Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Únor 2013

Podlaha v panelovém bytě

Jestliže bydlíte v panelovém bytě, jistě jste několikrát přemýšleli, co mají vaši sousedé na podlaze. Někteří z vás už ví, o čem mluvím, protože podle toho, jakou podlahovou krytinu zvolili vaši sousedé, kteří bydlí nad vámi, tak vy buďto slyšíte každý jejich krok, nebo neslyšíte nic. Věřte, že vhodná podlahová krytina dokáže své. Naši sousedé mají v bytě laminátovou plovoucí podlahu a musím říci, že slyším každý jejich krok.

Laminátové plovoucí podlahy jsou velice oblíbené pro svou cenu a jednoduchou pokládku. Naši sousedé jsou mladí a peněz nemají na rozhazování, tak se na ně nezlobím, jen jsme jim řekli, až si budou pořizovat novou podlahovou krytinu, aby se lépe poradili s odborníky. Vím, že chtěli mít doma stíratelnou podlahu, ale kdyby si pořídili koberec, hlučnost by byla mnohem menší.

Ani pokládka koberců není složitá, možná ještě jednodušší než pokládka plovoucí podlahy. Ale je pravda, že podklad pod koberec je nutné mít náležitě rovný, aby se na koberci nevytvořily hrboly a nerovnosti. Stěrka podkladové podlahy tento problém řeší, ovšem ne každý člověk je schopen sám vystěrkovat místnost. Ale v dnešní době to není problém. Jsou tady různé firmy, které se pokládkou podlahové krytiny zabývají a někdy stačí navštívit podlahové studio a oni vám nabídnou jak podlahovou krytinu, tak vám poskytnou služby, které s pokládkou souvisejí.

Není možné říkat komukoliv, jakou podlahovou krytinu by mněl zvolit do svého bytu, ale měli bychom brát ohled na své sousedy a při změně podlahové krytiny bychom se měli poradit s odborníky, kteří nám poradí, která podlahová krytina se nejlépe hodí do našeho bytu. Tím předejdeme pozdějším neshodám, které při nesprávné volbě mohou nastat.

Které dámské tričko mají ženy nejraději?

V minulosti by málokoho napadlo, aby pro muže sháněl upnuté tričko. To byla v minulosti výhrada žen, které sháněli co nejvíce elastické dámské tričko, aby tak daly vyniknout svým ženským tvarům. I muži mohou mít své přednosti, pokud dbají na zpevňování svalstva. Pokud o sebe muži dbají, vypadají v upnutém pánském tričku mnohem lépe než v takovém, které je nadměrné. Pokud je navíc tričko vhodně doplněno moderním potiskem, či nějakým vzorem, vypadá výsledek dokonale.

Mezi nejoblíbenější oblečení mužů patří právě pánské tričko. Jen málo mužů nosí košili každý den. Je to proto, že trička jsou mnohem více pohodlná a nabízejí také větší možnost vyniknout v širokém okolí. Kromě decentních jednobarevných triček jsou oblíbená také trička se vzory nebo s potiskem. V pánském oděvním průmyslu proběhlo za poslední roky mnoho změn. Velmi odlišný je střih pánského oblečení, ale hlavně velmi bohatý výběr. Pro muže se dokonce začaly vyrábět také legíny značky Chilli Code pro zimní období.

Servis PC a prodej výpočetní techniky – kompletní služby od profíků

Bez počítače nebo notebooku se dnes už téměř nikdo neobejde. Výpočetní technika se zabydlela jak na pracovištích, tak v domácnostech. Počítač může být vaším velkým přítelem, ale když začne stávkovat, co s tím? Kutilské opravy se rozhodně nevyplatí, raději kontaktujte profesionály. Náš tým F&H Computers zákazníkům poskytuje rychlý servis za rozumné ceny. Pokud nemáte, jak k nám porouchaný počítač nebo notebook dopravit, nezoufejte. Stačí zavolat a my přijedeme! PC pohotovost je vám k dispozici i mimo otevírací dobu prodejny, včetně víkendů.

 

Vše pro spokojenost zákazníků

Dnešní svět je světem informačních technologií, které nám slouží v práci, při komunikaci i zábavě. Ale jen kvalitní výpočetní technika vám bude prokazovat služby, které od ní žádáte. Plánujete-li si pořídit nový počítač, ať už u sebe doma, v kanceláři, provozovně nebo jiné instituci, můžete se na náš zkušený tým kdykoliv obrátit. Práce v oboru výpočetní techniky nás moc baví – a maximálně spokojený zákazník je naší hlavní prioritou.

 

Poradíme vám s výběrem HW a SW

Specializujeme se na prodej Hardware a Software a všem zákazníkům vždy ochotně poradíme s výběrem vhodných produktů. Nabízíme kompletní služby v oblasti PC, takže se na přání klienta postaráme i o komplexní zasíťování a zřízení IT, včetně následného servisu.

 

Sestavíme PC „šité“ na míru             

K portfoliu našich služeb patří nejen prodej a PC pohotovost, všichni zájemci si u nás mohou objednat i počítačové sestavy – přímo na míru. Nemusíte se spokojit pouze s konfigurací základní sestavy, s naší pomocí si můžete snadno zvolit komponenty vlastního PC zcela sami. Kdykoliv budete potřebovat, volejte! Naším působištěm je především Litomyšl, Polička, Svitavy a okolí. S námi se ve světě moderní výpočetní techniky rozhodně neztratíte.

Kvalitní gastro pomocníci

Žádná velkokuchyň se rozhodně neobejde bez spolehlivé myčky na nádobí a jiných gastro pomocníků. Firma UNI market gastro, představuje spolehlivého partnera na trhu pro kvalitní gastro zařízení. UNI market dodává svým spotřebitelům pouze kvalitní a prověřené technologie a odborný servis.

Firma UNI market nabízí kvalitní myčky od značky Comenda. Myčky Comenda jsou známé svým dokonalým designem prvotřídním mycím řešení, které dokáže splnit i přísné hygienické standardy vyžadované ve veřejném stravování.

Comenda je italský výrobce, který vyrábí kompletní sortiment od malých barových myček po kompletní pásové systémy do velkých letištních provozů. V naší nabídce jsou však zahrnuty jen jednoduché myčky, které si zákazník zvládne objednat sám.

Součástí každé velkokuchyně je bezesporu konvektomat. Konvektomaty patří mezi univerzální velkokuchyňská gastro zařízení a používají se pro přípravu většiny pokrmů. Můžeme v nich připravit masa, přílohy a jiné pokrmy. Konvektomaty Vám ušetří mnoho času i práce.

Kvalitní a pevné obaly

Eshop mojeobaly.cz se specializuje na prodej obalový materiálů ve velmi kvalitním provedení. U nás naleznete veškerý obalový materiál, který můžete při své práci potřebovat. Obaly využíváme ve svém životě jak v naší domácnosti, tak i na našem pracovišti. Obalový materiál využívá každý z nás den co den. Kvalitní obaly jsou pro nás důležité jak v naší domácnosti, tak i v naší práci.

Eshop mojeobaly.cz nabízí velmi kvalitní a oblíbené mikrotenové tašky. Mikrotenové tašky jsou velmi skladné a nemají takřka žádnou hmotnost. Možná se právě díky těmto výhodou stali tak oblíbené jak domácnosti tak v různých obchodech a firmách. I přesto, že mikrotenové tašky nic naváží, mají velkou nosnost.

Mezi další velmi důležitý obalový materiál patří bezesporu lepicí pásky. U nás naleznete jak klasické lepicí pásky, které znáte z obchodů tak i oboustranné a barevné lepicí pásky.

Pokud chcete zasílat cenné zboží, a neradi byste, aby se nějakým způsobem poškodilo, určitě si pořiďte plastové obálky. Plastové obálky jsou vhodné při posílání zboží a věcí, které potřebujeme ochránit před mechanickým poškozením.

Plastové obálky jsou voděodolné, mechanicky odolné a mají vysokou pevnost. Plastové obálky zakoupíte u nás ve velmi výhodném balení. Neváhejte a nakupujte na eshopu mojeobaly.cz. U nás pořídíte výhodě plastové obálky i oblíbené mikrotenové tašky.

Spořivé LED osvětlení

LED osvětlení je tím nejlepším řešením, co se týče úspory peněz a energie. Další velkou výhodou je větší mechanická odolnost a odolnost vůči častému rozsvícení a zhasínání světla. S LED osvětlením spoříme energii a dají se ekologicky likvidovat.

Například LED žárovky mají oproti klasickým žárovkám mnoho výhod. LED žárovka šetří energii i Vaše peníze, ale zároveň je ekologicky šetrnější k přírodě, než klasická žárovka. LED žárovky mají velmi mnoho výhod a praktický nemají žádné nevýhody. Mají mnohem delší životnost a jsou mechanicky odolné.

Pokud vlastníte restauraci, nebo bar a rádi byste si levně a efektivně chtěli ozdobit například barový pult, pořiďte si určitě spořivé LED pásky.

LED pásky mají samolepící stranu, díky které je nalepíte na jakýkoliv povrch. Jsou flexibilní a dají se bez problémů ohýbat. Díky tomu je můžete bez problému nainstalovat na různé tvary nábytku.

Pokud se chcete vyhnout starostem ze stále se zvyšující ceny elektřiny, pořiďte si co nejrychleji úsporné LED osvětlení. LED osvětlení nalezne uplatnění v restauracích, dílnách, kancelářích, školách, skladech, nebo v podzemních garážích.

Nejlepší měřicí přístroje na trhu

Přesnost je často známka kvalitní a dobře odvedené práce. Přesnost je v mnoha oborech velice důležitá, a abychom mohli dosáhnout maximální přesnosti, jsou pro nás velice důležitá kvalitní měřidla.

Meraky.cz to je eshop, kde seženete měřicí přístroje, které potřebujete pro svou práci. V našem eshopu Meraky.cz naleznete multimetry, zkoušečky, osciloskopy, klešťové ampérmetry, scopemetry, luxmetry, otáčkoměry, trasovače vedení, revizní přístroje, měřiče uzemnění, termokamery, měřicí kabely, přístrojové pojistky a mnoho dalších měřicích přístrojů.

Pokud je součástí Vaší práce měření elektrického signálu, neobejdete se bez kvalitního osciloskopu. Osciloskop se připojuje k měřenému signálu pomocí napěťových sond v případě měření napětí a pomocí proudových sond v případě měření proudu. Můžete vybrat ze dvou základních druhů osciloskopů. Stolní osciloskop pro měření v laboratoři a dílně, nebo přenosný bateriový osciloskop s galvanicky izolovanými kanály.

Pokud je pro Vás přesnost a preciznost na prvním místě, pořiďte si kvalitní měřicí přístroje, které naleznete na našich stránkách. Naše měřicí přístroje jsou vhodné pro profesionály, ale může si je pořídit každý kutil do své dílny.

Uklízejte s nadšením

Internetový obchod Kolvet.cz se specializuje na průmyslové a čisticí stroje. Nabízí stroje od firmy Kärcher, která se nachází na prvním místě mezi firmami, které nabízejí systémy čistění. Firma Kärcher je jeden z největších výrobců čisticích strojů na světě. Kärcher nabízí širokou paletu výrobků pro domácnosti, řemeslníky, zemědělství a průmysl.

Vysavače patří mezi velmi důležité pomocníky ve firmě i v každé domácnosti. Každý zkušený uživatel ví, že pouhý sací výkon ještě nic nevypovídá o skutečném výkonu.

Rozhodující je celková konstrukce se všemi filtry a obslužnými prvky, ergonomie, stabilita a optimální příslušenství.

Vysavače Kärcher nabízejí mnoho výhod, jako je bezhlučnost, a silný výkon. Velice profesionální čištění Vám nabídnou Parní vysavače Kärcher, které jsou velmi ekonomické.

Firma Kolvet také nabízí širokou nabídku vysokotlakých čističů. Naše vysokotlaké čističe Kärcher lze ve spojení se speciálním příslušenstvím optimálně používat pro čištění znečištěných a ucpaných odtoků a potrubí.

Pokud potřebujete zapůjčit kvalitní parní čističe, nebo vysavače, určitě se podívejte na naši skvělou nabídku. U nás máte vždy záruku kvality a nízké ceny.

Vtipné kresby pro Vaše kolegy

Darujte Vašim zaměstnancům milou vzpomínku na chvíle strávené s kolegy z práce. Pozvěte na Vaší firemní akci jednoho z našich zábavných karikaturistů. Firemní akce často velmi napomáhají dobrým a přátelským vztahům na pracovišti. Kolegové se mezi sebou lépe poznají a vytvoří si příjemný kolektiv pro svou práci.

Karikaturista nakreslí hosty firemní akce komicky, ale bez urážky a přivede tak k smíchu přihlížející i model. Každý si pak odnese svou karikaturu jako připomínku události. Pokud pořádáte firemní akci většího rozsahu, zajistíme další kreslíře stejné úrovně, ale jiného stylu, což je jen dobře pro věc samotnou. Všichni naši karikaturisté jsou spolehliví a zkušení profesionálové.

Pokud pořádáte firemní akci a přejete si mít u svých zaměstnanců úspěch, potěšte své kolegy a zaměstnance a objednejte na Vaši firemní akci jednoho z našich šikovných karikaturistů.

Dejte Vašim zaměstnancům krásnou vzpomínku na chvíle strávené s kolegy z práce. Všichni naši karikaturisté jsou spolehliví profesionálové. Karikaturista oživí každou firemní akci, svatbu, prezentační stánky, nebo narozeniny.

Lavičky přímo od výrobce – za super ceny

Jakmile je venku hezky, všichni si rádi posedíme a odpočineme na pěkné lavičce v parku, u dětského pískoviště nebo na klidné pěší zóně. Venkovní lavičky jsou proto velmi vyhledávaným produktem, který pořizují do svého mobiliáře jak velká města, tak i malé obce. Pokud zákazníci shánějí kvalitní výrobky, avšak za rozumné ceny, dobře nakoupí ve specializované internetové prodejně Levné-lavičky.cz. Vybírat je možné z pestré škály produktů určených pro městské mobiliáře a nabídka e-shopu obsahuje i moderní zahradní nábytek.

 

Nápaditý design, špičkový materiál    

Doby, kdy se obce podobaly jako vejce vejci a na trhu byl pouze jeden typ laviček, jsou už naštěstí dávno pryč. Venkovní mobiliář lze dnes volit z bohaté palety výrobků, které se od sebe liší originálním designovým provedením i použitým materiálem. Podle toho, kam budou lavičky umístěny, mohou zákazníci vybrat vhodný typ. Je možné dát přednost jednoduchým tvarům i romantické eleganci. V e-shopu seženete stylové lavičky z prvotřídních materiálů, které jsou odolné, funkční a dlouho vydrží. Odolají výkyvům počasí a jsou zárukou pohodlného posezení.

 

Rozmanitý výběr     

K ověřeným materiálům, jež se k výrobě kvalitních exteriérových laviček používají, patří kov, beton a litina. Oblíbenou součástí venkovního mobiliáře jsou především betonové lavičky. V e-shopu najdete rozmanité modely betonových laviček, s klasickými opěradly i bez nich. Sedadla jsou vyrobena z dřevěného masivu, o různých délkách. Všechny modely venkovních laviček, které v e-shopu naleznete, si firma také sama vyrábí. Proto může zákazníkům, na rozdíl od různých prodejců, nabídnout levné ceny. Nabídka zboží je přitom opravdu pestrá!

Ochraňte vašeho pejska před nepřízni počasí

Vesta pro psa

Vesta pro psa

Psí oblečky jsou nedílnou potřebou každého psa, který žije ve společné domácnosti se svým páníčkem. Obzvláště se to týká pejsků, kteří nejsou navyklí na pobyt venku a většinu času tráví doma v teple. Nechci obhajovat různé šatičky a džínové rifle, ani jiné oblečky, které kopírují nejnovější módní trendy. Spíše bych ráda poukázala na fakt, že tzv. funkční oblečky mohou být pro psa velmi důležité a užitečné. Majitelé by se neměli stydět své pejsky oblékat.

Důvodem je ochrana psího zdraví. Pejsek žijící doma má srst, která by se dala přirovnat k vaší košili či svetru. A chodíte vy v mrazech v košili, nebo jen ve svetru ven na dlouhé procházky? Pes je schopen se adaptovat na nízkou teplotu, ale náhlá změna může být pro jeho organismus velkým šokem. Proto by měly být jejich nejdůležitější orgány chráněny a drženy v teple.

Jakmile přijde chladný podzim, je vhodné tričko, mikina anebo svetr. Velký výběr najdete na www.ene-bene.cz Svetr pro psa je praktický psí doplněk. Jednoduše se obléká, pěkně obepne tělíčko, může se obléknout pod pláštěnku nebo bundu. A krásně hřeje, pokud nefouká vítr. Pokud je větrno nebo prší může se přidat ještě pláštěnka. Pláštěnky od Ene Bene jsou lehoučké, jednoduše se oblékají, vejdou se třeba jen do kapsy. Pejska spolehlivě ochrání proti vodě a následnému prochladnutí.

V zimě přichází čas na pořádnou zimní bundu. Ochrání záda, ledviny i bříško. Bundy z Ene Bene mají v nabídce také kolekci bund pro fenky, které jsou prodlouženy na bříšku. Všechny jsou ušity z kvalitních, teplých materiálů a pejsky určitě zahřejí. A to je velmi důležité!!

ONLINE PSYCHODIAGNOSTIKA OD T&CC online

Společnost T&CC online nabízí profesionální řešení pro online psychodiagnostiku.

Mezi hlavní produkty patří:

Online psychodiagnostika a psychometrie – dotazníky a testy

Psychologické dotazníky a testy – osobnostní, týmové role, testy pozornosti, pracovní motivace, zvládání zátěže, test paměti, abstraktního myšlení, testy pro obchodníky a manažery. Test anglického jazyka a další nástroje pro výběr a rozvoj zaměstnanců.

360° zpětná vazba

Nabízíme profesionální prostředí pro administraci a vyhodnocení online 360° zpětné vazby

 

Průzkum spokojenosti zaměstnanců – firemní kultury

Prostředí pro snadnou realizaci průzkumu spokojenosti zaměstnanců.

 

Vývoj dotazníků a testů na míru

Dle požadavků.

 

Portál psychologické diagnostiky využijete například v následujících oblastech:

vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

hodnocení a testy pro zaměstnance

testování a psychodiagnostika zaměstnanců

testy a výběr kandidátů/uchazečů

výběr manažerů, obchodníků, zaměstnanců

assessment centrum

Kvalitní nátěrové hmoty

Pokud rekonstruujete Váš byt, nebo dům a potřebujete kvalitní nátěrové hmoty, je zde pro Vás spolehlivý dodavatel nátěrových hmot DCH – Sincolor, a.s. DCH – Sincolor, a.s. je tradiční český výrobce a dodavatel kvalitních barev laků a stavební chemie. Díky svým dlouholetým zkušenostem Vám nabízí pouze kvalitní a prověřené nátěrové hmoty.

V našem eshopu naleznete kvalitní epoxidovou pryskyřici i tekutý kov Fix Metal. Epoxidová pryskyřice je pryskyřice, která se vyrábí polykondenzací vícesytných fenolů s epoxidovou skupinou. Používá se hlavně díky své dobré přilnavosti a tvrdosti na výrobu lepidel a epoxidové laky.

Například epoxydová pryskyřice CHS-EPOXY 324 se používá na lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, eternitu, polystyrenu, výrobku ze syntetických pryskyřic a jiných materiálů. Dále k přípravě stěrkových hmot a tmelů. Použití kovového prášku jako plniva způsobuje vodivost kompozice.

Vyberte si v našem eshopu tekutý kov FixMetal. FixMetal Alu je víceúčelová dvousložková hmota obsahující kovová plniva a je vhodná pro opravu kovových výrobků, zejména pro opravy děr, výtluků a drobnějších defektů vzniklých při výrobě, zpracování nebo užívání ocelových výrobků

Sincolor vám zaručí maximální kvalitu, prověřené zboží a hlavně kvalitní zákaznický servis. Pokud si nejste jistí, které nátěrové hmoty potřebujete, náš zaškolený tým Vám ochotně poradí.

Dokonalý vzhled podlahy Vám zajistí Famozo.cz

Famozo.cz to je specialista ve světě podlah. Na Famozo.cz naleznete všechny potřebné doplňky, které potřebujete pro dokonalý vzhled Vaší podlahy. Například čisticí prostředky, díky kterým vyčistíte dokonale Vaši podlahu, která navíc zůstane déle čistá.

Nabízíme Vám přípravky pro čištění, údržbu a oživení podlah od ověřených výrobců jako jsou Dr. Schutz, Egger nebo Synteko. Tyto čisticí přípravky patří mezi ty nejlepší a zaručují Vám tu nejvyšší kvalitu.

Také laky a oleje jsou pro každou podlahu velice důležité. Výrobky značky synteko jsou tou nejlepší ochranou pro Vaši podlahu. Mohou je použít profesionální i neprofesionální uživatelé. Synteko splňuje vysoké nároky na kvalitu pro každou podlahu.

Při vývoji výrobků se Synteko vždy zaměřovalo na dřevo a zejména dřevěné podlahy. Jasná orientace na výrobky pro specialisty a parketáře přináší laky a oleje na dřevo s vysokou kvalitou. Samozřejmostí u výrobků je i bezpečnost pro uživatele a životní prostředí.

Díky kvalitním lakům bude každá podlaha vypadat jako nová. Každý druh podlahy má přesně určenou ochranu, kterou potřebuje. Vždy je důležité vybrat ty správné ochranné prostředky pro Vaši podlahu. S našimi výrobky bude Vaše podlaha vypadat přímo famózně.

Nejlepší prostory k pronájmu v Brně

Začínáte podnikat a hledáte nějaké vhodné sídlo firmy. Firemní prostory, které by Vaši firmu reprezentovali a přilákali co nejvíce nových klientů? Pokud ano, určitě se podívejte na nabídku pronájmu komerčních prostorů na stránkách arealslatina.cz

V areálu Slatina naleznete kanceláře k pronájmu, skladové i venkovní prostory za super ceny. Na stránkách arealslatina.cz naleznete podrobně vypsané všechny prostory, které pronajímáme. Pro Všechny Vaše dotazy, které souvisí s pronájmem našich prostor, je na stránkách připravený objednávkový formulář, na který nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz.

Skladové prostory, které pronajímáme, se nacházejí v blízkosti dálnice a tak máte zaručenou tu nejlepší dostupnost. Mít firemní prostory na dobré adrese, to je vždy velké plus pro každou firmu.

Areál Slatina nabízí prostory pro podnikání v těch nejžádanějších místech Brna. S námi budete mít reprezentativní sídlo firmy a navíc ušetříte své peníze díky našim nízkým cenám. Podívejte se na náš pronájem kanceláří Brno a vyberte si tu správnou pro Vás.