Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Jak být doma v pohodě? Obstarat si venkovní stínění!

Léto, to je koupání, ale především suché a horké počasí. Dobře to známe z minulých let. I když se může zdát, že letošní červenec je zatím tak nějak v normálu, ostré slunce se do našich příbytků stejně snaží dostat za každou cenu a vyhřát interiéry našich bytů, domů, chat a chalup na co nejvyšší možnou míru. Je fajn, že se jim můžeme bránit venkovním stíněním i vnitřním stíněním. Netrapte se nadměrným teplem a buďte doma v pohodě. Venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie a látkové rolety, vám umožní prožívat zbytek letošního léta v klidu a míru. Obraťte se na společnost Suncare hned teď. Výzva je určena všem lidičkám z České republiky! Avšak vy, kteří máte to štěstí, že žijete na Moravě nebo v Praze, radujte se, neboť vaše objednávky budou upřednostněny.

Zahradní pergola je jednička

Není nic krásnějšího, než sedět v letních měsících pod zahradní pergolou. Stoleček, křesílka, lehátko, voňavé kafíčko a dobrá knížka – paráda, co říkáte? To všechno samozřejmě můžete provozovat i bez zahradní pergoly. Věřte ale, že čas strávený venku na zahradě se vám velmi výrazně zkrátí. Před sluncem se totiž nebudete mít kam schovat a budete vyhledávat přítmí a chládek v interiéru. (Samozřejmě v případě, že jste si od společnosti Suncare zajistili dostatečné venkovní a vnitřní stínění.)

Vrata a brány proti zlodějům a proti bodavým vetřelcům sítě proti hmyzu

Letní období je také vhodný čas na dokončení stavebních prací, jejichž součástí jsou také vrata a brány. Sekční nebo rolovací garážová vrata zabezpečí garáž ve vašem dokončeném rodinném domě a jakmile přidáte oplocení, bude vaše teritorium dokonale vymezené a zabezpečené. Zabezpečit byste si však měli i okna a dveře proti drobným a bodavým vetřelcům. Bez sítí proti hmyzu se snad už nedá ani žít. Můžete si samozřejmě nechat viset v každém pokoji z lustru mucholapku, ale určitě uznáte, že to není ta nejlepší varianta.

Americká hypotéka – půjčka bez registru na cokoliv

Slyšeli jste někdy o nebankovních hypotékách? Pokud vás trápí nevýhodný úvěr na nemovitost, může právě nebankovní hypotéka, která je finančním produktem poskytovaným nebankovními investory, být tím, co vás tohoto úvěru může zbavit. Možná vás netrápí nevýhodný úvěr, ale chcete realizovat své plány dříve, než na ně našetříte finanční prostředky, můžete využít možnost takzvané americké hypotéky. I když v sousloví americká hypotéka zaznívá právě slovo hypotéka, měli byste vědět, že ji nemusíte použít pouze na řešení svého bydlení, ale můžete jejím prostřednictvím financovat svůj podnikatelský záměr, nebo odjet někam na báječnou dovolenou. Na rozdíl od bankovních půjček se jedná o americkou hypotéku bez registru. Dočkáte se tedy peněz i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.

Exekuce se může dotknout i vás. Jak situaci řešit?

Aniž to člověk plánuje, může se stát, že na jeho nemovitost je uvalena exekuce. Pokud jí chce zabránit, musí jednat rychle. Exekuce nemovitosti totiž znamená definitivní ztrátu nemovitosti. Pokud chce této exekuci zabránit, je třeba, aby co nejrychleji uhradil dluh a veškeré poplatky, které souvisí s exekučním řízením. Ve většině případů se však k exekuci schyluje proto, že člověk žádné finanční prostředky na uhrazení dluhu nemá. V tom případě je nutné požádat investory, zda by nepomohly s oddlužením nemovitosti, popřípadě s vyplacením exekuce.

Zastavení nemovitosti vám rozváže ruce k podnikání

Vlastníte nemovitost a je vám více než 18 let? V tom případě si můžete půjčit prakticky na cokoliv. Splácet pak můžete až 25 let, ve výjimečných případech i 30 let. Podmínkou půjčení peněz je to, že musíte svou nemovitost zastavit. Jedná se totiž o půjčku se zástavou nemovitosti. Zdá se vám to tak jednoduché, že máte pochyby o serióznosti takové půjčky? Není nic jednoduššího, než se obrátit na ostatní žádatele a zjistit si jejich zkušenosti. Vždy je však důležité probrat vhodnost nabízeného produktu s investorem a na všechno se dopodrobna zeptat. Stejné je to i v případě hypotéky bez registru.

Nedovolte, aby vám změny v pracovním právu utekly

Častokrát se v životě potkáme s tím, že potřebujeme být informováni o změnách v pracovním právu, právu nemovitostí či potřebujeme uzavřít smlouvu. Málokdo z nás je však v tomto směru odborníkem. A tak se může stát, že například smlouva, kterou nám předkládá druhá strana, případně i smlouva, kterou jsme si napsali sami, nebude vyhotovena správně a my se můžeme dostat do problémů. Stejné je to i v případě, že potřebujeme provést aktualizaci stávající smlouvy, která již pomalu pozbývá platnosti, nebo se okolnosti změnily natolik, že je potřeba, aby se to ve smlouvě odrazilo. A atypická smlouva pro zvláštní situace? Tak to už je doopravdy práce pro odborníka na slovo vzatého. Může jím být například Mgr. Daniel Macek, advokát.

Právní služby komplexně

Advokátní kanceláří maceklegal.cz vám však nenapíše pouze kvalitní smlouvu, ale poskytne vám veškeré kompletní právní služby, na jaké si jen vzpomenete. Nejčastěji se zaměřuje na poradenství a zastupování při právních řešeních: obchodních korporací, závazkových práv, vymáhání pohledávek, občanského práva, práva duševního vlastnictví a podobně.

Aby vás právo netrápilo

Své povinnosti si musí plnit každý zaměstnavatel i každý podnikatel. Je úplně jedno, zda řídí nějakou firmu nebo spravuje drobný e-shop. Vždy se musí jet podle pravidel. Často tato pravidla nejsou příliš srozumitelná ani právníkům. Výklad některých pravidel je totiž možný několika způsoby. Abyste si byli jisti, že e-shop, který provozujete, provozujete legislativně správně, měli byste si dokázat veškeré právní povinnosti provozovatele e-shopu také správně vyložit, porozumět jim. Starost o legislativu e-shopů však můžete klidně také vložit do rukou kanceláře maceklegal.cz. Do jejich rukou můžete vložit také starosti týkající se mediálního práva, práva společností a tak dále.

Rozvody vzduchu – topný systém starý stovky let

Máme tu léto a s ním i příležitost navštěvovat hrady a zámky. Možná tomu nebudete chtít věřit, ale i takový středověký hrad vás může inspirovat k tomu, abyste začali ve svém domě topit chytře. Udělejte to jako kdysi hradní páni, kteří využívali k vytápění horký vzduch. Tento topný systém, starý stovky let, samozřejmě uzpůsobíte současné moderní době. A jak si tedy hradní páni zabezpečovali ve velkých místnostech a halách příjemné klima? Nechali vybudovat z krbu teplovodní tunely. Vlastně jakousi obdobu rozvodů vzduchu pro dnešní krby nebo krbová kamna. Právě díky nim můžete krb nebo krbová kamna použít k vytápění celé domácnosti i vy.

Bez dobře zvoleného stavebního materiálu to půjde těžko

Možná už jste rozhodnuti a chystáte se postavit si vlastní krb. Pokud si pro jeho stavbu připravíte kvalitní stavební materiál, všechno půjde snadno a ráz na ráz. Základní stavební materiál krbu je opravdu tím nejdůležitějším, aby se vám stavělo dobře. EUROKAM system, s.r.o. pro vás proto připravil velký výběr nejrůznějších stavebních materiálů potřeb a doplňků, které se vám při stavbě krbu mohou hodit. Nejsou to pouze správné tvarovky, šamotové cihly, desky nejrůznějších tvarů a velikostí, ale také ten správný izolační materiál, bez kterého se žádná stavba krbu neobejde.

Krbové obestavby jednoduchého provedení

Pokud se tedy rozhodnete vybavit svůj moderní interiér krbem, je nezbytné vybrat si také vhodnou krbovou obestavbu. Žádané jsou například krbové obestavby Artiss. Pokud se rozhodnete pro jednoduché provedení a tím pádem také jednoduchou instalaci do interiéru, volte obestavby Artiss Basic. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů (dřeva a kamene), které se lepí na betonovou základnu. Možná vám budou vyhovovat spíše rustikálně vypadající a přitom moderní krbové obestavby Artiss Classic. I ony jsou moderním interiérovým prvkem.

Chia semínka – hubnoucí zázrak a nejen to

Pokud chcete být zdraví, měli byste se seznámit se s chia semínky. Kdybyste se v tomto článku nedověděli nic jiného než to, že chia semínka obsahují ve dvou polévkových lžících 4 gramy omega-3 mastných kyselin, mělo by vás to zvednout ze židle. Jenže to není samozřejmě všechno. Chia semínka co obsahují tedy dalšího? Tak například dvakrát více vlákniny než obilné vločky, dvakrát více draslíku než banány, třikrát více selenu než len, pětkrát více proteinu než červené fazole a pětkrát více vápníku než mléko. Když si tedy například připravíte puding z chia semínek, uděláte pro své zdraví maximum.

Jak jíst chia semínka?

Navštivte Chia semínka – ESHOP a seznamte se s recepty s Chia semínky. Použití chia semínek je totiž velmi jednoduché. Můžete je přidat prakticky do jakéhokoliv jídla. Důležité však je, aby pokrm, do kterého budete chia semínka přidávat, obsahoval dostatečné množství tekutiny. Chia semínka tak totiž několikrát zvětší svůj objem. Chia semínka vedlejší účinky (myšleno ty negativní) prakticky žádné nemají. Pokud nejste alergičtí na hořčičné semeno, nehrozí vám ani žádná alergie.

Nic se však nemá přehánět. Moudří a zkušení doporučují jak jíst chia semínka. Podle některých doporučení je chia semínka denní dávka dvě polévkové lžíce, podle jiných odborníků stačí dvě až tři kávové lžičky, aby se neobjevilo nadýmání či případné žaludeční potíže. Množství konzumovaných Chia semínek si vždy upravte podle toho, jak vám to bude nejlépe vyhovovat. Jde přece o to, aby vám chia semínka prospívala.

Snadné hubnutí s chia semínky

Pokud se právě v tomto letním období pokoušíte shodit nějaký ten kilogram, pak byste měli vědět, jak snadné hubnutí s Chia semínky je. Samozřejmě, že pokud se budete každý den spát bůčkem, zelím a knedlíky, chia semínka vás od nadváhy nezachrání. Jak používat chia semínka, aby vaše hubnutí a získání štíhlé postavy podpořily? Nejlépe tak, že je budete přidávat do nejrůznějších koktejlů a kaši na hubnutí. Tak tedy hurá do toho!

Bazar pc komponentů a další výpočetní techniky pro každého

Seznamte se s firmou Rservis.com s.r.o, která podniká v oblasti prodeje výpočetní techniky, moderních komunikací a servisu výpočetní a kancelářské techniky. Tato firma působí regionálně v Červeném Kostelci a jeho okolí již dlouhá léta. Její vznik se datuje do roku 1997. Určitě tedy uznáte, že se jedná o firmu stabilní, která si své zákazníky a obchodní partnery získává především svým korektním jednáním. Vedle možnosti nákupu bazar pc komponentů, bazar mobilních telefonů, bazar herních konzolí, bazar elektroniky, bazar pc doplňků, bazar GPS a dalšího sortimentu (jednak v kamenné prodejně v Horních Rybníkách a také prostřednictvím internetu) nabízí firma také servis výpočetní techniky a výkup přebytečné výpočetní a kancelářské techniky od firem, skončené leasingy, likvidace a konkurzy, přebytky a nepovedené zakázky, zbytky po přestavbě počítačů a podobně.

Holící strojek z veletrhů a výstav

Pokud teprve zařizujete svou domácnost nebo nebo potřebujete obnovit některé ze svých spotřebičů, určitě si nezapomeňte prohlédnout kategorii bazar malých spotřebičů a bazar velkých spotřebičů. Můžete získat spotřebiče v dobré kvalitě a od prověřených výrobců, a přitom za velmi sympatické ceny. Tak například takový holící strojek. Vyměňte ten starý opotřebovaný za produkt pocházející z veletrhů a výstav. Při předvádění mohl být lehce použit, proto je prodáván jako použitý, ale je vlastně úplně nový a v perfektním stavu. Zboží obdržíte kompletní v originálním obalu.

Vybere si každý

Dosluhuje vám vaše stará televize? Nejedná se o žádnou tragédii! Využijte bohaté nabídky firmy Rservis.com s.r.o a kupte si novou v bazaru. V bazaru televizí jich najdete opravdu spoustu. Stejně tak si můžete pořídit nové bazar audio a vybrat si ze spousty bazar pc náhradních dílů.

Pokud vlastníte salón krásy, řiďte se starým českým příslovím

Vlastníte salón krásy a rádi byste oslovili nové klienty a vylepšili komunikaci s těmi stávajícími? V tom případě vsaďte na osobní poradenství pana Radima Anděla. Díky jemu se dozvíte, jak vylepšit svou komunikaci a zviditelnit tak váš salon.

Ať už pracujete v jakýchkoliv službách, budou se vám rozhodně hodit tato slova: lepší, než více pracovat, je chytře vydělávat. Jak na to vám poradí web mujuspesnysalon.cz. Stačí, když si ho prohlédnete a pečlivě pročtete. Možná na své otázky najdete odpovědi přímo tam, možná vám články stačit nebudou a spojíte se přímo s Andělem. Příznačné jméno, že?

Když marketing pokulhává

Víte, jaké mohou být důvody, proč se vám ve vašem salonu krásy nedaří tak, jak byste si přáli?

  • Pokulhává váš marketing.
  • Nenaplňujete své plány.
  • Nejste důslední ve svých marketingových strategiích, nemáte vůbec žádný marketingový plán.
  • S marketingem často otálíte.

Pamatujte, že váhání a odsouvání jakékoliv akce je zhoubné nejen pro vaše podnikání! Proto na nic nečekejte a “co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítřek”!

Informace o tom, jak vylepšit své podnikání, hledejte na marketingových seminářích

Každý, kdo podniká, se svým způsobem obává konkurence. Pokud si však budete trvat na tom, že doba je nepříznivá a že potenciální klienti stejně nechtějí za služby v salonech krásy utrácet příliš mnoho, patrně příliš úspěšní ve svém podnikání nebudete. A víte, jaké jsou dva nejčastější důvody, proč máte v současné době méně klientů než tomu bývalo dříve?

  • Možná jste svůj přístup k podnikání od založení salonu vůbec nezměnili a podnikáte pořád stejně jako před deseti lety.
  • Možná mají vaši klienti jiná očekávání a jiné priority, než na které se ve svém podnikání zaměřujete vy.

Chcete-li se tedy dozvědět, jak své podnikání vylepšit, zúčastněte se marketingového semináře pana Anděla.

Letní tábor s velkým “L”

Věděli jste, že letní tábor, který je určen pro děti starší tří let, může uspořádat prakticky kdokoliv? Stačí, když k tomu bude mít platný živnostenský list. A tak se může klidně stát, že některé tábory jsou pro děti spíše utrpením a děti jsou rády, když je přežijí. Mnohdy totiž vůbec neprobíhají tak, jak organizátoři slibovali, a už vůbec ne s aktivitami a v prostředí, za které jste zaplatili. Pokud však pošlete své děti do letního dětského tábora LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, který bude probíhat od 31. července do 13. srpna, můžete si být jisti, že tábor rozhodně nebude třeba reklamovat, ani se nebudete muset domáhat žádného odškodnění. Ano, i na to máte právo v případě, že je vše jinak, než bylo slibováno a domluveno.

Důvěřuj, ale prověřuj

Pečlivě si vždy prověřte, jaké má dětský tábor, do kterého hodláte své ratolesti poslat, reference, zda to, co vždy předem garantuje, pak také ve skutečnosti plní. Pokud například organizátoři tábora slibují pěkné prostředí v čistých stanech a chatkách a vy pak zjistíte, že děti spí na proleželých a špinavých matracích, že chatky jsou zchátralé a podobně, požádejte dítě, aby pořídilo fotografie, případně dojeďte vše zkontrolovat osobně, proveťe fotodokumentaci a pořadateli tábora předejte písemnou stížnost. Trvejte na okamžité nápravě. Pokud náprava sjednaná nebude, tábor reklamujte. Pokud vaše reklamace nebude brána v potaz, můžete podat žalobu.

Věřte, že i takové trápení můžete zažívat s dětskými tábory. LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků – je však výjimkou, stejně jako všechny jeho minulé běhy v předchozích letech. Je prostě dokonalý.

Nejlepší volba

LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, je báječný tábor pro všechny děti, které touží po poznání, dobrodružství a nových kamarádech. Pro všechny, kteří se chtějí bavit, sportovat, soutěžit, koupat se, jezdit na výlety, a to vše v krásném prostředí rekreačního areálu v Plzeňském kraji obce Lišice, jsou tyto letní tábory tou nejlepší volbou.

Klaun pro děti, to je oslava jak se patří

Jestli plánujete dětskou párty, možná právě teď sedíte a přemýšlíte, jak to udělat, aby byla párty veselá, aby si na ní děti mohly zatancovat a zazpívat, zkrátka vyřádit se. Děti většinou mívají velká očekávání, ale pokud jim zábavu nějakým způsobem nezorganizujete, myslím samozřejmě těm menším, většinou to nedopadne moc dobře. Skončí to u Člověče nezlob se, karet, maximálně u nějakých honiček a schovávaček. To když si pozvete takového klauna na oslavu, který dobře ví, jak má taková dětská oslava vypadat, který kromě toho s sebou přinese spoustu písniček pro děti, které si s ním budou děti okamžitě zpívat a také na ně tancovat, bude to oslava jaksepatří. Prostě klaun pro děti nesmí na žádné pořádné dětské oslavě chybět.

Skvělí kámoši

Pokud o žádném takovém klaunovi pro děti nevíte, protože jste ještě žádnou pořádnou party nepřipravovali, spíš jste vždy sázeli na menší rodinnou oslavu, zde je jeden skvělý tip na nejlepšího klauna ve vašem širokém i blízkém okolí. Je to fesakpino. Je načase, abyste se s ním seznámili nejen vy, ale i vaše děti. Fešák Píno si s sebou přivede i kamarádku Bóňu BON Bóňu. Oba jsou skvělí, a pokud se o nich chcete dozvědět více, zalistujte v jejich internetových stránkách fesakpino.cz .

Seznamte se s nimi i vy

Fešák Píno zde ovšem není pouze proto, aby bavil děti na na jejich narozeninových oslavách. Fešák Píno dokáže připravit také báječné vystoupení pro děti, umí ze zahájení školního roku udělat opravdovou atrakci, zasvětí vás do tajů pálení čarodějnic, veselých Velikonoc nebo to s vámi rozjet na Den dětí. Kulturní akce, to je jeho doména. Velice je miluje a rád se jich účastní. Vždy si na ně připraví nějaký skvělý pořad pro děti, který může skončit i dětským karnevalem. Proto neváhejte ani minutu a konečně se s Fešákem Píno a Bóňou BON Bóňou seznamte.

Nejen garážová vrata za dobrou cenu

Pokud sháníte garážová vrata, okna či dveře, nejlépe uděláte, když se obrátíte na firmu Eurowin. Jedině tak budete mít možnost dostat se ke skvělým garážovým vratům za dobrou cenu, svůj byt či dům vybavit perfektními plastovými okny nebo hliníkovými okny z vysoce kvalitních německých profilů značky Aluplast. Problém vyřešíte i v případě, že potřebujete střešní okna. Vždyť značky Fakro a Velux mluví samy za sebe. A nemyslete si, že okny to končí a že rolety, žaluzie a parapety či sítě proti hmyzu budete muset jít shánět jinam. Dokonce ani firmu na montáž oken nepotřebujete, neboť společnost Eurowin vám samozřejmě poskytne veškeré služby, které s výměnou oken a dveří souvisí – to znamená zaměří, přivezou, demontují, namontuji a provedou zednické začištění.

