Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Kvalitní překlad od osvědčeného odborníka

Pokud hledáte kvalitní a stoprocentně správný překlad pro Vaše písemnosti, určitě si vyberte firmu Globtran.cz, která se překlady zabývá již dlouho a může Vám, tudíž nabídnou jen kvalitní a prověřené služby. Firma Globtran nabízí překlady jak obecné, tak i odborné i se soudním ověřením. Služby zahrnují tlumočení konsekutivní i simultánní včetně zajištění techniky pro tlumočení.

Pokud například potřebujete kvalitní technické překlady, není to pro naši firmu žádný problém. Takový překlad zahrnuje překlady standardních manuálů, návodů a provozních pokynů ke strojům a zařízením ze všech oborů. U technických překladů jsme schopni zpracovat dokumentaci nejen v papírové podobě, ale i v mnoha dalších vstupních formátech, viz ceny, doba dodání, formáty.

Pokud potřebujete spíše překlad, který musí obsahovat ověření ze strany soudem jmenovaného tlumočníka, není to rovněž pro naši firmu žádný problém. Jediné co potřebujete je originální dokument, nebo notářsky ověřenou kopii.

Našim klientům je zárukou, že pro ně neustále zvyšujeme kvalitu námi poskytovaných služeb. Pokud si pro svůj překlad vyberete právě naší formu, věříme, že budete stoprocentně spokojeni.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat