Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Balení věcí při stěhování

Od samotné přípravy věcí při stěhování až po objednání auta a přesné stanovení ceny předem – to vše jsou služby, které vám společnost DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno může poskytnout. Balení některých věcí je jasné, u jiných ale může nastat potíž. Přečtěte si následující článek a ujistěte se, co už byste stěhovat neměli.

Co nestěhovat

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno doporučuje, abyste z bezpečnostních důvodů nestěhovali následující položky:

  • Věci podléhající rychlé zkáze, jako jsou otevřené konzervy, mražené potraviny, položky vyžadující chlazení.
  • Hořlavé tekutiny, jako jsou alkoholické nápoje (ať už v uzavřených nebo otevřených lahvích), alkoholické a jiné hořlavé přípravky, čističe obsahující hořlavý materiál, nemrznoucí směsi atd.
  • Žíravé kapaliny, jako jsou kyseliny, barviva, desinfekční prostředky, složky zpomalující hoření a další.

Stěhování speciálních věcí

Některé věci vyžadují při stěhování speciální vybavení. Pokud tedy vlastníte nějakou takovou netradiční věc – nebo něco těžkého, co nejde rozložit – určitě dejte stěhovací společnosti vědět předem, ať se může připravit. DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno k vám pošle i technika, který vám v rámci obhlídky vašeho interiéru poradí, jaké auto ke stěhování je třeba si objednat a také se připraví na případné složitější věci ke stěhování.

Profesionální techniky balení

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno zahrnuje plnohodnotnou službu, která vám nejen pomůže při stěhování, ale pomůže vám také dokončit balení. Pro organizační účely nebo chcete-li ušetřit peníze, spolehněte se spíše na vlastní balení. U věcí, u kterých si nejste jistí, jak je zabalit, se můžete poradit s DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno předem a zcela zdarma. Tato společnost vám také půjčí vlastní krabice ke stěhování.

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno

DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno drží slovo. Pokud vám v předběžné kalkulaci vypočítají určitou cenu, nepřekročí ji. Přijedou vždy včas, přesně podle dohody. Ochotně vám pomohou se stěhováním do schodů, a to včetně víkendů, svátků a v noci – bez příplatků. Důraz kladou především na osobní přístup a opírají se o dlouholeté zkušenosti.


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat