Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Pronájem E-shopu

Pronájem vlastního e-shopu za 499Kč

Toužíte po vlastním e-shopu? Můžete ho získat snadno a rychle na http://pronajem-e-shopu.com.Díky pronájmu získáváte výhodu, jste s námi stále v kontaktu a také je Váš e-shop zcela individuální s originální grafikou. Vždy jsme velmi ochotni eshop přesně upravit tak, aby to Vám i zákazníkovi co nejvíce vyhovovalo. Většina korekcí vás nemusí stát ani korunu navíc. Pokud budou provedeny větší zásahy s klientem vždy konzultujeme cenovou náročnost.

Proč zvolit zrovna náš eshop za 499?

  • Kvalitní a rychlá technická podpora.
  • Export produktů na zbožové servery.
  • Není stanovená žádná minimální doba pronájmu. Můžete skončit kdykoliv.
  • Účtování pronájmu může probíhat měsíčně nebo na zvolené období.
  • Originální a profesionální grafika s vlastním logem.

Uvažovali jste o tom, že byste si pořídili firemní e-shop? Možná vás odrazují už počáteční překážky internetového podnikání (jak vlastně začít? jak e-shop zařídit? budu to zvládat?).  Eshop za 499 se specializuje na pronájem originálních, profesionálních a cenově dostupných e-shopů, díky kterému se můžete směle pustit do podnikání téměř hned. Výhody našeho řešení spočívají ve snadné správě, kvalitní technické podpoře, širokým možnostem exportu zboží na zbožové servery, originální a profesionální grafice. Pokud jsme Vás zaujali navštivte naší stránku http://pronajem-e-shopu.com.

Bakalářky od nepišto!

Chcete se spolehnout při zpracovávání bakalářské práce na odborníkovi? V tom případě hledáte právě nás, protože jsme sestavili tým autorů, který se specializuje na dodávání kvalitních podkladů, které Vám pomůžou s vypracováním bakalářské práce.

Pro všechny, kteří stojí o naší pomoc, jsme připravili systém, který po objednání podkladů umožňuje zákazníkovi komunikovat přímo s autorem. Autor je zákazníkovi přiřazován na základě své specializace. Komunikace probíhá zcela anonymně pomocí on-line chatu v klientské sekci, do které se dostanete v rámci webu. Poté si můžete s autorem vyměňovat dokumenty a komunikovat. Díky tomu máte zpracování svých podkladů zcela pod Vaší kontrolou.

Systém je zcela jednoduchý a vyladěn na základě častých dotazů a připomínek klientů. Od nich získáváme pravidelně připomínky, které by mohly vylepšit náš web. Na všechny práce dáváme v rámci ceny záruku a také Vám provedeme veškeré požadované korektury textů, za originalitu textů ručíme také. Na trhu jsme již 7 let, díky tomu máme hodně zkušeností a nemusíte se tak obávat o svůj čas ani prostředky, které jistě nepřijdou nazmar. Naše služby využilo do dnešního dne stovky klientů, tak buďte další!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat