Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Novoroční přání originální cestou

Předvánoční shon, nakupování dárků na poslední chvíli, přeplněné obchody s nekonečnými frontami, nákup potravin na několik pokusů, protože vždy na něco zapomenete. A na Štědrý den a Nový rok přijímáte SMS přání v podobě básniček či vtipů a Vy se zoufale snažíte odpovědět v podobném duchu.

STOP! Zajistěte si alespoň něco v časovém předstihu, nyní je na to vhodný čas!  Zkuste letos být kreativní a pošlete PF 2015 s nápadem. Překvapte svou rodinu, přátele a známé, a zašlete jim buď papírové nebo elektronické novoročenky! Chceme být u toho a pomoct Vám.

Přijměte naši inspiraci a prohlédněte si nové či nejprodávanější novoročenky 2015. Používáme netradiční tiskové technologie a na výběr máte přes 50 druhů papíru. Vaší fantazii se meze nekladou.

Pokud nechcete trávit čas podepisováním novoročenek, i pro Vás máme jednoduché řešení. Stačí nám zaslat Váš podpis fyzicky poštou na papíru nebo naskenovaný do emailu a my jej zdarma převedeme do digitální podoby.

Jaká další přání Vám můžeme splnit? Podívejte se na naše webové stránky a vyberte se ze široké nabídky novoročních přání! Vaše spokojenost je pro nás odměnou!

 

Hotel Přerov

Rádi cestujete po České republice? Komfortní ubytování za dostupnou cenu a další služby najdete v hotelu Přerov!

Ať už hledáte místo pro odpočinek, aktivní dovolenou, sportovní pobyt, místo pro Vaši rodinnou událost jako je oslava narozenin, promoce nebo svatby, či pořádáte firemní setkání, kongres nebo potřebujete zajistit ubytování pro Vaše obchodní partnery, hotel Přerov je ideální volbou! Součástí je také restaurace Přerov s příjemnou atmosférou, kde si vyberete z široké nabídky našich specialit.

K dispozici máme několik vybavených salonků s konferenční technikou, které připravíme a vyzdobíme přesně dle Vašich požadavků. Dle typu akce Vám zajistíme prostor na míru. Nechte organizaci na nás! Záleží pouze na Vašich preferencích.

Ubytování Přerov nabízí nadstandardně vybavené pokoje, součástí je Wifi připojení zdarma. Můžete si také přivézt svého domácího mazlíčka! Parkovat můžete zdarma přímo před hotelem.

V hotelu Přerov najdete vše na jednom místě! Hotel  Přerov je navíc situován nedaleko centra -v blízkosti vlakového i autobusového nádraží, a tak se k nám lehce dostanete. Přijďte využít naše služby a Vaše starosti nechte na nás.

Razítka – způsob, jak zabavit děti

Potřebujete si zkrátit dlouhou chvíli, zahnat nudu či najít nějakou zábavu pro děti? Zkuste razítkovat. Razítka si s dětmi buď můžete vyrobit, nebo si je koupit.

 

Zastavme se na chvíli u té první varianty. Razítka můžete vytvořit ze spousty materiálů. Zkuste třeba ta přírodní. Udělají Vám několik vzorů, které jsou jedinečné a originální. Nikdy nevyrobíte úplně stejná. K výrobě tohoto razítka budete potřebovat ostrý nožík, šikovné ruce, dobrý nápad, velkou představivost, či různá vykrajovátka a šablony. Dále pak jablko, hrušku, řepu, dýni nebo jiné podobné ovoce nebo zeleninu, ze kterého je možné vyřezat tvar. No a pak už jen barvy, nabarvit a můžete začít tvořit zajímavé koláže. Z vlastní zkušenosti mohu ale tvrdit, že tato výroba děti moc nebaví. Nadšené jsou až z poslední fáze a to z razítkování.

 

Není tedy jednoduší razítka koupit a razítkovat úplně stejným způsobem? Možná tím dokonce ušetříte více peněz, než si myslíte. Děti milují např. hru na poštu, kdy razítkují a pak se snaží nad tímto razítkem ještě vlastnoručně podepsat. Mají vše okoukané od nás- dospělých. Pořiďte jim razítko s jejich jménem, doplněné ještě o obrázek např. nějakého zvířátka. No a jsou-li dítka i školou povinná, ocení tato razítka i ve škole.

Milujete asijsou kuchyni?

Já ano. Asijská kuchyně získává v České republice na oblíbenosti. Dá se říci, že se stává nedílnou součástí našeho jídelníčku. Nejenže je jídlo rychle uvařené, což ocení zaměstnané hospodyňky, ale zároveň je zdravé.

Některé přísady v podobě asijské zeleniny si můžete lehce vypěstovat na zahrádce. Za zmínku jistě stojí čínská hořčice, jedlá chrysanténa, perila nebo komatsuna. Semena rostlin jsou k dostávání na našem Ezopu, na kterém se věnujeme právě prodeji semen.

Čínská hořčice se vyznačuje výraznou hořčičnou chutí. Hodí se ke kuřecímu a vepřovému masu. Jedlá chrysanténa dle Číňanů dodává tolik potřebnou životní sílu. Dá se z ní uvařit chutný čaj, či ji můžete opět přidat do salátů. Zajímavá je odrůda MAIKO. Listy této odrůdy jsou bohaté na vitaminy, především na provitamín A, minerály a silice. Pěstovávní této rosliny není náročné.

Výtažky z perily se vyznačují antioxidačními, antibakteriálními a antiseptickými účinky.

Komatsuna je  v podstatě hořčičný špenát. Mladé listy se přidávají do salátů, ty starší se dusí nebo se připravují úplně stejně, jako náš špenát.

Vyberte si samy dle Vaší chuti a fantazie  semena osiva z našeho eshopu.

Nechám si zrealizovat vrtanou studnu

Náš dům potřebuje novou studnu. Ale na kterou firmu se mám obrátit? Nejsem typ člověka, který by si sedl k internetu a hledal nejlepší firmu. Čas, který bych strávil hledáním a porovnáváním, raději investuji do lepší činnosti.

Zadal jsem si proto poptávku. Do týdne se mi sešlo několik nabídek, které jsem začal postupně selektovat. Důležité, pro moje rozhodnutí, byly dva faktory – odbornost a samozřejmě i cena. Vybral jsem si firmu „vrtané studny Dvořák“.

A proč právě tuto firmu? Neuvědomil jsem si totiž, že vybudování vrtané studny spadá také pod určitý úřednický maraton. Vzhledem k tomu, že studna je stavbou, musel jsem mít stavební povolení. A co si budeme povídat, ke stavebnímu povolení je cesta dosti dlouhá.

A právě tato jediná firma mi vypsala, co vše si musím před samotným vrtáním zařídit, jak probíhá vrt, jak dlouho se bude případně vrtat apod.  Několik informací jsem potřeboval zkonkretizovat, proto jsem tento subjekt kontaktoval s žádostí o radu. Ochotně mi se vším poradili, na všechny mé dotazy odpověděli. Samozřejmě mě zajímal i ceník vrtání studní. Cena, kterou jsem se dozvěděl, pro mě byla akceptovatelná a v tu chvíli jsem věděl, že jsem se rozhodl správně.

Pro realizaci vrtané studny jsem si vybral právě tuto společnost a nelituji. Pokud se i Vy rozmýšlíte, mohu jen doporučit www.vrtanistudny.cz.