Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Leden 2015

Fasádní barvy, barvy na zeď

Potřebujete kvalitní barvy? Ať už budete nově vymalovávat byt, rodinný dům či hodláte dát nový kabát Vašemu obchodu, stačí se na nás obrátit a vše potřebné rádi zařídíme. Nabízíme fasádní barvy a nátěrové hmoty všeho druhu. Je jedno, jaký máte podklad – u nás seženete barvy v zásadě na úplně jakýkoliv. A pokud potřebujete více materiálu, samozřejmě Vám garantujeme i výhodnou množstevní slevu. Kvality barvy, které jen tak nevyblednou, za to opravdu ručíme!

Příprava barev nejpozději do druhého dne

Spěcháte? Není problém. Fasádní barvy připravíme nejpozději do druhého kalendářního dne, namíchání správného odstínu je pro nás otázka několika málo hodin. A pokud byste rádi k barvě i zateplení špičkové úrovně, obraťte se na nás – máme sídlo v Brně – Židenicích v Táborské 3203/80, otevřeno je každý všední den mezi osmou ráno a půl pátou odpoledne. Nakupovat můžete jak osobně, tak i skrze nově zavedený eshop, který šetří čas i peníze těm, kteří to mají na prodejnu poněkud daleko. K dispozici je i nezávazný poptávkový formulář – v co nejkratší době se Vám pak ozveme na mail nebo telefon a dohodneme podrobnosti, stačí jen sepsat základní požadavky, které na nás máte.

Fasádní barvy i barvy na všechny další typy materiálů

Vzorkovník barev najdete na našem webu, stejně tak i soupis všech služeb, které Vám můžeme třeba ještě dnes poskytnout. Samozřejmostí je u nás použití zdravotně nezávadných materiálů. Nevyužíváme ani rozpouštědla, šetříme energii a vůbec se chováme nanejvýš ekologicky. V našem sortimentu najdete jak barvy na dřevo, tak i na kov – ať už syntetické nebo ředitelné vodou. Nejvyšší kvalita je zaručena, možnost výběru odstínu je oproti konkurenci opravdu maximální. Práškové barvy od nás mají mimořádné ochranné vlastnosti – a v neposlední řadě, stačí je nanést jen jednou, jde o skutečně revoluční technologii, která ušetří spoustu peněz a času.

Celer jako lék

Celer je zelenina známá už v době Starého Egypta, kde byla užívaná jako ceněné afrodiziakum. Celer je oblíbený i v současnosti a to hned z několika důvodů: tvoří základ spousty jídel, chrání a dezinfikuje trávicí trakt a chrání ledviny a močové cesty před infekcí. Ocenit by ho měli zejména diabetici, protože prý dokáže snížit hladinu cukru v krvi.

 

Existují tři hlavní druhy celeru – řapíkatý, listový a hlíznatý. Celer má velice pozitivní účinky na mužskou potenci a působí pozitivně i v jiných směrech. Například umí chránit před mikroorganismy. Jistě znáte typickou vůni celeru. Celer v sobě ukrývá éterické látky, které mají antibakteriální a antimykotické účinky. Tyto éterické látky samozřejmě v první řadě chrání samotnou rostlinu, ale pomáhá i nám, pokud ji sníme. Celer má blahodárný vliv v případě onemocnění dýchacích cest. Umí dezinfikovat a také rozpouští hlen. Určitě si celer dopřejte, pokud vás trápí kašel, rýma nebo nachlazení. K tomu je vhodná čerstvá celerová šťáva, která obsahuje spoustu vitaminů a minerálů, které umí posílit naši imunitu. Celer v sobě ukrývá vitaminy skupiny B, které mají vliv na naši pleť, nehty a vlasy. A také mají pozitivní vliv na fungování střev a jater. Béčka dokážou bojovat proti depresi a stresu. Celerové listy zase obsahují hodně vitaminu C, který také posiluje naši obranyschopnost. V celeru dále najdeme vitamin K, E a provitamin A. Obsahuje také minerály, jako je hořčík, draslík, sodík, chrom, jód, zinek, vápník a železo. Celer a cenné látky v něm obsažené, se podílí na odplavování nečistot z těla. Pomáhá při léčbě revmatismu, artritidy a dny. Pokud vás trápí onemocnění pohybového aparátu, dopřávejte si celer jedině v syrové formě. Celer je výborný pro diabetiky, protože umí snižovat hladinu krevního cukru. Také umí snížit vysoký krevní tlak a stimuluje produkci žluče, čímž usnadňuje trávení. Celer chrání žaludek před žaludečními vředy a podporuje jejich léčení. Usušené listy a řapík celeru se užívají jako koření. Je výborné do omáčky, polévky, marinády apod. Celerová bulva se užívá taktéž do polévek, ale třeba i do salátů a pomazánek. Vždy ale platí, že syrový celer obsahuje mnohem více prospěšných látek než ten tepelně zpracovaný.

 

Zubní implantáty na míru

Zubní implantáty na míru

Na míru si můžete nechat udělat dokonalé zubní implantáty. Ty se instalují operativně přímo do kosti, někdy je nutné celou kost vyměnit, ale stojí to pak za to. Urbánek a kolektiv patří na tomto poli k těm nejlepším. Základem jejich úspěchu při vložení zubního implantátu je šetrnost k pacientovi. Ten je pod narkózou, takže se nemusí obávat bolesti. Takto vytvořené zubní náhražky dokážou vydržet i po zbytek života, záleží samozřejmě na věku pacienta, materiálu, ze kterého je implantát a také správné péči o něj.

Šetrné bělení

Chcete vybělit své zuby? V zubní ordinaci na Praze 2 si můžete nechat provést tuto službičku velmi šetrně. Pokud se tato metoda volí v rozumných časových intervalech, není pro zuby výrazně škodlivá. I proto se vložte do rukou skutečných „profíků na zuby“.

Zubní péče není jen tak

Zubní péče není jen tak

Péče o zuby je velkým úskalím, ale můžete si to vše velmi usnadnit. Pokud jste přímo z Prahy 2, zkuste navštívit dentální centrum Urbánek. Dostanete zde vskutku kompletní péči a postará se o vás tým zkušených lékařů. Zubní ordinace na Praze 2 se pro vás stane oblíbenou zastávkou, strach ze zákroků bude ten tam.

Stomatologie na Praze 2

Stomatologie Praha 2 se zaměřuje na dentální hygienu, tedy základy čištění zubů a správné péče o ně tak, aby si zachovaly pěkný vzhled. Nechybí ani centrum, do kterého přivedete své děti, a ty se zde naučí zábavnou formou, jak si zuby čistit. Zubař z Prahy, pan Urbánek a kolektiv vám ukážou jak na to a jaké používat vhodné pomůcky. To znamená správný výběr zubního kartáčku, ale také zubní pasty a dalších přípravků, které se používají k desinfekci ústní dutiny.

Zubní estetika

Zubař Praha 2, to jsou rovněž pomůcky, které zlepší estetiku vašeho chrupu. Postarají se o to především moderní rovnátka, která se dnes už vyrábí s přihlédnutím na nenápadnost. Už nejsou jen přítěží, ale stávají se stále více doplňkem módy, podobně, jako je tomu třeba u brýlí. Nechybí ani náhrady v podobě pěkných zubních korunek, které dokonale zapadnou.

Různé formy ledu

Různé formy ledu

Někomu bude více vyhovovat malé zařízení, jiný zase potřebuje nutně velkokapacitní přístroj s možností velké zásoby vytvořené ledové hmoty. Lišit se může led svou strukturou. Nemusí jít jen o tolik známé kostky. Vyrábí se i kalíškový led, šupinový led nebo ledová tříšť. Každý druh má jiné využití a podle toho tedy vybíráme i výrobníky ledu. Led vzniká pomocí chlazení vzduchem nebo vodou. Pokud chladíme vzduchem, musíme zařízení umístit do volného prostoru. Druhý typ nepotřebuje nutně přístup vzduchu. Mnohdy je třeba koupit i zásobníky ledu o vhodné kapacitě.

První pomoc na bolest zubu

První pomoc na bolest zubu

Skutečnost, že vás momentálně zuby nebolí, neznamená, že jsou zdravé a v pořádku. Potichu a potají si tam může kvést zubní kaz, který vás zanedlouho pořádně potrápí. Bolesti zubů nejsou v žádném případě procházka růžovou zahradou, stejně jako další vážnější onemocnění, které může být zakončeno dokonce pomocí zubních implantátů. Kromě precizní domácí péče o vaše zuby je nepostradatelným pomocníkem v péči o ně také zubař Praha a preventivní prohlídky, které by měly být prováděny jednou za půl roku. Čekat na to, až vás nepříjemně rozbolí zuby, se opravdu nevyplácí.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra je vždy otázkou mnoha desítek či stovek tisíc korun, týdnů dřiny a náročné práce, plánování a tak dále. Ale proč to nenechat na odbornících? Rádi se ujmeme vaší zakázky a za krátký čas ji zpracujeme. Nemusíte se prakticky o nic starat, nebo můžete odjet na chatu. Proč se namáhat, když to jde snadněji – a s námi navíc s úsporou času a peněz oproti snaze udělat si vše svépomocí.

Plánujete rekonstrukci? Rádi vám poradíme s ideálním řešením

Revoluční ceny práce a dodaného materiálu, které vás až mile překvapí. Nebojte se změnit své bydlení k lepšímu, výsledek bude výtečný a předčí vaše nejlepší očekávání. Dlouholeté zkušenosti a bezkonkurenční přístup, za to prostě a jednoduše ručíme! Komplexní servis a pomoc se vším, co budete potřebovat. Společně vybereme potřebné materiály a pak si můžete klidně odjet na dovolenou, není se čeho bát. Práce totiž budou hotové bez skluzu, do sedmi pracovních dnů.

Rekonstrukce bytových jader i další zednické práce

Zateplovací práce, montáž oken, úklidové a zednické práce, rekonstrukce koupelen Brno. To je vše, co Vám nabízíme – a ještě mnohem víc! Prohlédněte si sami naše reference, je dost možné, že jsme zpracovávali zakázku někoho z vašich přátel a známých. Zkušenosti našich stálých zákazníků hrají v tomto směru prim, chceme, aby s námi byli všichni maximálně spokojeni. Samozřejmostí je u nás profesionální poradenství, proto se na nás nebojte obrátit – ať už na mobilní telefon, email nebo osobně. Poradíme vám se vším, co budete potřebovat.

Fotodokumentace každé rekonstrukce

Rekonstrukce bytového jádra je často běh na dlouhou trať, s námi to ale bude úplně jiné! Koupelna jako z partesu, kterou vám budou všichni závidět a ještě mnohem více. Máme za sebou skvělá hodnocení a řadu špičkových referencí. Nebojte se nám svěřit práci, nezklameme! A navíc, pokud budete zrovna mimo domov, můžete sledovat aktuální práce online včetně pestré fotodokumentace.

Levné ubytování v Brně, EK Ubytování

Hledáte levné a zároveň dostatečně komfortní ubytování pro služební cestu do našeho druhého největšího města? Zkuste EK ubytování, penzion, který najdete v Brně v Tkalcovské ulici. Řada služeb za skutečně zajímavou cenu, možnost dlouhodobé rezervace nebo parkování zdarma, to Vás určitě přesvědčí o tom, že si budete skutečně hovět.

Wi-Fi, televize i lednice na pokoji

Wi-Fi připojení k internetu je dnes už na penzionech samozřejmostí a nejinak je tomu samozřejmě i u nás. Levná ubytovna v Brně nabízí i další zajímavé bonusy, navíc je nově zrekonstruovaná, takže budete přespávat v opravdu útulném prostředí. K dispozici je i vlastní lednice nebo LCD televizor, samozřejmě i sociální zařízení je na velmi vysoké úrovni.

Ubytování pro dělníky pracující v Brně

Ubytovna je rozdělena na dvě části – jedna nabízí ekonomické ubytování, vhodné právě pro dělníky, kteří pracují obvykle ve větší partě. Zde ceny začínají už na 125 korunách za osobu a noc, pokoje jsou po čtyřech nebo pěti lůžcích. Zaměstnanci stavebních firem si tak přijdou na své, kvalita zázemí je přitom vzhledem k ceně velmi nadstandardní. A spát se tu dá opravdu dobře, jen si to zkuste sami.

Turistická ubytovna

Druhá část přináší možnost ubytování pro turisty. Manželé, kteří se rozhodli o dovolené objevovat krásy Brna, mladé páry nebo i jednotlivce, kteří jsou na cestě vstříc letnímu dobrodružství. Dvoulůžkový pokoj vyjde na šest set korun za noc. Pokud chcete interaktivní prohlídku, není problém – naše fotogalerie je dostatečně pestrá na to, abyste si udělali jasnou představu, do čeho půjdete.

Levné ubytování Brno je jednička, takové ceny prostě jinde v tomto městě najdete jen těžko a ekonomičtěji to už opravdu nejde. Nekuřácké prostory jsou samozřejmostí, milovníci nikotinu si musí zajít do oddělené kuchyňky nebo někam do venkovních prostor. V ložnici nebo společném sociálním zařízení totiž kouřit rozhodně nemohou!

Evropský dopravní trh plný výkyvů

Erkrath ,5.1.2015 – Stejný jako každý rok – tak by se dal obecně charakterizovat celoroční vývoj dopravního barometru. V přímém srovnání s rokem 2013 je však jasné, že podíl nákladů na celoevropském dopravním trhu zůstane ve čtvrtém čtvrtletí 2014 kvůli konjunktuře pod průměrem, tedy na hodnotě 45:55.

Vývoj v zásadě odpovídá prognózám lehkého oslabení ze čtvrtletní zprávy č. 3/2014. Po silném září s poměrem 54:46 hodnoty v říjnu poklesly podobně jako v letech 2012 a 2013, avšak s poměrem 48:52 byly stále ještě dost stabilní. „Měsíc listopad se ale s poměrem nákladů a volných vozů 38:62 propadl ještě níže, než jsme očekávali,“ říká Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom. Při komplexním pohledu na evropský trh vidíme, že v prosinci došlo konečně opět k nárůstu. „Podle našich odhadů se však ani v měsíci Vánoc, tedy na konci čtvrtého čtvrtletí, nedalo počítat s převisem nabídky,“ dodává Frings. S celkovým čtvrtletním podílem nákladů 45 % je dopravní barometr TimoCom na stejné úrovni jako v roce 2012, na 52% hodnotu z roku 2013 však nedosáhl. Rok 2014 tedy skončí s o sedm procent vyšší nabídkou volných vozů než rok předešlý. Tato tendence se také shoduje se zkušenostmi zákazníků TimoCom. Díky lehkému převisu kapacit se podařilo uskutečnit všechny přepravy přesně podle plánu.

Čtvrté čtvrtletí roku 2014 vykazuje téměř stejná čísla jako v posledních třech letech. V říjnu, listopadu a prosinci docházelo ke značným výkyvům, které jsou ostatně patrné v průběhu celého uplynulého roku. „Podobné výkyvy směrem nahoru a dolů známe již z roku 2012. Podíváme-li se na průběh roku 2014 a srovnáme-li je s hodnotami před dvěma lety, pak do roku 2015 musíme počítat s poklesem. Pro přelom roku to není nic neobvyklého, znamená to však snížení podílu nákladů na 30 až 35 procent,“ srovnává Frings situaci na evropském trhu se začátkem roku 2013.

I přes některé turbulence má Frings pro rok 2015 dobré vyhlídky. „Máme zhruba o devět procent vyšší poptávku než v předchozím roce. To ukazuje, že se celková situace na evropském trhu vyvíjí pozitivně,“ shrnuje.

Více informací o TimoCom a dopravním barometru najdete na www.timocom.cz.

O klimatizaci je třeba se i starat

O klimatizaci je třeba se i starat

Dnešní klimatizace LG Brno může být vybavena mnoha nadstandardními funkcemi. Častý je ionizátor nebo biofiltr. Péčí o ovzduší pečujete i o své zdraví. O každou klimatizaci je třeba řádně se starat, a občas zajistit servis a čištění klimatizace Brno. Čím je zařízení kvalitnější, tím méně starostí s ním budete mít. Nechte si jej namontovat odbornou firmou a zajistěte profesionální servis. S fungováním budete jistě velmi spokojeni.

Dotace na výměnu kotle pro vytápění domu.

S příchodem jara 2015 opět očekáváme spuštění dotačního programu ministerstva životního prostředí za podpory jednotlivých krajů. Společný program na podporu výměny kotlů, tzv. Kotlíková dotace, je zaměřen na postupnou likvidaci kotlů na uhlí a tuhá paliva v první a druhé emisní třídě. Majitelé rodinných a bytových domů mají možnost rekonstruovat svoji kotelnu, nahradit svůj starý kotel na tuhá paliva novým moderním nízkoemisním zdrojem s automatickým provozem a získat dotaci až šedesát tisíc Kč. Dotační program se týká majitelů domů, kteří pro vytápění používají kotel na tuhá paliva v 1. a 2. emisní třídě s výkonem do 50-ti kW. Podmínkou je, že tento kotel bude prokazatelně zlikvidován a nahrazen automatickým kotlem  na uhlí, pelety či biomasu, který je zařazen do seznamu výrobků, splňujících požadavky pro čerpání dotace.

Potencionálním žadatelům o čerpání kotlíkové dotace nabízíme plnou podporu při vyřizování administrativních úkonů, spojených se žádostí o dotaci, široký sortiment dotovaných automatických kotlů na uhlí, pelety a biomasu, odbornou montáž a záruční i pozáruční servis.

Enco-tepelná technika s.r.o.

 

Užitečným pomocníkem je výrobník ledu

V mnoha provozech a domácnostech najdou uplatnění výrobníky ledu Brema. Všude, kde třeba led v potravinářské i jiné kvalitě, se musí nějakým způsobem vyrábět a také skladovat. K tomu slouží výrobníky a zásobníky ledu. V restauracích, občerstveních a barech, kde se nabízí nápoje s příměsí ledu, je nutno vytvářet led ve vysoké kvalitě. Stejně tak i v potravinářství a dalších oborech. Někdy nemusí být led v potravinářské kvalitě. Jaké je další využití ledu? Výroba a prodej potravin, chemický průmysl, zdravotnictví nebo wellness. Zkrátka na místech, kde se něco chladí.

Led se nejen vyrábí, ale i skladuje

Mnohdy je nutno mít neustále velkou zásobu ledu. K tomu pomůže pořízení profesionálního výrobníku ledu s dostatečnou kapacitou, a také je často třeba mít i velké zásobníky na led. Profesionální zařízení vám usnadní práci a život. Pro každé účely je nutná jiná kapacita. Každý produkt vyprodukuje určité množství ledu za 24 hodin, a podle toho se orientujeme.

Různé druhy ledu

Vniklý led může mít odlišnou strukturu. Záleží to na mechanismu jeho výroby. Jsou to kalíšky, kostky, šupinový led nebo ledová tříšť. Vše má svůj účel a význam. Každá forma ledu má jiné využití. Kupte si profesionalni výrobníky ledu přesně pro vás. Ledová tříšť se uplatní ve veřejném stravování, farmacii, zdravotnictví a pro výrobu stejnojmenného nápoje. Šupinový led je nezbytný při zpracování ryb, masa, mléka, při chlazení potravin a v chemickém průmyslu. Kalíškový led je velmi čistou formou a hodí se všude tam, kde je méně kvalitní voda. Led kostkový je tradiční do nápojů. Existují tedy výrobníky ledu různých typů.

