Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Potěšte své blízké dárkovým poukazem

Pokud si váháte při výběru dárku pro svou přítelkyni, kamarádku, manželku, maminku, nebo babičku. Zkuste jim letos darovat něco výjimečného, co potěší každou ženu. Darujte jim krásu. Salón Aeditus nabízí různé zkrašlovací metody a příjemné a uvolňující masáže.  Každá žena je ráda hýčkána a tak dárkový poukaz s nějakým příjemným rozmazlováním určitě ocení.

Dárkové poukazy jsou pro Vás připravené v různých hodnotách. Můžete si vybrat poukaz za 500, 1000, nebo 2000 Kč. Obdarovaný si pak může zvolit to, co ho bude nejvíce lákat. Nebo si můžete vybrat dárkové poukazy přímo na nějaký dárkový balíček. Naše relaxační balíčky jsou vhodné pro ženy i pro muže.

Můžete například využít dárkové poukazy pro balíček Sen, kde si můžete užít čokoládovou masáž. Čokoládová masáž patří k nejoblíbenějším masážím, 100% čokoláda rozpuštěna v kokosovém nebo mandlovém oleji působí na všechny smysly těla.

Nebo si můžete vybrat balíček Exotika, pří které se úžasně uvolníte. Celotělová masáž horkými mořskými lasturami je velice luxusní a exotické ošetření pro ženy. Vitamíny a minerální látky obsažené v oleji a másle z kokosových a makadamiových oříšků má výrazný regenerační účinek. Neváhejte a zakupte dárkové poukazy a udělejte radost sobě i svým blízkým.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat