Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vyzkoušejte kvalitní služby salónu Aeditus

Kosmetický salon Praha, který nese jméno Aeditus, je to nejlepší řešení pro všechny ženy, které se o sebe rády starají a nechtějí dovolit stárnutí, aby jim ubralo krásu a mladiství vzhled. V salónu si můžete vybrat příjemné masáže zad, nebo celého těla, které Vás dokonale zbaví stresu po náročném dnu.

Nebo můžete udělat něco pro Vaši postavu a zdokonalit tak Vaše křivky. Velmi oblíbenou a účinnou metodou je lymfodrenáž. V našem salónu si můžete vyzkoušet jak přístrojovou, tak i manuální lymfodrenáž. Lymfodrenáž napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém, a proto je vhodná na posílení organismu. Lymfodrenáž je nejen léčebná metoda, ale díky pozitivním účinkům na kůži a podkoží i účinným ošetřením celulitidy, otoků, pokožky, nebo pomáhá při migrénách.

V salónu Aeditus se používá výhradně přírodní kosmetika, protože Kosmetické přípravky jsou pro pokožku velmi důležité. Výtažky z léčivých bylin, vydatné obličejové masky a panenské rostlinné oleje dodávají pleti bioaktivní látky, vitamíny a minerály. Zlepšují stav pleti, regenerují pokožku i tkáně, působí blahodárně při kožních onemocněních.  Nabízíme Vám pouze kvalitní kosmetické ošetření v bio kvalitě s tou nejlepší kosmetikou na trhu.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat