Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Březen 2013

Typy gelové manikúry

Toužíte po trvanlivých barevných nehtech? Skvělou volbou pro vás mohou být gelové nehty, které jsou uzpůsobené pro dlouhodobé nošení. Existuje několik typů gelové manikúry.

Gelové nehty

Gelové nehty jsou dlouhodobě na vzestupu v oblíbenosti po celém světě. Jsou pružnější a odolnější, než běžněji používané akrylové nehty, nežloutnou, nepraskají a jsou používány podobným způsobem. Na nehet se připevní nehtový tip pomocí lepidla a na ten se nanese nehtový UV gel, který se musí nechat vytvrdnout pomocí UV lampy. Gelové nehty mají širokou barevnou škálu s dobrou trvanlivostí, v případě změny barvy se ale musí starý gel odstranit.

Gel lak

Gel lak je speciálně vyvinutý gel na nehty, který jim propůjčuje stejnou trvanlivost a barevnost, jako samotné gelové nehty. Vaše nehty se obrousí a natřou speciálním základním nátěrem, který se pomocí UV lampy nechá ztvrdnout po dobu 1 – 3 minut, a následně se může aplikovat gel lak ve zvolené barvě. Opět nechat vytvrdit pod UV lampou a je hotovo. Výsledná manikúra disponuje extrémní odolností s dlouhotrvajícím efektem – až čtyři týdny bez potřeby obnovy.

Šelak

Šelak byl poprvé použit v roce 2010 u Creative Nail Designs. Kombinuje jednoduchost tradičních laků a dlouhou trvanlivost gel laku. Stejně jako gel lak je potřeba šelak tvrdit pomocí UV lampy, ale pouze po dobu několika sekund. Odstraňování je také jednoduché, stačí namočit do 99% acetonu.

Jsou lepší akrylové nebo gelové nehty?

Volba mezi akrylovými nehty a gelovými nehty může být mnohdy velmi složitá. Pro každou metodu hovoří klady a zápory. Například pokud máte poškozené nehty a chcete ho posílit, gelové nehty jsou nejlepší volbou.

Akrylové nehty jsou složeny ze směsi kapalného tvrdidla a akrylového prášku. Tato směs se pak nanáší na nehtový tip. Akrylové nehty jsou levnější a snadněji si je opravíte doma. Odstranění akrylových nehtů je také jednoduché, stačí je namočit na 15 – 20 minut do acetonu. Nicméně, akryl je velmi náročný na nehty.

Při aplikaci gelových nehtů se nanáší na nehet nebo nehtový tip UV gel, který se následně vytvrdí pod UV světlem. Gelové nehty vypadají přirozeněji než akrylové nehty, ale jsou dražší. Jsou také bez zápachu oproti akrylovým nehtům.

Gelové nehty nebo akrylové nehty?

Umělé gelové nehty mají extrémně realistický vzhled. Mají mnoho skvělých výhod – jsou tenké, ohebné, nežloutnou a nejsou porézní. Gelové nehty dávají svým zákazníkům přirozený vzhled a životnost, stejně jako akrylové nehty. Gelové nehty mají s postupem času rostoucí tendenci a podíl na trhu, v Evropě se z 90% používají právě nehty gelové.

Jejich účelem může být také zesílení poškozených nebo popraskaných nehtů. Po určité době mohou nehty zesílit a dorůst do větších rozměrů. Velkou výhodou gelových nehtů je menší síla gelu, potřebná k jejich udržení, než je tomu u akrylových nehtů. Nejdůležitější je po aplikaci gelových nehtů zajistit dostatečnou hydrataci rukou, hlavně okolní nehtové kůžičky. To samé platí i po odstranění gelových nehtů.

Gelové nehty jsou navrženy pro lepší odolnost a délku vašich vlastních nehtů. Zejména toto platí při léčbě poškozených nebo popraskaných nehtů. Další velkou výhodou gelových nehtů je to, že jsou bez zápachu a díky tomu se snadno používají.

Antikvariát Dlážděná – Praha

Působí na vás kouzlo starých knih? Potřebujete koupit konkrétní knihu, ale nemůžete ji sehnat, nebo jste sběratelem knih a některá vám do vaší sbírky schází? Antikvariáty nabízejí knihy novějšího i staršího vydání, které mají svou historii a dýchá z nich atmosféra dob minulých. Antikvariát Dlážděná je přístupný všem, kteří nemají finance, aby si koupili novou knihu, nebo těm, kteří milují vůni starých knih. Je to kouzelný svět naplněný spoustou knih, kde člověk může najít spoustu pro něj vzácných děl, může zde nalézt i kousky, po kterých pátrá již mnoho let. Objevíte zde knihy, ve kterých jste listovali třeba vy nebo vaši rodiče ještě jako malé děti. Přijďte jej navštívit, poohlédnout se po knihách pro poučení, zábavu, nebo pro potěšení. Pokud máte knihy, které doma již nechcete, vykoupí knihy jednotlivých žánrů, i celé knihovny. Prodávají a vykupují knihy i celé knihovny, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, 19. a 20. Století, odbornou literaturu, knihy pro děti a mládež, grafiku, obrazy, fotografie, mapy, svaté obrázky atd.

Antikvariát online nabízí služby internetového obchodu. Obsahuje aktuální nabídku antikvariátu, určitě si v něm najdete svou oblíbenou knihu, či jiný předmět vašeho zájmu. K většině knih jsou k dispozici také fotografie a popis. Nabízené tituly lze zakoupit online, a to buď na dobírku, nebo si je osobně vyzvednout v kamenném obchodě ANTIKVARÁT DLÁŽDĚNÁ. Veškerá nabídka je průběžně doplňována a aktualizována. Veškeré nabízené tituly jsou pro lepší orientaci řazeny do jednotlivých kategorií, pro co nejjednodušší orientaci lze vyhledávat také podle titulů, kategorií, autorů, místa vydání či nakladatelů. Cílem firmy je uspokojit zákazníka, nejen dobrou nabídkou knih, ale i kvalitními službami, aby se zde rád vracel.

Import: Mobilní americké vířivky konečně i u nás v Evropě

Robustní výroba je něco co lidi neomrzí. Přestože ne třeba každému vyhoví, ale vždy bude mít skupinu fanoušků. Nadešel tedy čas tedy stručně představit americkou řadu vířivek, jenž jistě mnohé z Vás zaujme.

Vířivky Softub: Perličková masáž, Jaké jsou jejich plusy?

Stovky malých detailů najdete, co ukazují odlišnosti špičkové práce od nekvalitní práce. Co se týče vířivek je jednoznačně známkou vysoké kvality možnost ji zprovoznit do 15 minut. Vířivky Softub jsou schopny pětiminutové instalace. Podstatně delší než celá instalace je vyčkávání, až se napustí voda. Vířivku skutečně špičkové kvality si také můžete odvézt s sebou na cestu např. autem po Evropě.

Cestování s vířivkou – Vířivky na doma i na Silvestrovskou oslavu

Tento typ vířivek je do posledního šroubečku vyroben netradičně. Tepelně izolační tělo vířivky samo váží méně než byste od takového masivního těla čekali, je tedy jednoduché naložit ji na auto či přívěs a zabalit na cesty. Tam, kde budete chtít chvíli relaxovat ji uvolníte, odvalíte na vybrané místo, napojíte k vířivce jednotku motoru a ani se nenadějete a již může začít napouštění vody.

S touto dovozovou vířivkou si užijete koupel i na sjezdovce

Oproti běžným modelům vířivek je naše řada vířivek stvořena pro maximální životnost a úspornost. Tělo vířivky je vytvořeno z nepoddajné polypropylénové hmoty. Tento patentovaný thermálně těsnící materiál pomáhá odstranit emisi teploty z vody uvnitř zapnuté vířivky, a
tímto fíglem sráží průměrnou spotřebu vířivek na velmi nízkou hladinu. I když vířivku máte venku zapadat sněhem a ledem, nehnete s tím, že její spotřeba energií za účetní rok nepřekročí 350 kč na měsíc.

Není takováto vířivka náročná na servis, trvanlivost vody atd?

Ohledně vody ve vířivce, vířivka toto řeší již při ohřevu vody. Jeden každý sériový motor standardně obsahuje přístroj na hubení bakterií ve vodě – řezníka bakterií, neboli prudce oxidační ozon. Dále musíte jednou ročně ve vířivce obměnit látkový filtr nečistot. Mimo to vířivka nechce příliš úprav, stačí jednu za čas napustit novou vodu a při té příležitosti ji propláchnout a mýdlem vymýt i zevnitř.

Přestavba E85 – pro jízdu na levnější palivo

Společně s obchodním embargem Iránu a propadem koruny k euru stoupá do výšin i cena za litr na čerpacích stanicích. Nedávno jsme na několik týdnů byli na vlásek blízko kulatým 40 korunám/litr pohonných hmot, někde bylo toto číslo i překročeno. A to nejsme v situaci, že tu je období špičky, nejvyšší poptávky po naftě. Máme tu pro šoféry jednoduše pojatý článek o čiptuningu a přestavbách na Ethanol E85, co pomáhají mimo jiné omezovat spotřebu na 100km, ale i palivo vás poté vyjde levněji. Téma krátkého artiklu je E85 neboli biopalivo Ethanol a chiptuning řídící jednotky automobilu tak, aby lépe uplatňovala jeho točivý moment.

Čím řidičům chiptuning pomůže?

Čas, kdy automobily nebyly vybaveny počítačovým systémem je již dalekou minulostí. Každý osobní vůz má nyní počítač kterému je naprogramován „oficiální chiptuning“ již při sestavování. Co jste asi ještě neslyšeli, je že tovární nastavení (jakýsi běžný chiptuning) je spíše cílen na nevyužití maxima tahu motoru, aby byly zachovány emisní limity a výkonu v jednotlivých státech kde se tyto auta kupují. Tímž pádem, nahráním „lepšího operačního systému“ do počítače nějakého Opelu či Škodovky, chiptuningem jeho ovládání je občas možné během ani ne dvou hodin vyzvednout jeho výkon třeba i o třicet procent. A podobně to platí i u úpravy spotřeby. Některým modelům aut pak, pro dosažení obdobných výkonů jaké mají některé nižší závodní vozy, stačí chiptuningem „naleštit“ motor a jsou na cestě trhat traťové rekordy.

Co poskytuje Přestavba E85 za pozitiva?

Ethanol E85 je palivo rafinovaná z plodů naší přírody, obvykle kukuřice nebo pšenice. E85 – Ethanol není nový objev, ten kdo viděl na pumpě Natural 98 se již s bioethanolem E85 alespoň z dálky viděl, Natural 98 totiž obsahuje více jak 4 procent Ethanolu E85. Postupme však k přestavbám a jejich tech. detailům: Pro upravení spalovacího motoru na běh na jiné pohonné hmoty je hlavně nutné použít novou elektroniku celého motoru. Posledních pár let jsou již nové řídící jednotky plně elektronické. Toto je však nezbytné předeslat hned zkraje. To že si inovujete auto skrze E85 přestavby na Bioethanol, to neříká že poté budete povinni jezdit POUZE a VÝHRADNĚ na Ethanol. Auto bude stále schopno jezdit na Natural 98.

Úklidová firma s kvalitními výsledky

Objednejte si pravidelný nebo jednorázový úklid od naší úklidové firmy a budete nadmíru spokojeni. Jsme kdykoli připraveni a můžeme provádět úklid již několik hodin po obdržení Vaší objednávky, tak neváhejte zavolat na naši non-stop linku. Se službami naší úklidové firmy Praha dlouhodobě spolupracuje. Působíme na pražském úklidovém trhu již řadu let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho pozitivních referencí. Naši pracovníci jsou velice schopní odborníci na slovo vzatí a dovedou si poradit s každým problémem. Naše úklidová firma si zakládá na poctivém přístupu k řemeslu a spokojených klientech.

Čištění koberců za výhodné ceny

Jsme zavedená úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi. K čištění používáme vysoce výkonné profesionální stroje zaručující vysoký sací výkon. Přesně takový, jaký je potřeba pro dokonalé odstranění všech nečistot. Stroje, které používáme, pracují na bázi extrakčního čištění koberců, což je metoda, kdy je voda s čistícím médiem pod tlakem vháněna do textilu a následně i s nečistotami vysávána. Používaná chemie zajišťuje šetrnost k povrchům a nejlepší možný výsledek. Proto využijte našich profesionálních služeb čištění koberců a sedaček. Neváhejte a objednejte si u nás profesionální čištění koberců. S námi budete jistě spokojeni jako dlouhá řada klientům, kteří využili našich služeb před Vámi.

Čištění čalounění a všech typů koberců

Pokud hledáte kvalitu, objednejte si naše služby čištění čalouněného nábytku a koberců. Provádíme čištění koberců v domácnostech i větších ploch (kanceláře, hotely, restaurace atd.). Mokré čištění koberců a čalouněného nábytku, známé také jako extrakční čištění nebo mokré vysávání je mezi našimi zákazníky často vyhledávané. Velice účinné extrakční čištění provádíme u sedacích souprav, křesel, čalouněných židlí i dalšího textilu. Při tomto způsobu čištění nedochází k nadměrnému opotřebování koberců ani vytrhávání vlasce. Připojte se k řadě našich spokojených zákazníků.

Nevyděláváte? Pomůže Vám SEO!

Vlastníte webové stránky, či internetový obchod, který ještě neprošel rukama SEO experta?

Pokud Vás trápí nedostatek objednávek, nebo malá návštěvnost Vašich internetových stránek, může za to nedostatečné SEO, ale nemusíte zoufat. Poradíme Vám.

Nemusíte investovat sta tisíce do reklamy, abyste byli vidět!

Důležitý je základ.

Na českém trhu operují kvalitní firmy zabývající se touto problematikou a denně řeší nesnadné úkoly, jak pomoci klientovi zvýšit jeho zisky.

Specializovaná SEO firma Vám již za velmi malé náklady vytvoří důkladnou analýzu stávající prezentace a navrhne Vám optimální řešení na klíč.

Jedna z těchto firem je SEO NA KLÍČ, která nabízí tuto službu pod výhodným balíčkem KOMPLEX!

Dostanete kompletní přehledný protokol, který poukáže na nedostatky webové stránky a k tomu speciálně navržené řešení s doporučením na úpravy. A takto máte výjimečnou možnost proniknout do zákulisí Vašich stránek a zároveň se můžete sami rozhodnout o následujících krocích.

Jedná se o komplexní balíček určený všem majitelům stránek i e-shopů, kteří chtějí výrazně zviditelnit svojí stávající internetovou prezentaci. Tento balíček lze pořídit již za 8000,-Kč!

V dnešní době, kdy je internet doslova přehlcen různými stránkami, je téměř nezbytně nutné, pro lepší umístění ve vyhledávačích, mít alespoň částečně optimalizovaný web.

Seonaklic.cz pomůže Vaší stránce se umístit na viditelnější místa, která denně navštíví až několik tisíc potenciálních zákazníků. To Vám zajistí vyšší návštěvnost Vašich stránek a tím i značně zvýší šanci na realizaci objednávky.

Madeira

Madeira, překrásný ostrov sopečného původu, je ceněn jako vyhlášená turistická destinace již od 16. století, kdy zde připlouvali hlavně bohatí Angličané, aby se pokochali bohatou květenou a příjemným klimatem. Madeira se nachází ve vodách Atlantického oceánu, vzdálený 580 km západně od afrického Maroka, 980 km jihozápadně od portugalského Lisabonu a nekonečných 6000 km od Floridy. Tento ostrov je omýváno Golfským proudem, což způsobuje, že jsou zde během celého roku velmi příjemné teploty. V zimě zde teploměr neklesne pod 18 stupňů a léto je naopak ideální pro ty, kteří neholdují tropickým teplotám. Proto se tomuto ostrovu začalo přezdívat „ostrov věčného jara“.  Madeira je ideální  exotická dovolená.

Madeirské souostroví, jehož je Madeira součástí, zahrnuje vedle hlavního ostrova i ostrovy menší – Porto Santo, ostrovy Desertas a Salvagens. Madeira jez nich největší, rozkládá se na ploše téměř 740 km čtverečních a žije na ní většina obyvatel. Porto Santo leží pouhých 43 km severovýchodně od Madeiry, jeho rozloha je 42,5 km čtverečních a je druhým a zároveň posledním obydleným ostrovem. Turistickým lákadlem Porto Santa je 9ti kilometrová pláž, která láká nejen cizince, ale také samotné Madeiřany, kteří ji nazývají „pláž se zlatým pískem“.  Písčitou pláž totiž na Madeiře nenaleznete.  Za tímto pískem, který má prý i léčivé účinky, jezdí turisté z Funchalu, tedy hlavního města.

Perličkami soustroví jsou ostrovy Desertas, které jsou vzdálené pouhých 20 km od ostrova Madiera a jsou neobydlené. Snad jen pokud nepočítáme výskyt vzácného tuleně středomořského, který zde žije od počátku 21. století. Jedná se o 30 exemplářů, díky nimž byly tyto ostrovy vyhlášeny nejdříve jako chráněná oblast, později dokonce za přírodní rezervaci. Kdo by tyto ostrovy rád prozkoumal blíže, musí si opatřit speciální povolení a pod vedením průvodce se vylodit na místě, které je tomu určeno.

Ostrovy Salvagens, které však z ostrova Madeira nauvidíte, se nalézají blíže Kanarským ostrovům. Jedná se též o přírodní rezervaci a a stejně jako ostrovy Desertas jsou neobydlené, a to z důvodu nedostatku pitné vody.

Celé souostroví Madeira je sopečného původu a patří do tzv. Makronézie , což je název pro skupinu ostrovů, které se nacházejí ve střední části Atlantského oceánu západně od Gibraltaru.

Madeira je z celého souostroví nejvyšší. Od oceánského dna se pne do výše 6000 metrů z čehož více než 2/3 se vyskytují pod hladinou oceánu. Pobřeží ostrova je velmi skalnaté, což také způsobovalo velké potíže Joãovi Gonçalvesi Zarcovi, portugalskému objeviteli ostrova, který se zde roku 1418 pokoušel zakotvit. Vysoké útesy ho ale přiměly ukrýt se před bouří na blízkém Porto Santo a na Madeiru se poprvé podíval až v následujícím roce.

Ostrov byl nejen skalnatý, ale v té době byl v podstatě celý zalesněný. Proto ho tento portugalec pojmenoval „ Ilha da Madeira“, což znamená – ostrov dřeva. Odtud tedy MADEIRA.

V dnešní době patří Madeira mezi celoročně vyhledávané turistické cíle a není se čemu divit. Madeira nabízí vše, co vás na dovolené láká. Čistý oceán plný různorodých ryb, přírodu, kterou můžete objevovat po všudypřítomných stezkách podél vodních kanálů, které se nazývají levády, hor a krasných výhledů. Místní kuchyně, která uspokojí všechny od ryb až po čerstvé, libové maso a samozřejmě madeirské víno – které je pro svou lahodnou chuť známé po celém světě. Všude, kam se podíváte, jsou terasovitá políčka, kde místní obyvatelé pěstují révu, cukrovou třtinu či madeirské banány. Tato políčka, která leží jak jinak, než ve svahu, jsou pro Madeiru naprosto charakteristická a krajinná scenérie s nimi oprávněně berou většině turistům dech.

Madeira láká ty, kteří milují adrenalin. Vybírat mohou z nesčetné nabídky aktivit – jeden den mohou strávit výstupem na nejvyšší horu Pico Ruivo a kochat se odtud neskutečnými výhledy na celý ostrov a okolní Atlantik, druhý den surfovat na vlnách rozbíjejících se o severní pobřeží, den třetí strávit průzkumem neskutečně hlubokých kaňonů za doprovodu canyoningových profesionálů a den zakončit výletem po stezce, vedoucí skrz  vařínový les do malé hospůdky, kde vám rádi připraví místní velmi oblíbený alkoholický koktejl jménem Poncha.

Madeira však uspokojí i ty jedince, kteří milují lehčí turistiku. Není nad to, vydat se podél levády, místního typického zavlažovacího kanálu, která je zdobena rozkvetlými hortenziemi do některého z mnoha zapadlých městeček. Třeba vám zde připraví tradiční pokrm z hovězího masa – Espetadu, anebo rybu Espadu,  rybu lovenou z hlouby oceánu, která vás překvapí tím, že nejlépe chutná zapečená s banánem.

Madeiru si oblíbí i ti, kteří milují květiny. Na jaře vás za nos chytne nasládlá vůně palisandrů, v květnu se můžete pokochat krásnými alegorickými vozy, které každoročně doprovází slavný květinový festival, na podzim vás ohromí neuvěřitelná barevnost místních hortenzií. Ostrov květin si zaslouží své jméno v každém měsíci v roce. Největší hold je však květinám dán v místních botanických zahradách a parcích. Jen v hlavním městě se jich nachází více než desítka.

Každý, kdo Madeiru již navštívil anebo se na ní teprve chystá, si na ní najde to, proč se bude vždy chtít vrátit, protože pouhý týden nestačí. Ač je ostrov malý, naleznete na něm vše, co potřebujete. Madeira skýtá nejen krásnou přírodu a čisté moře, ale také přátelskou a pohostinnou atmosféru a mnoho dalších tajemství, která stojí za objevení.  Vyberte si dovolenou na míru, která předčí vaše očekávání.  Cestovní kancelář Monoi splní vaše přání.

Najděte nové, oslovte stávající

Pokud nevíte nebo si prostě nejste jisti, jak toho dosáhnout, obraťte se bez váhání na nás. Jsme Email Academy a jsme experti a naprostá špička na poli internetového marketingu ve všech jeho oblastech. Naučíme vás efektivně vytvářet databáze kontaktů, naučíme vás, jak vybičovat zákazníky k akci a odnaučit je pouze pasivní čtení mailů. Email Academy disponuje letitými zkušenostmi v této i dalších oblastech, a celá tato oblast je vám plně k dispozici.

Navíc máme bezkonkurenční Email Academy affiliate program, kde můžete spoustu získat skrze doporučení našich služeb. To samotné není nijak závratná novinka, tuto metodu používá spousta firem, ale buďte si jisti tím, že z našich provizí se vám zatočí hlava možná víc, než z našich marketingových strategií. Ale pamatujte si, že za všech okolností vám můžeme pouze ukázat dveře. Vy jste vždycky nakonec ti, kteří jimi musí projít.

 

Začněte podnikat v areálu Slatina

Pokud podnikáte v Brně a hledáte opravdu kvalitní prostory k pronájmu v tomto městě, podívejte se na nabídku pronájmů kanceláří a skladů v areálu Slatina. Společnost Areál Slatina působí na trhu již přes deset let a nabízí k pronájmu komerční prostory v Brně. Pronajímáme sklady, kanceláře i venkovní prostory. Ke všem pronájmům nabízíme kompletní služby a zázemí.

Na stránkách arealslatina.cz naleznete přehledně všechny prostory, které nabízíme a také poptávkový formulář, kam nám můžete zasílat všechny své dotazy. V areálu Slatina naleznete pronájem kanceláří Brno a pronájem skladů Brno za velmi atraktivní a dostupné ceny.

Naše firemní prostory k pronájmu, jako jsou sklady a kanceláře, nabízíme na dobře dostupném místě. Naše sklady, které jsou blízko dálnice, nebo železnice, přitáhnou více zákazníků, díky své praktičnosti. Nás pronájem skladů Brno je nejlepším řešením pro každého.

Pokud i vy chcete mít pro svou firmu v Brně dobře dostupné prostory, podívejte se na nabídku na našich stránkách. Pokud hledáte dostupný pronájem kanceláře Brno, areál Slatina je pro Vás tím nejlepším řešením. Jsme tu jen pro Vás, abychom Vám pomohli najít co nejlepší prostory pro Vaše podnikání.

