Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Kamery Lamax: kamery pro každého řidiče

Hitem poslední doby všude jsou kamery. Nemáme ovšem na mysli kamery o velikosti a váhy cihly, ale malé, praktické a hlavně vysoce výkonné kamery, které na první pohled přejdete pohledem, ale to by byla velká chyba. Kamery Lamax jsou ukázkovým příkladem vysoce kvalitních kamer za sympatické ceny. Pokud se o nich chcete dozvědět mnohem více, můžete tak učinit na adrese lamax-electronics.com.

Autokamera Lamax

Také jste už na svých cestách autem zažili zajímavé a nečekané události, kdy vás mrzelo, že nebyly zdokumentovány? Přesně pro vás bude kamera Lamax Drive C5 Dual. Jedná se o duální kameru, s naprosto perfektním řešením pro každého řidiče, který chce zaznamenat děj na svých cestách. Díky této kameře budete mít uchovaný videozáznam, který může posléze soužit například jako důkaz pro pojišťovnu. Kamera Lamax Drive C5 Dual připnete ve svém autě pomocí přiložených úchytu ke zpětnému zrcátku, díky tomu, že vypadá, jako běžné zpětné zrcátko ji s klidným svědomím můžete nechat v autě, aniž by lákala zloděje. Velkou výhodou je, že přebírá funkci zrcátka a bez problémů dokáže monitorovat i situaci, která se děje za autem. Samozřejmostí je také rozsáhlé množství využití.

Překvapení od Lamaxu

Velkým překvapením v každém ohledu jsou kamery Lamax DRIVE C7, která ukládá záznam z vašich cest autem ve vysokém rozlišení. Nechybí jí kvalitní noční natáčení, či parkovací mód. Naprostou samozřejmostí je snadné ovládání, jednoduché instalování, G-Senzor a také detekce pohybu. Ať se vám na vašich cestách stane cokoliv, vždy to budete mít kvalitně zaznamenáno ve Full HD 1080p rozlišení při 30-ti snímcích za jednu sekundu. Díky ostrému zobrazení vám na videu vyniknou veškeré detaily. Velmi praktický je i parkovací mód, který vydrží bez nabíjení až 24 hodin, po kterých bude vaše vozidlo střeženo.

 

Comments are closed.