Zajistěte si kvalitní vzduch v interiéru díky klimatizaci Brno

V dnešním stylu života převažuje pobyt v budovách. Vzduch v interiéru ale bývá nevyhovující a mnohdy zdraví škodlivý. Proto je také takový boom klimatizací. Moderní klimatizace Brno dokáže mnoho věcí. Nejen že vyměňuje vzduch a případně jej ochlazuje. Také dokáže vzduch ohřívat, ionizovat, čistit, zvlhčovat nebo naopak odvlhčovat. Vše záleží na konkrétní situaci. Existuje totiž i Syndrom nezdravých budov, a to už je na pováženou. Interiéry mohou do vzduchu uvolňovat nežádoucí chemické látky, a také zde chybí nezbytně nutné záporné ionty. Ionizace a čištění jsou tedy na místě. Každá klimatizace do bytu Olomouc, Brno nebo Prostějov nemá všechny uvedené funkce, záleží na modelu. Požadavky zákazníků mohou být různé.

Nezdravé ovzduší přináší různé problémy

Díky klimatizaci do kanceláří Brno a klimatizaci do bytu si vždy můžete nastavit vhodnou výměnu vzduchu a také vyhovující teplotu. Kvalita vzduchu totiž významně ovlivňuje naše zdraví a také kondici. Nehledě na to, že bez dobrého vzduchu v místnosti se nedokážeme správně soustředit a naše pracovní výkonnost klesá. Pro každou domácnost i profesionální provoz jsou k dispozici různé funkce a modely klimatizace do bytu Brno. Využít je můžete podle situace.

Vkusné designové klimatizace

Určitě využijte odbornou montáž klimatizace Brno, a také servis. Jen tak bude všechno fungovat, jak má. Klimatizační jednotky dnes mohou být velmi úsporné a také s tichým provozem. Výjimkou není ani zajímavý vzhled. Designové klimatizace Brno nemusí vůbec připomínat klimatizaci, ale jsou velmi dekorativní. Hodí se do moderních interiérů, luxusních bytů i reprezentativních prostor a kanceláří. V interiéru neruší, naopak do něj pěkně zapadají. Jejich vzhled je stylový a technologie progresivní.

Rychlá lázeň

Rychlá lázeň

Pokud máte raději rychlou uvolňující lázeň, zvolíte si spíše vířivou vanu, kterou můžete zajisté využít zároveň k běžné očistě těla. Jedná se tedy o spojení více užitečných činností.

Zapomínat nelze ani na náklady, které jsou spojené s realizací kombinovaných saun, saunovacích domků, ale také amerických vířivých van a dalších podobných produktů, které nám dávají radost a zdraví. Na trhu se nachází naštěstí různé třídy takových zařízení, takže se dá říct, že malé wellness centrum může mít v domácích podmínkách už v podstatě každý.

Sauny pro každého

Sauny pro každého

Velmi oblíbené pro velký efekt jsou parní kabiny. Tato turecká parní lázeň neboli hammam ve formě parního boxu, který umístíte téměř kamkoliv, dokonale uvolní celé vaše tělo. Je vynikající i pro dýchací cesty. Dalším využitím je aromaterapie. Kabiny se dodávají ve standardních provedeních i na míru. Dalším oblíbencem jsou infrakabiny. Saunování pomocí infračerveného záření je velmi šetrné a přitom účinné. Mohou si ho dopřát i lidé, kterým klasické saunování ve finských saunách nedělá dobře.  Komplexní variantou jsou kombinované sauny, které spojují obě možnosti.

Nezbytná hudba

finské sauně, vířivce, saunovacímu domku i parní kabině se výborně hodí poslech hudby. Když řádný relax, tak jedině se svým oblíbeným interpretem. I zde můžete využít iPhone a muziku si jednak připravit dopředu a zajisté ji také dálkově ovládat.

Osvětlení doplní atmosféru

Dokonalý relax a atmosféru ještě umocní to správné osvětlení. Ideální je samozřejmě spíše tlumené světlo, nejoblíbenější jsou pak teplé barvy jako oranžová, žlutá nebo i červená. Zelené osvětlení také nic nepokazí, dodá prostorám přírodní nádech.