Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Razítka – způsob, jak zabavit děti

Potřebujete si zkrátit dlouhou chvíli, zahnat nudu či najít nějakou zábavu pro děti? Zkuste razítkovat. Razítka si s dětmi buď můžete vyrobit, nebo si je koupit.

 

Zastavme se na chvíli u té první varianty. Razítka můžete vytvořit ze spousty materiálů. Zkuste třeba ta přírodní. Udělají Vám několik vzorů, které jsou jedinečné a originální. Nikdy nevyrobíte úplně stejná. K výrobě tohoto razítka budete potřebovat ostrý nožík, šikovné ruce, dobrý nápad, velkou představivost, či různá vykrajovátka a šablony. Dále pak jablko, hrušku, řepu, dýni nebo jiné podobné ovoce nebo zeleninu, ze kterého je možné vyřezat tvar. No a pak už jen barvy, nabarvit a můžete začít tvořit zajímavé koláže. Z vlastní zkušenosti mohu ale tvrdit, že tato výroba děti moc nebaví. Nadšené jsou až z poslední fáze a to z razítkování.

 

Není tedy jednoduší razítka koupit a razítkovat úplně stejným způsobem? Možná tím dokonce ušetříte více peněz, než si myslíte. Děti milují např. hru na poštu, kdy razítkují a pak se snaží nad tímto razítkem ještě vlastnoručně podepsat. Mají vše okoukané od nás- dospělých. Pořiďte jim razítko s jejich jménem, doplněné ještě o obrázek např. nějakého zvířátka. No a jsou-li dítka i školou povinná, ocení tato razítka i ve škole.

Comments are closed.