Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Ochraňte vašeho pejska před nepřízni počasí

Vesta pro psa

Vesta pro psa

Psí oblečky jsou nedílnou potřebou každého psa, který žije ve společné domácnosti se svým páníčkem. Obzvláště se to týká pejsků, kteří nejsou navyklí na pobyt venku a většinu času tráví doma v teple. Nechci obhajovat různé šatičky a džínové rifle, ani jiné oblečky, které kopírují nejnovější módní trendy. Spíše bych ráda poukázala na fakt, že tzv. funkční oblečky mohou být pro psa velmi důležité a užitečné. Majitelé by se neměli stydět své pejsky oblékat.

Důvodem je ochrana psího zdraví. Pejsek žijící doma má srst, která by se dala přirovnat k vaší košili či svetru. A chodíte vy v mrazech v košili, nebo jen ve svetru ven na dlouhé procházky? Pes je schopen se adaptovat na nízkou teplotu, ale náhlá změna může být pro jeho organismus velkým šokem. Proto by měly být jejich nejdůležitější orgány chráněny a drženy v teple.

Jakmile přijde chladný podzim, je vhodné tričko, mikina anebo svetr. Velký výběr najdete na www.ene-bene.cz Svetr pro psa je praktický psí doplněk. Jednoduše se obléká, pěkně obepne tělíčko, může se obléknout pod pláštěnku nebo bundu. A krásně hřeje, pokud nefouká vítr. Pokud je větrno nebo prší může se přidat ještě pláštěnka. Pláštěnky od Ene Bene jsou lehoučké, jednoduše se oblékají, vejdou se třeba jen do kapsy. Pejska spolehlivě ochrání proti vodě a následnému prochladnutí.

V zimě přichází čas na pořádnou zimní bundu. Ochrání záda, ledviny i bříško. Bundy z Ene Bene mají v nabídce také kolekci bund pro fenky, které jsou prodlouženy na bříšku. Všechny jsou ušity z kvalitních, teplých materiálů a pejsky určitě zahřejí. A to je velmi důležité!!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat