Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Novoroční přání originální cestou

Předvánoční shon, nakupování dárků na poslední chvíli, přeplněné obchody s nekonečnými frontami, nákup potravin na několik pokusů, protože vždy na něco zapomenete. A na Štědrý den a Nový rok přijímáte SMS přání v podobě básniček či vtipů a Vy se zoufale snažíte odpovědět v podobném duchu.

STOP! Zajistěte si alespoň něco v časovém předstihu, nyní je na to vhodný čas!  Zkuste letos být kreativní a pošlete PF 2015 s nápadem. Překvapte svou rodinu, přátele a známé, a zašlete jim buď papírové nebo elektronické novoročenky! Chceme být u toho a pomoct Vám.

Přijměte naši inspiraci a prohlédněte si nové či nejprodávanější novoročenky 2015. Používáme netradiční tiskové technologie a na výběr máte přes 50 druhů papíru. Vaší fantazii se meze nekladou.

Pokud nechcete trávit čas podepisováním novoročenek, i pro Vás máme jednoduché řešení. Stačí nám zaslat Váš podpis fyzicky poštou na papíru nebo naskenovaný do emailu a my jej zdarma převedeme do digitální podoby.

Jaká další přání Vám můžeme splnit? Podívejte se na naše webové stránky a vyberte se ze široké nabídky novoročních přání! Vaše spokojenost je pro nás odměnou!

 

Comments are closed.