Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Fotoročenky

Dospívání je to nejúžasnější období života a většinu z tohoto času strávíme chozením do školy. Škola je místo, kde potkáváme nové kamarády, získáváme nové zážitky a učíme se novým věcem. Je to taky čas, který bychom rádi zaznamenali, až se zpětně budeme ohlížet na doby, kdy jsme se každým dnem měnili do podoby, v jaké jsme nyní dospěli. Vytvořte si památku na školní roky a jiné úspěchy s naší fotoročenkou.

Fotoročenka zaznamenává úspěchy, zážitky, momenty a určitý čas ve Vašem životě. Fotíte rádi Vaše děti a jejich kamarády? Fotografujete školní a sportovní akce Vašich dětí? Sestavte jim s TiskProRadost.cz vzpomínkovou fotoročenku! Fotoročenka připomene školu, ve které se tolik nového naučili, spolužáky se kterými toho tolik prožili, učitele, které měli tak rády. Složte jim úžasné momenty do fotoročenky ve stylu fotosešitu, aby mohli na svá léta vzpomínat, až se jim postýská v dospělosti, kdy budou vychovávat zase oni své děti. Mimo fotoročenky nabízíme i startovní čísla. Startovní číslo je hezká památka na závod nebo sportovní akci, které se Vaše dítě zúčastnilo. Budou se pak cítit jako dospělí závodníci. Startovní čísla tiskneme už od počtu 20 kusů. Podobu startovních čísla sestavíte jednoduše pomocí programu AlbumMaker, který nabízí různé druhy šablon, pro usnadnění práce. Formát startovního čísla je 20 x 14 cm. Použit je speciální materiál „stadion“, který využíváme k výrobě startovních čísel pro atletické mistrovské závody. Ke startovním číslům dostanete i špendlíky na jeho upevnění.

Udělejte svým dětem radost startovním číslem, nebo uchovejte jejich zážitky pomocí fotoročenky. Oboje jistě ocení a Vám to zabere minimum času díky skvělému programu AlbumMaker a jeho šablonám, které si můžete dodatečně upravit přesně, jak potřebujete. TiskProRadost.cz Vám s obojím ochotně pomůže.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat