Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Duben 2016

Písty do motorů od Almet Pistons

Už jste slyšeli něco málo o české společnosti Almet Pistons? Pokud ne, nevadí. Rádi vám ji ve zkratce představíme. Jak již bylo řečeno, jedná se o českou společnost, která se ve svém výrobní činnosti zabývá výrobou pístů do spalovacích motorů a kompresorů. Tento výrobce pístu rozhodně není žádným nováčkem.  Na trhu působí už více než 80 let a má za sebou více než spoustu spokojených zákazníků. Ostatně seznámit se se společností Alemt Pistons a jejími výrobky můžete sami, například na jejich domovských webových stránkách, které naleznete na adrese almet-pistons.com.

Česká kvalita

Ne nadarmo se používá pojem „české zlaté ručičky“. Prostě a jednoduše musíme se pochválit, protože Češi všeobecně a ve všech oblastech dodávají na trh kvalitní výrobky. Příkladem jsou bezesporu i písty do motoru od společnosti Almet Pistons. Při vývoji pístů, které najdou využití v nových spalovacích motorech, se snaží společnost Almet především zaměřit na zlepšení jejich parametrů a to nejen v oblasti výkonu, ale také spotřeby paliva, oleje, samozřejmě také emisí, životního prostředí a v neposlední řadě spolehlivost. Při řešení vývojových úkolů se snaží společnost Almet využít nejen svých dlouholetých zkušeností, ale i spolupráce s konstrukčními a technologickými vývojovými pracovišti.

Technologie

Výrobní společnost pístů Almet využívá ke své výrobě té nejmodernější technologie. Písty jsou odlévány pomocí metody gravitačního lití do kovových kokil na plně robotizovaném licím stroji a také na mechanizovaných licích strojích. Pokud se jedná o malé série, přijde řada i na manuálně ovládané kokily. Lisy jsou následně obráběny na poloautomatických nebo plně automatických linkách, které jsou zárukou požadovaných tvarů a rozměrů a tvarů. Jestliže byste se chtěli se společností Almet Pistons a jejími výrobky blíže seznámit, můžete tak učinit na již zmíněné adrese almet-pistons.com.

Klíčky

Klíčky, ať už obilné nebo luštěninové, jsou výborným doplňkem naší běžné každodenní stravy. Obsahují velké množství vitaminů a minerálů a každé jídlo dokážou pěkně zpestřit. Semínka si můžete navíc bez problémů naklíčit sami doma. A pokud se vám do toho nechce, tak klíčky seženete v každém větším supermarketu.

 

Ke klíčení můžete vyzkoušet různé druhy semen. Jakmile semena spustí aktivaci enzymů, začnou uvolňovat klíčky. Důležitá je k tomu voda a také dostatečná vlhkost. To stačí k tomu, aby vám vyrašil klíček plný enzymů, vitaminů, minerálů a antioxidantů. Klíčky obsahují vysoké množství vitaminu E, provitamin A, vitaminu C a někdy i vitaminů skupiny B. Všechny tyto látky jsou pro naše tělo důležité zejména po zimě, kdy nám chybí živiny. Mezi další látky, které klíčky obsahují, patří vláknina (rozpustná i nerozpustná), chlorofyl, vápník, železo, zinek, hořčík, draslík a selen. A k čemu všemu jsou tyto látky dobré?

 

  • Chlorofyl čistí krev, zabraňuje množení špatných bakterií a pomáhá vylučovat odpadní látky z těla. Chlorofyl aktivuje enzymy a působí proti zánětům. Doporučuje se zejména diabetikům, lidem s roztroušenou sklerózou a také všem, kteří trpí autoimunitním onemocněním štítné žlázy nebo revmatoidní artritidou.
  • Zinek zlepšuje imunitu, propůjčuje pokožce zdravý vzhled a má blahodárné účinky na oční rohovku.
  • Draslík povzbuzuje činnost srdce a udržuje v našem těle rovnovážný stav tekutin.
  • Hořčík je výborný proti křečím.
  • Selen je silným antioxidantem, které je stejně jako chlorofyl důležitý pro správnou činnost štítné žlázy.

 

Klíčky jsou skvělým, dobře dostupným a zároveň i levným zdrojem spousty cenných látek. Zvláště po zimě klíčky naše tělo ocení a ještě nám za ně poděkuje. Klíčky je možné jíst jen tak samotné jako chutnou (a často křupavou) svačinku. Hodí se ale také do různých salátů nebo jako ozdoba těstovinových a rýžových jídel. Pravidelně se přidávají například do vietnamského bumbo nambo.

.

Firemní akce na klíč Jihlava s vyhlášeným týmem kuchařů

Firemní akce na klíč Jihlava s vyhlášeným týmem kuchařů

Pokud se rozhodnete pro firemní akci na klíč Jihlava, můžete si být jisti, že s vyhlášenou restaurací v Dělnickém domě v centru Jihlavy budete nadmíru spokojeni. Skvělý tým kuchařů se vám bude snažit připravit nabídku těch nejkvalitnějších pokrmů, abyste si mohli vybírat podle své chutí a nálady. Rozhodně by vaší pozornosti neměla uniknout ani špičková kvalita nabízeného plzeňského piva. Restaurace dělnického domu Jihlava je totiž součástí řetězce Pilsner Urquell Original Restaurant.

Dětské kočárky na internetu a za super ceny

Očekáváte-li každým dnem narození dítěte, určitě neotálejte s nákupem kočárku. Připravte se na své rodičovské povinnosti se vším všudy a vyrazte do kamenné prodejny internetového obchodu AAAkočárky.cz, popřípadě využijte možnosti virtuální prohlídky a nákupu online.

Vybírat si totiž můžete z přemíry kvalitních modelů, jejichž vzhled a zpracování koresponduje s vysokými standardy současné doby. Pořiďte si stylové kočárky, za které se nemusíte stydět a v nichž si bude malé dítko skutečně hovět.

Moderní kočárky Firkon

Zabrouzdáte-li mezi jednotlivé modelové řady, jistě vašemu oku neunikne kočárek Firkon. Ať už to bude libovolné provedení, pokaždé vás nadchne především celkové konstrukční zpracování. To je na vysoké úrovni.

Nadšeni však budete i z dalších částí, jako jsou vzhled, velikost, rozměry nebo hmotnost.

Vybírejte z řady Camarelo

Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, určitě to bude kočárek Camarelo, jemuž podlehnete v plné míře. Kdo by ostatně nechtěl dopřát dítěti maximální komfort a pohodlí, jež budou spjaty také s dostatečným úložným prostorem.

Kočárky tohoto typu jsou o stylu, novodobých trendech a zároveň nízkých cenách. Ty naopak potěší hlavně vaši peněženku.

Kočárky Patron mnoha podob

Jak sami velice brzy zjistíte při prohlídce jednotlivého sortimentu, meze se v e-shopu AAAkočárky.cz skutečně nekladou.

Důkazem toho je kočárek Patron, který nabývá spousty tvarů. Někdo využije známé golfové provedení, jiný dá přednost sportovním tvarům nebo běžné klasice. Připočtete-li k tomu ještě přemíru doplňků a praktického příslušenství, vznikne vám multifunkční celek pro dítě odlišného věku.

Moderní kočárky Patron jsou navíc prodávány s dopravou zdarma, jako modely od ostatních výrobců. Díky cenovému rozpětí si na své přijde doopravdy každý, kdo chce pro své dítě to nejlepší.

Přečtěte si o virtuální kanceláři

Na internetu je k dispozici nepřeberné množství různých článků, které rozebírají tématiku virtuálního sídla firmy, též známého jako virtuální kancelář. V tomto článku si přiblížíme ty články, které rozebírají tématiku z hlediska prestiže umístění sídla, rychlosti, výhod a celkového administrativního servisu a pomoci.

Výhody a základní služby virtuální kanceláře

Dozvíte se například co všechno získáte prostřednictvím virtuální kanceláře. Například to bude v rámci standardního balíčku přesměrování hovorů, ale také upozorňování na novou korespondenci. Pakliže zatoužíte po daleko propracovanějších službách, bude vám k dispozici také zkušený operátor, jež bude vyřizovat hovory přicházející do virtuální kanceláře. Výjimkou samozřejmě není ani možnost fyzického využití komfortně zařízených kanceláří.

Nemusíte se tedy obávat jakéhokoliv kontaktu s úředníky, které zkrátka máte kam vzít. To samé platí i v případě pronájmu zasedací místnosti.

Více čtěte v článcích s tématikou virtuální kanceláře zde:

Tyto články, které se primárně zabývají umístěním virtuálního sídla do virtuální kanceláře vám pomohou nahlédnout do toho jak celý tento proces probíhá a co vše je k těmto jednotlivým úkonům zapotřebí.

Pokud stále přemýšlíte a váháte o využití služeb virtuální kanceláře doporučujeme těchto pár článků přečíst a načerpat z nich inspiraci a pomoc pro vaše podnikání.

Proč právě Profi překladatel?

Proč právě Profi překladatel?

Přemýšlíte, proč si právě pro jazykové korektury, či překlady a tlumočení vybrat právě tuto společnost? Možná proto, že se v této oblasti pohybuje už více než 10 let a má za sebou nejen spoustu zkušeností, ale i nemalý počet spokojených zákazníků. Překlady do 2 normostran dodává do 24 hodin. Má za sebou více než 5 000 přeložených normostran, 1 000 zkontrolovaných normostran cizojazyčného textu a více než 500 spokojených klientů.  Kromě překladů, tlumočení a korektury textů nabízí tato společnost také webový copywriting a mnohé další služby, o kterých si můžete více přečíst na již zmíněné adrese profipřekladatel.cz.

Dárkový kornout potěší

Dárkový kornout potěší

Kornout sami pro sebe či dárkový kornout pro někoho jiného si však nemusíte koupit přímo jako speciální balíček, ale můžete si ho sami namíchat. Ne, nelekejte se, vůbec nemusíte cestovat do Litomyšli, kde sídlí kamenná prodejna Zob Shopu, i když je tam opravdu krásně. Vlastní dárkový kornout sladkých či slaných dobrůtek si můžete namíchat jednoduše online. A nejen že si můžete namíchat vlastní müsli, ale třeba také vlastní čaj, který nikde jinde nekoupíte. Můžete tak nejen zdravě mlsat, ale také zdravě doplňovat potřebnou dávku denních tekutin.

Není to vůbec složité – vyberete si základ čaje, přidáte sušené ovoce podle vlastního výběru a můžete nebo nemusíte doladit například kokosovými chipsy, badyánem, citronovou kůrou, pomerančovou kůrou, drcenými kakaovými boby a podobně. Tím završíte extra čajování.

Běžecká móda s neotřelým designem

Běžecká móda s neotřelým designem

Dámské běžecké legíny, dámské běžecké termoprádlo, běžecké mikiny, fitness šortky, sportovní sukně s plochými a elastickými švy, ve kterých se dámy budou při běhání, nordic walkingu či zumbě cítit naprosto skvěle; pánské běžecké oblečení a četné sportovní doplňky jsou pro vás připraveny v oficiálním e-shopu běžecké značky Nessi. Vychutnejte si originální pojetí a neotřelý designem této běžecké módy.

Profipřekladate.cz: odborné služby v překladatelství

Myslím, že všichni bychom napočítali nespočet situací, kdy jsme se s někým jiným nebyli schopni domluvit díky jazykové bariéře. I když je v dnešní době angličtina celosvětově rozšířeným jazykem, ne vždy je v životě jak osobním, tak i profesním dostačující. V tento moment přicházejí na řadu překlady z češtiny a do češtiny, ke kterým se ovšem rozhodně vyplatí přivolat profesionální pomoc. Přesně takovou totiž můžete najít u společnosti Profi překladatel, se kterou se můžete blíže seznámit na její domovské webové stránce, kterou naleznete na adrese profiprekladatel.cz.

Pryč s jazykovou bariérou

Zejména v profesní sféře je častokrát potřeba komunikovat i jinými jazyky než je angličtina či němčina. Poměrně širokou škálu jazyků nabízí právě již zmíněný Profi překladatel. Překlady angličtina, němčina či ruština jsou v dnešní době nepsanou nutností. Kromě toho jsou nabízeny také překladatelské služby v jazycích jako například vietnamština, řečtina, rumunština, japonština, korejština, norština, finština, čínština a mnohé další. Navíc překlady do 2 normostran budete mít hotové do 24 hodin.

Profesionalita a kvalita

Spoléhat se na internetové překladače, je poměrně o krk. Pokud si nechcete trhnout ostudu, raději se skutečně obraťte na profesionály na slovo vzaté, které najdete právě na profipřekladatel.cz. Kromě překladatelské služby, nabízí také korektury textu, či webový copywriting. O tom, že se v případě Profi překladatele spoléháte na skutečné profesionály, svědčí i fakt, že tato společnost má za sebou více než 500 spokojených klientů, 5000 přeložených normostran, zkontrolováno 1000 normostran cizojazyčného textu a více než 10 let zkušeností v tomto oboru. Ostatně přesvědčit se o kvalitách této společnosti, jejích nabízených službách můžete sami, na již zmíněné adrese profiprekladatel.cz. Díky Profi překladatelovi už pro vás business nebude žádný jazyk překážkou. Stačí se jen obrátit na kvalitní společnost, kterou bezesporu Profi překladatel je.

Zásadní golf shop poskytuje zájemcům profesionální golfové hole a bagy

Značkové golfové hole a nutná golfová výbava se sežene těžce. Značkový golf shop Golfprovsechny.cz je orientován na prodej golfové výbavy, a to musí kladně hodnotit laici i zruční hráči golfu. Kompletní nabídka je k dispozici na skladě, a tak můžou být golfové hole, bagy nebo scházející kusy výstroje hned expedovány z kamenného obchodu v Ropici. Když si musíte koupit golfové hole, bagy, míčky na golf anebo rukavice, vozíky či jiné golfové vybavení, určitě oceníte přátelský golf shop Golfprovsechny.cz. Nabízíme výhradně originální výrobky profesionálních výrobců Callaway Golf, Jucad, Mottocady, Footjoy, Titleist, dále Clicgear, Taylormade Golf, což jsou všechno značky zastupující sport gentlemanů.

Jednotlivé výrobky, co si v e-shopu zamluvíte, bude nejpozději do 2. pracovního dne vyexpedováno. Ojedinělý golf shop garantuje brzké doručení, v případě nesplnění této podmínky obdrží zákazník slevový kupon pro následující objednávku v hodnotě 200 Kč. E-shop se tím zařadil mezi nejdůvěryhodnější internetové obchody v tuzemsku. Zmiňovaný golf shop si uchovává zákazníky díky nízkým cenám, neustále se připravují speciální akce a slevy pro stálé klienty. A tak je golf shop prospěšný pro všechny zákazníky.

Všichni golfoví nadšenci by měli sledovat aktuality na webových stránkách Golfprovsechny.cz, neboť při splnění konkrétních podmínek můžete získat golfové vybavení za minimální ceny. Současně je vám nabízena pozvánka do elitní V. I. P. společnosti Golf Brothers, jež je ale otevřená každému. Pozitiva tohoto členství na sebe spolehlivě nenechají dlouho čekat. Láska k této hře gentlemanů není jen záležitostí jedinců, golf je hrou pro všechny.

Osobní řidič Praha k dispozici

Osobní řidič Praha k dispozici

Chcete slavit rozlučku se svobodou, účastnit se oslavy na firemním večírku nebo oslavy narozenin svých přátel? Přemýšlíte, jak to udělat, aby se z vás, jako z řidiče, nemusel stát na dobu oslav naprostý abstinent? Již při čtení těchto řádků můžete spoléhat na to, že osobní řidič Praha je připraven vás stoprocentně zastoupit. Tuto službu vykoná hodinový manžel za pouhých 5 korun na kilometr, čekací hodina vás přijde na 150 korun. Jak vidíte, nyní můžete cestovat v klidu a pohodě v rámci České republiky kamkoliv.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy zastupují přírodní větev podlahových krytin. Jejich hlavní přednosti spočívají ve vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Abyste poškodili dřevěnou podlahu, museli byste se opravdu hodně snažit. Konstruují se totiž ve více vrstvách, typicky ve třech až pěti. Každá z nich má různý účel (nosná, nášlapná apod.), což je právě ono kouzlo, které zajišťuje vysokou odolnost. Pokud toužíte po podlaze z přírodního materiálu a dřevo se vám zdá jako příliš obyčejné, zkuste korkové podlahy. Korek je materiál s velmi pohlednou strukturou a dobrými izolačními vlastnostmi, zejména tepelnými. Pokud se tedy chcete procházet po své podlaze a cítit teplo od nohou, máte při výběru jasno.

Reminelizační koupel – něžný dotek zdraví

Pravděpodobně jen těžko se hledá odpověď na otázku, jak dodat tělu minerály, hořčík, stopové prvky a zároveň své tělo odkyselit? Věřte, že existuje opravdu účinný a jednoduchý způsob. Tím je remineralizační koupel, která je příjemná a navíc pomůže tělu zbavit se všech nahromaděných toxinů.

Každý den přicházíme do styku s nepřeberným množstvím toxinů nejen z ovzduší, ale prostřednictvím kosmetických produktů, potravin a dokonce je najdeme i ve vodě. Lidské tělo má přirozenou schopnost samo očisty,ovšem nároky moderního života je často přesahují. Z tohoto důvodu je vhodné pomoci našemu detoxikačnímu systému a práci mu usnadnit.

Vsaďte na remineralizační koupel
Výtečnou volbou je detoxikační (očistná) a zároveň remineralizační koupel. Pomůže odstranit škodlivé látky z těla a naopak absorbovat důležité minerály a živiny z blahodárné koupele. Takováto koupel by měla trvat minimálně půl hodiny. Během prvních patnácti minut se tělo zbavuje veškerých jedů a v druhé polovině koupele začne vstřebávat minerály a další pro něj důležité živiny obsažené ve vodě.

Příprava koupele
Ze všeho nejdříve si napustíme vanu příjemně teplou vodou, kde přidáme 20g epsomské soli, 75 g himalájské soli, 50g sody bicarbony. Rukou promícháme vodu, aby se všechny složky spojily. Koupel si dopřáváme po dobu minimálně 20 až 30 minut. Snažte se ponořit celé své tělo. Během koupele si můžete průběžně samozřejmě připouštět teplou vodu. Můžete pokožku rovněž masírovat lufou, která pomáhá stimulovat lymfatický systém.

Nepoužívejte žádné další kosmetické přípravky, jako jsou gely, mýdla, pěny. Po této koupeli se jen opláchněte teplou vodou. Jakmile vyjdete z koupele, zabalte se do osušky či županu a dopřejte si odpočinek – přijímejte dostatek tekutin. Koupel provádějte jednou až dvakrát týdně. Díky této koupeli nejenže očistíte své tělo, ale vaše pokožka zůstane krásně jemná. Pro umocnění relaxačního účinku lze do koupele přidat éterický olej: levanduli, teatree nebo jiný.

Epsomská sůl – mimo detoxikační schopnosti snižuje otoky. Pravděpodobně vás potěší, že působí na ploché bříško a navíc dodá tělu hořčík a síru.
http://www.biozero.cz/epsomska-sul-siran-horecnaty-mgso4-300g.html

Himalájská sůl – obsahuje přibližně 85 stopových prvků a řadu minerálů.
http://www.biozero.cz/himalajska-sul-hruba-1kg.html
Soda bicarbona – je známá čistícími a protiplísňovými účinky. Navíc neutralizuje pH pokožky.

Remineralizační koupel lze objednat zde: http://www.biozero.cz/zvyhodneny-balicek-epsomska-sul-himalajska-sul-soda-bicarbona.html

Tisková zpráva

Tisková zpráva je textové sdělení určené pro média, které je zpravidla obsáhlejší. Vydává je většinou obchodní společnost, některá z politických stran či jiná organizace, která potřebuje informovat veřejnost. Smyslem tiskových zpráv je informovat o důležitých událostech, změnách či objevech.

I tiskové zprávy mají svá pravidla

Psaní tiskových zpráv se řídí určitými pravidly. Nepsanými i psanými. Řadí se do oboru nástrojů zvaných „public relations“ neboli vztahy s veřejností. Autor tiskové zprávy jedná s úmyslem, aby styk s veřejností udržel na stejné úrovni nebo ho ještě více posílil. Aby tisková zpráva dosáhla svého účelu, musí pravidla striktně dodržet.

Tisková zpráva musí zaujmout

Zajímavé a čtivé téma je nejdůležitějším bodem, nad kterým se autor tiskové zprávy musí zaměřit ještě před tím, než tiskovou zprávu začne psát. Drtivá většina tiskových zpráv je psána „šablonovitě“, stroze, bez nápadu. Takové tiskové zprávy jsou nezajímavé, již na první pohled je jasně vidět, že jejich cílem je pouhé protlačení reklamy a tak končí v koši, aniž by se někdo „pročetl“ k poslednímu odstavci. Prvním místem, kterého si každý všimne, je titulek. Pokud bude nudný, nepoutavý a nezaujme prvními třemi větami, je jasné, že zbytek textu dočte jen málokdo. Proto je nutné se nad titulkem zamyslet a zvážit ho. Věnovat jeho správnému výběru dostatek času. Právě titulek je stěžejním bodem každé tiskové zprávy.

U tiskových zpráv se zdržte psaní románů

Tisková zpráva je jasně definovaný slohový útvar. Má přesně dané schéma, jasná pravidla a určený počet znaků, kterého by se měl její autor držet. Velmi žádaným prvkem u tiskových zpráv je nezkreslený pohled samotného autora, který je objektivní a nezabarvený. Tisková zpráva naopak ztrácí význam, vyskytují-li se v ní emoce, které vzbuzují dojem, že autor není nestranný. Tiskové zprávy se píší vážným tónem a je důležité, aby byly podány ve 3. osobě. V úvodu se uvádějí ta nejdůležitější témata, ta méně zajímavá se postupně řadí ke konci zprávy. Tisková zpráva vyžaduje aktuálnost. Doporučuje se také zaměřit pouze na jedno sdělení a neplácat „páté přes deváté“.

onlinepraha.cz

Stylové kufry, se kterými bude cestování zábava

Pokud často cestujete, dobře víte, kolik pozornosti se v dnešním světě věnuje cestovním zavazadlům. Už dávno nejsou v módě kožené hnědé kufry, které byly všechny, jeden vedle druhého, naprosto stejné. Cestování s hezkými a stylovými taškami je v dnešní době tak trošku už nepsaným pravidlem. Cestovní tašky na kolečkách, které jsou díky své praktičnosti velmi populární, má snad každý doma. Nicméně sami dobře víte, že mít jen jedno cestovní zavazadlo není dost. Přeci jen jiné požadavky na cestovní tašky je na výlet na prodloužený víkend a něco jiného je, když odjíždíte například na měsíc pryč. Vše, co pro takovéto cestování budete potřebovat, najdete na adrese profikufry.cz.

Aby bylo cestování zábava

Barvy neodmyslitelně patří do našich životů. Toho jsou si výrobci napříč celým průmyslem vědomi, a proto nabízejí svým zákazníkům všechny možné věci v celé paletě barev. Cestovních tašek a kufrů samozřejmě nevyjímaje. O čemž se můžete ostatně přesvědčit sami, na již zmíněné adrese profikufry.cz. Velké i malé cestovní tašky zde hrají skutečně všemi možnými barvami, tudíž je zaručeno, že si vybere každý. Co se týká materiálů, i v tomto ohledu je na výběr: cestovní plastové kufry, či textilní kufry.

Sbaleno kamkoli

Na již zmíněném webu nepořídíte jen nejrůznější velikosti a barvy cestovních kufrů. Nabídka je dostatečně bohatá, aby si zde vybrali skutečně všichni. Najdete zde tedy například stylové nákupní tašky, dále také kabelky, či pilotní kufry. Nebylo zapomenuto ani na cestovní doplňky, které jsou bezesporu další nepostradatelnou součástí cestování. A tak si na e-shopu profikufry.cz můžete dále vybrat z nabídky zámků na kufry, obalů na kufry, jmenovek na zavazadla a z mnohého dalšího. Prostě a jednoduše bylo skutečně myšleno na všechno a zaručeně si zde vybere i ten nejnáročnější zákazník.