GESTA podporuje mládežnický vrcholový sport

Hlavní náplní sportovního oddílu Šerm Ostrava je především práce s mládeží. Oddíl je zaměřen na šerm fleretem a přední umístění v národním žebříčku a pravidelná účast na  Mistroství světa a soutěží Světového poháru, řadí nejen výsledky tento oddíl k největším v ČR.

 

Není velkých a malých sportů. Historie českého šermu se datuje rokem 1902 a je jen málo známé, že na konci roku 1913 se zástupci českého šermu zúčastnili ustanovujícího zasedání Mezinárodní šermířské federace FIE a tímto krokem se čeští šermíři stali spoluzakladateli FIE.

„Mladí čeští šermíři patří bezesporu do mezinárodní špičky a my jsme rádi, že budeme blízko jejich sportovním úspěchům“, říká Radim Beňovič, ředitel GESTA, a.s. „Naše společnost se rozhodla jít cestou podpory nehlavních vrcholových sportů cíleně a pevně věříme, že je tato volba správná. Stačí si jen připomenout historické úspěchy např. Aleše Valenty nebo dnes Martiny Sáblíkové. Šerm má mnoho mladých skvělých talentů a brzy jistě budou mnohá plnit titulní stránky tisku.“

„Náš klub je jeden z nejlepších v ČR v práci s mládeží, za což hovoří zisk 16 mistrovských titulů v posledních třech sezonách.  Podpory firmy GESTA si velmi vážíme a pevně věříme, že tato podpora povede nejen k úspěchům na domácí scéně, ale hlavně také prosazení se v zahraničí“, říká Petr Neshoda, předseda klubu Šerm Ostrava.

Od založení novodobých OH v roce 1896 je šerm jedním ze 4 sportů, které byly vždy zařazeny do programu letních her. Na první novodobé olympiádě se objevily šerm fleretem a šavlí, na té další se připojil šerm kordem.

Kyoprint – svatební oznámení podle vašich představ

Vstup do manželství je důležitým životním krokem, který chceme zpravidla oslavit s rodinou i blízkými přáteli. Budoucí novomanželé rozesílají svatební oznámení, případně i pozvánky, a samozřejmě chtějí být originální. Jedinečnou příležitost vybírat z nepřeberného množství svatebních oznámení, přání a pozvánek máte na přehledném webu společnosti Kyoprint.cz. Z pestré nabídky, která je pravidelně aktualizována a stále se rozrůstá, si může dobře vybrat každý zákazník, ať už dává přednost romantickým veršům nebo vtipné a originální variantě.

 

Grafické zpracování stokrát jinak    

Kyoprint všem zájemcům nabízí možnost vybírat svatební oznámení z 22 katalogů. Je v nich k dispozici více než tisícovka svatebních oznámení, přání či pozvánek. Volit můžete nejen různé druhy grafického ztvárnění, ale i papíru. Snoubenci mohou sáhnout i po netradičních metodách tiskařského zpracování, jako je horká ražba, slepotisk a výsek. Svatební oznámení může být zhotoveno také individuálně, podle vašeho konkrétního přání. Pokud se chcete odlišit od ostatních, pak si můžete vytvořit vlastní text a dodat fotografii. A vaše svatební oznámení bude vskutku unikátní a neopakovatelné.

 

Objednávejte z pohodlí domova

Přípravy na svatbu jsou velmi náročné na čas, a tak využijte možnosti objednat si svatební oznámení v klidu vlastního domova. Stačí vyplnit jednoduchý online objednávkový formulář, kde si vyberete text, verš i typ a barvu písma, a jedním kliknutím jej odeslat. Během dvou dní vám přijde e-mail s náhledem hotového svatebního oznámení. Pokud budete spokojeni, obdržíte počet  objednaných kousků do osmi pracovních dnů. Jak vámi vybrané svatební oznámení, tak i stavební přání nebo pozvánky (s dotiskem textů do týdne) společnost Kyoprint zasílá po celé České republice i do zahraničí.