Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Archive for Duben 2013

Luxusní designové koberce

Luxusní koberce představují nejen estetický a praktický prvek mnoha interiérů, ale v případě exkluzivních a designových kobrců se také jedná o dobrou investicí do budoucna. Koberce od De Luxe Carpets jsou v převážné většině vyráběny z vlny. Vlněné koberce představují nejen ekologický produkt, ale vlna má zároveň řadu pozitivních vlastností – je příjemná na dotek, má vynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti apod.

Koberce z vlny či z polyesterové příze jsou označovány jako tzv. koberce shaggy. Jedná se o koberce s vysokým vlasem, které poskytují příjemné taktilní zážitky. Mnoho lidí si myslí, že údržba těchto koberců je náročná. Pravda je však taková, že vyžadují úplně stejnou péči jako běžné koberce. Shaggy koberce jsou pro svůj moderní vzhled vyhledávaným doplňkem, z nabídky obchodu Del Luxe Carpets si určitě vyberete i vy.

Thajské masáže Praha

Pokud hledáte možnost odpočinku a relaxace po velmi náročném a namáhavém týdnu v práci, neměli byste váhat ani chvíli a vyzkoušet naše masážní studio Thajské masáže Praha. Pokud Vás naše nabídka masáží zaujala, navštivte naše pobočky a užijte si chvíle relaxace a pohody při thajské masáži na vlastní kůži. Zaručíme Vám, že se o Vás postarají velmi zručné a zkušené ruce našich profesionálních masérek a masérů.

Thajská masáž v Thajském ráji

Naši maséři a masérky se o Vás postarají a bez různých injekcí nebo léků dokážou vyléčit různé nemoci. Dále Vám při masáží navodí výbornou a odlehčující atmosféru, která zaručuje kvalitní relaxační požitek. Toto všechno nabízíme v Thajském ráji, a to i v rámci našich poboček, proto byste neměli váhat ani minutu a sami se přesvědčit o našich kvalitních praktikách při thajských masážích v Praze.

Odborníci na thajskou masáž

Jestliže chcete opravdu odbornou masáž, která Vám pomůže od bolesti či jiných nemocí, měli byste navštívit thajskou masáž v Praze, kde tuto masáž provozuje kvalifikované studio Thajský ráj thajské masáže Praha – nebo některou z dalších našich poboček. Při této masáži je kladen velký důraz na profesionalitu, kterou Vám u nás zaručí vysoce kvalifikovaní maséři ve svém oboru, kteří Vás dovedou k vysněné uvolněnosti a pocitu relaxace.

Thajská masáž v Praze

Pokud toužíte po opravdu vynikajících chvílích pohody a relaxace, neváhejte ani chvíli a přijďte navštívit kvalitní masážní studio, kde se soustřeďujeme právě na thajské masáže. Thajské masáže Praha Vás určitě okouzlí svou dokonalostí, proto jestli máte o tuto masáž zájem, zajděte si do některého z našich masážních salónů, které se vyskytují na různých místech po Praze.

Studio Thajský ráj – thajské masáže Praha

Thajský ráj je specialistou na thajské masáže v Praze. Můžeme Vám zaručit vysokou kvalitu těchto masáží, protože se o Vás postarají maséři a masérky, kteří prošli školou thajských masáží v chrámové škole Wat Pho v Bankoku. Toužíte po uvolnění od bolesti zad, páteře či šíje? Navštivte thajské masáže Praha, kde Vám pomohou uvolnit Vaše tělo i mysl.

Navštivte některou z našich poboček thajských masáží po Praze:

  • pobočka Staroměstské náměstí 16
  • pobočka Václavské náměstí 18
  • pobočka Celetná 9
  • pobočka Mostecká 22

Nahlédněte na naše webové stránky thajsky-raj.cz, kde si můžete objednat dárkové poukazy!

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu. Investoremje bankéř. Rekonstrukce domu byla naplánována na míru čtyřčlenné rodině.
Dům se nachází v oblasti bývalých sléváren tato oblast je dnes již součástí regionálního parku. Klient se rozhodl především pro toto místo, kde stál starý dům z cihel se suterénem, právě kvůli umístění pozemku v přírodě. Při rekonstrukci domu se ukázalo, že domek byl postaven z historických cihel. To bylo hlavním důvodem, pro způsob
rekonstrukce, jak byla provedena. Původní dům sám o sobě nebyl tak velký, jak čtyř členná rodina chtěla, aby jejich dům byl, proto se rozhodli při rekonstrukci domu postavit svůj nový domov ze skla a to kolem historického cihlového domu.

Více na www.palazzio.cz

 

Elektrikář Kokeš, to je záruka kvalitní práce

Pokud žijete v Praze a okolí a potřebujete pomoci nebo jen poradit s elektřinou a vším, co s ní souvisí, zvolte služby firmy elektrikář Kokeš. Máme již letité zkušenosti a na našich stránkách si mimo jiné také můžete přečíst velice kladná hodnocení od zákazníků, kteří již využili našich služeb. Obliba společnosti Elektrikář Kokeš stále roste, a to je také důvodem pro nejrůznější vnitropodnikové renovace, které se líbí zákazníkům. S našimi abonenty také spolupracujeme a velmi rádi využijeme jakékoliv jejich návrhy a zlepšováky. Společně spravíme a zrevidujeme elektřinu všem v Praze 1-10, ale také v okolí.

Provedení elektro revize v krátké době

Provádíme také elektro revize bytů, domů a také celých komplexů a velkých budov. Dle referencí se dozvíte, že již jsme měli tu čest pracovat pro některé veliké a stabilní společnosti, kde jsme měli velmi lukrativní zakázky. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. Každá revize vyžaduje pečlivý přístup a zkušeného elektrikáře a kvalitní průzkum daných nedostatků. Naši odborní pracovníci jsou vybíráni jen z těch nejlepších a nejzkušenějších, proto jsme pro vás zárukou správných revizních postupů.

Reference a kladné ohlasy našich zákazníků

Na webu naší společnosti naleznete také reference. Jsou zde ohlasy, a to většinou kladné, od velkých firem, ale také od soukromých osob, které využili našich služeb v oblasti působnosti Praha 1-10. Spokojenost s naší prací v oboru elektro je pro nás také motivačním prvkem, který nás žene dál, a pomáhá k rozvoji naší společnosti. Elektrikář Praha vám poskytne rychlé, přesné, kvalitní, dostupné a hlavně levné služby. Budeme pak rádi, když také přispějete svým kladným hodnocením. Cesta ke spokojenosti pro pražáky, kteří mají jakýkoliv problém s elektřinou, je kvalitní elektrikářská firma. Zkuste oblíbeného Kokeše.

Dřevostavby a projekty bungalovů

Uvažujete-li o vlastním bydlení, rodinném domu či stavby ve stylech
bungalovy bungalovy? Je určitě vhodné dozvědět se napřed bližší informace k různým typům staveb, které pro Vás přicházejí v úvahu a rozhodnout se až podle konečných závěrů. Někdo dává přednost koupi bytu, či rekonstrukci starší nemovitosti, ale kdo z nás nikdy nepřemýšlel o stavbě vlastního rodinného domu podle svých představ?
Problém koupě již stávajících nemovitostí je ten, že Vám nemusí ve všem naprosto vyhovovat. U starších staveb je obvykle nutná rekonstrukce, kde je třeba krom fasády zrenovovat vnitřní technologické vybavení, zkontrolovat stabilitu a kvalitu stavby, pokud Vám nevyhovuje umístění stávajících místností, tak vše přemístit, nedá se zde ovšem příliš zvýšit kapacita, neboť se ve většině případů jedná pouze o novou obálku a nový „vnitřek“, ne však o nový objekt. Moderní byty, které jsou nabízeny, jsou jistě technicky i technologicky velmi vydařené, zase Vám ale nemusí vyhovovat ve všem, počínaje nesympatickými sousedy, přes ztrátu určitého soukromí, absenci zahrady, nevhodné rozmístění místností, konče špatným výhledem a rušnou lokalitou.
Dřevostavby podle výběru z katalogů projektů to znamená mít vše zařízeno podle sebe, podle vlastních představ. Někdy se zdá výhodná koupě některého typového domu, kterou se to na internetu jen hemží, ale to nemusí být vždy výhra. Uznejme, že obrázek takové stavby vypadá velmi lákavě, neboť nám předem ukazuje, co vlastně chceme, i když jsme o tom dříve nevěděli, vybíráme podle velikosti, podle zdařilé vizualizace nebo podle barvy střechy. Ani to ale nemusí být nejlepší řešení, neboť typový dům má některé vady, které musíme vzít na vědomí, když se pro něj rozhodneme. Tedy kromě toho, že je opravdu typový a Vy jste hákliví na sdílení totožné stavby s jinými lidmi a máte rádi jedinečnost a originalitu.
Nejprve si musíme uvědomit, že se jedná jen o stavbu samotnou, která nemá nic společného s umístěním. Je to, jako byste si koupili novou lampičku. Kromě vzhledu, aby vám pěkně ladila s designem obývacího pokoje, je důležité také to, aby se dala napojit na kabel s elektřinou, natočit na místo, kam potřebujete svítit, a aby se vůbec vyplatila. Máte-li již koupený pozemek s určitou orientací ke světovým stranám, je potřeba správně vyřešit také orientaci samotného rodinného domu, protože např. v koupelně nepotřebujeme tolik světla jako v ložnici, obývací pokoj také nemůže být ponořen celý den ve stínu, zatímco třeba komora to s klidem vydrží. A do toho budete chtít dětský pokoj natočit směrem k lesu a vznikne nám origami, které se ani postavit nedá.
Další věc: napojení na veřejné sítě. Čím problematičtěji budou místnosti umístěné, tím hůře se k nim budeme dostávat s potrubím. Také u lampičky můžeme použít prodlužovačku a tím ji připojit k elektřině, ale tím pádem ji musíme vést buď středem pokoje, nebo podél stěn, čímž použijeme zbytečně mnoho materiálu. Vzhled také hraje důležitou roli, jen si vzpomeňme, kolikrát jsme se procházeli po ulici a najednou nás do očí udeřil dům, který do stávající zástavby naprosto nezapadal. Možná chtěl majitel na sebe upozornit, možná si umínil, že půjde proti proudu, ale tím, že porušil určitou „pospolitost“, najednou jakoby ubral na kráse. Přitom jeho dům může být pěkný, ale na tohle místo se prostě nehodí. Představme si například roubenky, vedle nichž se rozkládá vila s balkónky, balustrádou s kuželkami a plastovými okny.
Projekty na míru jsou nejlepším způsobem, jak se vyhnout všem těmto problémům, je spolupráce s architektem a stavba rodinného domu na míru. Můžete zde uplatnit jak své představy a nároky, tak také zjistit různá úskalí a dozvědět se řadu vhodnějších variant a řešení. Tyto možnosti a kvalitní provedení nabízí mnoho renomovaných firem, např. stavební firma Spirax a jiné. Stavba bude navržena dle orientace pozemku, podle jeho rovinatosti či svažitosti, okolní zástavby… S návrhem je možné tvůrčím způsobem pracovat od výběru tvarů i velikostí, propojování místností přes hru se světlem až po řešení různých výhledů a průhledů. Také tyto na první pohled drobnosti dodají na individualitě a jedinečnosti.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kterou vám nabízí realizace zahrad

Zahrada je pro mnoho lidí jediným místem, kde mohou mít své soukromí pro odpočinek nebo další volnočasové aktivity. Ne každý má ovšem možnost takové výhody využít. Pokud tedy patříte mezi ty šťastné, kteří svoji zahradu mají, měli byste této možnosti využít pro kvalitnější realizace zahrad, které přemění vaši zanedbanou zahradu v oázu klidu. Speciální zahradní firmy, které se zabývají návrhy a realizace zahrad vám mohou mnoho nabídnout.

Nejenom, že se postarají o přeměnu vaší zahrady od začátku až dokonce, ale pomohou vám také s výběrem vhodných rostlin, stromků, dekorací a potřebných funkčních prvků. V prvé řadě záleží na tom, k čemu má vaše zahrada sloužit. Zda zde budete pouze odpočívat, nebo se chcete věnovat zahradničení, či má být místem k hraní pro vaše děti. Každý účel totiž vyžaduje odlišný přístup, který zahajuje prvotní návrh zahrady a končí až při posledních úpravách zahrady.

Ušetřete za vytápění domu pomocí zateplení fasád

Každá koruna se vždy hodí a v případě, že peníze doslova vyhazujete oknem, to platí dvojnásob. Pokud vytápíte rodinný dům, který nemá provedené kvalitní zateplení fasád, pak opravdu své peníze oknem vyhazujete. Teplo, které vás má hřát, uniká nezaizolovanými okny, dveřmi i samotnou zdí. Abyste se pak zahřáli, musíte topit mnohem více a častěji, což rozhodně stojí peníze. Když si spočítáte výdaje za vytápění jedné topné sezóny, zjistíte, že to není žádná legrace.

Dobře provedené zateplení přitom dokáže tyto výdaje často zredukovat i na polovinu, což je rozhodně znát. Výdaje za vytápění stojí většinu populace desítky tisíc za jednu sezónu. Spočítejte si schválně, kolik peněz byste mohli během doby, kdy váš dům není zateplený, ušetřit. Společně se zateplením nabízí odborná firma také výměnu oken a dveří, rekonstrukce, opravy střech a v jejich nabídce neschází ani výstavba rodinných domů na klíč.

Fotokalendáře z Vašich fotek

Kalendáře jsou věcí, která je jednoznačně spjata s našimi životy a každodenními potřebami. Tento abstraktní systém, sloužící pro členění času a orientaci v čase, sahá již do dávné historie. Za svou dobu si kalendář prošel mnohými změnami a i nyní najdeme rozdílné varianty tohoto členění času. Nemusí to být pouze náboženské důvody, ale i prostý praktický fakt, umožňující například zemědělcům lépe pečovat o svou úrodu. Jako hlavní lze označit lunární kalendář, který známe z běžného života. Dále solární kalendář sloužící především výše zmíněným zemědělcům a kombinovaný lunisolární kalendář. S pomocí TiskProRadost.cz si můžete vytvořit kalendář přímo pro vás.

Nabízíme například vyhotovení nástěnného fotokalendáře, sestaveného z vašich digitálních fotografií přesně na míru. Kalendář bude vytištěn na pevný křídový papír v základním rozsahu 13 stran a pevnou zadní podložkou. Jestliže máte větší výběr fotografií, je možné naplnit až 25 stran. Pro ulehčení práce nabízíme zdarma ke stažení i kalendářové šablony, do kterých pouze vložíte předpřipravené fotografie, které mají být součástí vašeho kalendáře. Pokud si chcete dát záležet, můžete využít i možnosti úprav takových šablon. Váš kalendář pak bude ještě krásnější. Jako specialitu u nás získáte i možnost vyhotovení unikátního kalendáře Příjmenář, který obsahuje místo klasických křestních jmen příjmení. Mimo fotokalendáře na stěnu, tiskneme i stolní fotokalendáře. Jeho specifikum je 14 denní kalendárium, celkem 30 stran a oboustranný tisk na křídový papír. Návrh kalendáře si zhotovíte v programu AlbumMaker tak, abyste byli maximálně spokojeni s jeho podobou.

Zvolte fotokalendář, stolní či nástěnný, jako praktický a zároveň osobní dar svým známým, rodině nebo kamarádům. Společnými fotografiemi jim dáte najevo váš blízký vztah a potvrzení, že si jich velice vážíte. Fotokalendář – ten nejlepší osobní dar, který můžete dát.

Perfektní iPhone servis váš přístroj spolehlivě zachrání

Už se vám někdy stalo, že jste utopili svůj vlastní mobil? Z této šlamastiky vás stoprocentně vytáhne kvalitní a expresní iPhone servis. Tým profíků, který to se zařízením iPhone, iPad nebo iPod dokonale umí, se vašemu porouchanému přístroji podívá „na zoubek“ (zcela zdarma ) a opraví vzniklé škody. A nebojte se, neexistuje problém, s nímž by si zkušení odborníci nevěděli rady!

 

Online kontakt nebo osobní návštěva

Kontaktovat profesionální firmu iPhoneClinic.cz můžete telefonicky nebo na e-mail, a pokud jste z Prahy či blízkého okolí, je vám k dispozici i kamenná prodejna. Nejen vytopený přístroj řeší odborníci z pražské firmy, pomohou vám i s dalšími závadami. Součástí iPhone servisu je také odblokování přístrojů a opravy software za skutečně super ceny. Rychlý iPhone servis poskytuje služby i mimopražským zákazníkům. Poškozené zařízení stačí poslat poštou (spolu s kontaktem), následuje informace o zjištěných závadách a po jejich odstranění vám přístroj přijde zpět na dobírku. Zákazníci, kteří porouchaný iPhone, iPod nebo iPad osobně přinesou do prodejny, mohou za opravu platit svojí platební kartou.

 

Originální náhradní díly

Pro iPhone servis jsou používány jen originální náhradní díly, žádné napodobeniny. Garantována je preciznost, rychlost a záruka na servisní práce v trvání šesti měsíců. Výměna poškozených částí bude provedena na počkání, ať už se jedná o nefunkční displej, mikrofon či tlačítko on/off. Například rozbitý displej vám v iPhone Clinic vymění do dvaceti minut. Jaké činnosti ještě iPhone servis zahrnuje? Obrátit se na šikovné pracovníky můžete i  v případě, že se váš   iPhone, iPod nebo iPad nenabíjí ze sítě, zaseklo se tlačítko, popraskalo sklo apod. Jako bonus vám v iPhoneClinic.cz, při kombinaci více oprav najednou, poskytnou výrazné slevy! K servisním službám nad 2500 Kč získáte zdarma praktické pouzdro podle vlastního výběru.

Kompletní iPhone servis – svěřte svůj přístroj do rukou profíků

Porouchal se vám iPhone a hledáte kvalitní a rychlou opravu? Buďte v klidu, protože profesionální iPhone servis máte na dosah ruky! Stačí se online nebo telefonicky obrátit na servisní tým iPhoneClinic.cz, nebo se můžete v pražské prodejně zastavit osobně. Ani ta nejsložitější oprava vašeho iPhone není pro zkušené profíky žádný problém. Perfektně si poradí s každou nepříjemností, včetně utopeného přístroje či jiné nehody. Kompletní a spolehlivé servisní služby nabízí firma iPhone Clinic za dobré ceny, proto se nebojte specialisty na  iPhone servis kdykoliv kontaktovat!  

 

Zadarmo váš přístroj „prohlédnou“

Sehraný tým z iPhone Clinic se zaměřuje na expresní opravy zařízení iPhone 5, 4S, 4, 3GS a 3G. Dají vám do pořádku také The new iPad, iPad 2 a 4, iPad mini nebo iPod 4. Rychlý iPhone servis zahrnuje odbornou diagnostiku potíží (zdarma) a následné opravy, které spočívají například ve výměně displeje, poškozeného mikrofonu, tlačítka on/off a dalších částí. Pokud se stane, že se váš přístroj nenabíjí ze sítě, odborníci se spolehlivě postarají o nápravu. Precizně opraveno bude také rozbité sklo u vašeho iPhone, iPodu nebo iPadu, a vyřeší se i potíže se zaseknutým tlačítkem nebo jakákoliv jiná závada.

 

Proč využít služeb iPhone Clinic

Majitelé zařízení iPhone, iPod nebo iPad, kteří stojí o špičkové servisní služby, neváhají a včas kontaktují profíky z pražské firmy iPhoneClinic.cz Dokonalý  iPhone servis vám poskytne možnost oprav na počkání a záruku na servis v trvání šesti měsíců. Zákazníkům je garantováno, že během opravy budou použity pouze originální náhradní díly! Veškeré servisní služby lze uhradit platební kartou a při kombinaci více oprav najednou jsou poskytovány výrazné slevy. A jestliže nejste z Prahy či blízkého okolí? Nevadí, i tak můžete profesionální iPhone servis využít. Porouchaný přístroj pošlete jako zásilku poštou (spolu se zpáteční adresou) a po odstranění závady se vám na dobírku vrátí zpět.

Konvektomaty do každé kuchyně

Firma UNI market se zabývá realizací velkokuchyňských projektů a zakoupit si zde můžete vše, co potřebujete do vaší kuchyně v jídelně, či restauraci. U nás si můžete pořídit veškeré varné technologie, jako jsou myčky, konvektomaty, varné kotle a další potřeby do Vaší kuchyně.

Vše, co potřebujete pro svou kuchyň do Vaší restaurace, naleznete na UNI market gastro. Proto neváhejte a podívejte se na naši nabídku. Investujte s námi chytře. Náš proškolený tým Vám pomůže navrhnout kuchyň přesně podle Vašich představ.

Základní jednotkou každé velkokuchyně je varný kotel. V našem internetovém obchodě naleznete varné kotle válcové, čtyřhranné, malé kotle, nebo kotle vyklápěcí s míchadlem.

Důležitou součástí každé velkokuchyně je konvektomat. Konvektomaty patří mezi univerzální velkokuchyňská gastro zařízení a používají se pro přípravu většiny pokrmů. Můžeme v nich připravit masa, přílohy a jiné pokrmy. Konvektomaty Vám ušetří mnoho času i práce.

Pokud chcete nově zařídit, nebo renovovat vaši kuchyň v restauraci, je unimarket tou nejlepší volbou.

Tekutý kov

DCH – Sincolor je tradiční výrobce a dodavatel barev, který Vám zaručí maximální kvality, prověřené zboží a hlavně kvalitní zákaznický servis. Sincolor vám zaručí maximální kvalitu, prověřené zboží a hlavně kvalitní zákaznický servis.

Na našem eshopu naleznete například kvalitní polyuretanové barvy. Polyuretanová barva je vhodná pro lesklé nátěry dřeva a jiných savých materiálů pro interiéry a exteriéry.

V eshopu naleznete také kvalitní polyuretanové barvy a ředidla k nim potřebná. Ředidlo do polyuretanových nátěrových hmot LAU 6600 se nejčastěji používá u dvousložkových polyuretanových barev a laků. Při ředění nátěrových hmot je třeba použít pouze nezbytně nutné množství ředidla, aby se nátěrová hmota neznehodnotila přeředěním.

Vyberte si v našem eshopu tekutý kov FixMetal. FixMetal Alu je víceúčelová dvousložková hmota obsahující kovová plniva a je vhodná pro opravu kovových výrobků, zejména pro opravy děr, výtluků a drobnějších defektů vzniklých při výrobě, zpracování nebo užívání ocelových výrobků

Vyberte si u nás nátěrové hmoty ze širokého výběru na našem eshopu a ušetřete svůj čas i své peníze. Pokud potřebujete kvalitní nátěroví hmoty, podívejte se na naši nabídku.

Nejlepší dodavatel LED osvětlení

Elektřina je ok od roku dražší a tak je pro mnohé z nás důležité, co nejvíce ušetřit peněz za energie. Pro ty co chtějí ušetřit své peníze je tu úsporné LED osvětlení. Například LED žárovky mají oproti klasickým žárovkám mnoho výhod.

LED žárovka šetří energii i Vaše peníze, ale zároveň je ekologicky šetrnější k přírodě, než klasická žárovka. LED žárovky mají velmi mnoho výhod a praktický nemají žádné nevýhody. Mají mnohem delší životnost a jsou mechanicky odolné.

LED podhledová svítidla naleznou nejvíce své uplatnění jako osvětlení kancelářských prostor, osvětlení obchodů, vitrín a prezentací. Také se mohou použít v obytných částech bytů a domů.

Pokud hledáte kvalitní LED osvětlení, podívejte se na stránky eshopu shop.lumenmax.cz. Tento eshop se specializuje na LED osvětlení již od roku 2009. SKUPINA LUMENMAX je výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních výrobků na bázi technologie LED.

Klade velký důraz na co nejlepší kvalitu zákaznických služeb, garantuje Vám poprodejní podporu a servis. Nabízí Vám vždy nejlepší poměr kvality a ceny LED světelných zdrojů v celé EU, a nabízíme řadu řešení, které byste marně hledali u jiných dodavatelů.

Pořiďte si scopemetr

Měřicí přístroje jsou pro všechny z nás velmi důležité. Mnohým z nás usnadňují práci a zajišťují nám velmi přesné rozměry pro práci, kterou vykonáváme. Pokud potřebujete za sebou nechávat jen precizní práci, pořiďte si kvalitní měřicí přístroje, které naleznete na našich stránkách. Naše měřicí přístroje jsou vhodné pro profesionály, ale může si je pořídit každý kutil do své dílny.

Pro práci s elektrickým signálem bude každý odborník určitě potřebovat kvalitní osciloskop. Osciloskop se připojuje k měřenému signálu pomocí napěťových sond v případě měření napětí a pomocí proudových sond v případě měření proudu.

Také si u nás můžete pořídit scopemetr, neboli bateriový přenosný osciloskop. Scopemetr je kombinace osciloskopu, multimetru a záznamníku v jednom přístroji. Zvýší efektivitu Vaší práce všude tam, kde multimetr nestačí.

Kutil i odborník si mohou měřidla, které potřebují pro svou práci v eshopu meraky.cz. V eshopu Meraky.cz naleznete multimetry, zkoušečky, osciloskopy, klešťové ampérmetry, scopemetry, luxmetry, otáčkoměry, trasovače vedení, revizní přístroje, měřiče uzemnění, termokamery, měřicí kabely, přístrojové pojistky a mnoho dalších měřicích přístrojů.

Zavlažte svou zahrádku

 

Jste vášnivým zahrádkářem? Pokud ano, tak určitě víte jak důležité je pro Vaši zahradu správné zavlažování. Pokud chcete kvalitně zavlažit Vaši zahradu a zároveň ušetřit zdroje vody, pořiďte si kvalitní čerpadlo.

Dokonale vzájemně sladěné produkty pro zavlažování od společnosti Kärcher zajišťují zodpovědné zacházení s přírodními zdroji. Drahocenná voda tak bude využívána optimálně a smysluplně z hlediska ekologie. V našem eshopu Kolvet.cz  si můžete zakoupit postřikovače, pistole, zavlažovače, hadice, zavlažovací automaty, čerpadla a systémy pro připojení a uložení součástí.

Pokud potřebujete také kvalitního čisticího pomocníka do Vaší domácnosti, nebo firmy, podívejte se na nabídku čisticích strojů na Kolvet.cz. Naše stroje na čištění koberců udělají práci za Vás.

Kolvet.cz to je půjčovna kvalitních a výkonných vysavačů na koberce. Naše firma Vám zapůjčí vysavače od firmy Kärcher nachází na prvním místě mezi firmami, které nabízejí systémy čistění. Vysavače Vám zapůjčíme za výhodnou cenu a v termínu, který Vám nejvíce bude vyhovovat. Je zbytečné kupovat si drahé čisticí stroje, když si je u nás můžete levně půjčit.

Vysavače Kärcher nabízejí mnoho výhod, jako je bezhlučnost, a silný výkon. Velice profesionální čištění Vám nabídnou Parní vysavače Kärcher, které jsou velmi ekonomické.