Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Suplementy – doplňky výživy, obsahující tělu vlastní a přirozené látky

 Když se řekne suplementy, laikům možná toto slovo vůbec nic neříká. Co to tedy vlastně sportovní suplementy jsou? Jedná se doplňky výživy, které jsou sestaveny z látek, jež běžně nalezneme v nejrůznějších potravinách. Tyto látky jsou však v suplementech více koncentrovány a upraveny tak, aby byly lépe stravitelné. Jako příklad můžeme uvést třeba červené maso. Červené maso obsahuje látku zvanou kreatin. Pod stejným názvem se prodává přípravek, který je vlastně koncentrací této látky.

Minerály a vitamíny najdete ve sportovní výživě

Absolutní základ každé správné sportovní výživy vše tvoří vitamíny a minerály. Každému, a nejen vrcholovému sportovci, je určitě jasné, že při fyzické zátěži, což může být třeba občasná návštěva fitka, sobotní výšlap do přírody nebo projížďka na kole a podobně, tyto látky tělo zvýšené míře spotřebovává, a proto je důležité je doplňovat. Nejlépe společně se proteinem, který tvoří základ suplementů na svaly.

Předsevzetí si dáváme pro to, abychom je porušovali – zkuste vydržet!

Možná jste i vy vstoupili do nového roku s novými předsevzetími, že do jara shodíte nějaké to kilo. Jak nás přesvědčují sdělovací prostředky, posilovny se s nástupem nového roku parádně zaplnily. Jde však o to, jak dlouho lidem jejich předsevzetí vydrží. Někdy se vyplatí pořídit si doplňky na cvičení domů a mít tak jistotu, že když se do posilovny zrovna nedostaneme, budeme mít příležitost zacvičit si a protáhnout tělo doma. Stačí k tomu obyčejné švihadlo, posilovací guma a balanční míč. Do posilovny se pak rozhodně vyplatí pořídit si fitness doplňky (například bandáže na kotníky či kolena), abyste předešli rizikům poranění. Zeštíhlíte i díky svalovým doplňkům, které vám nabízí internetový obchod Suplementy.cz.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat