Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Písty do motorů od Almet Pistons

Už jste slyšeli něco málo o české společnosti Almet Pistons? Pokud ne, nevadí. Rádi vám ji ve zkratce představíme. Jak již bylo řečeno, jedná se o českou společnost, která se ve svém výrobní činnosti zabývá výrobou pístů do spalovacích motorů a kompresorů. Tento výrobce pístu rozhodně není žádným nováčkem.  Na trhu působí už více než 80 let a má za sebou více než spoustu spokojených zákazníků. Ostatně seznámit se se společností Alemt Pistons a jejími výrobky můžete sami, například na jejich domovských webových stránkách, které naleznete na adrese almet-pistons.com.

Česká kvalita

Ne nadarmo se používá pojem „české zlaté ručičky“. Prostě a jednoduše musíme se pochválit, protože Češi všeobecně a ve všech oblastech dodávají na trh kvalitní výrobky. Příkladem jsou bezesporu i písty do motoru od společnosti Almet Pistons. Při vývoji pístů, které najdou využití v nových spalovacích motorech, se snaží společnost Almet především zaměřit na zlepšení jejich parametrů a to nejen v oblasti výkonu, ale také spotřeby paliva, oleje, samozřejmě také emisí, životního prostředí a v neposlední řadě spolehlivost. Při řešení vývojových úkolů se snaží společnost Almet využít nejen svých dlouholetých zkušeností, ale i spolupráce s konstrukčními a technologickými vývojovými pracovišti.

Technologie

Výrobní společnost pístů Almet využívá ke své výrobě té nejmodernější technologie. Písty jsou odlévány pomocí metody gravitačního lití do kovových kokil na plně robotizovaném licím stroji a také na mechanizovaných licích strojích. Pokud se jedná o malé série, přijde řada i na manuálně ovládané kokily. Lisy jsou následně obráběny na poloautomatických nebo plně automatických linkách, které jsou zárukou požadovaných tvarů a rozměrů a tvarů. Jestliže byste se chtěli se společností Almet Pistons a jejími výrobky blíže seznámit, můžete tak učinit na již zmíněné adrese almet-pistons.com.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat