíst si ověřitelné reference. Objednat umělce je možné i na tomto mobilním čísle – 604 233 905.

Studio Anděl

Studio Anděl“ je nově vzniklým a vybudovaným studiem na Praze 5 v blízkosti nákupního centra Anděl.  Prostory „Studia Anděl“ se nacházejí v prvním patře cihlového domu v zrekonstruovaném prostoru o rozloze cca 105 m2.

Studio je rozděleno na učebnu a zázemí. V učebně, která je vybavena židlemi, sedacími pytli a stoly, lze pořádat nejrůznější semináře, kurzy a přednášky. K dispozici je data projektor i promítací plátno.

Další součástí „Studia Anděl“ je fotoateliér s veškerým vybavení, který může posloužit jednak samotným fotografům, ale i ke kurzům fotografovaní jak pro pokročilé, tak i pro úplné začátečníky.

Prostory „Studia Anděl“ lze využívat k různým denním, večerním a popřípadě i nočním akcím.

Toto studio lze využívat jak pro naše nejmenší, školáky, studenty i seniory. Díky zázemí, které obsahuje kuchyňku se základním vybavením a sprchu s toaletou, lze ve studiu po případě i přespat.

Provozní doba „Studia Anděl“ může být prakticky nonstop. Vše je pouze o dohodě.

Cílem studia je rozvíjet a motivovat děti, dospělé i seniory k osobnímu rozvoji.

Provozovatelé „Studia Anděl“ se snaží, aby nabídka provozovaných aktivit byla co nejširší a nejpestřejší. Neustále rozšiřují služby tak, aby plnily představy svých klientů.

 

V současné době je „Studio Anděl“ k dispozici pro provozování těchto kurzů a seminářů:

 

-       Seminář pro nastávající rodiče

-       Seminář první pomoci

-       Seminář osobního rozvoje

-       Seminář zdravé výživy

-       Kurzy líčení

-       Kurzy fotografování

-       Kurzy malování a kreslení

-       Jazykové kurzy

 

 

„Studio Anděl“ je možno pronajmout pro tyto aktivity:

-       Firemní meetingy

-       Předváděcí akce

-       Semináře

-       Víkendové kurzy

-       Fotografování

-       Natáčení

„Studio Anděl“ nabízí i doplňkové služby, jako například:

-       Možnost zapůjčení diaprojektoru

-       Možnost zajištění základního cateringu

-       Možnost přespání pro mimo pražské

-       Pronájem fotografického zařízení

Výhodná je i poloha „Studia Anděl“, neboť se nachází v centru Smíchova a to nedaleko nákupního centra Nový Smíchov, kde lze využít bezplatné parkování. Díky zastávkám metra a tramvaje Anděl, které jsou vzdáleny od studia 100m, je zde výborná dopravní dostupnost.

Studio Anděl

Nádražní 30/19

Praha 5- Smíchov

Pořádáte firemní večírek? Skvělá kulturní vložka – rychlokreslíř

Neutrácejte statisíce za hvězdy ze Super Stár a pozvěte si na svůj firemní večírek zkušeného umělce. Lidé milují karikatury a na setkání s karikaturistou budou mít nejen pěkné vzpomínky, ale i hodnotnou památku.  To je naše doporučení na luxusní zábavu. Firemní večírek s oblíbeným rychlomalířem – impozantní kulturní vložka.  Ručíme vám za to, že tento nápad ocení nejeden jinak konfliktní nadřízený. Pití a dobré jídlo nestačí. Za hodinu po sobě lidé znuděně koukají, pokud právě nepomlouvají své kolegy.

Nabídka je to určitě lákavá a my máme pro vás připravený odkaz na portál nesmírně žádaného umělce – firemni-akce-karikaturista.cz. Zde se nacházejí nejen ukázky karikatur, ale i reference. A ty opravdu stojí za to, projevily o umělce zájem společnosti jako je ČSOB, Česká spořitelna, Česká pošta, T-Mobile, GE Money, Sodexo  a další. Buďte in a pozvěte si i na svůj firemní večírek zkušeného karikaturistu – 604 233 905.

 

bazar inzerce

 

Vložit nový inzerát

Zaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty

Přidat.eu RSS

inzert, inzerce, bazar, inzerce, bazoš, inzerce zdarma, inzerce bazar, bazar auta, inzert, inzertni, izertni servery, inzertním inzerty, inzetspoj, inzetniho,inzertni portal, inzert expres, inzetop, inzetně, inzertu, inzertni tydenik, inzert brno, inzertní server inzerce rychlo,přes inzert, inzert inzerce,inzercezvirat, pujcka inzerce, realitni inzerce, inzerce realit, inzerce pronajem inzerce nemovitosti, inzerce akvaristika, akvarko inzerce, prodej inzerce,inzerce terčovec, chata inzerce, inzerce byty, inzerce v bazaru Slovo bazar vyjadřuje několik vzájemně souvisejících významů. V původním významu slova se jedná o arabský výraz pro trh či , ten se však píše „bazaar“ v dalším přeneseném významu slova pak o jakékoliv exotické tržiště či tržišti kdekoliv na světě. Bazar si u nás přestavíme jako prodejnu opotřebeného zboží, čí zastavárnu. Bazar je malá prodejna nebo spíše maloobchod. Bazar může být jak s různorodým zbožím Tak i zaměřeným třeba na mobily,nebo bílo elektroniku. Internetový bazar nabízí velice moc věcí formou inzerce. Inzerce v některém bazaru bývá zdarma. Máte na výběr z mnoha podobných věcí, v těchto bazarech rychle službu, věc podáte, ale i prodáte. Nabídka bývá v bazaru většinou zdarma , jednoduše inzerát vložíte a čekáte na potencionálního zájemce. Ten Vás může kontaktovat jak emailem nebo telefonem. Pokud chcete Váš inzerát dát dopředu tzv topovat , pošlete sms , kterou různě zaplatíte a posunete svůj inzerát s nabídkou (poptávkou) směrem dopředu. Bazary na internetu s nabídkou inzerce zdarma Jsou dobrou volbou pro prodej čehokoliv , čeho se chcete zbavit. Můžete zpeněžit věc , kterou nepotřebujete ale přitom někdo jiný bude rád že ji má. Inzerce, nabídka, poptávka,bazar.. INZERCE, INZERÁT, NABÍDKA K PRODEJI, PRODEJ VĚCÍ, BAZAR…. Co je to inzerce – inzerce je nějaká nabídka vložená do nějaké databáze, Bazar který slouži k uveřejnění, tak aby to bylo vidět. Inzerce může být tištěná formou nějakých inzertních novin, nebo formou nějakého izertního portálu na internetu, inzerce může člověk dát jak placenou tak i bezplatnou nebo-li zdarma. V inzerátu můžete prodávat, nabízet, cokoliv co vás napadne auto, oblečení, PC, nábytek, zvířata ale můžete i inzerovat nějakou službu nebo upozornit na něco dobrého skvělého. Inzerce funguje nejlépe,když je co nejrychleji uveřejněná. Tudíž se inzerát může dostat co nejdříve k člověku, kterého má oslovit. Inzerce je nejrychlejší přes internet, navíc bývá zdarma i ve větším rozsahu. Máte možnost uveřejnit i několik fotek. Inzerce uveřejněná na internetu oproti inzerátu uveřejněnému v novinách má několik výhod: -inzerce je okamžitě dostupná -můžete inzerát rychle upravit -inzerát se dá změnit okamžitě – inzerát je zdarma – inzerce může oslovit více potencionálních zákazníků Inzerce na internetu je většinou rozdělena přehledně do přesných kategorií. Většinou jako ke každé rubrice. Dále nabídka nebo poptávka (prodej,koupě) Jak by měl vlastně takový inzerát vypadat? Inzerce na internetu je většinou neomezená nebo omezená do určitého počtu písmenek. Inzerce bývá ohraničena většinou počtem 254, a násobky této části. Dále k inzerátu můžeme Připojit jednu nebo několik fotek, většinou tyto fotografie v inzerci jsou ohraničeny velikostí, aby tato inzerce zase nezabírala obrovský počet dat. Navíc by se tato inzerce dlouho načítala. Některé webové bazary, inzertní databáze nabízejí i inzerci placenou. Proč platit za inzerci , která může být i zadarmo? Většinou se jedná o posunutí vaší inzerce dopředu , aby byl Váš Inzerát viditelnější , tudíž více na očích a Vaše nabídka, prodej, inzerce, služba, poptávka se uskutečnila co nejdříve.Inzerce by měla být co nejpřesnější a co nejvýstižnější. Popisovat co Inzerce by měla být co nejpřesnější a co nejvýstižnější. Popisovat co nejlépe daný prodej či nabídku, poptávku atd. Je to z důvodu abychom předešli zbytečnému nedorozumění ze strany žadatele, který volá na základě inzerce (zdarma, či placeného). Nabídky, poptávky, podeje. Jak správně napsat inzerát? Způsob, jakým inzerát napíšete, může zásadním způsobem ovlivnit jeho úspěšnost. Nabízíme pár tipů jak na to. – NADPIS INZERÁTU Nadpis inzerátu slouží nejen k upoutání pozornosti, ale je důležitou součástí prodejního sdělení. Nadpis by tedy měl stručně a výstižně popisovat nabízenou nebo poptávanou věc/službu. Na serveru http://www.zdarmabazar.cz může mít nadpis maximálně 50 znaků. Například inzerát s nadpisem „Pronajmu RD ve Starém Městě “ bude mít určitě vyšší úspěšnost, než inzerát s nadpisem „Super nabídka!“. TEXT INZERÁTU Počet znaků v textu inzerátu není na našem serveru omezen. Tento neomezený prostor doporučujeme maximálně využít a napsat co nejvíce podrobností o nabízené věci. Neuškodí ani připsat důvod prodeje. Zkrátka čím více informací, tím lépe. Na čtenáře to působí dobře – má pocit, že nic netajíte, vzbudíte tím pocit důvěry. CENA Pokud je to jen trochu možné, vždy u inzerátu uvádějte cenu. Alespoň orientační. Ne každý má chuť si u Vás cenu zjišťovat, případně o ní vyjednávat. Buďte transparentní. Pokud si nejste cenou jisti, zkuste se podívat na podobné inzeráty. KONTAKTNÍ ÚDAJE Zní to jako samozřejmost, ale ne všichni to dodržují: u inzerátu uveďte kontaktní údaje, na kterých budete skutečně k zastižení. Pokud se jedná o e-mail, odpovídejte zájemcům co nejrychleji. Vždy je nejlepší zanechat telefon, to je nejrychlejší komunikace. FOTOGRAFIE Kvalitní fotografie nabízeného předmětu jsou dnes již téměř nezbytností. Říká se, že fotografie vydá za 1000 slov a něco na tom určitě bude. Opět doporučujeme dát si trochu práce a nafotit obrázků více. Na http://www.zdarmabazar.cz nejste nijak omezováni, můžete k inzerátu zdarma připojit libovolné množství fotek.

Rozhovor se spisovatelem Michaelem Moderem o jeho knihách.

Úplně náhodou se mi dostala do rukou kniha Revoluce v nás Michaela Modera, kterou si přes eshop koupila moje sestra. Byl jsem za ní asi před půlrokem v nemocnici a knihu Revoluce v nás měla položenou na nočním stolku. Knihu měla přečtenou, tak jsem si ji od ní půjčil. Po přečtení knihy jsem dostal vnuknutí se s autorem knihy, panem Michaelem Moderem, seznámit osobně a udělat s ním rozhovor pro svůj blog. A tady je.

 

Děkuji pane Modere, že jste si na mě udělal čas. Musím říci, že Vaše kniha Revoluce v nás mě opravdu oslovila, protože jsme v ní našel odpovědi na některé své otázky a taky návod, jak uspět v dnešním světě.  Kdy jste se rozhodl, že se stanete spisovatelem ?

 

Abych řekl pravdu, literární tvorbou všeho druhu jsem se zabýval již někdy od základní školy. Psal jsem různé básničky, povídky, texty ke své hudbě a snažil se i kreslit jakési promitivní komiksy. Již jako dítě jsem prohlásil, že až budu v “důchodu”, budu psát knihy. V “důchodu” ještě sice nejsem, ale svoji první knihu jsem vydal už v roce 2011 pod názvem Uzdravme se sami. Do různých časopisů jsem psal články ale již  od 80. let.

 

Můžete mi říct, jaké knihy jste napsal a jaký býl obsahový záměr a cíl?

 

První má kniha vyšla v roce 2011 pod názvem Uzdravme se sami a v podstatě navazovala na televizní seriál, který běžel pod stejným názvem v regionální televizi. V tomto pořadu jsem byl zpočátku pravidelným hostem a posléze po odchodu moderátorky ke konkurenci, jsem pořad moderoval sám. V knize Udravme se sami se vyjadřuji nejen k civilizačním onemocněním, která nás sužují, ale zamýšlím se hlavně nad jejich příčinou. Nabádám čtenáře k zamyšlení nad souvislostmi vedoucími následně ke vzniku onemocnění a zdravotních problémů. Jedna moje čtenářka popsala někde v recenzi knihu Uzdravme se sami takto:

”Před čtením knihy dejte na radu samotného autora a „své ego zavřete do skříně!“ Michael Moder v mnoha myšlenkách sáhne hluboko do čtenářových slabin a jeho třinácté komnaty, což může působit „depresivně“. V knize najde čtenář velké množství informací a souvislostí, které mu pomohou pochopit nejen příčinu nemocí, ale i problémů ve vztazích, v práci a podobně. Knihu lze považovat za „slabikář“ pro dospělé. Slabikář, ve kterém se dospělí „učí číst“ sami v sobě. „Na knize velmi hodnotím, že promlouvá k českému čtenáři, který měl doposud možnost číst o těchto tématech většinou od zahraničních autorů. Pan Moder mluví cíleně k nám, k lidem. Čtenář se tak může lépe ztotožnit s autorovými myšlenkami. Konečně máme „našeho“ vlastního autora, který nemá strach vyjádřit se k dnešnímu světu. Doporučuji číst knihu pomalu a k jednotlivým částem se opakovaně vracet, dělat si poznámky, debatovat o knize. Já musím říct jen DĚKUJI a DOPORUČUJI všem!“

Kniha vznikla na podkladu stejnojmenného televizního pořadu, který má více než 50 dílů, a které můžete shlédnout na Youtube na této adrese: www.youtube.com/michaelmoder.

 

Druhá kniha, kterou jsem napsal, se jmenuje Revoluce v nás. Společným jmenovatelem všech informací v ní obsažených je pochopení faktu, že život jaký žijeme, si vytváříme sami a vnímání světa je odrazem našich myšlenek. Ať již jsme nemocní, chudí, nešťastní nebo je tomu přesně naopak, je kosmickým zákonem, že si za stav, ve kterém se nacházíme, můžeme vždy jen my sami. Mnozí z nás jsme nespokojeni sami se sebou a nadáváme na osud nebo si myslíme, že viníkem za naši neutěšenou situaci jsou ONI, vláda, nešťastné poměry v rodině apod. Ale tak tomu není. Svět je a vypadá totiž přesně tak, podle toho, co si každý z nás myslí a v co věří. Naše myšlenky utvářejí celý náš život. Vždy ale máme právo volby. Pamatujme, že stejné se přitahuje navzájem. Před potopou světa existovala civilizace Atlantida. Její obyvatelé využívali znalosti svých předků po tisíce let. Svůj život chápali jako vývojový proces a nedílnou součást vesmíru, který má své pevné zákonitosti a také již tenkrát věděli, že nic není náhoda. Studiem cyklů a konstelací planet pochopili, že žijeme v souladu mezi nebem a zemí, kdy hvězdy a Slunce ovlivňují celý lidský cyklus, období i rytmus Země. Tato motivační kniha zaměřená na rozvoj osobnosti si dovoluje spojit zdánlivě nespojitelné. Duchovní hodnoty se zde prolínají s popisem využití nejmodernějších technologií v oblasti osobního růstu a rozvoje sama sebe, obchodu a marketingu. Pokud chceme v dnešní době a dalších letech obstát v nesmyslném prostředí drancování neobnovitelných zdrojů a monetární politice, kdy peníze a cenné papíry mají pouze psychologickou hodnotu, musíme ihned změnit myšlení. Zaměřme se na vybudování a zdokonalení především sebe sama a to na všech úrovních. Jedná se doslova o REVOLUCI V NÁS. Pokud to neuděláme, budeme v dalších letech čelit vysoké nezaměstnanosti, krachu tisíce firem, bídě a utrpení. Dnešní nastavený otrokářský systém není dlouhodobě udržitelný bez obrovských obětí na již tak přelidněné Zemi. Je nejvyšší čas začít spolupracovat místo soutěžení, vymazat slovo konkurence ze slovníku a sdílet naše pozemské zdroje s pokorou a cílem zachovat je pro naše děti. Zkusme myslet jako obyvatelé dávné Atlantidy a pochopit učení, které kněží učili ve starém Egyptě. Jejich duchovní a duševní vyspělost hlásala pravdy a zákonitosti platné pro všechny doby a lidská pokolení. A protože neznali slovo „náboženství“ chápejme tyto kněží spíše jako učitele lidstva. Už tenkrát upozorňovali na to, že rozvoj lidstva není založen na materiálním blahobytu, ale na získání vnitřního klidu a harmonie. Je to jediná cesta jak proměnit člověka „zvíře“ v člověka s vyšším vibračním potenciálem a udělat ze života ráj už tady na Zemi.

 

V roce 2013 jsem napsal moji třetí knihu, která má název Ovládáni strachem. Jedná se o fikci s varovným poselstvím, doslova naléhavým vzkazem vyslaným k lidem z roku 2084. Poselstvím z doby, která je před námi, a kterou ještě můžeme změnit. Kniha je v podstatě soubor vzpomínek, odkaz revolucionáře, aktivního člena Odboje a vědce Dr. Georgeho Tietzeho. Pro členy odpůrců Nového světového řádu jej zaznamenal jako přepis audio nahrávky jeden z aktivních členů Odboje pan Leachim Redom. Kniha Ovládáni strachem ve vás vyvolá strach, deprese a měla by vás vyburcovat k zamyšlení nad fungováním dnešního světa. A hlavně k činu. I když vám to tak nebude možná připadat, i zde se jedná o motivační knihu s varujícím podtextem. Je zahraná na nástroj lidské přirozenosti. Ano. STRACH je přirozený a všudypřítomný. Dá se ovládat, ale ovládá i nás. Strachem však můžete ovládat i jiné lidi. Na strachu můžete vydělávat a ze strachu i umřít. Strach je jedna z nejmocnějších zbraní na světě a způsobuje mnoho neštěstí i úmrtí. Strach můžete mít ze všeho, nebo také z ničeho. Obojí je ale začátek vážných problémů. Lidé se bojí smrti, selhání, bídy, chudoby, samoty, prvního rande, jako děti se bojí i rodičů. (Dnes je tomu naopak.) Bojí se čehokoli. Nejhorší na tom ale je, že mnozí z nás se bojí opravdově a naplno ŽÍT. Zbavme se tedy strachu, této brzdy vývoje. Nebo jinak. Ovládněme svůj strach natolik, že se díky používání intuice stane naším pomocníkem. Opravdovými mistry ve strašení jsou média. Neustále nás účelově zásobují strachem a strašáky všeho druhu. Ti, kterým média patří, nám vnucují svůj pohled na svět a snaží se nám dostat do hlavy vzorce chování v podobě trojských koní anarchie, zmatku, zmaru a bezvýchodnosti. Jde o to, odvést pozornost od opravdu důležitých a podstatných událostí jako je například realizace Nového světového řádu. Jedné světovlády s jedním jazykem a hlavní měnou. Zprávy v médiích začínají špatným počasím a po loupežích, vraždách končí válkami. Proč? Protože to „někomu“ vyhovuje a „někdo“ na tom vydělá. Tady se opět ukazuje, že novináři jsou pouze otroci a žoldáci svých zaměstnavatelů. Když vystrčí růžky samostatnosti, jsou bez práce. „Demokracie“ jako řemen. „Zlobíš? Budeš potrestán“. Způsobů je mnoho. Běžní lidé kolem sebe nevidí neviditelné mříže, ale jen do chvíle, než se začnou ptát, starat, vyzvídat a pátrat. Pak uvidí svoji celu bez oken v celé smutné kráse.             Kniha Ovládáni strachem koresponduje a navazuje obsahově na odkazy takových mistrů pera jako je Ray Bradbury na jeho knihu 451 stupňů Fahrenheita a zejména na dnes již klasické dílo 1984, které mistrně napsal pan George Orwell. Tato kniha se momentálně překládá I do americké angličtiny a jak příští rok všechny 3 knihy najdou čtenáři iv elektronické verzi v eshopech zaměřených na iBooks.

 

Pane Modere, plánujete další knihy na příští léta? Budete psát knihy každý rok?

 

Dobrá otázka. Ano, plánuji každý rok napsat jednu knihu. Zatím mám spoustu námětů. Příští rok vyjde další má kniha pod názvem Na útěku. Kniha Na útěku, která vyjde v roce 2014, bude pojednávat o zneužití dat ze zdravotních karet, pozměňování a kradení identit. Hlavním hrdinou je muž na útěku Randle Fritz, který byl vybrán jako nedobrovolný dárce jater a dalších orgánů pro bohatého klienta. Románová fikce pojednává o muži, který byl vyhodnocen jako ideální dárce na základě analýzy dat z ukradených zdravotních záznamů. Má být chycen, následně vykuchán a rozporcován podle potřeb jedné tajné nemocnice ve Vídni. Jenomže hlavní hrdina se rozhodne nenechat se jen tak chytit. Naopak. Randle Fritz si nejen ubrání svůj život, ale také najde ty, kteří po něm jdou. Jedná se totiž o počítačového experta, který zná zbraně protivníka.

 

Kde berete inspiraci, náměty pro Vaše knihy pane Modere?

 

Být spisovatelem není mé povolání, ale spíše to chápu jako své poslání. Jsem velmi aktivní člověk a jek už jste zjistil, jsem profesionální alternativní terapeut, poradce pro výživu a fitness, lektor, moderátor a také spisovatel. Nicméně náplní mé profesionální práce je především alternativní terapeutická praxe a také poradenství pro výživu a fitness a lektorská činnost. Inspiraci tedy čerpám především ze své praxe. Od svých klientů. A taky nepřetržitým samostudiem světa, jako takového. Miluji historii.

 

Aktivní jste ažaž, to jsem zjistil na internetu. Vy jste pane Modere také autor své alternativní metody léčby Moderovy metody, je to tak?

 

Ano. Je to unikátní metoda, při které jsem ve velmi krátké době schopen analyzovat člověka a případně upravit, harmonizovat jeho problémy, v mnoha přípdech okamžitě odstranit nebo zmírnit bolest. Bez použití přístrojů. Jedná se o aurickoenergetickou metodu.

 

To je téma spíše na další rozhovor. Kde mohou Vaši čtenáři zakoupit Vaše knihy prosím?

 

Knihy prodávám na svých přednáškách a seminářích. Jediné knihkupectví, kde knihy mají, je knihkupectví na náměstí v Novém Jičíně. A to jen proto, že se mi to náměstí moc líbí. Další možnost je zakoupení knihy v mé provozovně STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder ® v Ostravě – Porubě. A pak ještě je možnost zakoupit knihy v eshopu zde: http://www.kosmetika-mrtvemore-drnona.cz/index2.php?action=zbozi&id_v=5

 

Pokud by chtěl někdo Vaše poradenství nebo terapii, či domluvit si Vaši přednášku, seminář nebo kurs, jak Vás může kontaktovat?

 

Zájemci o kontakt mě mohou kontaktovat nejlépe na Facebooku nebo emailem:

Staňme se přáteli: www.facebook.com/michael.moder

E-mail: info@michaelmoder.eu

 

Můžete mi dát adresy na Youtube, kde se nacházení Vaše televizní a další videa pane Modere?

 

Velni rád:

Podívejte se kdo jsem: www.youtube.com/michaelmoder

O čem přednáším a píšu knihy: www.youtube.com/svetplnyzahad

Buďte světoví – svatební oznámení s vlastními karikaturami

Stále se rozmýšlíte nad textem a celkovou podobou svatebního oznámení? „Sám nejsi nic, však s druhým srdcem síla a člověkem jsi ještě víc“, to jsou nádherná slova, ale pokud dáte přednost originalitě před romantikou, tak máme pro vás skvělý tip na svatební oznámení. Což takhle obohatit svatební oznámení karikaturami budoucích manželů. Krásná slova nestačí, to chce nápad. Takové svatební oznámení obdařené jedinečností vám bude navrženo jakoby „na míru“, podle vizáží hlavních postav tohoto velice významného dne.

Co víc! Je možnost si karikaturistu pozvat i na veselku, kde se mohou nechat kreslit i přítomní hosté. Všechno je možné, jen se nebát trochu odvázat – dokonalá kulturní vložka. Věříme, že vás tato slova zaujala a toužíte si prohlédnout ukázky karikatur. To vše je možné na portálu svatba-vesele.cz nebo volejte na mobilní číslo 604 233 905. Jedinečné svatební oznámení.