Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Stavební výtahy

Potřebujete pomoc na stavbě? Stavební výtahy, pracovní plošiny, vrátky, dopravník betonu? Na nás se můžete v tomto směru spolehnout, nejen že Vám všechno, co je pro rekonstrukci nebo novostavbu potřeba, ochotně zapůjčíme – ale zároveň zajistíme i montáž a provoz. Prostě vše v jednom, za jednotnou cenu, která Vám navíc ani zdaleka nevyprázdní kasu!

Půjčení výtahů za rozumnou cenu

Ušetřete finance výhodným pronájmem strojů, dejte na naše profesionální schopnosti. Zaručujeme férové jednání, vstřícnost a cenné rady, pokud je budete potřebovat. Potřebujete jen opravit hůře přístupnou fasádu větší budovy? Nebo rekonstruovat půdu, dopravit někam beton, osadit skla? Jsme tu pro Vás plně k dispozici, stačí se jen ozvat.

Zavedená a solidní společnost s mnohaletou historií

Stavební výtahy a pracovní plošiny ze Stros Sedlčany jsou osvědčenou kvalitou, která nezklame a dokáže se více než vyrovnat západním standardům. České stavebnictví není rozhodně nijak špatnou vizitkou našeho průmyslu! Naše společnost působí na tuzemském trhu již od roku 1991, má za sebou tedy dlouholetou tradici, jíž se nemůže dnes pochlubit jen tak někdo. V Brně jsme zavedenou společností, jejíž služby využívají jak jednotlivci, tak i větší firmy, máme za sebou celou řadu referencí, které Vám na požádání klidně ukážeme. Opravovali jsme i poměrně známé stavby v našem regionu, stačí nahlédnout do naší fotogalerie a možná budete překvapeni, co vše jsme za ta léta obsáhli.

Při dlouhodobé spolupráci vám můžeme nabídnout zajímavé slevy

Budeme rádi i za dlouhodobou spolupráci, v takovém případě Vám můžeme poskytnout zajímavou slevu. Stejně tak nabízíme i klasické sezonní slevy, například můžete hodně ušetřit při pronájmu našeho vybavení během jarních měsíců. Pokud váháte, co je vlastně vše potřeba pro Vaši stavbu, nechte si odborně poradit – jsme tu přeci pro Vás! Žádné starosti, zajistíme velmi rádi veškerý potřebný servis.

Comments are closed.