Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Erotické masáže Praha

Zažili jste už erotickou masáž s krásnou mladou masérkou? Podělím se vámi o mé zkušenost z návštěvy erotického salonu ANGELS.

Jak tato erotická masáž probíhá?

Nejdříve se musíte objednat. Je zde více způsobů, telefonicky, smskou nebo nově online rezervací. Já si oblíbil online rezervaci. Zvolím si masérku, datum a automaticky mi vyskočí volné časy. Pak už jen vyplnit nick, telefon a email. Vždy proběhne telefonické ověření. Objednání je většinou možné z minuty na minutu. Masérek je salonu dostatek a jen zřídka se mi stane, že je obsazeno a musí se objednat na později.

Vše je diskrétní a masážní salon je v neoznačeném studiu. Už při příchodu se vás ujme objednaná masérka a po celo dobu se o vás stará. Přivítání je vždy s úsměvem a konverzace na prolomení ledu. Zavede vás do salonku, kde vysvětlí postup a navrhne koupel. Pokud máte zájem, do sprchy jde masérka s vámi. Doporučuji pro navození atmosféry.

Po sprše odcházíte opět do salonku s futonem a voňavých svíček a s relaxační hudbou pro podbarvení zážitku. Ulehnete na břicho a masérka zcela nahá začíná masírovat. Od chodidel po celém těle vám masíruje lehkou relaxační masáží. Využívá k masáži celé tělo včetně ňader a zadečku.

Druhá fáze masáže probíhá po otočení na záda. Opět masáž po celém těle včetně intimních partií. Masáži penisu je kladena obzvlášť péče. Nejedná se o klasické nahoru a dolu, ale o opravdovou masáž penisu. Ta vás přivede do neuvěřitelné extáze. Vyvrcholení však masáž nekončí. Masérka stále jemnými doteky udržuje atmosféru. Postupně masáž končí.

Možnost společné sprchy je samozřejmostí. Po celou dobu máte možnost občerstvení z minibaru. Prostředí je velmi vkusné a designové. Nejedná se o žádné červené stěny s doplněním čajových svíček jako při rituálním obřadu. Naopak se cítíte jako v luxusním hotelu.

Erotická masáž v podáni salonu Angels je famózní. Vyčnívá z řady „zoufalých“ salónů, které vlastní bývalé masérky. Jsou zde dodržovány nejpřísnější pravidla a maximální pro zákaznický přístup. Je zde cítit i pohodová atmosféra z modelek, které jsou zde evidentně spokojené.

Až budete mít chuť se odreagovat a uvolnit, erotická masáž je to nejlepší. Tělo se uvolní masáží, vy vypustíte páru masáží penisu. Pokocháte se pohledem na krásnou masérku masérku, které se můžete povrchově dotýkat.

Masážní salon Angels najdete na www.angelsmasaze.cz

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat