Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Umělé vánoční stromky – proč a jak je vybírat

Už se nechcete trápit se živým vánočním stromkem, který hodně opadává? Nebaví vás každý rok vybírat a kupovat nový stromek? Umělé vánoční stromky nabízí řešení, jak si užít Vánoce ještě více v klidu. Jak je vybírat?

Jakou zvolíte výšku?

V první řadě se při výběru umělého vánočního stromečku zaměřte na jeho výšku. Dnes platí, že výběr umělých stromků vám nabídne skutečně bohatý výběr nejrůznějších možností. Umělé vánoční stromky mohou začínat na několika desítkách centimetrů a končit i na hodnotách, které přesahují dva metry. Ty nejvyhledávanější jsou ale od jednoho do dvou metrů. Plánujete-li stromeček umístit na podstavec, komodu nebo skříňku, volte raději nižší variantu. Pokud bude stromeček stát na zemi, vypadá krásně když je co nejvyšší a také se tak bude nejvíce podobat stromku živému. Záleží samozřejmě i na možnostech umístění ve vašem bytě.

Hlavně, aby byl košatý

Druhým nejdůležitějším kritériem pro výběr umělého stromečku je jeho košatost. Jde o důležitou vlastnost, která se následně projevuje i na jeho tvaru. Můžete zvolit variantu spíše užší, stejně jako takovou, kdy díky košatosti bude stromeček dosahovat šířky až jednoho metru. Skvělé ale je, že umělý stromeček vám umožňuje celkově nastavit a doladit tento vzhled. Jednotlivé větvičky totiž budou držet v takové poloze, do které je nastavíte.

A co barva stromečku

Stejně jako v přírodě najdeme celou řadu stromečků v různých odstínech, najdeme je i mezi těmi umělými. Nejčastěji jsou stromečky samozřejmě v tmavě zeleném provedení. Najdou se ale i ty světle zelené. Zvolit bychom vždy měli tu variantu, která je našemu oku příjemnější. Zvolit lze ale i variantu, kdy je stromeček lehce do modra a připomíná tak barvu modřínů. Mezi moderní a jedinečné volby pak patří luxusní stromečky, které mají jehličí bílé nebo růžové barvy.

Tak který stromeček letos zvolíte? Zelený, bílý nebo růžový?

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat