Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Letní tábor s velkým “L”

Věděli jste, že letní tábor, který je určen pro děti starší tří let, může uspořádat prakticky kdokoliv? Stačí, když k tomu bude mít platný živnostenský list. A tak se může klidně stát, že některé tábory jsou pro děti spíše utrpením a děti jsou rády, když je přežijí. Mnohdy totiž vůbec neprobíhají tak, jak organizátoři slibovali, a už vůbec ne s aktivitami a v prostředí, za které jste zaplatili. Pokud však pošlete své děti do letního dětského tábora LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, který bude probíhat od 31. července do 13. srpna, můžete si být jisti, že tábor rozhodně nebude třeba reklamovat, ani se nebudete muset domáhat žádného odškodnění. Ano, i na to máte právo v případě, že je vše jinak, než bylo slibováno a domluveno.

Důvěřuj, ale prověřuj

Pečlivě si vždy prověřte, jaké má dětský tábor, do kterého hodláte své ratolesti poslat, reference, zda to, co vždy předem garantuje, pak také ve skutečnosti plní. Pokud například organizátoři tábora slibují pěkné prostředí v čistých stanech a chatkách a vy pak zjistíte, že děti spí na proleželých a špinavých matracích, že chatky jsou zchátralé a podobně, požádejte dítě, aby pořídilo fotografie, případně dojeďte vše zkontrolovat osobně, proveťe fotodokumentaci a pořadateli tábora předejte písemnou stížnost. Trvejte na okamžité nápravě. Pokud náprava sjednaná nebude, tábor reklamujte. Pokud vaše reklamace nebude brána v potaz, můžete podat žalobu.

Věřte, že i takové trápení můžete zažívat s dětskými tábory. LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků – je však výjimkou, stejně jako všechny jeho minulé běhy v předchozích letech. Je prostě dokonalý.

Nejlepší volba

LDT LETNÍ SNĚHULÁK 2016 – Tábor plný zážitků, je báječný tábor pro všechny děti, které touží po poznání, dobrodružství a nových kamarádech. Pro všechny, kteří se chtějí bavit, sportovat, soutěžit, koupat se, jezdit na výlety, a to vše v krásném prostředí rekreačního areálu v Plzeňském kraji obce Lišice, jsou tyto letní tábory tou nejlepší volbou.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat