Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Víte, kam nejlépe investovat peníze? Do kanceláří!

Hledáte zajímavé možnosti investování, ale nemůžete se rozhodnout? Současný finanční trh nabízí širokou škálu nejrůznějších investičních příležitostí. Mezi typické investice patří akcie, dluhopisy, komodity, umění a nemovitosti. Ale kdo si mezi tímto umí správně vybrat? Společnost Amigal Group nabízí semináře, kde se můžete blíže seznámit možností investování do komerční nemovitosti, která se v současné době ukazuje jako jedna z nejlepších voleb.

V této době, kdy nás postihla ekonomická krize a ceny realit jsou na velmi nízké úrovni, je ideální doba pro vložení peněz do nemovitostí. Investice do nemovitostí je dlouhodobou záležitostí, která ochrání vaše peníze před inflací a je vhodná i pro méně zkušeného investora.

Většina lidí, když už se rozhodně pro investici do nemovitostí, zvolí byt. Ale je to opravdu ta nejvýhodnější volba? Velkou nevýhodou bytů je jejich dlouhá návratnost v rozmezí 20-25 let, což je 2x delší než u komerčních nemovitostí. Navíc se nájemníci v bytech často střídají, což s sebou obvykle nese určité riziko poškozování. Oproti tomu v komerčních nemovitostech máte obvykle stálejší nájemníky, v jejichž vlastním zájmu je udržovat prostory v dobré úrovni. Nově si díky legislativní změně si už nemusíte kupovat celou komerční nemovitost, ale můžete odkoupit pouze část objektu (např. podlaží). Projekt kanceláře Holešovice vám nabízí až 9 % ziskovost a s využitím finanční páky až 21 %, vyšší výnosnost než u jiných druhů nemovitostí (byty, pozemky, atp.) a také nízké riziko poklesu hodnoty investice. Pro zamezení potíží s nalezením prvního vhodného nájemníka společnost Amigal Group navíc nabízí garantované nájemné po dobu až jednoho roku.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat