Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Odborný technický překlad

Firma Globtran nabízí překlady jak obecné, tak i odborné i se soudním ověřením. Na trhu v oblasti překladů už působí deset let, a proto Vám také může zaručit tu nejvyšší kvalitu práce. Každý překlad je firma schopna zajistit v expresních časech a v jakýchkoliv formátech.

Od počátku naši činnosti klade firma Globtran důraz zejména na zajišťování komplexního řešení v oblasti firemní dokumentace a komunikace. Ve spolupráci s naším DTP studiem provede úplnou předtiskovou přípravu vašich dokumentů. Zhotovuje veškeré typy technické dokumentace s grafickým zpracováním jako v originále.

Pokud potřebujete například technický překlad, stačí se podívat na nabídku na našich stránkách a kontaktovat nás. U nás naleznete nabídku kvalitních technických překladů. To jsou většinou technické překlady standardních manuálů, návodů a provozních pokynů ke strojům a zařízením ze všech možných oborů. U technických překladů jsme schopni zpracovat dokumentaci nejen v papírové podobě, ale i v mnoha dalších vstupních formátech. Neváhejte a kontaktujte nás. Nechte si udělat práci jen u opravdového odborníka.

Comments are closed.