Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Srpen 2015

Co víc si přát než Poison Bite

Co víc si přát než Poison Bite

Každý internetový portál má jistě svá pro a proti. Je nutné si dobře vybrat. Pokud chcete ale vsadit na jistotu a vědět, že jste se nespletli, pořiďte si svůj nový piercing tunel a mnoho dalšího právě na webu poisonbite.eu. Internetový portál je k dispozici každé generaci a dozajista si na něm každý najde to své. Jsme také připraveni diskusi a případným návrhům na zlepšení či rozšíření sortimentu. Proto i vy přijďte vyzkoušet naše služby a uvidíte, že budete maximálně spokojeni, a to zejména s širokostí a pestrostí sortimentu od náušnic počínaje, přes roztahováky a až po náramky konče. Těšíme se na brzkou spolupráci.

Upřednostňujete barvy před přírodním vzhledem?

Upřednostňujete barvy před přírodním vzhledem?

Nebojte se jich a vsaďte na ně! Vhodně barevně sladěné obklady do koupelny a dlažba do koupelny vás dokáží hned po ránu nabít pozitivní energií a vybavit vás (třeba na cestu do práce) pocity, které vám pomohou váš náročný den dobře zvládnout, a nejen přečkat. Koupelnové doplňky v kontrastních barvách mohou tyto pocity nabuzenosti ještě umocnit. Inspirujte se třeba na internetu, v různých časopisech a katalozích, nebo ještě lépe – poraďte se u kvalitních prodejců.

Koupelna jako u babičky

Jako u babičky

Jedním z velkých trendů je stylizování našich domácností do starobylého stylu. Koupelnový nábytek je toho jasným důkazem. Na již uvedené internetové adrese si můžete pořídit krásný nábytek do vaší koupelny ve stylu 30. let 19. století, který navodí vaší koupelně nádech historie, ovšem v moderním provedení. Retro koupelny jsou oblíbeným trendem v koupelnovém nábytku, kterému velmi snadno podlehne každý, který má alespoň trochu ráda staré dobré

Profesionálny výrobník ľadu

Profesionálny výrobník ľadu

Co se týče výroben, provozoven, restaurací, barů, nemocnit a dalších zařízení, standardem je vždy profesionálny výrobník ľadu, který dokáže pokrýt požadovanou kapacitu. A nejen to. Ať už jde o výrobníky ledu nebo třeba drtiče ledu, nejedná se o žádná monstra, ale o elegantní přístroje s příjemným a líbivým designem. Pokud se obáváte, že obsluhu těchto profesionálních, vysoce výkonných přístrojů nezvládnete, buďte bez obav. Jsou konstruovány tak, aby jejich obsluha byla jednoduchá, ba přímo intuitivní. Navíc jsou tiché a dovedou vyrobit klidně až 500 kg ledu za den. Jakou kapacitu přístroje zvolíte, záleží jen na vás.

Zvolit můžete i způsob chlazení. Pokud máte dostatek prostoru, jsou pro vás připraveny přístroje chlazené vzduchem (vzduch musí volně proudit), nebo se můžete rozhodnout pro systém, který spočívá v chlazení vodou.

Ledové království

Ledové království

Ve dvacátém prvním století již není problém si mezi ledy i vybrat, protože je k dostání velké množství typů a druhů. Je tedy jistota, že si skutečně vybere každý, i ten nejnáročnější zákazník. Kvalitní výrobník ledu je dnes již tak perfektním vynálezem, že si můžete přímo vybrat, který typ ledu vám vytvoří. Od klasického a běžného ledu kostkového, přes ledovou tříšť a šupinkový led, až po kalíškový led, není problém vše získat a vyrobit. Technika je již tak daleko, že si každý opravdu přijde na své a nemusí se bát, že by si nevybral. Výrobníky ledu Brema zajistí pro své zákazníky jen a jen perfektní a profesionální služby a výrobky.

Retro koupelny jsou hitem

Historie se opakuje nejen v dějepise, ale také v módních trendech, což jste rozhodně také už zaregistrovali. Pokud ne, stačí se podívat na specializovaný internetový obchod s koupelnami na adrese sapho-koupelny.cz. Zde můžete zjistit, že retro koupelny jsou, co se týče zařizování interiéru číslem jedna. Pořídit si koupelnu jako z dob první republiky je jednou z možností, pokud vás neláká současná moderna minimalismu. Záleží čistě jen na vašich preferencích a stylu. Každopádně si každý zaručeně od Sapho koupelen vybere tu svoji.

Prvořadá je kvalita

Pokud jste v nedávné době zařizovali či rekonstruovali svůj domov, pravděpodobně dobře víte, kolik peněž taková sranda spolkne. A pravděpodobně také asi dobře víte, že koupelna je hned po kuchyni (v některých domácnostech to může být výjimka) druhou nejdražší místností v domě. Zejména, pokud si potrpíte na kvalitu, která je v tomto případě rozhodně důležitým ukazatelem. Přeci jen takovýto projekt stojí dost energie a času, tudíž když už se do něj pustíte, tak jednou a pořádně. Proto je důležité si dát při výběru záležet. Kvalitní koupelnový nábytek proto rozhodně hledejte u firmy Sapho.

Řešení pro všechny koupelny

Ne každý má na koupi rozlehlého půdního bytu. Přeci jen se velká většina z nás musí ve svém bydlení trochu uskromnit. Nicméně i klasická malá paneláková koupelna může být moderní, stylová a krásná. Přesvědčit se o tom můžete například na adrese sapho-koupelny.cz, kde se můžete nechat inspirovat nejrůznějšími provedeními malých panelákových koupelen, kde se bojovalo o každý centimetr navíc.

Jestli vás zajímají jen drobné koupelnové doplňky, či rovnou obklady do koupelny, rozhodně si u firmy Sapho přijdete na své. Ve své paletě zboží nabízí naprosto vše potřebné co je třeba k zařízení krásné a moderní koupelny ať už do panelákového bytu, nebo do komfortního rodinného domu.

Mrkev

Mrkev patří mezi kořenovou zeleninu a svůj původ má až v jižní Asii (konkrétně v Pákistánu, Afghánistánu a Íránu). Během dvanáctého století se mrkev dostala i na západ Evropy a do Číny. V současné době je pěstována již po celém světě. Mrkev je bohatá na vitaminy, minerály, antioxidanty a vlákninu.

 

Pokud chcete z mrkve dostat co nejvíce látek do svého těla, nejezte ji syrovou, ale uvařte si ji (nejlépe na páře) nebo ji alespoň lehce poduste. Také k ní přidejte trochu tuku (vitamin A je rozpustný v tucích). Syrová mrkev má velmi tuhé buněčné stěny a naše tenké střevo z ní nedokáže vstřebat betakaroten – nebo jen v minimálním množství.

 

Jaký je rozdíl mezi mrkví a karotkou?

 • Mrkev – pozdní odrůda mrkve, větší, vhodná ke skladování
 • Karotka – raná odrůda mrkve, jemnější dužina

 

Mrkev obsahuje velké množství cenných látek. Nejznámější z nich je asi betakaroten, který může právě za oranžovou barvu mrkve. Betakaroten patří mezi antioxidanty, pomáhá chránit naše tělo před nachlazením, udržuje zdravé vlasy, pleť a oči. Navíc pomáhá i v boji proti nádorovým onemocněním. V mrkvi navíc najdeme vitaminy E, D, K, C a vitaminy skupiny B. Z minerálních látek je to pak vápník, sodík, hořčík, jód, draslík, selen, mangan, železo, fosfor, zinek a měď. Za zmínku stojí i podíl lecitinu, selenu, vlákniny a glukózy.

 

V čem nám může pomoci mrkev?

 • Pomáhá upravit zažívání – zbavíte se zácpy i průjmu
 • Zvyšuje celkovou odolnost organismu
 • Chrání tělo před volnými radikály
 • Zvyšuje plodnost a to zejména u mužů
 • Posiluje zrak
 • Chrání sliznice, srdce a cévy
 • Je vhodný pro těhotné ženy
 • Podporuje zdravý růst dětí
 • Budete mít po něm krásnou pokožku a pleť, vlasy i nehty
 • Urychluje hojení ran

 

Mrkev si u nás za ta léta našla široké uplatnění v kuchyni. Můžeme jí jíst jen tak syrovou, udělat z ní salát, podusit jí, přidat ji jako přílohu k masu, uvařit z ní polévku, udělat pomazánku nebo ji třeba zakonzervovat či zamrazit na zimu. Z mrkve můžeme využít i zelenou nať. A pokud ji nebude chtít, pochutnají si na ní morčata nebo králíci.

 

Mrkev je třeba skladovat na chladném a temném místě a pravidelně kontrolovat její stav. Mrkev je důležité připravit (očistit a omýt) až těsně před zpracováním nebo před konzumací. Jinak vám dlouho nevydrží a navíc byste zničili vitamin C a další důležité živiny.

Zařizujeme koupelnu

Jestliže vás v nejbližší době čeká zařizování nové koupelny, je potřeba abyste se obrnili potřebnou dávkou energie a finančních prostředků. Koupelna je totiž jednou z nejdražších místností v domě. Není se čemu divit. Sprchové kouty jsou v dnešní době doslova výkřikem moderní technologie a koupelnový nábytek zejména od renomovaných značek jsou také výkřikem poslední doby. Pokud si ovšem potrpíte na kvalitu, nicméně za ni nejste ochotni dát své kompletní naspořené úspory, rozhodně se vydejte prozkoumat specializovaný internetový obchod, který najdete na adrese sapho-koupelny.cz

Má to styl

Když už zařizovat koupelnu, tak jedině tak, aby měla styl. I z obyčejného ranního čištění zubů můžete mít oblíbený ranní požitek, když si je budete čistit v prostředí retro koupelny. Ano, přesně tento styl koupelen je totiž boomem poslední doby. Úžasně stylový koupelnový nábytek, který autenticky navozuje atmosféru 30. let 19. století je naprostou senzací. Pokud jste ovšem milovníky tohoto stylu. Jestli spíše vyznáváte jasnou modernou, tak se zaručeně i pro vás něco najde.

Barvy do koupelny patří

Není snad nikdo, kdo by neměl rád barvy. A bydlení bez barev je tak trochu jako bez duše. To musíme uznat všichni. Proto firma Sapho nabízí také moderní koupelnový nábytek, který doslova hraje všemi možnými barvami. Velmi oblíbené jsou také kombinace přírodních barev a materiálů. Obklady do koupelny spolu s dlažbou a samotným nábytkem tak může vytvořit jednotnou harmonii barev.

Ať už potřebujete do své koupelny cokoliv, po sebemenší doplňky až po sprchové kouty či vodovodní baterie, můžete si být jistí, že si přijdete na své právě u firmy Sapho. Ta se totiž snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi, ať už má jakékoliv přání a požadavek. Ostatně přesvědčit se o tom můžete právě teď na již zmíněné adrese sapho-koupelny.cz.

Luxusní koupelna snadno a rychle

Zařizování nebo rekonstrukce domova není jen otázkou dostatečných finančních prostředků, ale také spousty energie, času a v neposlední řadě také nervů. Jak z toho všeho elegantně vybruslit se zachováním zdravého rozumu a přitom si zařídit krásný domov? Využijte možnosti online obchodů. Například v případě zařizování koupelny můžete využít specializovaného internetového obchodu Sapho. S touto firmou a s jejími produkty se můžete blíže seznámit na její domovské internetové stránce, kterou najdete na adrese sapho-koupelny.cz.

Nakupujte chytře

Pravděpodobně všichni, když už se pustíme do rekonstrukce koupelny, chceme, aby nás za prvé moc nestála a navíc aby byla co nejkvalitnější. V tomto případě určitě využijte služeb firmy Sapho. Ta totiž nabízí ten nejkvalitnější koupelnový nábytek za sympatické ceny. Pokud máte už teď jasnou představu o tom, jak by vašeho koupelna měla vypadat, tím líp. Na již zmíněné internetové adrese se jedině přesvědčíte o tom, že tato firma rozhodně uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Moderna i retro

Každý máme svůj oblíbený styl v oblékání, v četbě knih a stejně tak i v zařizování našich domovů. Někdo miluje modernu, jiný klasiku a někteří se rádi vracejí do minulosti. Ať už patříte ke kterékoliv skupině, rozhodně si i v na sapho-koupelny.cz přijdete na své. Například retro koupelny slaví v poslední době velký úspěch. Stylový koupelnový nábytek a doplňky navozující atmosféru 30. let 19. století, ovšem v moderním provedení. Přesvědčit se o skvělém designu těchto koupelen a kvalitě výrobků můžete ihned na již uvedené internetové adrese.

Není snad nikdo, kdo by nechtěl mít krásný a moderní domov. Pokud k nim patříte i vy, rozhodně neváhejte a při zařizování svého domova rozhodně vsaďte na kvalitní zboží, které vám vydrží s nadsázkou na věky. Přesně takové nabízí i firma Sapho.

 

Podlahové rohože z gumy jsou velmi univerzální

Podlahové rohože z gumy jsou velmi univerzální

Pokud se rozhodujete, jakou krytinu zvolit na podlahy ve vašem provozu, může být guma dobrým řešením. Průmyslové podlahové rohože z gumy jsou univerzální, odolné, cenově dostupné a tedy i velmi žádané. Za příznivou cenu získáte krytinu se špičkovými mechanickými vlastnostmi a rovněž i dlouhou životností. Hitem posledních let jsou gumové desky na podlahu v podobě jakési dlažby. Ta se dá použít nejen do interiéru, ale i do exteriéru. Odolá vlhku i špíně. Na výběr jsou různé desény, velikosti a tloušťky.

Cestujte bez starostí o servis a údržbu

Cestujte bez starostí o servis a údržbu

Obytné vozy půjčovna přinášejí svobodu cestování bez starostí o údržbu a servis. Zapůjčte si karavan v top stavu a užijte si dovolenou plnými doušky. Obytné vozy vám jsou k dispozici v několika velikostech a typech, i jejich vybavení se trochu liší. Na výběr máte z vozů jednodušších i luxusních. Karavany půjčovna vám doporučí ten nejvhodnější, pokud si nejste úplně jisti. Všechny jsou účelně, jednoduše a přitom moderně vybaveny. Mají místo na spaní, úložný prostor, kuchyňku, jídelní kout i odpočinkovou zónu. Konkrétní podoba příslušenství a jeho rozmístění se různě liší. Každý si může vybrat podle požadavků, momentálních potřeb a představ.

Jak probíhá montáž LPG

Jak probíhá montáž?

Vyberte si pokud možno takovou společnost, která vám nejprve provede diagnostiku řídící jednotky motoru a zhodnocení všech aspektů, které by mohly ovlivnit následnou přestavbu LPG. Po diagnostice, ke které se používá přístroj s kompatibilním operačním systémem, přichází na řadu montáž jednotlivých součástí a komponentů. Které jsou ty hlavní?

 • Plynová nádrž- mívá různé objemy, záleží na typu auta a také na dohodě se zákazníkem
 • Plnící koncovka plynu
 • Přepínač mezi plynem a benzínem
 • Ukazatel výšky hladiny v nádrži
 • Další komponenty nezbytné pro provoz

Rovnátka Praha pro děti i dospělé

Rovnátka Praha pro děti i dospělé

Pokud jste zanedbali rovnání zubů v dětství, není všem dnům konec. Zuby lze alespoň částečně srovnat i v pozdějším věku. Výsledky s rovnátky Praha mohou být až překvapující. Ortodoncie Praha sice nedokáže vyloženě zázraky, ale zvládne mnohé vylepšit. Nikdy není úplně pozdě.

Investujte rozumně do nových pneumatik

Investujte rozumně do nových pneumatik

Pneumatiky jsou investicí na několik let. Investujete do zážitku z jízdy, bezpečnosti na cestách a také do pohodlí. Bez vhodně zvolených letních a zimních pneu se nám nebude dobře jezdit a brzo si stejně budeme muset koupit nové. Nakupovat se dá online i přes internet. Mnoho lidí dnes dává přesnost nákupu přes e-shop. Výborný je právě i pneuservis Praha, který nabízí mnoho položek v online prodejně s dopravou až domů.

Upřednostněte kvalitní materiál i kvalitní práci

Upřednostněte kvalitní materiál i kvalitní práci

Pokud chcete šetřit energii, peníze a chránit životní prostředí, volte hliníková okna Brno nebo hliníková okna Praha, která kromě jiného splňují i nejvyšší požadavky na odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům.

Nová fasáda vašeho domu či firmy bude sice bezvadná, ale chcete-li zevnějšek nemovitosti upravit kompletně, bez oken to nepůjde. A pak, přece nebudete energetickým závodům donekonečna platit ty nehorázné sumy za energii! Navíc nová okna -  to je vaše jediná možnost, jak se zbavit mokrých parapetů a mokrých zdí po dešti. A pokud sáhnete po takovém designu, který bude ladit s tím již zavedeným nebo rodícím se, stane se vaše nemovitost jedničkou mezi ostatními.