Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Leden 2020

Optimalizace webu – SEO

Při tvorbě webu podnikatelé chtějí, aby se jejich web objevoval ve vyhledávačích na předních pozicích a získal tak významnou návštěvnost potenciálních zákazníků.

 

SEO je soubor metod, kterými lze zvyšovat návštěvnost vlastního webu z přirozených výsledků vyhledávání internetových vyhledávačů Google, Seznam apod.

Důležité je, nejprve provést analýzu webu zaměřenou na chyby bránící vzestupu webu na horní pozice a dále je nutné určit, na jaké klíčové slovo či sousloví by se měl web objevovat v horních pozicích vyhledávačů.

Samotná SEO optimalizace pro vyhledávače je souhrnem dílčích technik, mezi které patří zejména optimalizace zdrojového kódu, optimalizace textů webových stránek, volba klíčových slov, provázanost obsahu webu, registrace do katalogů a budování zpětných odkazů.

SEO optimalizace nejsou žádná kouzla. Jedná se ale o soustavnou rutinní práci, při které je zkvalitňován obsah www stránek a upravován zdrojový kód tak, aby byl vyhledatelný co nejlépe.

SEO optimalizace webových stránek může být pro lajka složitá, neustále se vyvíjející disciplína.

Menším firmám, které se nezabývají internetovým marketingem, je neefektivní neustále sledovat veškeré novinky a trendy v SEO optimalizace. Takovýmto firmám se určitě vyplatí využít zkušeností profesionálů. Jednou ze zkušených agentur s dlouholetou praxí, zkušenostmi a referencemi v oblasti SEO je určitě společnost ANERI s.r.o. z Liberce.

https://www.aneri.cz/sluzby/webove-stranky-e-shopy/

https://www.aneri.cz/sluzby/ppc-kampane-remarketing/

https://www.aneri.cz/2020/01/28/optimalizace-webu-seo/

Snižte náklady za vytápění vašeho domu s pomocí dotací.

Jste majitelem staršího domu a platíte dle vašeho názoru až neúměrně vysoké částky za vytápění? Zvažte rekonstrukci se zateplením budovy s využitím dotace z programu Nová zelená úsporám.

 

Prostředky z této dotace jsou určeny pro vlastníky rodinných domů, kteří mohou touto cestou získat až

50% celkových nákladů.

Žádost je možné podat nejpozději do 31. 12. 2021. Než se k podání žádosti rozhodnete, zavolejte si energetického specialistu. Ten vám sdělí, zda vámi zamýšlená rekonstrukce přinese požadované úspory a budete na ni tak moc žádat o dotace z programu Nová zelená úsporám. Zkušený energetický specialista dokáže zhruba určit, jakých úspor rekonstrukcí dosáhnete a jakou částku byste mohli obdržet na dotacích.

K samotné žádosti o dotaci budete potřebovat dva základní dokumenty. Odborný projektant vám musí zpracovat projekt stávajícího a nového stavu. Energetický specialista pro vás zpracuje energetické hodnocení včetně odborných posudků.

Jedná se o jedinečnou příležitost, jak ušetřit desetitisíce za rekonstrukci domu. Neváhejte a poraďte se s odborníky o všech možnostech. Se svými dotazy se můžete obracet například na pracovníky společnosti Stav Agency s.r.o. v Liberci.

http://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/vystavba-rodinnych-domu/

http://www.stav-agency.cz/scsdc/kompletni-zatepleni-objektu/

http://www.stav-agency.cz/2020/01/28/snizte-naklady-za-vytapeni-vaseho-domu-s-pomoci-dotaci/

Používáte správné ochranné brýle?

Zrak patří k našim nejdůležitějším smyslům. Mnozí však podceňují nutnost jeho ochrany. Při práci nestačí používat pouze brýle. Nutné je používat brýle, které zrak maximálně ochrání.

 

Poškození očí bývá často nevratné a nevyléčitelné. Až 90% případům zranění oka lze předejít použitím kvalitních ochranných pomůcek.

Očím hrozí mnohá rizika. Jsou to zejména rizika mechanická, chemická, rizika optického záření a rizika tepelná.

V případě, že jsou zaměstnanci vystaveni potenciálnímu riziku, má každý zaměstnavatel povinnost poskytnout zaměstnancům takové osobní ochranné prostředky, které maximálně eliminují rizika při práci. Pokud je tedy daný druh práce rizikový pro zrak, musí zaměstnavatel poskytnout zaměstnanci takové ochranné brýle, případně ochranný štít celého obličeje, který jej před danými riziky ochrání.

Důležité je používat brýle certifikované, které zaručují správnou ochranu proti konkrétním rizikům.

Špičkovým specialistou na vývoj brýlí je společnost uvex. Brýle uvex zajišťují maximální ochranu, optimální pohodlí, moderní design a perfektní vidění. Zaměstnancům s individuálními zdravotními potřebami uvex nabízí přesně ta řešení, která jim budou vyhovovat.

Dodavatelem certifikovaných ochranných pracovních brýlí uvex a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek uvex špičkové kvality v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/ochranne-bryle/

https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/individualni-oop/

https://www.uvex-safety.cz/

Virtuální kanceláře na Praze 1, 2, 3 i 9

Pokud váháte při volbě nejvhodnější sídla pro vaši společnost, tento článek by vám měl výrazně pomoci. Virtuální kancelář Praha s sebou nese řadu výhod. Pokud si nejprve rozebereme ty obecné, je zcela zřejmě, že v Praze je mnohonásobně větší možnost uzavření obchodů a potencionálních klientů, což vychází z faktu, že je hlavním města největší koncentrace potencionálních zákazníků. Za pomocí služeb profesionální společnosti bude vaše sídlo společnosti vypadat v centru Prahy prestižně, z čehož pramení úspěšná obchodní jednání a zanechání dobrého dojmu mezi vašimi obchodními partnery. Založení virtuální kanceláře od specializované společnosti vám ušetří čas a odstraní vaše starosti s administrativní zátěží, která je spojené se založením společnosti a také vám nabídce širokou paletu služeb, například virtuální asistentku.

Elegantní prostory pro vaše jednání

Pro vás se nabízí založení společnosti a virtuální sídlo se širokou škálou možností k výběru dle vašich přání s rychlosztí vyřízení. U virtuální kancelřáe si navíc můžete být jisti, že když budete chtít zorganizovat jednání ve virtuálním sídle firmy nebo se jen zastavit a připravit na další schůzky, bude vám k dispozici vstřícná recepce a zařízené elegantní prostory. Profesionální přivítání čeká i vaše zákazníky, kteří se bez ohlášení zastaví v sídle firmy.

Kromě základní služby virtuální kancelář v Praze můžete využít též asistenční, administrativní, účetní a marketingový servis přesně podle přání klientů, případně můžete podle vašeho přání také využít službu virtuální asistentka. Na jednom místě tak máte flexibilní kanceláře i odborné pracovníky, kteří jsou vám k dispozici dle aktuálních požadavků vašeho podnikání.

Hotel pro rodiny s dětmi, který nás vzal za srdce

O naprosto úžasný dárek k výročí naší svatby, se postaral můj muž, který zaplatil na týden hotel pro rodiny s dětmi na Benecku, který si pamatuji ještě z dob mého útlého mládí, kdy jsem ho naposledy navštívila se školou. Nyní tento hotel disponuje celou řadou aktivit pro děti i dospělé a také moderním skiareálem, který je ideálním řešením v zimních měsících pro celou rodinu. Manžel pobyt naplánoval na letní období, tudíž nás nadchl především příjemný výhled a také pobyt v národním parku v Krkonoších, dostatek sluncem zalitých dnů bez smogového oparu a také rozmanité koupaliště na Benecku, které je zhruba 100 metrů vzdálenou od hotelu. Tento hotel mi tak po letech opět přirostl k srdci, a to stejně tak, jako celému zbytku rodiny.

Hotel pro rodiny s dětmi, zaručuje nedostatek nudy

O nudu v tomto hotelu rozhodně nezavadíte. I proto je tento hotel pro rodiny s dětmi ideálním řešením pro všechny, jenž si přejí, aby jejich děti nalezli vhodné vyžití. Vyjížďky na koních, příjemné golfové hřiště, které disponuje 6- ti jamkami i lanovka z Herlíkovic až na samotný vrch Žalý, nenechá jedno dítě klidným. Robustní koloběžky, které je zde možné si vypůjčit, navíc podráždí i dospělé, kteří milují adrenalin. Nemluvě o kamenné rozhledně, která se nachází právě na vrchu Žály či o horské Zoo, která je v okolí hotelu rovněž k dispozici.

Zase za rok Benecko!

Přesně za rok v zimě, plánujeme tento úžasný hotel pro rodiny s dětmi opět poctít svou návštěvou. Tentokrát ovšem v zimním období. Chtěli bychom vyzkoušet slalomový svah a manžel také da snowparky, které se zde nacházejí. Já mám zase zájem o Family arénu, kde si s dětmi v chladných dnech jistě užijeme dostatek legrace. Možná, že vytáhneme i boby či sáňky a vrátíme se alespoň na chvíli opět do dětských let. Díky modernizované lanovce, dětským pásům i kvalitním 12 vlekům, to jistě nebude žádný problém. Za rok v zimě tak v hotelu jsme, jako na koni.

Pánský striptýz Praha

V dnešní době plné stresu a zvláštních vztahů dochází velmi často k přechodu ke stereotypu. Mnoho párů má po mnoha letech společného soužití problémy jak v oblasti obyčejného života, tak i při postelových hrátkách. Často se totiž stane, že jeden druhého už nevzrušuje, což kvalitě sexu rozhodně neprospívá. Existuje však snadný způsob, jak svůj erotický život oživit.

Proč vyzkoušet striptýz?

Striptýz už dávno není tabu. Dnes se o sexuálních tématech může mluvit otevřeně, a proto byste se do striptýzového klubu měli podívat i vy. Jeho nespornou výhodou ovšem je, že si show můžete objednat i k sobě domů. Například při příležitosti loučení se svobodou nebo oslavě kulatých narozenin. Striptýzová show se však může objevit i na vašem maturitním plese, díky čemuž se stane nezapomenutelným nejen pro vás, ale také pro kantory nebo rodiče.

Přijdou si na své i ženy?

Erotické show už dávno nejsou zábavou pouze pro muže. Pánský striptýz Praha dokáže připravit neobyčejnou podívanou pro každou ženu. Zblízka si budete moci prohlédnout tělo vypracovaného fešáka a nejen to, budete si na jeho svaly moci i sáhnout. Pokud tedy budete v nejbližší době pořádat dámskou jízdu, rozhodně nezapomeňte na objednání pánského striptýzu. Bez něj se totiž správná párty neobejde.

Co je bodypainting?

Pokud ovšem chcete zažít něco neobyčejného s vaším partnerem, pak musíte bezpodmínečně vyzkoušet bodypainting. Jemným štětečkem budete moci zkoumat krásy nahého ženského těla a dát tak naplno průchod vašim sexuálním fantaziím. Stejně jako standardní striptýz si bodypainting můžete objednat jak na párty, tak i k sobě domů. Za dveřmi vašeho bytu můžete dát naplno průchod veškerým fantaziím. Sami uvidíte, že to váš partnerský život oživí.

Po několika letech vztahu se nemusíte utápět v depresích. Stačí vaše erotické myšlenky trochu oživit za pomoci bodypaintingu nebo striptýzu a vše bude zase v pořádku.