Doprava garážových vrat v ceně

Pokud bydlíte v bytě bytového domu nebo v paneláku, garážové vrata vám pravděpodobně nic neříkají. I když to vlastně nemusí být tak úplně pravda, protože nevlastnit dům, neznamená nevlastnit garáž. Možná se právě chystáte k její stavbě (tedy garáže). V tom případě vás rozhodně budou zajímat garážová vrata s pohonema nejrůznější speciální garážová vrata. A máte-li to štěstí, že bydlíte v okruhu 100 kilometrů od města Kolína ve Středočeském kraji, můžete se těšit nejen na dopravu zdarma, ale také na montáž garážových vrat zdarma.

Automatické dveře domů? Proč ne!

Pokud však na druhé straně alespoň jedny vrata vlastníte a nějak se vám porouchala, měli byste vědět, že Eurowin je připraven zajistit vám servis sekčních vrat i servis rolovacích vrat; ale také elektrických posuvných bran, křídlových posuvných bran a průmyslových posuvných bran.

Možná vás překvapí, že i domácnosti si dnes často pořizují do svých příbytků automatické dveře. Automatické dveře zajišťují bezpečný, praktický a elegantní vstup do prostor nejrůznějšího určení, tedy i do vašeho domu či bytu. Můžete zvolit automatické dveře posuvné, křídlové nebo rámové systémy. Důležité je, kam dveře mají přijít a jakou konkrétní situaci jimi chcete řešit.

Myslete nejen na svou bezpečnost – pořiďte si couvací kameru

V Americe se chystají na zavedení povinných couvacích kamer. Možná pro ně nazrála doba i u nás. Měli bychom se zamyslet nad tím, zda kromě nejrůznějších vychytávek, které jsou často spíše pro vylepšení image našeho vozidla a pro zábavu, bychom se neměli zamyslet právě nad tímto zařízením. Couvání tak může být mnohem bezpečnější i u nás v České republice. Couvací kamera bude v Americe povinná od května 2018. U nás se s jejím zavedením do povinné výbavy automobilů zatím nepočítá. Přesto není od věci si jí svoje auto vybavit. Couvací kamery, včetně bezdrátových couvacích kamer dokážou zobrazit na displeji prostor za vozidlem o velikosti 3 x 6 metrů. Myslete tedy na svou bezpečnost a na bezpečnost ostatních. Kromě zdraví, které je samozřejmě na prvním místě, jsou to také materiální škody, kterým můžete díky couvacím kamerám předcházet.

Elektrovychytávky

Chystáte se na dovolenou a hodláte vyrazit někam, kde budete čas od času potřebovat nabíjet prostřednictvím zapalovače v autě? V tom případě bude určitě dobré, mít možnost si zkontrolovat, jak dostatečně je váš akumulátor nabitý. Perfektně se k tomu hodí voltmetr do automobilu. Zapojíte ho do zapalovače auta (stejně jako například nabíječku na mobil) a stav akumulátoru jednoduše zjistíte. Couvací kamery a voltmetr do auta jsou pouze jedním z mála elektrovychytávek, které nabízí Půhy.cz – obchod s elektronikou a elektrovychytávkami. Mohly by vás zajímat například: LED žárovky, síťový adaptér pro Xbox, GSM ovladač, UV tester bankovek, PIG senzor, meteostanice a další.

Na cesty v pohodě

Když už se hodláte vydat na cesty v letním období, pamatujte také na své zdraví a pohodu. Zajistí vám ji například elektrický lapač hmyzu. Je to opravdu skvělá vychytávka, která vám zajistí klidné noci bez štípanců od dotěrného létajícího hmyzu. Vyberte si z široké nabídky internetového obchodu Půhy.cz. Na cesty s sebou přihoďte také prodlužovací kabela dětem pro radost dětskou radiostanici

Shazujte kila sušeným ovocem

Léto je ideální dobou na shození pár kil, případně vylepšení stávající formy. Zkrátka je tou nejlepší dobou, jak udělat něco pro své zdraví. Zapomeňte alespoň v tomto období na sladké pochutiny v podobě bonbonů, čokolád či tučných zákusků a raději si dopřejte skvělé pamlsky z přírodní říše. Jaké pamlsky mám na mysli? Kromě ovoce a zeleniny v syrovém stavu si pochutnávejte na sušeném ovoci. Nejenže výborně chutná, ale dodá vašemu tělu i řadu užitečných vitamínů a minerálů. Je tím nejlepším pamlskem pro váš organismus.

Léto je spojeno s plaváním, vyjížďkami na kole a dalšími formami sportování. Nemůžete udělat nic lepšího, než s sebou nosit v batůžku trochu toho sušeného ovoce nebo slaného zobání pro doplnění energie.

Nezapomeňte do dárkového kornoutu přimíchat sušené datle

Vezměte si například takové sušené datle. Pokud bychom chtěli hovořit s nadsázkou, mohli bychom o nich psát jako o přírodním acylpyrinu. Skutečně – datle jsou totiž známé svými mírně anestetickými a protizánětlivými účinky. Navíc obsahují spoustu vlákniny, takže podporují správné fungování trávicí soustavy, zejména tlustého střeva. Jsou zdravě sladké, rychle zasytí, rychle dodají energii. Možná ani netušíte, že jsou považovány za přírodní afrodiziakum. Když to tedy všechno sečteme a podtrhneme, potom jsou sušené datle, které kromě jiného obsahují také draslík, hořčík, železo a vitamíny A,B a PP, ideálním komponentem do dárkového kornoutu, který si můžete namíchat podle vlastních představ. Kde? No přece na Zobshop.cz!

Skvělé nakupování, které má styl

A když už jsme u toho míchání, ve zmíněném internetovém obchodě si můžete namíchat také vlastní čaj, vlastní müsli nebo si zakoupit speciální balíčky, různé druhy koření a vynikající kávu, kterou budete milovat nejen vy, ale i vaši případní hosté. Tak tedy hurá na Zobshop.cz!

Povlaky na polštáře inspirované venkovem

Pokud se vaše bydlení nese v duchu retro stylu, pak by vás mohla zajímat venkovem inspirovaná kolekce polštářků. Převažují v ní domácí, tradiční a květinové vzory v přírodních barvách. Květinové povlaky na polštáře jsou velmi oblíbené a velmi příznačně zapadnou právě do tohoto ročního období. Pokud máte vy nebo vaše děti rádi komiks, potom vás určitě zaujmou polštáře a polštářky Century, které jsou inspirované retro komiksem, dobovými novinami a vintage fotografiemi. Budou se líbit všem, kteří si libují ve vícebarevných povlacích na polštáře.

V Ráji Polštářků si můžete pořídit i malé dekorativní polštářky

Ať už se rozhodnete pro bílé povlaky na polštáře, černé povlaky na polštáře, červené povlaky na polštáře či třeba modré povlaky na polštáře, můžete si být jisti, že v Ráji Polštářků najdete tu správnou velikost, která se do vašeho bytu bude nejvíce hodit. Rozhodně si budete moci pořídit 30 x 50 povlaky na polštáře, 40 x 60 povlaky na polštáře, 50 x 50 povlaky na polštáře, 60 x 60 povlaky na polštáře. Dekorativní polštářky bývají většinou žádány menších rozměrů. Často jsou žádány povlaky na polštáře o rozměru 30 x 30 cm. Zakoupit si do nich samozřejmě můžete i výplň, která bude danému rozměru odpovídat.

Sortiment ze světa i od českých výrobců

Někdo je spíše minimalista, jiný si potrpí na vzory a ozdoby nejen u povlaků na polštáře, ale také u metráže, zástěr, chňapek a dalšího doplňkového zboží. Všichni ti, kteří hodlají nakupovat v internetovém obchodě RajPolstarku.cz, si mohou být jisti, že zde kromě jiného najdou i své tolik oblíbené pruhované povlaky na polštáře a zdobené povlaky na polštáře. Sortiment obsahuje také nabídku polštářků od českých výrobců. Pokud tedy patříte mezi patrioty, volte právě jejich výrobky a podpořte je v jejich bohulibé činnosti.

I pejsci si potřebují čistit zuby, pamatujte proto na kartáčky pro psy

Přiznejte se, alespoň v duchu sami sobě, zda o svůj chrup pečujete dostatečně. Čistíte si svoje zuby minimálně dvakrát denně, tedy ráno a večer? Používáte mezizubní kartáčky a zubní nit? Navštěvujete pravidelně zubní hygienu? Pokud ano, pak je vše v pořádku. Bylo by moc prima, dát zubní kartáček do tlapičky i vašemu pejskovi a naučit se ho, jak si má svůj chrup správně čistit. Jenže ono to nejde, přestože i pejsci vyžadují péči o zuby. Vaše ruka je v tomto případě naprosto nenahraditelná. Navštivte internetový obchod Profichovatel.cz, vyberte vhodné kartáčky pro psy  a škrabky na zuby pro psy a pomozte svému čtyřnohému miláčkovi, aby nemusel začít nosit zubní protézu :-) .

Kvalitní konzervy a krmivo pro psy – základ zdraví vašeho miláčka

Kvalita zubů vašeho pejska, ale také jeho srsti, se bude odvíjet nejen od kartáčků na zuby, škrabek na zuby, případně od péče o srst psa, ale také od toho, jaké konzervy pro psy a krmivo pro psy, a také jakou kvalitní kosmetiku (Menforsan pro psy) svému pejskovi dopřejete. Zda se čas od času plácnete přes kapsu a koupíte svému kamarádovi důležité doplňky pro psy, které podpoří jeho imunitu, metabolismus a kvalitu srsti, tak aby byl v dokonalé kondici. V případě, že pejsek nebude zdravotně úplně v pořádku, rozhodně není od věci vyzkoušet Bachovy kapky pro psy.

Nejšťastnější jsou, když si hrají a vy s nimi

Kromě cestovních nylonových přepravek pro psy, pelechů pro psy, oblečků pro psy, misek pro psy, drátěných klecí pro psy a dalšího příslušenství pro psy nezapomeňte prosím ani na hračky pro psy. Možná si ani neuvědomujete, jak jsou takové hračky pro vašeho pejska důležité. Pejsci jsou totiž inteligentní tvorové. A pokud jim pořídíte některou z motivačních hraček pro psy, budete překvapeni, jak jsou šikovní.

Samolepící šablony podpoří tvořivost vašich dětí

Pokud chcete, aby si vaše děti tvořivě hrály a vzdálily se alespoň na chvíli od televizoru nebo monitoru počítače, umožněte jim vytvářet pískované obrázky. Nelekejte se – nebudete muset na pískoviště a tam společně s dětmi kreslit klacíkem do vlhkého písku. Vaše děti si s pískem budou hrát pěkně doma pod vaším dohledem a vy u toho budete moci klidně pracovat. Pokud ovšem nepodlehnete kouzlu samolepících šablon i vy a nepustíte se do pískování společně s dětmi.

Pískuj, pískujme, pískujte

Samolepící šablony autíček, samolepící šablony dětských obrázků, samolepící šablony zvířátek nebo třeba samolepící šablony srdíčkových motivů vás rozhodně nadchnou. Tyto motivy však pravděpodobně přenecháte spíše dětem a vrhnete se na samolepící šablony se svátečními motivy – vánočními a velikonočními. Budete si tak moci své dekorace vypískovat do zásoby a až přijdou ty pravé sváteční dny, budete připraveni. Pískování totiž milují nejen děti, ale i maminky, tatínkové, babičky a dědečkové. Pískovat s vhodnou samolepící šablonou totiž může celá rodina.

Originální dárek

Pokud tedy právě nyní přemýšlíte o vhodném dárku, navštivte internetový obchod Pískohraní a podle toho, ke komu bude dárek směřovat, rozhodněte buď o jednotlivých samolepících šablonách a barevném písku nebo přímo o tvořivých sadách. Můžete vybírat mezi náročnějšími tvořivými sadami nebo méně náročnými tvořivými sadami. Stejně tak se můžete rozhodnout pro základní paletu barevného písku nebo pro rozšířenou paletu barevného písku. Můžete se také rozhodnout pro magický kinetický písek, který v sobě spojuje vlastnosti písku a unikátní patentové technologie. Existuje spousta možností, jak nějakou drobností potěšit blízkého člověka. Můžete mu koupit třeba DVD s oblíbeným filmem nebo pohádkou, počítačovou hru, bonboniéru nebo láhev alkoholu. Pokud mu však dáte do ruky barevný písek a samolepící šablonu, rozhodně vzbudíte nadšení.