Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Zdravotní masáže, které Vás zbaví nepříjemných bolestí

Fyzioterapie, nebo také zdravotní masáže jsou pro člověka velmi důležité. Každý už určitě mnohokrát zažil bolesti zad, kloubů, nebo svalů. Příčin proč se tomu takto děje může být mnoho. Někdy se jedná čistě o svalovou záležitost, kdy dochází k bolestivému svalovému spasmu, nebo k hypertonu, kdy je zvýšené svalové napětí. Další příčinou bolesti může být kloubní blokáda, ke které dochází nejčastěji mezi jednotlivými obratli.

Cílem každé fyzioterapie je předcházení funkční poruše pohybového aparátu, reedukace špatného držení těla a správných pohybových stereotypů. Fyzioterapie se však především snaží odstranit příčiny bolesti, což může být běh na dlouho trať a je třeba trpělivosti, vytrvalosti a poctivosti.

Zdravotní masáže nám tedy velmi pomáhají. Už jen samotný dotek dlaní nás často umí uklidnit, a pokud se k tomu přidají přesné pohyby, dokáží tyto doteky naprosté zázraky.

Fyzioterapie Praha Vám zajistí, že už pro Vás nebudou určité pohyby jen bolestivou zátěží. Vyberte si třeba z variant čokoládových procedur, medovou masáž, masáž lávovými kameny nebo masáž horkými mušlemi. Dopřejte proto regeneraci sobě a svým blízkým a objednejte se k nám na příjemné a zdravé masáže.

Comments are closed.